ליגת האלופות: רביעי: ניצחונות מינמליים לביתיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏15/2/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בדיוק!

חברים המרפק של גובי לא היה במקום ועל זה מקבלים אדום. אותו דבר הגיע לקלוזה.

וללא שום ספק השופט גנב את המשחק. שונא שופטים כאלו, שונא!

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היה משחק עם קצב טוב בדרגאו, לא רמה גבוהה במיוחד אבל מהנה יחסית למה שאני רגיל במפעל הזה, פריירה השמרן הפתיע קצת במערך ואולי זה גם בילבל את ארסנל בהתחלה כשפורטו התחילה טוב. מצד אחד אני קצת מאוכזב כי התוצאה הזו לא מספיק טובה לגומלין ופורטו יכלה לכבוש עוד, מצד שני באותה מידה התוצאה יכלה להגמר לטובת ארסנל.

איפה סבוז'ה לעזאזל?!!!

4. Rudess Member

לא רק במינכן ראיתם תצוגות שיפוט, גם בדרגאו, עוד שופט סקנדינבי עלוב וקטן. נותן עבירה לפורטו בתוך הרחבה של ארסנל, חוסם את סול קמפבל, לא מאפשר בכלל לשחקנים של ארסנל לרדת להגנה ונותן כמו בשכונה לשחקנים של פורטו לגנוב שער, גועל נפש בהתגלמותו. לכך תוסיפו את העובדה שמתחילת המשחק פבריגאס כוסח ללא הרף ורק אחרי 10 עבירות של פרננדו עליו הוא קיבל צהוב, כמה דקות לפני שריקת הסיום.

5. The_Arsenal Member

זה לא קשור. אסור לו לתפוס בכל מקרה.
    כל מה שקרה מהרגע של השריקה ועד הגול זאת הליצנות האמיתי של האנסון האפס. זה היה נראה כאילו הוא רק חיכה לגול הזה של פורטו. איך הוא מיהר לשים את הכדור על הרצפה באטרף, ואח"כ אירגן חסימה לסול קמפבל. הוא רק שכח לרוץ להתחבק עם השחקנים של פורטו אחרי זה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/10
  6. The_Arsenal Member

וכל זה מגיע בהתקפה שאחרי הפנדל הכ"כ ברור על רוזיצקי שלא נשרק (שהבמאים הפורטוגלים הצליחו לא להראות אותו בריפליי). איזה עצבים!!!

7. avdz7 Member

בושה! בזיון! איך לעזאזאל השופט הזה אישר את הגול הזה?! פשוט נתן מתנה אדירה לבאיירן שפוגעת קשות בסיכוייה של הויולה.
    זה לא השופט ההוא שלא נתן את ה19 פנדלים לצ'לסי?

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שערוריה. אני מאוד מקווה שבארטמיו פרנקי הצדק ייצא לאור. השופט הזה כל כך מרגיז שאני פשוט מרחם על אמא שלו. הפנדל שלא היה (אבל כן היה שער של גומז, כך שהקלו ראש בעניין הזה), המשיך באדום שפשוט לא היה לגובי, משם לאדום שלא היה אבל כן היה צריך להיות לקלוזה והסתיים באופסייד הברור שאני פשוט לא מבין איך איש לא ראה את זה. שיפוט בזיוני. פשוט בזיוני. כמה התעצבנתי במשחק הזה. אני מקווה שהקנסות יינתנו.

יכול להיות שלבאיירן הגיע הניצחון עקב שליטה מוחלטת במרכז השדה והמון מצבים, אבל לא בצורה הזו, ואני מאמין שגם האוהדים הגרמנים יחשבו ככה.

9. Rudess Member

נכון מאד, היה פנדל ברור על רוסיצקי, וכמובן השופט האפס לא נתן לנו.

10. The_Arsenal Member

האנסון האפס הזה. לאירלנד הוא כבר הרס את חלום המונדיאל, ועכשיו הוא התלבש עלינו. נמאס כבר מהקיבוע הזה של אופ"א על השופטים האפסים האלה. כל הסקנדינבים שיחזרו לליגות שלא קיימות אצלם במקום להרוס את אירוע הכדורגל הכי גדול בעולם. הרבה זמן שלא התעצבנתי ככה ממשחק!! !אררר

11. Jose Mourinho Member

אכן אותו שופט עלוב.

אתם מדברים כאילו המרפק של גובי היה כמו המרפק של כריסטיאנו רונאלדו בליגה הספרדית לא מזמן שזיכה אותו באדום והרחקה לשני משחקים. גובי היה באמצע תנועת הגוף והמרפק שלו עלה קצת יותר מדי גבוה, לפי דעתי הוא בכלל לא התכוון לתת את המרפק הזה לפניו של רובן ועל כן מגיע לו רק צהוב ולא יותר מזה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ועדיין וגם אם אתה צודק, זה החלטה שאפשר לקבל אותה.

לדעתי המרפק כן היה מכוון כי הוא הלך בברור לפנים של רובן, אבל שוב אם לגובי מגיע אדום אז גם לקלוזה.

13. N כמוני Member

השיפוט בדרגאו אכן היה לא טוב. השופט בהחלט היה צריך לתת להגנה של ארסנל להתארגן לפני ביצוע הכדור החופשי ולא לעמוד כמו פוץ באמצע הרחבה. אבל אל לה לארסנל להסתכל רק על טעויות השיפוט. ההגנה של ארסנל היום נראתה חסרת ביטחון באופן מחריד. כנראה בגלל שהם פשוט לא סומכים על פביאנסקי.
    ארסנל עלתה היום בהרכב עם חלוץ בינוני לנחריד,ועם מרכז קישור בעייתי (אם כי דיאבי היום היה סביר לחלוטין).
    כל החלק ההתקפי של ארסנל לא הורגש במחצית השנייה.
    ארסנל בהחלט פייבוריטית לגומלין,אבל כמו שהיא נראתה היום אני לא אתפלא אם היא תודח

14. The_Arsenal Member

לא מקבל את זה.
    מסכים שהיינו גרועים. אבל מותר להיות גרועים ולנצח. זה לא אומר שצריך לקבל בשלוות נפש את הניצחון של השופט היום. שבמהלך אחד הוא גמר את כל המשחק בכך שבמקום לתת פנדל שיתן גול חוץ שני, הוא נותן להתקפת היריב להמשיך ומבשל גול לפורטו. העיקר שהצמד חמד באולפן לא אמרו על זה מילה. אני כבר יתחיל לחשוב שיש קנוניה בעולם נגד ארסנל.

15. cazzo Il Capocuoco

אני רואה את אוברבו יש לי חלחלה עדיין מאותו משחק בציריך שהיה ביורו 2008, אז רומניה ספגה גול חוקי לגמרי של לוקה טוני, ועדיין הדובון הזה ספג אותו. ועדיין אחרי שנה וחצי בערך עדיין הוא הורס משחק של נציגה איטלקית, מה יהיה עם אופ"א והשיבוצים האלה? לא עדיף איזה אלון יפת? צריך להרחיק שופטים אחרי תצוגות כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/10