ליגת האלופות, מחזור שני: מנ. סיטי מארחת את באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏1/10/13.

1. aloneli Member

התעללות בקבוצה הטובה באנגליה!איזו הצגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

2 המחזורים מאוד צפויים ודי משעממים, כמעט כל המשחקים גמורים בתחילת המחצית השנייה, למרות שהיום זה פחות מימים קודמים, ולמרות שבשנים האחרונות השלב בתים לא מה שהיה בעבר, עדיין השנה אני מרגיש שחסר משהו, בכמעט כל ערב בבתים היה איזה משחק שקבוצה קטנה הצליחה להפתיע קבוצה גדולה, לא בהכרח בניצחון ולפעמים אפילו לא תיקו אבל אני זוכר את השלב בתים עם הרבה יותר מהפכים ודרמה ממה שהוא היום. חוץ מהמשחק של של באזל ואולי אתמול באתלטיקו - פורטו אין את זה.

עריכה:
    רק דיברתי..

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/13
  3. Civil Anti Madridista

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/05/25/article-0-19C218DE000005DC-352_634x493.Xxx

4. שםמשתמש Member

מי שמפסיד לקארדיף ואסטון וילה לא יכול להציע הרבה מול באיירן מינכן. אף קבוצה באנגליה לא ברמה הזאת או אפילו קרובה אליה.

5. Becks Member

טוב, תיקו זה לא רע במגרש של שחטיור אבל יש לנו השנה קבוצה סופר בינונית. השער של וולבק כנראה הבטיח לו את המקום בהרכב בעשרה המשחקים הבאים. לצערי לא יצא לי לראות את כל המחצית השנייה. נחמד כמובן לראות שסיטי הפסידה.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן פשוט נהדרת,יהיה מאוד מעניין לראות אותה שומרת על הרעב והאינטנסיביות גם בהמשך המפעל.

יובנטוס? מישהו כבר צריך להגיד לשחקנים ולקונטה שהעונה התחילה,פשוט בזיון.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שעם ה-2:2 הזה יש מצב דין במטוס חרצה את גורלה לליגה האירופאית.
    אם גאלאטסריי צא תעשה שטויות נגד קופנהאגן ותיקח את 6 הנקודות אני לא רואה את יובה באה במחזור האחרון לעלי סמי יין 2 ומנצחת שם. מזכיר לי את המשחק ההוא מול ה-50 אלף איש והשלג הנוראי בפוזנאן
    אני לא רואה את יובה לוקחת יותר מנקודה ריאל, זה מדהים או עצוב תחליטו אתם אבל עם כמה קריסטל יכולה להיות גרועה מספיק שרונאלדו יהיה סביר והם לא יפסידו

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

האוטו-קורקט של עומר :aaarofl:

דין במטוס :aaa021:
    קריסטל :aaa025:

9. Jack Wilshere Member

באיירן היתה קבוצה אדירה גם לפני שגוארדיולה הגיע, אבל כבר בפרק זמן קצר יחסית אפשר לראות לדעתי את ההשפעה שלו על הסגנון - באיירן לוחצים על כל המגרש באגרסיביות וביעילות, כמו ברצלונה בתקופתו, וגם הנעת הכדור שוטפת יותר ומזכירה לפרקים את ברצלונה. פשוט קבוצה מפחידה.

קלישי היה ונשאר טיפש. אם החלטת לא לצאת לנבדל, לפחות תרוץ עם השחקן. הטיפשות הזו שלו עלתה לנו באליפות. הארט ממשיך לעשות טעויות פה ושם, ומעולם לא חשבתי שהוא שוער גדול.

בנוסף, אני חושב שסיטי לא הגיעו מספיק מחויבים למשחק, ונראה לי שזה אחד החסרונות של פלגריני שהוא פחות מוטיבטור שיודע להטריף את השחקנים.

10. בונקר מפואר Member

80 הדקות הראשונות היו מצוינות, לא נתנו לסיטי לנשום. אבל אז אחרי השער של נגרדו התחילה הפניקה שגרמה לאדום של בואטנג.
    בכל מקרה ניצחון משכנע במגרש קשה (על הנייר). כולם היו מצוינים, ושווה להזכיר את ראפיניה שממשיך להשתפר ממשחק למשחק.

----------------------------------

דקה 90, אוהדי באיירן עוקצים את אוהדי הסיטי עם חגיגת "הפוזנן" שמזוהה איתם, תוך כדי שירת "סופר באיירן סופר באיירן היי! היי!".
    פרשן הכדורגל האירופאי הבכיר אלי אוחנה בתדהמה: "תראה הם חוגגים עם הגב למגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx!"

11. zivmay Member

פתאום כל מבקרי פפ, נהיו מחסדיו.

12. aloneli Member

עוד קבוצה מהטופ העולמי שמתפרקת נגד באיירן.זו לא רק התוצאה אבל שרואים את הקבוצה הטובה בפרמייר ליג לא עוברת את החצי בבית שלה ולא מצליחה לעשות שתי מסירות זה מראה על העוצמה של באיירן.
    בסה"כ חבל שספגנו כי לא הגיע לסיטי גול והתוצאה הייתה צריכה להיות אפילו גבוהה יותר.

פפ עלה עם הרכב שחיסל את מרכז השדה של סיטי שהיא אחת הקבוצות שמחזיקות הכי הרבה בכדור באירופה.החילופים קצת היו מיותרים כי ששוויני יצא איבדנו את השליטה והזמנו את סיטי לתקוף כי קירכהוף הגנתי יותר.במצב כזה אסור להחליף את שוויני וראינו היום למה.

משחק חוץ לפי הספר.לא להשתגע יותר מידי,להכתיב את הקצב ובשקט לתת את הגולים.באיירן הייתה גדולה על סיטי גם ביכולת וגם בלחימה.למרות שלבאיירן יש את הקבוצה הטובה בעולם ואולי גם בהיסטוריה פפ עשה לפלגריניו בית ספר לכדורגל.

13. Messi#10 Member

באיירן פשוט מפלצת.. אני לא רואה אף קבוצה כרגע שיכולה להתקרב אליה.

14. Telkiyski Member

איך אמר האוהד סיטי באולפן שם אחרי המשחק? קבוצה שנואה.
    תמיד לא אהבתי את באיירן, אבל היום הם פשוט מפלצת רשע.

15. zivmay Member

הקבוצה הטובה בהיסטוריה? אתה צריך למנן את ההתלהבות.

דרך אגב, גצה פשוט מטומטם. אין לו מקום כרגע במערך של באיירן.