ליגת האלופות - ליברפול בחצי הגמר אחרי משחק ענק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏8/4/08.

1. xavi6 Member

אני שמח לדעת שאני טועה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי...
    כששמעתי את השריקה לפנדל, אמרתי שזהו, זאת ההזדמנות לעשות משהו. שדה רוסי החטיא את הפנדל, כבר הבנתי שהמשחק הזה גמור. השבוע, במגזין "שם המשחק" היה כתבה של 13 הקבוצות בעלות המזל הגרוע. אני בספק אם רומא לא צריכה להיכנס לשם. אחרי כל כך הרבה לוזריות(איפה אלון גל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx ) שהראינו השנה אני מבין כמה חסרי מזל אנחנו, כמה לא יעילים אנחנו. מנצ'סטר יכולה להביא לנו 3 פנדלים, לעשות 2 התקפות במשחק ולשחק עם 2 מגנים בלבד בחלק ההגנתי ואני בספק אם ננצח אותם. ככה אם הרבה קבוצות. תמיד חייב לקרות משהו, אם זה נגד טורינו ואם זה נגד אינטר.

בסה"כ מנסיני לא שחקן הרכב ברומא בגלל אותן עליות וירידות. אני מקווה שרומא תמצא קבוצה שתסכים לשלם סכום גבוה על השחק האוברייטד הזה. התאכזבתי גם מחוסר התכליתיות של טאדיי ופרוטה, הפעולות שלהם כבר נהיו שקופות והיריבות למדו להסתדר עם שיטת המשחק הזאת. לדעתי רומא צריכה לשנות את המערך שלה ל442 ולהשקיע בשניים שלושה שחקני התקפה. ואם נחזור למנסיני, הוא לא יתאים לשיטת משחק אחרת מכוון שהוא מוגבל מאוד במשחק ההגנה והפיזיות שלו. רומא חייבת חלוץ ברמה הכי גבוה שישחק ליד טוטי.

כל כך הרבה קבוצות התעניינו בו, ליון, ליברפול, מנצ'סטר סיטי(שאמרה שהם מוכנים לשלם 10 מיליון דולר, סכום נהדר לדעתי על שחקן כזה). המשכורת שלו משתווה לשל טוטי, לא? טוטי שחקן ענק, הקפיטנו, מי זה מנסיני? פאנוצ'י, מקסס, דה רוסי, אקווילאני, פרוטה, טאדיי ועוד מספר לא מבוטל של שחקנים מתעלים עליו ברמה או שתיים.

מה הוא עשה אתמול? איפה הוא היה נגד ריאל מדריד בחוץ כשווצ'יניץ' היה צריך להציל את רומא אחרי עוד משחק זוועתי של מאנסיני המוכשר? למה בכל-כך הרבה משחקי ליגה הוא נעלם?
    הוא לא ילד, הוא בן 27. תמיד אפשר למצוא את הפתי שיזרוק עליו סכום גדול של כסף, כשבסכום נמוך יותר אפשר להביא שחקן בשם די-נטאלה שפשוט טוב יותר והכי חשוב, יציב יותר.

אם כל הדיבורים על די נטאלה, לדעתי אופציה הרבה יותר מעניינת זה השחקן שמנהל איתו את ההתקפה, קוגליארלה. שחקן מצוין ממה שהתרשמתי, הרבה יותר צעיר(24-26, משהו כזה) ולא פחות מוכשר. יש עוד הרבה שחקנים כמו פאציני, בוריילו(היו שמועות, למרות שאני לא מחזיק ממנו כשחקן ענק עדיף מכלום) ואמאורי. ועוד חלוץ גדול לדעתי(בעיקר ממה שראיתי נגד רומא), לאבצי. איזה טכניקה יש לילדון הזה. קצת בעייתי אבל אפשר לנסות לקנות.

3. AVISEY Member

רומא נחשבת קבוצה סימפטית שכולם אוהבים .לעומתה מנצ'סטר יונייטד נחשבת קבוצה שנואה איך אומרים אם לא אוהדים אותה שונאים אותה .ההבדלים בינה לבין הגדולות באמת. זה רק דבר אחד כסף .יש קהל יש איצטדיון יש שחקנים באמת טובים .אבל שמסתכלים אתמול על ההרכב של היונייטד רואים הרכב משני. ואיזה שחקנים טבס פארק וכו' ואצלנו חוץ מגיולי שום כלום . מקווה שנעשה איזה רכישה טובה בעמדת החלוץ. כי אנחנו חייבים מישהו שישים תכדור ברשת במשחקים כאלה(במיוחד שטוטי פצוע) ..

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השחקנים שהזכרת לא ישדרגו את הקבוצה למעט לבאצי שאותו אין שום סיכוי להחתים. ואם כבר הזכרת את אמאורי, אני מאוד מקווה שיובנטוס תקנה אותו בסופו של דבר ובזה יגמר הרכש שלהם בהתקפה.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופציה מעניינת, אבל לא כל כך ריאלית לדעתי כרגע. גם בגלל הגיל הצעיר שלו וגם בגלל שזאת העונה הראשונה שלו באודינזה, הוא יעלה הרבה יותר מדי-נטאלה. כנ"ל לגבי לאבצי.

6. George Best Member

Shacham
    הצעה של 10 מליון דולר על מאנסיני היא נהדרת עבורכם?
    לא יאמן.מאנסיני זה שחקן שיכול לגרום לקבוצות לשלם עליו משהו כמו 15 ואפילו 20 מליון יורו,
    10 מליון דולר זה סכום שמשלמים בליגה האנגלית עבור שחקנים סוג ז', אין לי ספק שאם וכאשר רומא תרצה למכור את הברזילאי - היא תקבל הרבה הרבה יותר מ10 מליון דולר.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

Shacham, את רוב הדברים שכתבת על מאנסיני נובעים מהלב שלך לא מהשכל. מאנסיני לא אוברייטד, הוא שחקן מצויין, העונה לא הלך לו כמו בעונות האחרונות, ולזה יש הרבה סיבות, שאחת מהן היא רצונו לקבל משכורת יותר טובה מזו שנותנת לו רומא, ובגלל זה אני חושב שאין את החשק לשחק ברומא.
    10 מליון דולר תמורת מאנסיני זה סכום מגוחך, הוא שווה לפחות 20 מליון דולר.