ליגת האלופות מח' 1: צ'לסי גברה 0-4 על מכבי תל אביב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏15/9/15.

1. Hapoel_Tel_Aviv Member

אה?
    לא הקטנתי פה ממכבי, צ'לסי נראים גרוע, אם הייתם עושים 1-1 נגיד זה היה עדיין הישג ענק, לא משנה אם הם משחקים גרוע או לא, יש פערי רמות שכולנו יודעים.
    ולדעתי זה שהם גרועים זה גם קצת בגלל הבונקר שלכם שמקשה, אם זה היה נשאר 1-0 היה לכם בהחלט סיכוי טוב לעקוץ ממתפרצת.

זה היה הערה על איך שצ'לסי משחקת היום. בליגה האנגלית למשל למרות הפתיחה הגרועה שלהם הם קצת יותר טובים מהמעט שיצא לי לראות. זה לא כדי להפחית מהקבוצה.

2. Turgi Guest

מדהים מה נהיה מהזארד.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כמו שנדב קורא לו - עדן הזר

4. DRORIKO Member

ראוליטו,אתה באמת מצפה מטל בן חיים שאחרי מכבש כזה של לחצים יהיה חף מכל טעות. מה הוא קייליני? הוא ביי פר הבלם הכי טוב בליגה ומכבי עשו רכש מצויין איתו
    הביאו אותו בשביל לעלות לצ'מפיונס ולקחת אליפות. לא בשביל לנצח את צ'לסי.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

נכתוב את זה ככה. שוערים שהם פוטנציאלים באמת גדולים לעתיד באירופה סיכוי קטן שימכרו למכבי ת"א ב - 3 מיליון יורו. תגיד יושאלו ממועדון יותר גדול, בסדר. כמובן תמיד יש מקרים יוצאים מן הכלל בכדורגל. אבל צריך לזכור את זה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי ככה קוראים לו.

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה קטנוני.

8. VAR Member

עכשיו אני שונא את דייגו קוסטה רק קצת פחות

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קצת ;)

אני לא מצדיק את הביקורות כלפיי ראיקוביץ׳ כי מי שיש לו שכל וקלט על מה כל ההייפ סביבו יודע שהוא סימן שאלה אחד גדול.

10. DRORIKO Member

אני חייב לדבר רגע על ערן זהבי. שחקן נהדר, במונחים ישראלים הוא ענק ואולי הכי טוב שהיה פה מאז בניון. כחלק ממסע ההילולה שעשו לו אני שמעתי לא מעט כאלה שאומרים שהוא יכול לשחק בליגה האנגלית, וגרוע מזה ש"קבוצות בפרמייר ליג הציעו לו הצעות אבל הוא סרב". גורנישט במיץ חרטא. ובדיוק כמו נגד בלגיה אנחנו רואים את זה גם הערב. כשזהבי נתקל בבלמים של פרמייר ליג הוא אובד עצות. הם יותר מהירים ממנו,הם יותר חזקים ממנו, הם רואים צעד אחד לפניו. לא סתם הוא נפלט מהליגה האיטלקית, זאת גם לא ליגה של פראירים.

ייא, oranfu, de Middenweg ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זהבי לא קשור לרמות האלה.

אבל בלי קשר, זה לא משחק לשפוט אותו, כל מי שמאחוריו אובד עצות וככה הוא לא יכול להראות משהו אחר.

12. alexshw Member

תראה הוא בא מבלגיה. הולונים שם קרי דוברי צרפתית בטח לא מבטאים את D בסוף ואולי הפלמים כן. כנראה יותר עניין של שפה

13. סמואל אטו Member

לא מבין מה אתה רוצה.
    גם פה וגם נגד בלגיה, זה אותו ערן זהבי שמשחק בליגה הישראלית.
    ההבדל היחיד זה שהכדור בקושי נמצא אצל בלגיה/ישראל והם לא מצליחות לייצר בשבילו מצבים.

14. DRORIKO Member

ועדיין כל פעם שאתה רואה אותו עם הכדור הוא מאבד אותו. זה גם בפעמים הבודדות שהוא נמצא ליד הרחבה, זה גם כשהוא מנסה לתת מסירות רוחב בקישור(בדיוק איבדתי והוא מסר רע וצ'לסי יצא להתקפה מהירה). אני חלילה לא עושה את זה בשביל להקטין אותו,גם אם אני אוהד מכבי חיפה אני שמח שיש אחד כזה בליגה, אבל כל המהללים למיניהם צריכים לחזור לקרקע(כולל באולפן פרי-גיים שממש הכינו אותנו לצמד שלו)

15. Raulito Madridista

אני חושב דווקא שכמה שצ'לסי הייתה דורסת יותר הערב, והייתה לה הזדמנות - הביטחון שלה היה משתפר עוד יותר. השער של דייגו קוסטה העגלה(תתחיל לכבוש גם בנבחרת, הרי דל-בוסקה לא יוותר עליו) מוסיף קצת צבע למשחק האפור ונטול המצבים הזה, גולאסו אמיתי. אני עדיין 'שונא' אותו אבל קצת פחות, כמו שמישהו כאן הגדיר את זה מצוין.

לא מבין איך דור מיכה עולה כאן מהספסל לפני גילי ורמוט שנראה לא רע במשחקים האחרונים כמו נגד ק"ש, יש לו הרבה יותר ניסיון במשחקים כאלה והוא יותר מתאים, בקיצור. לא הייתי מוציא את ריקן אלא את מיטרוביץ'. החלוץ החדש של מכבי עם מנוע בתחת הוא לא פראייר, נראה שחקן לא רע בכלל במעט הפעולות שלו.

- לגבי טב"ח - אם האזר היה עובר אותו באחד על אחד וכובש שער כתוצאה מכך, או שחקן טכני אחר כמו אוסקר או וויליאן או אפילו מפסיד לרמי במאבק במצב נייח ומכבי הייתה סופגת - לא הייתי אומר מילה. אבל יש להפסיד במאבק מול שחקן שלא נופל ממך, 'יש טעויות ויש טעויות' מה שנקרא. המסירת רוחב חסרת האחריות הזו בפתיחת המשחק לא קשורה לשום לחץ או 'מכבש' שמופעל. גם הפנדל היה שטותי ולא קשור לכלום, משהו שנבע מפאניקה. לפעמים מישהו צריך לחזיר את טל בן-חיים חזרה לקרקע. אז שלא יבלבלו פה עם 'משחק מעולה', 'משחק מצוין'. משחק מצוין זה גרשון נגד צ'לסי בבלומפילד ובסטמפורד ברידג'. משחק מצוין זה בנאדו נגד יונייטד בניקוסיה. גם נגד הפועל ת"א שכבו על השער בזמנו אבל גרשון ניצח בהרבה מאבקים, כנ"ל דומב, כנ"ל כלום.

ערן זהבי לא היה יכול לעשות שום דבר היום. שני ניסיונות הבעיטה שלו היו גרועים מאוד אבל כמה מכבי כבר עברה את החצי? להעביר עליו ביקורת כזו אחרי המשחק הזה היא נטו 'לחפש אותו'. ואני גם לא בדיוק מחבב אותו, אתם יודעים.