ליגת האלופות: חשד שההגרלה מפוברקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏4/3/08.

1. George Best Member

אני מבין שאתה נמצא ב"היי", אבל מי צריך לאכול את הכובע בדיוק?
    מי פה פסל את ארסנל?מי זלזל בה?מי אמר שהיא לא קבוצה נהדרת?

אין דבר יותר מגעיל מתגובות שחצניות אחרי ניצחון.
    הקבוצה שלך עשתה הישג גדול, לך תחגוג, תשמח, תפרגן לקבוצה שלך אחרי תקופה לא קלה במיוחד,
    אתה מתעסק בכובעים, והכובע היחיד שקשור זה כובע הליצן שאתה צריך לענוד אחרי התגובה שלך.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוגרי כן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אבל אני אמות בגיל 40 בגללם...

אנחנו כל כך כשרוניים שזה מדהים... איזה ת'יאו, אני לא נרגע מהמהלך הזה :aaa021:

3. eastlands Member

יש צדק .
    180 דקות בין ארסנל למילאן הסתיימו , ב170 דקות ארסנל עלתה על האיטלקים ללא ספק.
    אמרתי כבר במשחק הראשון שארסנל שוה שער בסאן סירו ,ותודה לוולקוט המתוק היא היתה שוה 2 .
    ארסנל שיחקה היום כמו שאלופת אירופה צריכה לשחק , התקפה , התקפה , התקפה .

4. Number 8 Member

מי פסל? ג'ורג'י, תחזור מספר עמודים אחורה בדיון של ארסנל. תחזור לדיון הקודם שמינית הגמר לפני שבועיים ותקרא את התגובות. פסלו את ארסנל כאילו היא קבוצת ילדים. במקרה, רק במקרה, אותם אוהדים נשארים בחורים שלהם ומסתתרים. היו בטוחים בעלייה שלהם לשלב הבא, עכשיו הם צריכים לאכול את הכובע כמו ילדים טובים של אימא.

אני לא שחצני, אף פעם, אבל אני הכי שונא לראות אנשים שמזלזלים בקבוצה שלא בצדק.
    אני אחגוג ועוד איך אחגוג ואף אחד לא יהרוס לי את זה, אבל מה לעשות, אנשים אמרו דברים פשוט לא נכונים. תמצא דרך לחזור אחורה בזמן ואז תחזור לכאן. תיקח טיפ בדרך, תחשוב לפני שאתה זורק שטויות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/3/08
  5. Ampelmann Member

אחח..90 דקות של כיף. לא בדיוק משחק מסודר ומהלכים גדולים וגם השער היה די מקרי (אני די משוכנע שגם פברגאס היה בהלם כשהוא ראה שזה נכנס) אבל אחרי הפנדל (בערך פנדל) על חלב במחצית הראשונה אנחנו מוותרים לתותחנים על הקלאסה הפעם.

במשחק עצמו בלטו לי שלושה דברים. ראשון, שהשחקנים (בעיקר הצעירים) היו בלחץ גדול מאוד. אבואה היה מנותק, פאטו לא מורגש מספיק וסנדרוס תפקד אמנם טוב אבל היה מאוד לחוץ. דבר שני, אדביור, שחקן שאני דווקא מאוד אוהב, נראה כמו איזה מגה-סטאר שבע. הוא המעיט בריצות, כמעט ולא זז או התאמץ כשהכדור לא חיפש אותו וליד סנייה, שהיה ענק היום לדעתי, אדביור נראה כאילו בא לו הביתה.
    שלישי, קאקא. קקה. הכוכב הברזילאי היה כל כך מיותר היום על המגרש. קאקא היה עצבני וחלש מאוד לכל אורך המשחק ולא נראה אפילו כמו הצל של מס' 22 שהעיף את מנצ'סטר בתצוגה בלתי נשכחת רק לפני שנה.

לגבי מילאן, היו כבר דיבורים על חשיבות המשחק בעיני הקריירה של אנצ'לוטי ויהיה מעניין לראות מה יביא יום בעקבות ההדחה. כשהגביע כבר אבוד(?) הליגה גמורה ואין צ'מפיונס, לאנצ'לוטי ברור שהעונה הוא נכשל עם המועדון הענק הזה ולדעתי, הכשלון של היום לא התחיל בעונה הזו- אנצ'לוטי כבר שנים בונה את הסגל בצורה לא נכונה, הרבה מהשחקנים שהגיעו לצד האדום של הסן.סירו היו מבוגרים מדי והקבוצה שלו מתחילה להיגמר. אני חושב שהצורך של מילאן היום הוא ההגדרה המושלמת ל"דם חדש". אם אני ברלוסקוני אני מגבה את אנצ'לוטי עד סוף העונה ואז ממשיך הלאה.

