ליגת האלופות - ליברפול בחצי הגמר אחרי משחק ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏8/4/08.

1. רק ביתר11 Member

איזה לוזרים ארסנל

2. Number 8 Member

חבל שהמבצע של וולקוט לא יזכר כשער שהעלה את ארסנל לחצי הגמר. איזה מבצע ענק.

לוזרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/08
  3. Bill Shankly Member

אלוהים אדרים ! איזה משחק !

ב2-2 רציתי למות , אבל סוף סוף ראיין באבל הגיע לליברפול ועושה את מה שמצפים ממנו ...
    קשה לבחור איזה קבוצה הייתה יותר טובה, אך בסה"כ מי שניצל את המצבים שלו עלה לשלב הבא.

4. SkiMan Member

אחד המשחקים הגדולים בליגת האלופות של השנים האחרונות. משחק גדול, גדול, גדול. שאפו ענק לשתי הקבוצות.

לטעמי מה שחירבש לארסנל את המשחק (שהיה מושלם עד לשער הראשון של ליברפול) היה פציעתו של פלאמיני והכניסה של ג'ילברטו האיום. הלחץ נפגע, הנעת הכדור המשולמת והמדויקת גם היא נפגעה, איכות המשחק של ארסנל ירדה עם הברזילאי הנוראי שמסתובב על המגרש בחוסר מעש בכמה רמות. גם ההגנה של ארסנל היתה חרבנא - סנדרוס עם הטעיה ששחקן נערים לא אוכל בשער של היפייה, פירפור ע"י טורס. גאלאס קורקס ע"י טורס מספר פעמים במחצית השניה, וטורה עם הפאול הפשוט מטופש לחלוטין על באבל. אבל מה נאמר על וולקוט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx פשוט סלאלום מהסרטים, אני לא חושב שראיתי דבר כזה בליגת האלופות בכל השנים שאני צופה במפעל, כמה חבל שמה שהוא מקבל על מבצע עצום שכזה זה פאול מטומטם לחלוטין.

וטורס - איזה קלאסה של שחקן. לא להאמין שזה השחקן הילדותי מלפני שנה באתלטיקו.

ההימור שלי עם הגרלת שמינית הגמר היה שליברפול עוברים את אינטר, מיד כשראיתי את הגרלת רבע הגמר הימרתי שליברפול תגיע לגמר. בניטז יעבור את התחת. ולגבי ארסנל - נמאס כבר לרחם עליהם, כמה אפשר לשחק טוב ולצאת מאוכזבים. שיברון לב בשבילם, ונגר חייב לשנות בקיץ משהו בגישה של הקבוצה שלו כי זה כבר בלתי נסבל.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

העדפתי לראות את המשחק של התחת שבו אחרי שקודוצ'יני יצא צ'לסי שיחקה מאוד מבוקר והצליחה לשמור על היתרון שלה, משחק סביר ולא יותר מזה ובחיי כמה שדרוגבה אנוכי, הוא חתיכת חיה אמיתית אבל כל כך אנוכי ומשחק לבד המון פעמים. סך הכל ראו שאחרי שהאיטלקי נפצע צ'לסי פחדו על הילריו ואז המשחק נידון לשיעמום.

סללום מדהים של וולקוט, אנגלי היחיד נראה לי בארסנל ואיזה שחקן, איזה שער מדהים וחבל, כל כך חבל שכדור השינה הצליחה לעלות עוד שלב, ארסנל קבוצה נהדרת אבל לא הצליח לה מול הניסיון של הסיוט, שיהיה בהצלחה לאברם בגירוש האסון מאירופה.

6. Igi Member

אין דברים כאלה... משחק מדהים. הזכיר לי את צ'לסי-ברסה בזמנו. ארסנל שלטה לחלוטין במחצית ה-1 עד הגול של הפייה ומשם המשחק היה שקול עם נטייה לטובתה של ליברפול. בסופו של דבר, לדעתי, האופי השברירי של ארסנל הוא זה שהכריע אותה.

7. SkiMan Member

וצ'לסי עדיפה? זה נבלה וזה טרפה.
    אני לא מאמין שאנחנו מקבלים שוב פעם את ה-SNOOZER הזה בדמות צ'לסי-ליברפול, ועוד פעם שלישית בארבע שנים באותו השלב!

