ליגת האלופות יום ג': טוטנהאם מנצחת את אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏2/11/10.

1. StevieG Member

אני סובייקטיבי? אתה הצעת להעניש את השופט ואת השחקן לא להעניש בכלל. אתה מבין, אני בכוונה הגזמתי. אתה היית רציני לחלוטין.

זו היתה כניסה מכוערת אלימה ואיומה, שהוא חייב לספוג עונש השעייה עליה.

2. עודד (אוהד הצלחות) Member

אפילו לפני שנכנסים לאופי הפגיעה, זאת הייתה עבירה שמנעה מצב הבקעה, ומכאן מחייבת כרטיס אדום.

אה, ואם כבר מענישים את השופט, אפשר באותה הזדמנות להעניש אותו גם על הדחיפה של בוסקטס על המאמן הדני. שייקח את החטאים של שחקני ברצלונה כמו ישו, למה לא?

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/10
  3. אלי מתחן Member

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/f-466/838140-5.Xxx

הפתיע אותי שהשחקן של קופנהאגן הצליח לקום אחרי זה, יציאה מוגזמת ביותר של ואלדז.

4. Raulito Madridista

אחרי המשחק בבלומפילד התעדכנתי בפלאפון קודם כל בתוצאה במשחק בליין והייתה לי תחושה שאינטר לא חוזרת משם עם יותר מנקודה. הקבוצה של בניטס סופגת יותר מידי שערים בצ'מפיונס והיא פגשה את בייל בכושר מטורף. התלהבתי גם מהשער של ואן דר-וארט שלא הציג יכולת כזאת מאז העונה הראשונה שלו בהמבורג. לא ראיתי מעולם שחקן משאיר אבק למאייקון כמו שבייל עשה אמש ובסוף הוא בישל מצויין לקראוץ'. יש כאן שילוב גם של ירידה רצינית ביכולת של מאייקון(כבר שבע) וגם המהירות המסחררת של בייל שכרגע לאף-אחד אין תשובה. אטו הצליח רק למזער נזקים ולגרום לכך שאינטר לא תחזור הביתה עם תבוסה. על הנייר היא לא הובסה אבל אתמול היא לא הופיעה למשחק. הבית הזה פתוח לחלוטין וטוטנהאם תסיים ראשונה אם תנצח את שני המשחקים הבאים.

גשם של שערים בין בנפיקה לליון. בדומה לאינטר, גם בנפיקה הובילה 4:0, הלכה לנוח וכמעט שילמה על כך בניצחון. כנראה שליון לא כזאת גדולה. היא ניצחה את שני משחקי הבית שלה ואת הפועל בבלומפילד כשהיינו חסרי אונים אחרי שספגנו שער מהיר. קונטארו כבש צמד, איזה שחקן נפלא הוא.

פשוט שערורייה שויקטור ואלדז לא קיבל אדום על הכניסה המכוערת בחלוץ של קופנהאגן, אפילו פאול השופט הדביל הזה לא שרק! בארסה אתמול הייתה סבירה ולא יותר ואדום לואלדז היה יכול לשנות את המשחק. קופנהאגן יכולה להיות מרוצה מהנקודה כי בכל-זאת היא הייתה בפיגור וזו תוצאה מכובדת מול הקבוצה הטובה בעולם בצוותא עם צ'לסי. מסי היה ביום בינוני אבל עדיין זקוק רק לחצי מצב כדי להבקיע.

השער השלישי של יונייטד אתמול - ענק. את אוברטראן היכרתי עד עכשיו רק מהפרו אבולושיין. כנראה שווה לעקוב אחריו. יונייטד לטעמי הבטיחה את המקום הראשון, היא לא תאבד נקודות נגד ולנסיה באולטד-טראפורד. העטלפים עשו אתמול את המוטל עליהם נגד ריינג'רס, סולדאדו עם צמד שערים יפים.

5. alexshw Member

ניצחון אחד בלבד בעשרת משחקי חוץ אחרונים של ברסה באלופות. מדהים.

