ליגת האלופות, מחזור 3' :: קרב ענקים בין ריאל ליובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/10/13.

1. Civil Anti Madridista

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/10/21/futbol/equipos/real_madrid/1382311658_extras_noticia_foton_7_1.Xxx

שיר פרידה? לא חסרות השוואות מפוצצות בין יובנטוס לריאל מדריד, אבל דווקא השוערים הוותיקים הם המפתחות למשחק הזה
    שניהם נמצאים כנראה בסוף הקריירה המפוארת שלהם, קסיאס שהפך לשוער משנה לדייגו לופז הודיע השבוע שבמידה והמצב לא יתהפך הוא אינו פוסל מעבר בינואר
    ג'יג'י בופון לעומתו עדיין שוער ראשון אבל נמצא בירידה חדה ביכולת, כשרק במחזור האחרון ספג רביעייה מפיורנטינה ולא היה נקי בשערים

2. JohnTerry26 Member

Real Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Khedira, Ronaldo, Benzema, Marcelo, Arbeloa, Modric, Di María, Illarramendi.

Juventus: Buffon; Càceres, Barzagli, Chiellini, Ogbonna; Vidal, Pirlo, Pogba; Marchisio; Tevez, Llorente.

3 בקישור ואיסקו על הספסל (אם כי אני מבין שהוא לא כ"כ טוב במשחקים האחרונים), אנצ'לוטי פחדן טייק 3923 או שמהמר נכון מול הקישור המעובה של יובה?

ואני מבין שפוגבה הולך לשחק על האגף או שבאמת קונטה מפתיע עם רביעייה בהגנה?

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטה עם רביעייה ככל הנראה. אפילו אני לא יודע למה לצפות, וכנראה שעם היכולת מהחודש האחרון - זה דווקא עובדה מעודדת.

דור - סיקור מצוין לקראת המשחק, תודה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/13
  4. Becks Member

שינג'י פותח. תודה מויס.

5. alexshw Member

ואן פרסי לא בסגל

6. Becks Member

לפי מה שאני מבין, הוא נפצע לפני המשחק.

7. Kompany Member

ניצחון חוץ חשוב מאוד, עוד כלום לא סגור ובכל זאת אנחנו קרובים מאוד לשלב הבא עם הניצחון הזה אחרי עוד משחק מעולה.
    יאיא טורה הטוב במגרש כרגיל, הקשר הכי טוב ששיחק במשחק לעניות דעתי, מושלם. הלאה, פרננדיניו מתחיל להיכנס לעיניינים אחרי פתיחת עונה הססנית משהו הוא מתחיל להראות את הסיבה בגללה הוא הגיע לאייסטלנדס עם משחק שלישי רצוף שהוא מעולה - שימשיך ככה.
    נסטא מעולה, גארסיה לא בלם וההתקפה מדהימה. אני אישית מעדיף את יובטיץ' ונאסרי ע"ח נבאס שלדעתי עדיף כאס שעולה מהספסל אך לצערי פלגריני חושב אחרת...

הפנים לברידג', CTID

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א י ז ה גול של זלאטן

9. Ricky van Wolfswinkel Member

הפנדל הכי הזוי מאז הכאילו עבירה של נסטה על מסי לפני שנתיים.

10. פול סקולס Member

אתה מתכוון הקשר הכי טוב על המגרש היום נכון?

אף פעם לא ראיתי שמישהו חושב שהוא הקשר הכי טוב בכל הזמנים... זה קצת קצת Over the top

11. Civil Anti Madridista

בהחלט יש דמיון בין המקרה ובשניהם גם היה פנדל. מלבד להשכיב את ראמוס לישון, קייליני עשה שם הכל
    במקרה של ההרחקה, לא היה שום מרפק לכריסטיאנו שהצדיק כרטיס אדום ולגמור ככה את המשחק.
    יובנטוס הייתה טובה מאוד במחצית הראשונה, איימה על השער ונהנתי מאוד לראות את פול פוגבה במגרש. לא סתם משווים אותו לפטריק ויירה
    בצד של מדריד, די מריה ממשיך להוכיח שהקרדיט מאנצ'לוטי מגיע לו וסביר להניח שגם המקום בקלאסיקו מובטח לו

