ליגת האלופות - מח' 4

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏5/11/19.

1. DRORIKO Member

ליצנים, לא מבינים שרוקי נאמן רק למאפיה של יובה. המאפיה הרוסית לא מעניינת אותו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף שלא תגיד את הדברים האלה עכשיו. תשלח פרחים לאופ"א שאתם בכלל משתתפים באירופה. עוברים על החוקים ובמקום לקבל שנתיים בחוץ (כמו טוונטה למשל) אתם כאילו מקבלים עונש. אל תחשוב שזה רק נגד צ'לסי. גם ברצלונה וריאל היו צריכים להיות מורחקים מאירופה.

עוד משהו.
    ראיתי את השער השני שלכם. הערכה שלי, היה שם נבדל. העתק שער פרומס. כבר אמרתי שלא ראיתי את השידור המלא. האם הטלוויזיה הוכיחה מעבר לכל ספק שלא היה נבדל?

באמסטרדם קיבלתם עזרה מהשופטים. לפחות פעם אחת. אני מספיק גבר להגיד שמאל פאוק גם קיבלנו פנדל במתנה (היה שם יד של ביססוואר שגם לא היה פנדל, בדיוק כמו הערב עם פלטמן). פשוט תקבל את התסכול שלנו עכשיו ותודה שאין שום סיבה להרחיק את פלטמן. אי אפשר להרחיק את בלינד, לתת למשחק להמשיך, לשרוק לפנדל גבולי וגם עוד לתת אדום לפלטמן. ברצינות, בחיים לא ראינו שום דבר שכזה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. AFCA Member

אתה באמת חושב שלהרחיק את ולטמן, באותו מהלך שבלינד כבר הורחק, היא החלטה סבירה של השופט? להסתפק בצהוב שני לבלינד ולתת פנדל על נגיעת יד גבולית ולא מכוונת לא היה שיקול דעת קצת יותר הגיוני?

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם מוזמנים להציץ בחוקה. כל ההחלטות שהתקבלו במהלך הנ"ל התקבלו לפי הספר.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  5. Telkiyski Member

דורטמונד התחפשו לב"ש.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@ChelseaPensioner
    שמע, אם זה מה שיש לך להגיד אז חבל על הזמן. חבל מאד שאתה לא מוכן להכנס לדיון אמיתי ומסתתר מאחורי תירוץ. במשך כל המהלך הקריטי יש מספיק רגעים של ספק. פשוט תודה שהיה לכם שוב מזל כמו שאני אומר שנהנינו מזה במוקדמות מול פאוק. זה לא כזה קשה....

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. AFCA Member

כולל התיקול של פוליסיץ' על בלינד בתחילת המהלך. נקי לגמרי עפ"י הספר.

8. omer80 Member

שמע אתה ממש מתחיל לעצבן אותי בזלזול שלך..אתה באמת חושב שהשיפוט התנהל כראוי?ראו בבירור שיש נבדל בשער השני ואמרתי לעצמי בטח הוא לא מוודא עם ה var מרוב שהמשחק גמור(ידעתי שהשער הזה יעלה ביוקר)...ובוא נלך למהלך שהכריע תמשחק...אתה נותן חוק יתרון (מוציא לבליינד אדום) ואז אתה נותן עוד אדום ופנדל בחוק יתרון...גמרת לאיאקס תמשחק..איאקס קופחה היום בענק!

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משהו שמאד מכעיס אותי. השער השני של צ'לסי. כבר הבנתי מתגובות שלא ראו בטלוויזיה שום הילוך חוזר עם קו על הדשא. לפי התמונות הרגילות יש ריח של נבדל. דווקא בגלל המשחק הראשון ביוהאן קרויף ארינה, דווקא בגלל שזה היה לפני שבועים, דווקא בגלל שהשער הזה נראה העתק מהשער של פרומס שנפסל, ודווקא בגלל שאופ"א לא רוצה לשמוע שמועות שהיא מושחתת, היינו צריכים לקבל בטלוויזיה הוכחה ברורה שהשער השני של צ'לסי לא הובקע מעמדת נבדל.

משום מה זה לא קרה...

