ליגת האלופות - מחזור 4:: פפ נגד ברצלונה| רובן חוזר למגרש באיינדהובן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏1/11/16.

1. AS R Member

'טוב 59% לעומת 41% החזקה בכדור זה כמעט אותו הדבר'.
    א.אוחנה

איך יכול להיות שהבן אדם שאחראי לאמירה הזאת הוא אחד הכדורגלנים הכי טובים שהיו כאן, אני לא יודע.

2. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל עדיין בהלם שחסוס נבאס עשה פעולה שהובילה לשער.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

זה דווקא מסביר הרבה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

מיד אחרי שיעשו את אותו הדבר לבלמים. ואני עדיין מנסה להבין מה יש בג'ון סטונס.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. zivmay Member

מסוג המשחקים שמדגיש כמה לואיס אנריקה הוא מאמן בינוני.

ManUnd, DRORIKO ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן לי שני מאמנים שהיו עושים בבארסה עבודה טובה יותר ממנו, לדעתך.

7. עידן444 Member

תודה לך מסוט אוזיל על רגע של קסם!
    סוף סוף מעפילים בבטחה לשלב הבא.
    המקום הראשון לגמרי בידיים שלנו. נקווה לא לחרבן את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. yonmu Member

בארסה מפגינה אופי מביך.
    זה מתחיל מאנריקה אבל זה לא רק הוא. זה החסרון של צ'אבי, החסרון של אינייסטה והחסרון של אלבס.
    הקבוצה הזאת מתחילה כל משחק ביתרון ברור בגלל הMSN, הפעם היא גם קיבלה מתנה מהשופט, ועדיין זלזול מול השער ביחד עם שכונה בהגנה הפכו את הסיפור. ברגע הזה מצפים משחקן שיקח מנהיגות או ממאמן שיעשה שינוי דרמטי, אבל נראה שבבארסה התקווה היא שמסי יעשה איזה קסם ומשם המומנטום ישתנה. זה קורה לא מעט פעמים, אבל הפעם לא.

ושאפו לפפ. אני לא אוהב את העקשנות שלו ואני לא חושב שסיטי שלו עמדה טוב (ולמרות העבירה על סטרלינג - המחצית הראשונה היתה צריכה להסתיים בתוצאה שגומרת את המשחק לטובת בארסה), אבל החלק ההתקפי שלו כן איתגר והכניע את ההגנה של בארסה, ובשורה התחתונה 3-1 זו תוצאה מאוד מכובדת.

9. סיונרה Member

המחצית הראשונה של ברצלונה הייתה המחצית הכי טובה שראיתי ממנה, בהתחשב בזהות היריבה ובמגרש שבו שוחקה. גם לזה צריך לתת ללואיס אנריקה קרדיט. בסופו של דבר הקבוצה שלה היה המשחק חשוב יותר ניצחה.

10. Raulito Madridista

אני כלל לא מזלזל בניצחון של סיטי היום. נכון שגם בעונה שעברה היה להם ניצחון גדול די בגארבץ' טיים כשאגווארו קבר את באיירן, ושהמשקוף של אנדרה גומס היה מכריע, ועדיין. לחזור מפיגור נגד ברצלונה זה לא פשוט בכלל, בטח ביום לא מדהים של אגווארו, בחלקים מהמשחק זה בהחלט נראה טוב וסיטי מקבל טונות ביטחון, לניצחון הזה משמעות עצומה. מחמאות לגונדוגאן עם צמד שני תוך 4 ימים, יחד עם תוצאה טובה עבורה במשחק השני בבית. היה משבר? בארסה, קצת גדול עליה משחק חוץ כזה ללא פיקה לטעמי. המשחק היום היה פחות חשוב לה. בשבת היא בפיחואן נגד סביליה ואז יש לה רגיעה.

שאר תשומת הלב הייתה בעיקר בבית 5, גם ארסנל וגם פאריס עם נצחונות חוץ דרמטיים רגע לפני שהן נפגשות ראש בראש לקרב על המקום הראשון באימרויות. כמוכן שער דרמטי של גריזמן מתסכל את באיירן שכבר הריחה פירצה לקראת המקום הראשון. הקבוצה של אנצלוטי חייבת לנצח במשחק נגד סימאונה.

11. oranfu Member

אני מעריך שיש לא מעט מאמנים שהיו מסתדרים יפה מאוד בברצלונה. לי המשחק שלהם נראה פחות או יותר כמו "תנו את הכדור לחבר'ה מקדימה" מאז שהוא מאמן אותם. השלישייה הזאת כל כך טובה שלרוב זה יספיק על מנת לנצח בקלילות.

Dayatso ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. Butragueño מנהלים

ברצלונה שיחקה טוב במחצית הראשונה, בעיקר בגלל סיטי. לברצלונה כמובן היו מחצאיות הרבה יותר טובות מאשר המחצית הראשונה פה. גם מול אתלתיקו וסיטי היו לה טובות יותר. סיטי התחילה את המשחק בדיוק באותו הלחץ שהיא התחילה את המחצית השניה. אבל ברגע שסטונס התחיל לחלק מסירות לשחקני ברצלונה וקולארוב איבד ריכוז, הקשרים של סיטי היו צריכים לרדת עוד אחורה ואז ברצלונה הפכה את כיוון הלחץ.

13. Greek Member

כדורגל הוא משחק מאוד דינמי, ברצלונה יכלה לקבור את סיטי עוד במחצית הראשונה, ומי שלא נותן בראש מקבל ב***. בסופו של דבר הקבוצה שהייתה צריכה יותר את הניצחון הזה ניצחה (ברצלונה במצב שהיא צריכה את הנקודות היום, לא הייתה משחקת ברמה כזאת במחצית השניה), ולא כל יום ימצאו את סוארז, מסי ובוסקטס ביום רע.

14. Butragueño מנהלים

בוסקטס בתקופה רעה. גם בליגה הוא די מזעזע במשחקים האחרונים.
    לגבי הערת הסוגריים שלך - אתה מדבר פה על קבוצה מקצוענית. לא מ.ס אשדוד. מה זה "ברצלונה במצב שהיא צריכה את הנקודות?". ברצלונה אבדה את הנקודות היום כי סיטי לחצו עליה בדיוק איפה שכואב. דה ברוינה וסילבה, בתורות, הוציאו כדורים מאנדרה גומס ויצאו למתפרצות. ברגע שבוסקטס קבל את הכדור לרגל סטרלינג הגיע כדי ללחוץ עליו. ברצלונה רצתה את הנצחון לא פחות ממנצ'סטר סיטי.

15. Greek Member

קבוצה, באופן טבעי, תשחק פחות טוב ומחוייב כשהיא לא חייבת את הניצחון, וזה מה שקרה היום.