ליגת האלופות - משחקי הערב השני:: חוץ ממכבי - רומא מארחת את ברצלונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/9/15.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום ויכוח. אין לי עניין למגר הוצאת תסכול ילדותית על פציעה של שחקן בקבוצה שלך. אין לי גם מוטיבציה לגרד תוכן מהודעה המלאה ב:

שאלתי שאלה. הבאת סרטון במטרה לטנף על שחקן ולא טרחת לצפות בו?
    דקה 0:17 :
    העיניים של ניינגולאן על הכדור.
    גלישה עם רגל ימין לכדור.
    התנגשות של רגלו הימנית של מאטיילו ברגל מושטת של ניינגולאן -> שבר.

אתה לא יכול לסלף וידאו.

יש חוקים בכדורגל. תיקול מאוחר לא הופך מצהוב לאדום בגלל פציעה או חומרת פציעה של שחקן.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיספסתי את הפנינה הזו:
    שוב סרטון עם זוית ברורה. רגל ימין הולכת בזווית ישרה לכדור (ולא לרגל), רגל שמאל מכופפת. תיקול גרועה אך שונה לחלוטין ממה שאתה מנסה למכור.

3. golding מנהלים

מההיכרות שלי עם נאינגולאן לא מדובר בשחקן מלוכלך. אגרסיבי ולפעמים קצת נועז מדי, אבל מלוכלך? לא.

עם זאת, הכניסה שלו אתמול הייתה לא פחות מדוחה. היא נבעה מתסכול והוא ביצע את אחת העבירות המסוכנות ביותר בכדורגל.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפציעה של ראפינייה זה חתיכת מכת לאנריקה. זה אחד השחקנים הבודדים שאנריקה סמך עליו ברוטציה הקצרה שלו במילא.

אם התלות בשלישייה ההתקפית לא הייתה גדולה מספיק, אז עד ינואר היא תיהיה הכי גדולה שהיא יכולה להיות.

5. Civil Anti Madridista

ולי אין מוטיבציה לשמוע קשקושים והרצאות מטופשות. "העיניים על הכדור", "יש חוקים בכדורגל" מה אתה מבלבל את המוח תגיד לי?
    אבל אם כבר הצגת לראווה את "ספר החוקים", לאן נעלמו לך הסעיפים על "משחק מסוכן"? יש שחקנים שהורחקו על פחות מזה.
    לגלוש ככה בפראות וחוסר אחריות עם שתי רגליים קדימה גרמו לנאינגולן לפצוע תוך חצי שנה שתי שחקנים ואת זה אתה לא יכול למחוק.
    אתה יכול להמשיך להלל ולשבח את האיכויות של נאינגולן כמה שבא לך - אבל אתה לא בדיון הנכון.

6. Raulito Madridista

עבירה מגעילה של נייגולאן ואין מילה אחרת, הזוי שבדומה למקרה לוק שואו - השופט לא הוציא מייד את הכרטיס האדום. חבל שלא יודעים לשמור על שחקנים. אז מה אם זה 'כולה ראפינייה' ולא ליאו מסי.

ונחזור לכדורגל:
    - מתי בשעה טובה ומוצלחת הפריימרליג החלשה תשלח רק 3 נציגות לליגת האלופות? זה אמור לקרות מתישהו?
    וברצינות: ארסנל פשוט מביכה, פתחה את המשחק נהדר אבל החמיצה ברשלנות וקיבלה גול מצחיק. הייתי אומר שאולי הדחה סנסציונית בשלב הבתים - תיאורטי בלבד, הרי זה מצב רחוק מהמציאות - היה גורם לונגר להתעורר, אבל הוא ימשיך לחשוב שהוא מאמן את ברצלונה ושרק הפציעות וחוסר מזל או שופטים מונעים מארסנל להגיע רחוק. אחר-כך יבכו שם על עוד הגרלה קשה ועונה שמסתיימת בשמינית הגמר אבל שיזכרו בהפסד המביך הזה.
    - תומאס מולר מבקיע בלי להתכוון בכלל, והוא גם רשם ציון דרך יפה מאוד אתמול עם שער מס' 30 בליגת האלופות, המבקיע השני הבולט של באיירן מינכן בליגת האלופות. האמת שאולימפיאקוס יצרה חצאי מצבים אך לא הייתה מדויקת.
    - רומא ממש לא הייתה שווה תיקו אתמול בניגוד למה שאמרו באולפן אחרי המשחק. פלורנצ'י כבש שער מדהים, שער שלא רואים כל יום ואני מניח שלואיס אנריקה מאבד קצת את הסבלנות לגבי טר-שטגן שחוטף גול מביך פעם שנייה בתוך חודש - אבל חוץ מהגול פוקס הזה ועוד חצי מצב - רומא לא עשתה כלום. אולי בגלל הזכרונות הלא-נעימים מהתבוסות בעונה שעברה, אולי בגלל כבוד לאלופת אירופה - אבל ברצלונה שכבה על השער. התיקו הזה לא רע לשתי הקבוצות, בקיצור.
    - מבסוט על שער הבכורה של צ'יצ'ריטו בלברקוזן, מקווה לראות אותו משחק כמה שיותר. הוא מלא תשוקה, תמיד יודע היכן להתמקם. שווה לעקוב אחריו.
    - פרמיירה לא ממש מוצלחת לאיקר במדי פורטו שסיימה רק בתיקו נגד דינמו קייב, חבל. גם אם מדובר במשחק חוץ.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ההבדל בינו לבינך בקונטקסט של הדיון הזה? אוהד של קבוצה א' מעיר על האובייקטיביות של אוהד של קבוצה ב' בדיון שנוגע למשחק בין קבוצה א' לקבוצה ב'. אתה באמת רוצה להגיד לי שאתה מפספס את האירוניה פה?

