ליגת האלופות - שלב בתים, מח' 5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏1/12/20.

1. Raulito Madridista

התמונה המרגשת של שלב הבתים היא זו של שחקני גלדבאך צופים דרך הטלפון הקטן הזה בדקות מורטות העצבים בין אינטר ושחטאר דונייצק. לטעמי ריאל וגלדבאך עלו בצדק. אינטר במשחק בית נגד יריבה נחותה עשתה במכנסיים והשיגה את ניצחון הבכורה שלה רק במחזור החמישי. גלדבאך שיחקה התקפי וכבשה הרבה שערים, ושחטאר עם 8 נקודות וזה עצום אבל היא חטפה עשירייה מגלדבאך.

אני די מופתע מהקלות בה ניצחנו היום, המשחק הכי טוב שלנו העונה ובדיוק בזמן, זה נס שהעפלנו מהמקום הראשון אחרי פתיחה איומה כזו. בנזמה עם צמד בדיוק כשהיה צריך אותו, משחק הראש שלו הוא בין הטובים באירופה לצד הביקורת שאני כל הזמן משמיע נגדו. ולוקאס נתן משחק ענק במגן, אני רציתי את קרבחאל דחוף ב-11 למרות שנולד לו בן והוא התאמן רק פעמיים בשבוע האחרון. מודריץ' עם משחק של וורלד קלאס אמיתי. המשחק הראשון העונה בלי אף טעות בהגנה, בלי לחץ, חוץ מאיזה מהמצב שהם הגיעו לאחד על אחד אבל פלאה הפעם החמיץ. תוצאה של 0:4 הייתה יותר משקפת. ועדיין יש לנו הרבה בורות בהרכב - מנדי לא תורם דבר בהתקפה, ויניסיוס נותן משחק אחד טוב ולאחר מכן משחק אחד לא טוב. בכל מקרה כל כך הרבה לחץ ירד ממני, יאללה לדרבי בשבת. ואמוס!

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יניק קראסקו מעלה אותנו לשלב הבא עם שער ובישול. ואני שוב מעלה את הקונספירציה שיניק עזב לסין לפני 3 שנים לא מסיבות מקצועיות וודאי לא בגלל סיכסוך עם צ'ולו. השניים דווקא שמרו על הקשר.
    חוץ מזה משחק חלש שלנו ושל השופט. מזל שיש ואר ויש גבול לחד צדדיות.

3. DRORIKO Member

לאיזה קונספירציה אתה רומז? משהו עם עטלפים במקרה?

4. RubberSoul Member

דליאן, הקבוצה שרכשה אותו ואת גאיטאן, בבעלות וונדה, הבעלים של האיצטדיון.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

סיפור מטורף

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני חושב שגם מונאקו, הקבוצה הקודמת ל קראסקו, היתה בקומבינה.
    תלונות על השיפוט של אנתוני טיילור אפילו מסימאונה ואפילו אחרי שניצחנו. תארו איזה ביזיון של שיפוט זה היה.