ליגת האלופות - רבע גמר II

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/4/19.

1. Jefecito Member

בארסה במשחק כ''כ טוב וזה פשוט לא העניין. אייאקס מראה לכל העולם למה כדורגל זה הדבר הכי יפה שיש.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. FelaKaT Member

הצדק נעשה .

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

היה שווה ליובנטוס להביא את רונאלדו ולגמור בשביל זה את דיבאלה?

oFiRzZz ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. רוברטו באגיו31 Member

מי שגמר את דיבאלה זה אך ורק המאמן אלגרי, שלדעתי לא נתן לארגנטינטי לשחק 90 דקות מלאות אפילו למשחק אחד העונה. זה פשע ספורטיבי לקחת שחקן נפלא כל כך כמו דיבאלה ולהפוך אותו לשחקן רוטציה שולי .

רונאלדו כבר בן 34 ומעבר לשיא זה ברור . מה שהוא עשה נגד אתלטיקו זה דבר בלתי נשכח, אבל גם ליכולת ולווינריות של הפורטוגלי יש גבול, כשהמאמן שלו מצוות שחקן טיפש ואגואסיט כמו ברנרדסקי לידו .

לגבי אייאקס : הייתה יכולה וצריכה לנצח 5-1 היום. היו להם כמה התקפות במחצית השנייה שלא ראיתי כבר שנים ברמות האלו...איזה צירופי מסירות וטכניקה נדירה .

דרך אגב, חצי גמר בין סיטי לאייאקס יכול להיות קונצרט חד פעמי של כדורגל התקפי . אני מקווה שטוטנאהם ינצחו ויעברו את המיליארדרים של פפ, אבל לסיטי יש הזדמנות מדהימה להגיע לגמר ליגת האלופות מבלי לשחק נגד המועדונים הגדולים .

5. סמואל אטו Member

לא ראיתי מחצית שנייה של בארסה, אבל עם כל הכבוד זה לא נחשב. אחרי 2-0/3-0 זה כבר לא מדד.
    ב-0-0 בארסה נראיתה רע מאוד.

6. Alta Tensione Member

סוף גנב לתלייה. איזה כיף.

טל. אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

היה שווה להביא את רונלדו. לחלוטין. יובה רצתה את הזכיה בצ'מפיונס כאן ועכשיו. אפשר להבין אותה במצבם.
    תמיד בעייתי כשהכל נמדד לפי הזכיה במפעל הזה. אכל רונלדו לא הולך לשום מקום.
    חוץ מזה יבוא גם רכש חדש.

VAR, itzik.miro ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

לא יודע, רונאלדו (שלא באשמתו, או לא לחלוטין באשמתו) עלול לגרום לקבוצה קיבעון מחשבתי מסוים. נוצרת בו תלות מסוימת ושחקנים אחרים פשוט שוקעים לידו.

אני לא משוכנע שאם היו מביאים שחקן התקפה\חלוץ אחר (ברמה גבוהה מאוד כמובן) ושיכול יותר להתאים למשחק עם דיבאלה זה לא היה עדיף עבורם.

9. alexshw Member

הוא המניה הכי בטוחה במפעל. איך שלא תסובב את זה.

10. hbs7 Member

לא רואה ליגה איטלקית, באלופות יובה איכזבו אותי מאוד.
    להוציא את רונאלדו אין אחד מהשלישייה הקדמית שמסוגל לעשות משהו, כל המשחק מנותב להרמות מהאגפים.
    מצטער זה לא כדורגל.

אייאקס מהפנטת.
    פשוט התעללות מה שהם עשו במחצית השנייה.
    בטכניקה ומהירות מחשבה הם פשוט בטופ, מפגש שלהם מול הסיטי נשמע כמו קונצרט לעיניים.
    מקווה שהסיטי לא יפשלו מחר רק בשביל זה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

גם זלאטן היה מניה בטוחה כשהבאתם אותו. אבל לטענתך הוא פגע בקבוצה.

זה שרונאלדו האינדווידואל הכי טוב שיכלו להביא, לא אומר שזה השחקן שרכש שלו הכי ימקסם את הקבוצה.

12. alexshw Member

מניה בטוחה בעיני מי? ואיפה? אין מה להשוות בסגנון, עמדה ובטח לא צריך לספר לנו על המשמעות של רונלדו.

תראה אני לא הייתי משלם כזה סכום על שחקן בגילו, אבל גם צרכים ביונייטד שונים. גם משימות שונות.
    יובה הייתה צריכה את האקס פקטור לצ'מפיונס. סגל כדי לקחת ליגה בקלות כבר היה להם.

13. סמואל אטו Member

אין ספק שיובה הקריבו המון בשביל רונאלדו והייתי אומר שהם עדיין לא הצליחו לבנות משהו קוהרנטי איתו בקבוצה, אבל זה רונאלדו. אני בספק אם דיבאלה יצליח להגיע בשיאו למה שרונאלדו מסוגל לתת להם בשנתיים שלוש הקרובות.
    אז יאבדו את דיבאלה(נניח) ויביאו איזה ז'ואאו פליקס, ניקולה פפה, יוליאן ברנדט או כישרון התקפי אחר במקומו. רונאלדו זה משהו שאין בשוק.

ליובה יש גם בעיה בקישור שלא קשורה לרונאלדו.
    ברגע שהם צריכים לרדוף אחרי המשחק קשה להם מאוד.

itzik.miro ו-alexshw אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

מניה בטוחה של שערים. סגנון שונה (למרות שרונאלדו כבר הרבה יותר פואצ'ר ממה שהיה פעם) וזו אותה עמדה.

הם מחפשים עכשיו הגבהות בכח בשבילו, הם הפסיקו לשחק כדורגל. אין יצירתיות, אין פעולות מפתיעות. הוא יכבוש את השערים שלו, הוא ינצח משחקים, אבל בשביל הכמה משחקים בודדים האלה בעונה שיובנטוס צריכה להיות בשיא שלה - אני לא בטוח שהוא היה הבחירה הנכונה.
    אני אומנם אומר את זה בדיעבד, אבל אני חושב שיש בזה משהו.

לא אותו דבר, ולחלוטין לא אותה רמה של שחקן, אבל זה מזכיר לי את ההבאה של היגוואין. בליגה הוא מניה בטוחה, אבל בכמה משחקים הבודדים האלה שצריך לנצח את היריבות הכי קשות - זה לא היגוואין.
    אז רונאלדו יבקיע את השערים נגד יריבות כאלה, אבל הקבוצה כקבוצה אולי תבקיע פחות ותהיה תלויה הרבה יותר בשחקן אחד.

יביאו אולי בעתיד סבבה. אני דיברתי על העונה.
    הם יכולים בכלל להביא את כל השחקנים האלה? אנחנו מדברים פה על 200 מיליון כנראה, יובנטוס יוציאו כאלה סכומים בקיץ אחד אחרי שהביאו את רונאלדו ב100 בקיץ האחרון?

15. Civil Anti Madridista

רוצה להאמין שסוארס ישבור את הבצורת שלו במפעל במומנט שיהיה שווה את כל ההמתנה הארוכה.

ליברפול מסוגלת להיות כמו קרייפטוניט לברצלונה. לא יהיה לנו מרווח לטעויות כמו נגד יונייטד האנמית.