ליגת האלופות - ליברפול בחצי הגמר אחרי משחק ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏8/4/08.

1. פרנקו בארזי Member

המוח שלי איטי מכדי לעכל ON LIVE את מה שהלך באנפילד.
    כשהמוח יסיים לעבד נתונים אני אכתוב כבר איזה משהו...
    וואו פשוט וואו. הרבה זמן לא ראיתי משחק כזה.
    מדהים בכל קנה מידה.
    ברוב המשחקים באיזשהו שלב אני מוצא עצמי מאבד ריכוז (הפרעות מחורבנות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) עד שיש שוב איזה מצב, כאן כל המשחק הייתי 100 אחוז על המשחק.
    ת'יאו וולקוט שחקן מדהים.
    מוות לאיציק זוהר.

2. דנידין Member

צ'לסי ליברפול, אותו משחק השחמט, משחק המוחות הטקטי, שוב חצי גמר ליגת האלופות, אבל יש רק שוני אחד קטן הפעם:

אברם גרנט. הגיע עד חצי גמר ליגת האלופות ועכשיו יש לו חתיכת אתגר שגם מוריניו כשל בו. יש לי הרגשה שצ'לסי עושים את זה.

3. Mehmet Member

משחק ענק היה לנו באנפילד, ואני שמח שהכדורגל החיובי של ארסנל הכריח את ליברפול להבקיע יותר מהרגיל ולהיות שותפה לאחד מהמשחקים הטובים של השנים האחרונות.

כל הכבוד לשתי הקבוצות על משחק אדיר.
    בנוגע לפנרבחצ'ה-נתנו עונה מכובדת ביותר, וגול אחד קטן היה יכול לסדר אותם (והאמת? זה לא היה רחוק), אבל כנראה שצ'לסי גדולה עליהם.

ולסיום-היהודים נתנו הופעה אדירה בסוף המשדר, רק שימשיכו לעשות מוזיקה טובה עוד שנים ארוכות.

4. דנידין Member

ארסנל הצליחה לחלוף על מחסום רבע הגמר הידוע שלהם אך ורק שוונגר השכיל לשחק מבוקר עם חלוץ בודד (הנרי בשיאו). היום זה היה משחק פתוח מידי ולמעט שליברפול לא הצליחו להכנס למשחק בהתחלה, ברגע שהם התחילו ללחוץ קדימה זה היה נראה קל מידי. ההגנה של ארסנל העונה לא חזקה דיו וזה לא כי אין שחקני הגנה טובים, זה כי העמידה שלהם על המגרש פתוחה מידי ומתואמת חלש בהגנה (לאומת ההתקפה אותה ונגר מאמן בצורה יוצאת מן הכלל בכל הקשור לתאום בין השחקנים). לכל מאמן טוב ככל שיהיה בעולם יש חולשות, זאת של ונגר כל השנים - ההגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/08
  5. JR-Riquelme Member

כמה אופי יש לליברפול זה בלתי יאומן... פשוט לא נגמר.
    פרננדו טורס אחת מההחתמות היותר טובות שעשו השנה, עוד קראו לו פלופ בהתחלה.
    המשחק עצמו היה אחד הגדולים שהיה בשנים האחרונות, וגם עולה על אותו משחק גדול של צ'לסי - ברצלונה בברידג'. כולם קוראים לליברפול קבוצה מרדימה ומשעממת, בינתיים היא השתתפה בשני המשחקים הכי גדולים שהיו בעשור האחרון בשבילי...

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברהבם לא מוכן לקחת את הסיכון בלדרדר את היחסים בינו לבין דרוגבה עוד יותר. דרוגבה מוכיח שהוא ומקצוען אמיתי זה שני דברים שונים לחלוטין, הוא מתנהג כמו ילד בגנון שכועס שלקחו לו את החבר הכי טוב שלו למשחקי בארגז החול ולכן עושה דווקא. פשוט פרימדונה.

בעניין המשחק שראיתי, בניטז הוכיח שוב, ושוב שהוא מאמן טוב יותר מוונגר בכל הקשור לניצחון משחקים חשובים. הצרפתי הצבוע כמובן, איך לא, מתבכיין עכשיו, אבל הצדק נעשה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/08
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מצד אחד אתה בהחלט צודק וכל האגואיזם שלו מתחיל לעבור כל גבול, אבל מצד שני אי אפשר שלא להעריך את זה שכל משחק שהוא על המגרש אין אף שחקן על הדשא שרוצה לנצח יותר ממנו.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחד עם זאת, נוצר הרושם שהוא רוצה לנצח רק לשם ההצלחה שלו ולא לשם ההצלחה הקבוצתית, למען המועדון ורוח הצוות.

9. Selby Member

המשחק הראשון בין ליברפול לצ'לסי הוא ב22 או ב23 לאפריל?

10. אבו Member

http://youtube.com/watch?v=968cFNtx2ec
    אחד המהלכים הגדולים בתולדות ליגת האלופות, ונקודת האור היחידה שלנו אתמול- תיאו' וולקוט!

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. 亚历山大帕托 Member

uffa עם העבודה החדשה הזאת, פספסתי את כל המשחקים לגמרי אתמול. עכשיו אני רואה את השערים מליברפול-ארסנל, ומה אני אגיד... הפצצה של טורס!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx הפריצה של וולקוט... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx !!!

נדמה לי שהייתי היחיד כאן שהסכים עם אנצ'לוטי כשהוא אמר שארסנל הגיעו לשיא מוקדם מדי, ועוד אפילו כשהם רצו חזק בכל המפעלים והיו ראשונים בליגה, אמרתי שנראה לי שהם יישארו בלי שום תואר בסוף. לא מתכוון to rub it על פרצופם של אוהדי ארסנל, כי גם אני רציתי שארסנל תזכה, אבל פשוט אין לה את זה גם בעונה כל כך טובה.

ליברפול נגד צ'לסי זאת ההגדרה של אנטי-כדורגל...

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחת עוד שוני ... פרננדו טורס . השער המדהים שלו אתמול התגמד בעקבות הפריצה של וולקוט וצמד המהלכים הנפלאים של באבל , אבל בואו לא נשכח שהוא האחראי המרכזי לזה שליברפול בכלל הגיעה לרבע הגמר . שני הצהובים של מטראצי נגרמו לגמרי בזכותו וכמובן שלאחר התצוגה המצוינת באנפילד הגיע שער החוץ הנהדר בסאן סירו שגמר את הסיפור .

13. shlomydavid מנהלים

14. 亚历山大帕托 Member

טורס הוא בהחלט האיש המרכזי של ליברפול, ואם היה בקבוצה מצליחה יותר, הוא היה פורח אף יותר ולא היה ספק שהוא החלוץ הכי טוב בעולם כרגע.

15. 亚历山大帕托 Member