6. Raulito Madridista

הנתון הזה מאוד משקר כפי שכבר אמרו באולפן אחרי המשחק.
    יחד עם זאת, תוסיף ותאמר שהיא גם הפסידה רק פעם אחת בחוץ מאז שגוארדיולה המאמן שלה - נגד אינטר בסאן-סירו בשנה שעברה.
    בארסה פגשה את אינטר פעמיים, את צ'לסי, ארסנל, באיירן מינכן, ליון, שטוטגארט ועוד.
    המשחק נגד ארסנל למשל - בארסה הוליכה 2:0 ואחרי זה נחה על זרי הדפנה ולכן ארסנל הישוותה. או למשל התיקו נגד באיירן - זה הגיע אחרי ניצחון 4:0 במשחק הראשון בקאמפ-נואו, אז לא פלא שבארסה הגיעה להעביר את הזמן.

----------------------------------

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/Black354X281/194317.Xxx

מלחמת אחים בטוויטר. צמד ההולנדים, חברים בעבר באייקס, ריאל מדריד ונבחרת הולנד, הלא הם ווסלי סניידר ורפאל ואן דר-וארט, עקצו זה את זה בעזרת הטוויטר שלהם לפני המשחק. סניידר היה זה שהפגיז ראשון - "אני מנקה את גביע הצ'מפיונס שלי עם החולצה של טוטנהאם". ואן דר-וארט השיב - "תודה שניקית אותו בשבילי, כבר הכנתי לו מקום בארון הגביעים שלי". סניידר המשיך - "מצאתי שוער טוב באייביי, לשלוח לך לינק". ואן דר-וארט סיים - "לא צריך אותו. לא תגיעו לרחבה שלנו". על המגרש מי שצחק אחרון היה ואן דר-וארט שאומנם נפצע במחצית אך לפניכן הצליח לכבוש בדקה ה-18 אחרי מסירה חכמה של לוקה מודריץ'. טוטנהאם גברה 3:1 על אינטר.

משעשע, אין ספק. הציטוט הראשון של סניידר פשוט קורע.
    בנוגע לכדורגל עצמו - טוב לראות את ואן דר-וארט חוזר לחייך, הוא בכושר מעולה מפתיחת העונה.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא בדיוק שבנפיקה הלכה לנוח אחרי ה-4, ליון הייתה במשחק לכל אורכו ופשוט בנפיקה הייתה חדה יותר בסיומת. בנוסף, ז'סוס במהלך המחצית השנייה שינה קצת את המערך כשהכניס את וולדון וחארה במקום קארדץ' וסביולה (עייף ומוצהב), ועבר לשחק ללא חלוץ מרכזי. ולקראת הסיום הוציא את קרלוס מרטינס (המצטיין במשחק לטעמי) ופגע ביכולת הקבוצה לצאת למתפרצות היעילות של ה-75 דקות הראשונות.

זה שליון לא כזו גדולה לא צריך להסיק מהמשחק הנ"ל, אפשר פשוט לראות את מצבה בליגה. דווקא המשחק באצטדיון האור, ללא ליצ'ה, סיסוקו וטולולאן, עם מאקון על הספסל בכשירות חלקית, משחק בו לא נפלה בהרבה מהמארחת, מעיד שיש בקבוצה הזאת משהו מעל התוצאות אותן היא משיגה בליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/11/10
  8. Ryan Giggs11 Member

ואוו כשראיתי את התקציר של ברצלונה הייתי בטוח שהשחקן מת, מזל גדול שהוא יצא מזה בשלום, לקבל ברך פנים ולעמוד אחרי כמה שניות, הרבה מזל.

9. aloneli Member

אני עדיין לא רגוע אחרי הביזיון שהיה אתמול במשחק של קופנאהגן-בארסה,אני צופה בשידור שוב ושוב ולא מצליח להבין איך ואלדס לא קיבל אדום,ואיך מהפגיעה הברוטלית של ואלדס בשחקן הקוון טוען שזה כדור של בארסה...

הרחקה לפחות מ-3 משחקים זה העונש המוצדק לפגיעה הזאת,אם ריברי קיבל בשלב הכי חשוב של העונה אדום והרחקה מ-3 משחקים על דריכה ברגל של לופס,ואלדס חייב ללא עוררין לקבל הרחקה לפחות מ-3 משחקים...

אופ"א חייבת לעשות משהו ולהראות לעולם שהיא לא פרו בארסה כמו שכולם חושבים,ולתת את העונש המגיע לפי התקנון שלהם ולא להתעלם כי זאת בארסה!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/11/10
  10. איגור .פ. Member

גארי בייל פשוט אחד התגליות של עונת 2010/11 הוא ענק מגן גדול, הוביל את טוטנהאם לניצחון על אלופת אירופה.

עונה הבאה הוא באחד הגדולות.