6. eastlands Member

בדיוק אלכסנדר אתה צודק .ויש בפורום שחצנים שצריכים לאכול את הכובע.
    אותם שחצנים ,ומומחי הגנה ששיבחו את הבונקר בלונדון , אותם ליצנים שמשקרים את עצמם ,ותמיד נהנים ממשחק "הגנה" משובח עאלק,,אותם ליצנים שיודעים לכתוב אחרי כדור של אדביור במשקוף ,שאנצ'לוטי הוא קוסם ,שעשה בית ספר לוונגר .
    ובכן היום הם נכנסים לחורים ,ואוכלים את הכובע עם הבונקר ,אמרתי ש0-0 בחוץ זה תוצאה גרועה ,אבל מומחי הבונקר בחרו להחמיא לאנצ'לוטי הקוסם .
    שלום לך מילאן , שלום לשאר מומחי הטקטיקה , ביי ביי אנטי כדורגל.

7. 亚历山大帕托 Member

לא אנצ'לוטי נכשל, אלא ההנהלה שלא חיזקה את הקבוצה. אין עם מה לעבוד, לא משנה איזה מאמן תביא, ואין מאמנים יותר טובים מאנצ'לוטי שפנויים לקבל את המשרה. אנצ'לוטי יוביל גם את הדור הבא של גראנדה מילאן.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן ואנצ'לוטי (ובעיקר אנצ'ילוטי) משלמים על הוויתור שלהם על הליגה. הם העדיפו להתרכז בצ'מפיונס ובסוף הם יצאו ללא ליגת האלופות וללא הליגה האיטלקית.
    לדעתי לו היה שוער אחר יותר זריז מקלאץ' הכדור של ססק לא היה נכנס, אבל זאת אשמתה של מילאן שנתנה לשוער כמוהו לעמוד בין הקורות שלה.
    עכשיו הכבוד האיטלקי מונח על כתפיה של רומא, בהצלחה לזאבים.

9. George Best Member

eastlands,

אני מבין לגמרי את השמחה שלך שארסנל עלתה, ולא פחות את זה שהקבוצה שמשחקת כדורגל התקפי ומהנה עלתה וגם כדי להשתיק את אלו שדאגו לציין כמה אנצ'לוטי גאון בגלל כדור שהלך למשקוף,
    אבל תמוה בעיניי שדווקא אתה, בתור אוהד של קבוצה שהמאמן שלה גם דוגל במשחק מבוקר והגנתי מציין זאת.

10. AVISEY Member

תאמין לי שדידה יותר גרוע מקלאץ', לצערי מילאן סבלה ממנו הרבה ,מילאן חייבת שוער ברמה כי דידה לא ברמה שלה.וחבל כי היא הפסידה הרבה משחקים בגללו ..

11. Van Persie Member

מקווה שרק אתה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. Andrea21 Member

אולי סוף סוף מישהו שם למעלה יבין שאם לוקחים אליפות אירופה זה לא אומר שלא צריך לחזק את הקבוצה,עם קצת חיזוק בקיץ אין לי ספק שנחזור לראות את הקבוצה של לפני שנתיים-שלוש,הקבוצה הכי טובה באירופה דאז.
    לא יזיק איזה זעזוע בקבוצה,אז פעם אחת לא נגיע רחוק במפעל,טוב נו.
    חייבים 3 שחקני הרכב חדשים,שוער קשר וחלוץ,הייתי מאוד רוצה לראות את בנזמה.

ובכל זאת,אני כל כך מאוכזב,בגול של ססק הרגשתי כאילו אני שוקל 30 קילו פחות,פשוט הרגשתי עפיפון,מגיע מילים טובות לארסנל שבהחלט היו טובים מאיתנו בסיכום שתי המשחקים,אבל אנחנו עוד ננקום,אנחנו הרוסונרי,הווינרים הכי גדולים בעולם,אנחנו עוד נחזור ובגדול,עכשיו להשקיע את כל הכוח בליגה,שלא נמצא את עצמנו עונה הבאה באופ"א בטעות.

כואב,כואב ועוד פעם כואב,אבל תמיד תמיד תמיד אוהב.

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/08
  13. THE STRETFORD END Member

uritotti

זוכר את הדיון בינינו לפני שבועיים?
    אז כרגע זה 1-0 לי עם איזו גישה עדיפה במשחקי חוץ,
    נראה מה יהיה מחר.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה בכלל הזכרתי את דידה?

15. eastlands Member

תמוה בעיניך ?
    בהתחלה היו לך טענות לאלכסנדר על "מי צריך לאכול את הכובע"
    עכשיו התלבשת עליי ,משעמם לך ,תגיד ליצן משועמם ,אם סוון מאמן את סיטי ,זה אומר שאני לא יכול להנות מארסנל ,והכדורגל הנפלא שלהם .
    רוצה להעביר את דיון האלופות לדיון עלי ועל הסיטי ? אתה מחפש איזה 6 נקודות שחסרות לך ?
    עזוב אז עשינו לכם בית ספר ברפש ,ביום הזיכרון שלכם ,תוך כדי משחק התקפה נהדר ,ומה זה קשור לארסנל ,
    תמוה בעיני שהפכת לפרובוקטור בכיין ,שמעיר על כל דבר .