מה נסגר עם האנשים בפורום הזה?

Franco אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

להשוות בין סוארז לבין ראדג'ה זה כמו להשוות בין רצח להריגה בשוגג. אני אשמח אם בקאמפ נואו ראדג'ה ילמד את סוארז לקח.
    מה לעשות זה הכדורגל, מי שראה את ניינגולאן משחק יודע שהוא שחקן הגון אבל מאוד אגרסיבי וגליצ'ים זה חלק מהמשחק שלו וגם כאלה.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יכול להיתפרש כתסכול ממקרי עבר "דומים" שלא קשורים אליו. במקרה שלו זו פשוט לחימה חסרת פשרות, לטוב ולרע. אתמול זה נגמר ממש רע ואין ספק בכלל שזו הייתה פעולה מזעזעת. הניסיון שלי ליצור כאן דיון נגע אך ורק לעדר שלא מכיר את השחקן ומנסה להוציא תסכול והורמונים על פציעה של שחקן עם רפש המנוגד למציאות.

אגב, תרבות דיון בנוסח: "אל תבלבל את המוח + חזרה על האמירה הראשונית, ללא שום התייחסות לטענה נגדית הכוללת דוגמא המוגשת ישירות מתחת לאף, זו סיבה מספיק טובה לא לנסות זאת שוב בעתיד.

Franco ו-golding אוהבים את זה.
  10. Ever Banega Member

אני דווקא חושב שלא היה שום דבר פרוע בתיקול, ניינגולן חיפש את הכדור (עם רגל אחת) ורפינייה בדיוק עשה צעד עם רגל ימין (אולי אפילו בכוונה כדי לחסום את התיקול) והסתבך לו ברגליים. זה כן פאול אבל הפציעה עצמה דיי מקרית לטעמי.

11. Civil Anti Madridista

"לחימה חסרת פשרות לטוב ולרע" משמע להיזהר כי אין לדעת מתי הוא יקצץ מישהו, "העיניים היו על הכדור" משמע לא משנה לאן הלכו הרגליים בסוף האירוע. עכשיו תגיד לי, לאיזה מידת רצינות אתה מצפה שאתייחס אלייך עם כאלה טיעונים?
    למה אתה מתעלם מהמציאות שראפיניה הוציא את נאיינגולן לטיול של אחרי הצהריים בפארק ומתוך תסכול הפסיכופת הוריד אותו לדשא?
    למה אתה מגמד את הכניסה הברוטאלית שלו במאטיילו? צא מהכובע של הג'אלורוסי ותדבר לעניין כבר קיבינימט.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/15
  12. Civil Anti Madridista

ברור שפציעות זה חלק מהמשחק, אבל נאיינגולן לא השחקן היחידי שמבצע משימות הגנתיות, יש שחקנים אגרסיביים לא פחות ממנו בענף ועדיין לא זכור לי שחקן ששובר לשתי שחקנים את הרגל בטווח של חצי שנה. אז מה יגידו נאומי ההגנה עכשיו, ביש מזל וצירוף מקרים מזעזע?

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/15
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כן, כל עין אובייקטיבית תגיד לך ששני המקרים לא היו כניסות גסות מאוד, במקרה בליגה זה בכלל היה מזל רע כל כך...

14. benos Member

אם אני לא טועה דה יונג ב-2010 עשה 3 תיקולים חזקים שהשביתו שחקנים לתקופה ארוכה.