12. פול סקולס Member

בוודאי שהיה פנדל על ראמוס, אין שאלה בכלל.
    לעומת זאת, הטענה של וידאל לפנדל אחרי שהוא בעט בדשא גרמה לי לפלוט את הקפה שלי. ענק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Raulito Madridista

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2013/10/23/album/1382554384_264893_1382555994_album_grande.Xxx

ונעבור לקלאסיקו. אני חושב שאני אחד מהמבקרים היותר גדולים של ריאל מדריד, אבל היום אין לי יותר מדי תלונות. נכון ששיחקנו באש והיינו חייבים להגדיל את היתרון, בטח כשיובה בפחות שחקן, וברמות האלה נשלם על הורדת הגז הזו(אולי הקלאסיקו בשבת כן ישב בראש איכשהו) - אבל צריך לזכור שאנחנו בתחילת הדרך, ויובה זו עדיין יובה. יש הרבה סיבות לאופטימיות לקראת הקלאסיקו בשבת או יותר נכון לקראת המשך העונה. הגול הראשון של ריאל מדריד - הנעת כדור מהירה תחת לחץ מול הגנה עומדת - הוא מהדברים שאני רוצה לראות וכמה שיותר. אני חושב שהדבר הכי חשוב הוא היכולת של רוב השחקנים. נכון שרונאלדו היה זה שהבקיע והתלות בו מבחינת שערים עדיין עצומה - כי בנזמה ממשיך להחמיץ ממטר(איך?), בייל חלוד ומוראטה לא משחק - אבל הרבה שחקנים הציגו משחק טוב. די-מאריה בישל את הראשון באומנות והיה מאוד מסוכן(מבחינתי הוא היה סימן שאלה מרכזי) מרסלו טוב התקפית(אבל עושה המון חורים הגנתית), פפה במשחק שקט וגם יירמאנדי בסדר, ומודריץ'.

אהבתי את ניהול המשחק של אנצ'לוטי שהגיב טוב מאוד לסיטואציות במגרש וגם לחילופים של קונטה. מוראטה שוב הוכיח שהוא חייב לשחק הרבה יותר. גם הרבע שעה הזו שהוא קיבל היום היא משהו. הבעייה הייתה שריאל כאילו הופתעה בפתיחת המשחק מהסגנון של יובה - היה ברור שהם ירימו כדורים מצד לצד והיו כמה חצאי הזדמנויות מאוד מיותרות שהיה עדיף לוותר על זה. מבחינתי צריך ללכת על כל הקופה גם בטורינו, לנצח שם סוף-סוף, אבל יש עוד זמן..

וכמה פנינים לסיום, איך לא: קודם כל בסביבות הדקה ה-83 נדב יעקובי - "יש עוד חילוף אחד לריאל מדריד". בייל, איסקו(באמת שאמרתי לאלה שהיו בפאב שצריך להכניס אותו במקום במקום יירמאנדי) ומוראטה - אז איפה החילוף פה?; 'בנזמה בנה את הגול הראשון' - נו באמת. הוא היה הבלם השלישי של יובה לאורך כל המשחק. באמת עצוב מה שקורה איתו גם הוא 'השתתף בהנעת הכדור'. בנזמה אולי בנה את החמצת העונה בליגת האלופות. ואיך לא - ארתורו וידאל. הבן-אדם צריך לעבור לתיאטרון. בחיים לא ראיתי דבר כזה ששחקן בועט בעצמו ברחבה והולך לשפוט ברוב חוצפתו ובוכה על כך שלא קיבל פנדל. בכלל, יובה יצאה בזול - היו כמה עבירות גסות ולא רק שלו - ואם עוד שחקן היה מורחק אפילו ריאל מדריד אדישה משהו הייתה כובשת עוד גול.

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ולמי שלא ראה:

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/13
  15. XabiAlonso Member

לא יודע איך יובה לא סיימה את המשחק ב-9 שחקנים, במיוחד וידאל שבדרך נס נשאר במשחק.
    באשר לריאל, נמאס כבר מהירידות הילוך האלה במחצית שנייה! בסוף נשלם על זה ביוקר.
    ודבר אחרון, זלטאן פשוט מפלצת! כמה חבל שבמקום לנצל את ההזדמנויות שהיו לנו להביא אותו במהלך השנים האחרונות, אנחנו תקועים עם בנזמה הפח אשפה.