ליגת האלופות: מועדים לשמחה. ליון נגד יובה| לברקוזן נגד טוטנהאם| והאם רונאלדו יגיע ל-100?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/10/16.

1. סיונרה Member

השיטה כן, ההתעקשות שלהם שהשוער ישחק עם הכדור ברגל, לא בטוח.
    לגביי פיקה אתה לא צריך להתווכח איתי, אני מגיב להתרחשויות פה בפורום. לי אישית אין מושג, קשה מאוד לדעת.

2. Civil Anti Madridista

3. zivmay Member

ברצלונה משחקת את השיטה הרבה יותר טוב, כי היא משחקת אותה כבר שנים, וכאמור יש לה שחקנים הרבה יותר טכנים בעמדות מפתח.
    כבלמים יש את פיקה מסצ' ואומטיטי, בקישור יש את אינייסטה ובוסקטס ולטעמי אנדרה גומז ודניס סוארז, יכולים להטמע נהדר בשיטה.
    ואם נקלעים למצב לא נעים תמיד יש את שטגן ואת סוארז בשביל להוריד כדור גובה.
    אם השחקנים של בארסה יראו יותר מחויבות הגנתית ( בעיקר השלישייה ההתקפית), אין לאף קבוצה סיכוי לא באירופה ולא בליגה הספרדית בשנים הקרובות.

4. optimus Member

בוודאי שמאתייה מוכן לשבת על הספסל, איזה אופציות אחרות בדיוק יש לו בגילו והיסטוריית הפציעות שלו? זה שהוא איזה כשרון צעיר שמחכה לפרוץ, בבארסה הוא מקבל כל כך הרבה יחסית למה שהוא מחזיר לקבוצה.
    העניין עם בארטרה הוא בדיוק הפוך, מדובר בשחקן בית צעיר שלשחק בבארסה זה כל מה שהוא חלם עליו, ולא הייתה לו בעיה לחכות (והוא חיכה) להזדמנות, אלא העובדה שאנריקה לא נתן לו צ'אנס להוכיח את עצמו אע"פ שהגיע לו. בארטרה עולה על מאתייה בכל פרמטר (אולי חוץ ממהירות) ועדיין שנה שעברה הוא היה צריך לראות את הצרפתי מועדף עליו ללא שום סיבה הגיונית, והשנה אחרי שאומטיטי הגיע הוא החליט לעזוב בצדק. אז אם כבר זה לא הוגן כלפי בארטרה לשים אותו מול מאתייה, הרי בארטרה הוא כישרון צעיר ועם זאת הוא העדיף לבזבז לא מעט שנים מהקריירה שלו על הספסל בשביל הזדמנות לפרוץ אע"פ שהיו לו אופציות אחרות (ארסנל), לעומת מאתייה שעתידו מאחוריו ואין לו דבר להפסיד, להפך בברצלונה הוא מרוויח שכר ודקות שלא היה מקבל בשום קבוצה אחרת שמתמודדת על אליפות בשלוש הליגות הבכירות של אירופה, בר מזל כבר אמרתי?

5. סיונרה Member

הוא שחקן הרכב בדורטמונד, זאת ההגדרה של מתמודדת על האליפות בשלוש הליגות הגדולות של אירופה. ואם הוא יהיה טוב, ברצלונה מקבלת שחקן ברמה עולמית במחיר מבצע.
    בברצלונה בתסריט המוצלח ביותר הוא לא יהיה טוב כמו שהוא יכול להיות בדורטמונד.

6. RubberSoul Member

איזה מחיר מבצע? הוא נמכר בלי סעיף חזרה.

7. Raulito Madridista

לא בושה להעיף כדור תחת לחץ, זה חלק משאננות מסוימת ועקשנות שאופפת את ברצלונה אבל לה כביכול מותר ולמנצ'סטר סיטי לא, אני לא אוהב לראות משחקים באש. פפ היה צריך להיות חכם ולדעת שהקבוצה שלו עדיין לא בשלה לשחק את הכדורגל שלה בקאמפ-נואו ולטעמי בארסה מנצחת גם בלי הכרטיס האדום אם כי ברור שלא בקונצרט כזה. מובן שגם אם פפ היה עושה הכל נכון קרי מערך קצת יותר נסוג אבל עם אגווארו בשפיץ - בארסה הייתה מנצחת כי כשהיא באה מפוקסת כמעט בלתי-אפשרי והיא בהחלט מזוהה עם הסגנון הזה זמן רב ומשחקת אותו על אוטומט - אבל פפ לא עזר לקבוצה שלו.
    חלק מאוהדי באיירן מאשימים את פפ בתבוסה מול בארסה בחצי הגמר ב-2015. צריך לזכור אז שבאיירן בהרכב סופר-חסר בלי רובן, ריברי ועוד - החזיקה מעמד עד הדקה ה-70 בערך ועצרה את בארסה על מינימום מצבים, ואז מסי כבש את הראשון. באיירן נשברה ועשתה טעויות אישיות לטעמי, בואטנג למשל ועוד איבוד כדור קריטי במרכז השדה. באותו מקרה אני לא מאשים את פפ, אתמול חלקית.

המעבר של בארטרה לדורטמונד טוב מאוד לכל הכיוונים אבל בלי קשר אני תוהה איך מאתייה עדיין שחקן סגל בברצלונה, שאלה טובה. ג'ורדי אלבה סובל ממזל רע מפתיחת העונה הזו.

8. optimus Member

דיברתי על מאתייה כמובן, וכמו שכבר הזכירו אין לו סעיף חזרה.

9. Dayatso #BlackAndWhite#

סתם הייתי משועמם הבוקר אז הרצתי אקסל שינבא את הגרלת שמינית הגמר על פי המצב כרגע בשלב הבתים (פלוס הנחה שלי שבנפיקה ופורטו יעלו ולא המתחרות שלהן בשיקטש וקופנהגן)

ואלו התוצאות (דרג1-דרג2):
    ארסנל-באיירן
    נאפולי-סיטי
    ברצלונה-פסז
    אתלטיקו-טוטנהאם
    מונאקו-פורטו
    דורטמונד-סביליה
    לסטר-בנפיקה
    יובנטוס-ריאל

לא זכורה לי הגרלה טובה יותר לשלב שמינית הגמר... אשמח שכך יהיה

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/16