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כצפוי ליברפול מדלגת מעל ארסנל, ארסנל כל כך חסרת אופי, לוזרים, המעמד הזה ענק על רוב השחקנים שם, ליברפול מול ארסנל במעמד כזה זה פשוט דויד נגד גוליית, והפעם גוליית מנצח.

פנרבחצ'ה הייתה קרובה אבל צ'לסי ניצלה בעיקר את החוסר ניסיון, כל הכבוד לפנר על קמפיין נהדר.
    דרוגבה שוב היה הכתובת העיקרית למה לא נגמר 4-0
    שוב ליברפול בחצי.... לא מעודד.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת ? רואים שלא ראית את המשחק . איך אתה יכול לקרוא לנו כדור שינה לאחר משחק כזה , אני באמת לא יודע .

והאמת היא שיש לי תחושה חזקה שדווקא הפעם נראה באמת כדורגל מהחצי גמר הזה . למרות התחת והפוסיטיב פוטבול שלו , ולמרות הטקטיקות של בניטז .

10. רק ביתר11 Member

בניטז יותר פחדן מאברם

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד , יש לך הודעה שמכילה יותר מ20 הברות ? אתה רוצה להגיד משהו , תן הסבר הגיוני . מעבר לכך שאני לא מסכים איתך , הודעות כאלה פשוט לא מוסיפות לדיון .

12. Bill Shankly Member

מספיק כבר עם קישקושים ... תנו קצת קרידיט ... די להיות אנטים ! 70% מההודעות שאני קורא פה
    זה רק זיונים מוח. קצת (הרבה) חייביות לא יזיק .

בינתיים אני עדיין מנסה לקלוט מה קרה ערב... רגע אחד היה 2-2 (עם מבצע מדהים של וולקוט) ופתאום
    פנדל ו3-2 ... פשוט לא יאמן ...

13. רפאל Member

אחחח היהודים!
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. אבו Member

איזה שחקן וולקוט, איזה שחקן. עם כל הכבוד לחטאפה הנחמדה, מהלך כזה ברגע כ"כ מכריע, ובאנפילד, תזכרו את הרגע הזה כי זה הרגע סופית שתיאו' מתחיל את הפריצה הגדולה שלו לאחד הטובים בכדורגל העולמי(מי שעוקב אחרי הפרמייר ליג, גם יודע שוולקוט מצויין בחודשים האחרונים, מי שלא, יודע עכשיו)
    נותר רק לדפוק איזה 100 פעם את הראש בקיר, למה לעזעזאל ונגר משתין עליו בקשת, ועוד לטובת מי..

פתחנו ממש טוב את המשחק, טירוף, קצב מדהים, מצבים, הבקענו את השער. ואז כמובן הורדנו הילוך.
    טעות מביכה של סנדרוס, להשאיר שחקן כ"כ פנוי- חוסר אחריות. אבל אני לא מופתע, ההגנה הזאת חרפה למועדון כמו ארסנל, פעם אחרי פעם הם מביישים את הסמל- הפקרות לשמה שלא מסתיימת.

מחצית שנייה- ליברפול טובה יותר, בגלל סיבה אחת כמובן- ג'ילברטו סילבה שאפילו לא מדגדג את קצה העקב של מת'יו פלאמיני הענק, הקשר האחורי הטוב באירופה השנה. ססק נעלם כי היה חייב להיסחף יותר להגנה עקב הבינוניות של ג'ילברטו.

על הלוזריות, חוסר האופי וכו' הרחבתי בדיון של ארסנל.

בכל מקרה, משחק ענק באנפילד, לצערי אני בצד המפסיד.

אבל ווי לאב יו ארסנל ווי דו!

15. רפאל Member

יש לאברהם שחקן סופר סטאר על הספסל בשם שבצ'נקו ועדיין הוא נותן את הבמה לדרוגבה שמאז שחזר מאליפות אפריקה הוא כל כך אנוכי ולא בפוקוס.
    הקהל של צ'לסי נכנס לפאניקה בפציעה של קודיצ'יני ובצדק.
    כמה גרועים צ'לסי היו היום ועדיין מזל גדול שמהצד השני היו פנר שתמיד במשחקי חוץ הם גרועים מאוד.
    עוד פעם ליברפול?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/08