@omer80
    במשחק הראשון לפני שבועיים הרים הקוון את הדגל לנבדל שלא היה. באותו המהלך כמה שניות אחרי זה הכדור נגע ביד של שחקן צ'לסי ומה קרה? שום דבר. בהסבר שקיבלנו אחרי זה. לא רצו להתייחס ליד בגלל שלא הובקע שער....מה שקרה זה שצ'לסי קיבלה את הכדור. בהילוך החוזר ראו בבירור שפרומס לחלוטין לא היה בבדל. אז למה היום גם מרחיקים את בלינד, גם מקבלים פנדל וגם מרחיקים את פלטמן? פשוט אפשר היה לתת צהוב שני לבלינד ובעיטה חופשית לצ'לסי או פנדל ולהשאיר את דיילי במגרש. משום מה נבדל שלא היה מוחקים כאילו שום דבר קרה...

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/19
  10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעצבן? תתעצבן. אלה החוקים. מותר לתת יתרון (נכון?), מותר לשרוק לפנדל (וואלה!) ומותר להוציא צהובים על העבירות. אני כן מסכים שצהוב על נגיעת יד לא מכוונת זו גזירה קשה, אבל כל עוד זה העונש הקבוע בחוק, מה אפשר לעשות.

לטיב ההחלטות עצמן אני לא מתייחס, לא עכשיו ולא אף פעם. כן נבדל, לא נבדל, כן נגע ביד או לא, מתחו קו, השופט קיבל את ההחלטה שלו ובזה זה נגמר. אם אתם מרגישים שמקפחים אתכם בכוונה תפנו לחושחש.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/19
  11. AS R Member

אם אני דורטמונד אני שם הצעה של 50 מיליון וצפונה על השולחן של ריאל בקיץ כדי לרכוש את חאקימי.
    דורטמונד במחצית השנייה פשוט שיתקה את אינטר.

Jefecito ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

ההצלחה הגדולה של לייפציג, בדרך להופעה ראשונה בשמינית הגמר, מסמלת לדעתי יותר מכל את השינוי במזרח גרמניה. אגב מי היה מאמין שהקבוצה הכי קפיטליסטית בגרמניה תבוא דווקא משם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. omer80 Member

השער השני של צלסי היה חוקי? כל הפרשני כדורגל טוענים שזה לא מוצדק...נתת יתרון?תחליט איפה הצהוב..אתה לא יכול לתת גם על העבירה של החוק יתרון וגם על זו שאחרי. אגב, היד זה לא צהוב בחיים.אם זה היה הפוך מאמין שגם היית מרגיש מקופח.

14. רוני שטנאי Member

שיפוט הזוי מתחילת המשחק, פנדל ראשון גבולי והוא פוסק בהחלטיות בלי להסתכל בואר כמובן, צהוב ראשון של בלינד לא מוצדק בכלל, צהוב של צ'לסי גם לא קשור לכלום, דקה תוספת זמן ולא נותן לבעוט קרן כשלא עברה בכלל כל הדקה- זה רק מחצית ראשונה. מחצית שניה גול שעם ואר של לפני שבועיים צריך להפסל ואם לא לפחות תראו את הצילום לצופים. ולאחר מכן המהלך ההזוי שהתחיל בכלל בעבירה על בלינד שריקה פשוטה של עבירה הייתה מונעת את כל הפארסה אבל שופט מחליט אחרת וגומר את המשחק. בלי קשר לא מבין בשביל מה יש ואר עם בואר רואים אופסייד ואח"כ הכדור יוצא לקרן ולא נותנים נבדל, למה הולכים רק להחלטות של פנדל או גול תתארו לכם שער מהקרן אחרי אופסייד. גם הפסילה של השער החמישי לא הייתה מתרחשת בלי מה שהלך שם קודם - זה לא ספורט זה בדיחה. שופט שאסור לו לעלות על מגרש בכלל.

AFCA, Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

למה אי אפשר לתת צהוב גם על העבירה של היתרון וגם על אחרי?

לדעתי הצהוב על נגיעת היד מחמיר מאוד. הרי זאת בטח לא נגיעה מכוונת, אז להרחיק על כזה דבר? כשאתה מרחיק באותו מקרה שחקן אחר?
    זה מרגיש לי מוגזם מאוד ואם אני הייתי אייאקס זה היה מאוד מעצבן אותי.
    אבל 2 הרחקות במהלך אחד, אם מוצדקות? נראה לי סביר.

לא הראו בתקצירים מספיק טוב אבל זה באמת נראה נבדל בגול השני של צ'לסי. בהתחשב בגול שפסלו להם במשחק הקודם על נבדל, אפשר להבין את התחושות הקשות.