ליגת האלופות - רבע גמר II

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/4/19.

1. k_700 Member

זה ממש היה נראה ככה.
    אתה יודע, החטאות זה חלק מהמשחק.
    בכל משחק אתה גם מחטיא מצבים טובים.

טוטנהאם בכל פעם הגדילה להם את הבור כשניצלה את השייקיות של ההגנה שלהם.
    אתה לא זיהית לחץ כי בחרת להסתכל רק איך הם תקפו ולחצו בהתקפה אבל הלחץ היה שם באוויר, טוטנהאם ניצלה את זה כדי לחזור כל פעם למשחק ובכל פעם המשימה הפכה לקשה יותר.

כמה רחוק תלך עוד כדי להגן על ההחלטות שלו?
    למה היום הוא לא העלה באיזשהו שלב את מאחרז כדי לשמור על התוצאה?
    הוא יותר הגנתי מברננדו סילבה או דה בריינה על האגף הימני, לא?

2. Roma מנהלים

ישר שוחטים את פפ ובצדק אבל אף מילה על לאפורט עם משחק נפל על גבול המכירה?
    פפ השקיע הון בהנגנה ועדיין ברגעי האמת לא רואים התקדמות בחלק האחורי של הסיטי. מנדי לא כשיר לכדורגל מקצועני, ווקר יודע לרוץ בעיקר ועל הבלמים לא צריך להרחיב. חייבים שם להביא בוס להגנה והשם קוליבאלי כבר נרשם אוטמטית, יהיה החיזוק הכי משמעותי בשבילם.

Clichy אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

על מה בדיוק הגנתי?
    לא אני זה שטען שהם עלו בלחץ אתמול, למרות שהם היו בשליטה מלאה על המשחק בשני הצדדים. זה שטוטנהאם הגיעו למצבים בודדים ויש להם את אחד הקילרים הטובים באירופה זה לצערם של סיטי, אבל אתה תפיל את זה על גווארדיולה שכנראה הפעם לא שיחק מספיק הגנתי בשביל למנוע מסון להבקיע.

אני בניגוד למבקרים מנסה להבין את ההחלטות שלו ולא סתם לבקר כי אפשר.
    זה נכון לגבי כל מאמן, שבלי קשר לאיך קוראים לו יודע שכשהמשחק השני בבית אז עדיף תמיד לא לסכן יותר מדי במשחק הראשון.

4. Ever Banega Member

אנשים פה מדברים כאילו פפ חתם על טופס 1-0 לפני המשחק מתוך אמונה שזו תוצאה טובה.
    בפועל היה משחק מאוד שקול ואפילו אגווארו החמיץ פנדל, בקלות יכול היה להיגמר 1-0 לצד השני והייתי אומר יותר מזה שזה אפילו יותר היה משקף את מהלך המשחק.
    כן הוא בא קצת זהיר, אבל זה לא שהוא לא רצה/ניסה לתת שער חוץ ואני בטוח שהוא יודע טוב מאוד שהפסד 1-0 זו תוצאה מאוד בעיתית.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  5. itzik.miro Member

אתה, בניגוד לכל המבקרים, לא מסוגל לבקר את פפ ולהודות שגם הוא טועה ולא מעט, גם אתמול.

מעבר לכל הביקורות כאן אני גם מתקשה להבין למה לא בוצע עוד חילוף התקפי בדקות האחרונות, גם על חשבון ספיגה נוספת

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

oranfu ו-Raulito אוהבים את זה.
  6. Jefecito Member

כמעט סופי שלא יהיה שידורים לשני המשחקים של ברצלונה ליברפול.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

7. Raulito Madridista

דקות ספורות אחרי המשחק אתמול הטוויטר של מנצ'סטר סיטי 'השתגע' וסיכם את המשחק בצורה הטובה ביותר: !@$$%^##121233!!!!@@! או משהו כזה, כמובן שבהמשך הם מחקו את הציוץ. אני חושב שזו העונה המטורפת ביותר של ליגת האלופות, לא מסוגל לכתוב על שום משחק כדורגל אחר או אפילו לצפות, ומה שמטורף זה שהן נפגשות שוב ביום שבת. אין דברים כאלה, תודה אלוהי הכדורגל - תודה. וקצת מעבר:

1. טוטנהאם או אייקס, אחת מהן תהיה בחצי הגמר, זה פשוט סיפור ענק, מי היה יכול להאמין שזה יקרה, יש בכך צדק לדעתי. כמעט כל העולם אוהב את אייקס אני מניח אבל גם טוטנהאם הרוויחה אתמול הרבה אוהדים שהיו ניטראליים.
    2. פפ גוארדיולה עלה במשחק הזה ללא פרננדיניו, וזו טעות מס' 1. אני גם לא סוגל את המסירות האלה בין שחקני הגנה בכוח, כנ"ל לגבי השוער. אתם רואים את פפ משחק בנוק אאוט של ברצלונה ללא בוסקטס? טוטנהאם ידועה במהירות שלה.
    3. מעבר לכך, שימו לב, בין 2013-2016, באיירן מינכן של גוארדיולה שהייתה קבוצת התקפה מדהימה כשכוחם של רובן וריברי עדיין היה במתונם - לא הבקיעה אף שער בחוץ בספרד. הפסידה 0:1 לריאל מדריד, הובסה 0:3 מול ברצלונה (לגבי המשחק הזה אפשר קצת למתן את הביקורת: מסי בשיאו, וגם באיירן שיחקה בהרכב טלאים והחזיקה מעמד עד הדקה ה-70-75), וגם 0:1 מול אתלטיקו מדריד.
    4. היו הרבה מאוד גולים אתמול, קצב מטורף, לא ממש יפים לעין, אבל השער של סון - וואו, מעניין אם קבוצה גדולה אחרת תיקח אותו.

