ליגת האלופות - שמינית גמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/2/24.

1. Raulito Madridista

הגרלה חרא כי אין אפילו את "הקסם של הסנטיאגו ברנבאו" עם האפשרות לרמונטדה מארץ הרמונטדות בגומלין. הקבוצה הכי טובה באירופה ואלופת אירופה הגאה מנצ'סטר סיטי מול המלכים של אירופה - ריאל מדריד. אנחנו לא משחקים כדורגל מאז ינואר למעט ההצגה נגד ג'ירונה וגם קרלו אנצ'לוטי לא מוסיף לבריאות ולאופטימיות שלי - עיין ערך לייפציג. גם ההתפרקוץ אשתקד זכורה לי היטב. אבל, בגלל משחקים כאלה אנחנו כל כך אוהבים כדורגל.

התקציר שראיתי הכי הרבה פעמים בחיים שלי היה ה-1:3 על מנצ'סטר סיטי ב-2022, כן, יותר מהדסימה, המשחק בו הייתי. יום העצמאות, עור ברווז. אבא נכנס, חזר מישיבה עם חברים - ושומע אותי צורח ב-1:1 - "אבל דורי מה אתה שמח כל כך, אתם צריכים עוד גול". לא הייתי אופטימי יותר מדי בהרבה משחקים והפעם מלמלתי לעברו: "לך תדע, יש עוד שש דקות". וכמובן שאגת הקהל כשהכרוז אמר את תוספת הזמן. אני ובן מייזל צחקנו במשחק הראשון באנגליה שהיינו צריכים לרדת מושפלים 10:1 - "0:0 בברנבאו ועולים" (כמובן שלא).
    ואז בא ה-1:2 של רודריגו מיד לאחר מכן. כל מהלך שם היה משוגע. ויניסיוס מבטל איזה חצי קבוצה עם דריבל ענק. נאצ'ו יוצא ללחוץ גבוה ומשיג את הכדור - מונע מתפרצת אחרי שסיטי החמיצה איזה 3-4 מצבים קודם לכן, אדר מיליטאו רץ כשהכדור לא ייצא החוצה ודני קרבחאל מרים בשארית כוחותיו. רודריגו... הלב שלך פועם. זה שני רק לדסימה. אנחנו ריאל מדריד, אנחנו לא מפחדים מאף אחד ומאף אחת. הלכתי להציץ עוד פעם בספר שלי. התחושה שהייתה לי באותו רגע, אי אפשר להסביר את זה. איך חבר כתב לי: "הולכים לרוץ ערומים בטיילת?".
    מאמין שעם הרכב נכון יותר, פיזי יותר, טירוף (גישה! אוי ואבוי אם ניראה כמו נגד לייפציג), הלחץ של הברנבאו ואמונה - אפשר לעשות משהו ולצמצם פערים. ועכשיו שוב החיים ייעצרו מלכת בחודש אפריל, מה יהיה.
    Hasta El Final - Vamos Real. Apor-La15.

2. VAR Member

4 הפייבוריטיות כולן בצד אחד של ההגרלה. ו2 הפייבוריטיות הכי גדולות ראש בראש ברבע הגמר.

הגרלה פשוט חלומית לדורטמונד (ולכל 3 האחרות בצד הזה, כמובן)

3. WhitRM Member

הגרלה לא פשוטה בכלל, אבל סיטי של העונה היא יותר חלשה מסיטי של העונה שעברה. הייתי מעדיף אם היינו מארחים את הגומלין, אבל זה מה שיש וגם את זה נעבור.
    מבחינת שאר המשחקים:
    באיירן תעבור את ארסנל
    פסז תעבור את בארסה
    אתלטיקו תעבור את דורטמנוד

4. DRORIKO Member

ריאל-סיטי משחק גדול אבל עדיין לצערי סיטי תעלה. בארסה-אמבפה גם משחק לא רע אבל מהמר על הצב נינג'ה. ארסנל-באיירן זה טריקי כי השאלה איזה באיירן נקבל. דורטמונד-אתלטיקו שקול, שתי הקבוצות קיבלו את ההגרלה הכי טובה מבחינתן.

5. WhitRM Member

יש דיווחים על כך שהולכים להחליף בין האירוח בין ריאל וסיטי ב-2 המשחקים עקב בעיות אבטחה.
    פעם אחרונה שזה קרה היה לפני 9 שנים, כאשר היה ריאל-באיירן ואתלטיקו-צ'לסי.
    למה דווקא את האירוח של ריאל סיטי יחליפו? בגלל שזה המשחק השני.

אם זה באמת קורה, זה משנה את התמונה לגמרי.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

למה אתם ולא אנחנו?

7. WhitRM Member

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הבנתי את זה, אבל מאוד חשוב לנו להחליף את הביתיות.
    אם היינו מקבלים את בארסה, וזה עוד עשוי לקרות בהמשך, זה הכי חם שיכול להיות. מי שמנצחת מעפילה למונדיאל המועדונים עם פרס 50 מיליון רק על ההשתתפות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

למה לא הכניסו אוטומטית את הביג 3 בספרד, למה הן צריכות להתמודד בחצי גמר הצ׳מפיונס בשביל להעפיל. יובה עלתה למונדיאל מבלי להשתתף באירופה אפילו.

10. WhitRM Member

זה מתייחס לרבע הגמר ולא לחצי הגמר.
    בשביל שבארסה תעבור אתכם ותגיע למונדיאל המועדונים, אתם צריכים להיות מודחים מול דורטמונד ובארסה צריכה להגיע לגמר.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני עוד לא יודע מה זה המונדיאל הזה. מה שאני יודע זה שבינינו לבין בארסה יש קרב על נקודות. כרגע לנו 6 נקודות יותר, רבע הגמר יכול להפוך את המצב.

12. avicii Member

אין שום סיכוי שברצלונה עוברת את פ.ס.ז'.

13. Ever Banega Member

מה הכוונה בעיות אירוח?

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם ריאל ואטלטיקו מארחות באותו היום, יש בעיות אירוח.

15. Ever Banega Member

והם לא חשבו על זה מראש? מוזר.
    בכל אופן אם זה קורה זה משמעותי מאוד. עד עכשיו בכל המפגשים ביינהן בהיסטוריה זו שאירחה את הגומלין עלתה. (ב2020 סיטי אירחה את הגומלין אבל גם ככה ניצחה שני המשחקים).
    הייתי אומר שזה אפילו הופך את ההגרלה של ריאל לסבירה. בגמר לרוב הפייבוריטית תנצח, ובמפגש כפול כשאתה מארח את הגומלין בהחלט יכולות להיות הפתעות. לכן אולי עדיף לריאל לקבל את סיטי עכשיו (כמובן בהנחה שהיא תארח את הגומלין) מאשר לפגוש אותה בגמר.