ליגת האלופות: משחקי יום ג'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏23/11/10.

1. פריד טאהר Member

לאדון צ'אבי ..
    מסריח! מתאים לברצלונה ומאמנה יותר מאשר למוריניו, הזיכרון שלך הוא די קצר, דווקא דני אלבס הראשון שהתחיל לקבל צהוב שני בצורה כזרת שנה שעברה בליגה

2. riquelme1 Member

ליברפול עשו את זה, ועוד אין ספור קבוצות עשו את זה, זה לא יפה אבל כרגיל נשחפים יותר מדי.

דרך אגב, לכל אלה שזילזלו בבראגה שהדיחה את סביליה שיאכלו את הכובע, קבוצה מסוכנת ביותר.

3. xavi6 Member

מישהו פה האשים? למה שוב הנחיתות הריגשית קופצת פה לאנשים? ציינתי עובדה-זה חוקי, אבל מסריח. מה כולכן נהייתן פרחות שקופצות "לא, אתם..."? ואיך אפשר בכלל להגיד על פפ מסריח? תגיד על בוסקטס, אלבס, פיקה, אני אסכים ואפילו אתחלק איתך חצי חצי בשליחת מתנקש. אבל פפ? קח כדור אחד של אוביקטיביות ותרגע. לא ציינתי שרק ריאל עושה את זה. ציינתי שזה חוקי ומסריח, עובדה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Ajax Amsterdam Member

אני יגיד שהמשחק של אייאקס נגד ריאל הראה את הפערים בכדורגל העולמי ומשהו למארק בוסמן.ריאל האיטלקיות ברצלונה,הגרמניות,הספרדיות הצליחו גם לפני החוק הזה.

ימך שימך בוסמן

5. 亚历山大帕托 Member

כמדי שנה, אוהדי אייאקס מדברים רק על כסף כאשר הם שוב מתבזים במפעל אירופאי.

ומישהו מוכן להסביר מה מלוכלך באיפוס צבירת צהובים? וכמובן שאם בוסקטס ודני אלבס עושים את זה זה על דעת עצמם ופפ לא קשור.

6. Raulito Madridista

האדומים שספגו ראמוס ואלונסו הם שילוב של משהו הזוי, גאוני, טיפשי ולא מוסרי גם יחד.
    מה שכן, גם ככה היינו עולים בהרכב משני מאוד למשחק נגד אוקזר. אייקס חייבת לעשות משהו בסאן-סירו אם היא רוצה להמשיך לליגה האירופית אבל אני בספק אם היא לא תתפרק גם שם.
    חוק בוסמן קיים כבר שנים רבות ועדיין אני זוכר קבוצות הרבה יותר טובות של אייקס. זו של קומאן ב-2003 הייתה אולי הגנתית אבל הגיעה עד לרבע גמר הצ'מפיונס וכמעט המשיכה הלאה עד שבא אינזאגי הגדול.
    פרט לסוארז, אף שחקן של אייקס לא יכול לשחק במועדון מוביל באירופה. כבר מספר שנים שאין שם כישרונות כמו סניידר, ואן דר-וארט, איברהימוביץ, קיבו ועוד.

נכון שהמשחק לא קבע דבר עבור באיירן מינכן אבל זו קצת שלומיאליות לאבד ככה יתרון של 2:0 ולהפסיד את המשחק. מצד שני זה מקרב את רומא לעבר שמינית הגמר ואני שמח כי יש לה הרבה לב ונשמה לקבוצה הזאת ובוודאי שעדיף שהיא תמשיף הלאה ולא קלוז או ברוז' או לא יודע מה. השוער המחליף של באיירן הציג משחק טוב. מנז נראה כמו יהלום לא מלוטש.

ארסנל פשוט מעוררת רחמים. תקעה לבראגה ושחטיור שישיות וחמישיות באנגליה אך הפסידה להן במשחקי החוץ - אז מה זה שווה? ארסנל תעפיל זה ברור אבל ככל-הנראה מהמקום השני ומה שיקרה הוא פשוט מאוד - ארסנל תקבל הגרלה אכזרית בשמינית הגמר ותסיים את דרכה באירופה שוב מוקדם. אולי ככה היא 'תתרכז בליגה' ותחשוב שהיא מסוגלת לזכות באליפות. גם זה לא. כרוניקה ידועה מראש כמו שאומרים.

השער של זלאטן אתמול מדהים, מזכיר קצת את הסיומת של בנזמה. בלעדיו מצבה של מילאן היה גרוע מאוד. הוא בכושר מטורף, לא מפסיק לכבוש, וההשתלבות שלו בקבוצה הייתה חלקה כבר מהרגע הראשון. מילאן תקווה למזל בהגרלה אבל לפחות אלגרי יכול לפתוח עם הרכב משני בשלב הבא.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני השופט, אני מוציא לשניהם אדום ישיר. לא בגלל המהלך, כיוון שכפי שנאמר כאן, כשר אך מסריח, אלא בגלל הביצוע הגרוע. רוצים לעצבן את השופט? שימו אצבע ליד האוזן ותעשו את עצמכם כאילו לא שמעתם את השריקה ואתם לא בטוחים שאתם יכולים להניע בחזרה את המשחק, תסתכלו לכל הכיוונים ותחלמו בהקיץ. סתם להסתכל לאותה הנקודה וסתם ללכת אחורה וקדימה? זה נראה כאילו מישהו חיבר להם ג'ויסטיק לתחת ולחץ Left ו-Right עד שהתעייפו לו האצבעות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/11/10
  8. דקל ישעיהו Member

9. Carlo Zampa Member

אין לי בעיה ששחקני ריאל יעשו את זה בצורה חלקה, אבל שסרחיו ראמוס עושה כאילו הוא מבזבז זמן ב4-0 זה כבר נראה רע.
    פיכסה.

10. אלי מתחן Member

אם מישהו רוצה לקבל צהוב הוא יכול לעשות את זה באלף דרכים, והוא יקבל צהוב בסוף. כמו שמישהו פה רשם, היה עדיף שהוא היה שובר למישהו את הרגל?
    מוריניו לא הראשון שמשתמש בשיטה הזאת, וגם לא האחרון שישתמש בה.

11. 亚历山大帕托 Member

http://img34.imageshack.us/img34/787/1290611671169.Xxx

ספורטיביות היא שם המשחק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. Muurad Member

אמרתי לפני, אני מסכים שעדיף הדרך הזו מאשר לשבור למישהו את הרגל או לפחות לנסות.

אבל בכל זאת עונש כספי קל יהיה עונש הולם לדעתי, כי עדיין זה פרצה בחוקה של אופ"א, אם באמת זה חשוב להם, הם יכולים לשנות את החוק בנוגע לכך... הטענות העיקריות מגיעות להם.

נערך לאחרונה ב: ‏24/11/10
  13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לגעת ביד , לתפוס לשחקן בחולצה , לעשות פאול לא אכזרי ולקבל צהוב.

זה באמת מסריח אבל מוריניו וריאל לא המציאו את זה אז האליהום הזה קצת לא מוצדק

14. אלי מתחן Member

אפשר לעשות את הכל, מה ההבדל בדיוק?
    ומי אמר לך שאף אחד מהדברים האלה לא יגרום יותר נזק?

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במה נגיעת יד תעשה נזק ? גם אם זה ברחבה אז יהיה 4-1