8. Raulito Madridista

בכל עונה זה קורה ומפסידים משחק גדול, אתה בטח זוכר את הקלאסיקו בברנבאו, יש דברים שהכדורגל הוא משני לידם. מצד שני, אני בטוח שיהיו הרבה לינקים ואפשר להתעדכן בדף הפייסבוק של בארסה מאניה. השנה ראיתי ליברפול-פ.ס.ז בלינקים ביום כיפור, ומדובר גם בסוג של חוויה למען האמת. לפעמים הלינק יכול להיתקע בדיוק בזמן בעיטה ומצב כיבוש שער, בדקה האחרונה, וזה צמרמורת. יכול לספר לך שראיתי ריאל מדריד-ברצלונה בלינקים אצל חבר, והייתי חלק מקבוצת הוואטספ של איזה 200 אוהדי ריאל מדריד וזו הפעם השנייה בחיים שלי שמשהו שם היה שימושי - שלחו מלא הודעות על השיוויון של חאמס רודריגס ואני כמובן ראיתי בדיליי..

9. Jefecito Member

לגמרי משני. סתם ליידע פה את האנשים.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

10. סמואל אטו Member

כולם טועים. מה יש בזה?
    לא מסוגל לבקר את פפ? כשהיה על מה ביקרתי. לא שאני צריך להוכיח את זה עבור מישהו, אבל אתה מוזמן לחפש הודעות שלי על סיטי מלפני כמה חודשים.

11. zivmay Member

המשחק של סיטי כלכך מהיר שלפעמים זה הופך אותה לפגיעה, היא חייבת שחקנים הרבה יותר אחראים ועירניים מאחורה. למרות ההדחה, אף קבוצה יריבה לא רוצה ולא תרצה לקבל אותם באף הגרלה. המשחק אתמול שיקף יותר 8-4 מאשר 4-3. בכדורגל צריך גם קצת מזל.

12. Raulito Madridista

כן אבל את אותם הדברים אפשר היה לומר על באיירן מינכן נגד אתלטיקו מדריד ב-2015/16, כשבמשחק בספרד פפ החליט להתחכם ושיחק ללא תומאס מולר בלי שום הצדקה, מה גם שאתלטיקו לא קבוצה שמניעה את הכדור, ובטח שבמשחק הגומלין בו באיירן גם החמיצה פנדל. הדברים 'הקטנים' האלה שאי-אפשר להגדיר אותם רק כמזל - חוזרים שוב ושוב. אני לא חושב שבמשחק כזה צריך לעלות עם הרכב של פיפה. אז דויד סילבה וקווין דה בריינה יניעו כדור בצורה מושלמת וגם ברנרדו סילבה שחקן נחמד מאוד, אבל פעם אחת שהמסירה לא תהיה טובה ויהיה חסר שחקן שמתקל ובאמת יודע לתקל - זו בעיה. על אחת כמה וכמה, ששוב, שחקני ההגנה של מנצ'סטר סיטי ברמה נמוכה. בואו תשוו בין רביעיית ההגנה הזו אתמול - ווקר-קומפאני-לאפורט-מנדי לבין רביעיות ההגנה שזכו בליגת האלופות. יש לה שחקן מאחורה כמו ואן-דייק? כמו ראמוס של הצ'מפיונס? כמו פיקה בעונת שיא?

13. גלצ Member

אני חושב שסיטי התקפית קבוצה מצוינת ומאיימת מאוד אבל אין איזון. ההגנה שלה עושה מלא טעויות וחסרת אינטלגינציית משחק. השוער שלה אדרסון לא שוער ברמה שלהם לדעתי. המשחק שלהם נראה כמו פרו אבולושן, מהלכים מצוינים ומהירות נהדרת אבל הרבה בלבול ושכונתיות.
    התקפית זו מהקבוצות הטובות בעולם, הגנתית הגרועה ביותר מבין הגדולות באירופה.
    לא יותר לא פחות.

מהנה לראות אותם כצופה נייטרלי. מהנה פחות אם הייתי אוהד שלה אני חושב.

14. סמואל אטו Member

שבוע שעבר הם לא תקפו מספיק, השבוע הם לא הגנו מספיק. על זה בדיוק אני מדבר, פרשנות על סמך תוצאה.

15. גלצ Member

זה לא על סמל משחק אחד. אפילו בשאלקה הם הצליחו להסתבך והיו בפיגור עד דקה 80+