ליגת האלופות: חשד שההגרלה מפוברקת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏4/3/08.

1. דנידין Member

ככה גם אני רואה את פילוסופית הכדורגל שלי. קודם כל לא סופגים (כמו המשחק הראשון בלונדון). להשיג את המטרה אותה הקבוצה הציבה לעצמה לפני המשחק זה המדד להצלחה. תמיד האמנתי בכדורגל חכם ומתוחכם, לכן ההזדהות עם הדברים של uritotti.

2. George Best Member

הו, הנה התעוררת.
    אבל קבוצות איטלקיות נוסח אינטר זה בסדר, נכון?
    מה זה משנה שיש לה שחקן מקומי אחד בהרכב.

נוויל, בראון, ריו, שלישיית הקישור המרכזי(קאריק, סקולס, הארגריבס), רוני, עוד שחקני בית בריטים כאלה ואחרים - אין שום קשר לאנגליה, אתה בהחלט צודק.

לצ'לסי ברוב הזמן יש 5 אנגלים בהרכב(טרי, למפארד, רייט-פיליפס וצמד הקולים),

אבל היא לא אנגלית.אינטר הרי היא קבוצה איטלקית לתפארת.בוודאי.

לא מתאים למשתמש כמוך לפלוט שטות מגוכחת שכזו, אבל שזה מגיע לאנגליה - איטליה אתה מתחיל לבלבל בשכל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/08
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אענה לך, אבל מקווה שכאן זה יגמר, כי כתבתי זאת כי זה מפריע לי, אבל לא כדי שוב לגרור את הטופיק לויכוח חסר מטרה כמו שקרה לפני שבועיים.

אני לא אדבר יותר מדי על השחקנים הזרים בקבוצות הפרמייר ליג, מספיק לעבור על הסגלים של כל הקבוצות, כפי שעשיתי בתחילת העונה, ולראות שישנה הגמוניה של שחקנים זרים. ליתר דיוק, אם זכרוני אינו מטעה אותי, כ-18 זרים בממוצע בסגל הקבוצות. אבל הבעיה העוד יותר גדולה שכאן זה לא נגמר.
    לפני כמה שבועות כתבתי בעצבנות על כך שצ'לסי "גנבה" מאיטליה שלושה נערים בני 15-16 לנוער שלה שגם ככה יש בו לא מעט זרים. לא עבר זמן רב, עד שקראתי שארסנל חטפה שני ילדים בני אותו גיל מהנוער של ברצלונה, בדיוק כפי שעשתה עם פאברגאס כמה שנים קודם. אין לי נתונים על הסגלים של קבוצות הנוער ה"אנגליות" אבל בקצב הזה, ספק אם המצב בסגל קבוצות הנוער יהיה שונה משהו מזה שיש בקבוצות הבוגרים. אז שחקנים אנגלים אין, נוער אנגלי עוד מעט לא אהיה. נעבור למאמנים. בזמן שבאיטליה למשל בכל המועדונים ישנם רק מאמנים איטלקים, מצב שקיים כבר עשור, וגם לפני ניתן לספור על יד אחת מאמנים זרים וזה עוד כאשר המיטב שלנו כמו אלוף העולם ליפי בשנת שבתון, המאמן הטוב בעולם, קאפלו מאמן איזה נבחרת בינונית והמאמן המואתר ביותר שלנו מאמן שכנה שלה, באנגליה כל צמרת הליגה מאומנת אך ורק על ידי מאמנים זרים. אני לא אפרט יותר מדי, אני מאמין שאתה בקי בפרמייר לי קצת יותר ממני, אבל מנצ'סטר, ארסנל, צ'לסי, ליברפול, טוטנהאם וזו רק ההתחלה. אז אין שחקנים אנגלים, אין שחקני נוער אנגלים, אין מאמנים אנגלים, נעבור לבעלות... 4 מועדונים בבעלות אמריקאית, 2 בבעלות רוסית, אחד טאילנדית ובארסנל יש איזה אוזבקי לא... ולפי מה שמפרסמים בעיתונים, זה לא יגמר בזה.
    אז אין שחקנים, אין מאמנים, אין נוער וגם לא בעלות. הדבר היחיד פרט למיקום הגיאוגרפי שמזכיר שמדובר בליגה אנגלית הוא הפיש אנד צ'יפס במחצית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/08
  4. Andrea21 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

The best post ever!

5. George Best Member

שום דבר לא ורוד, וברור שכל מה שקורה באנגליה מדאיג(ההתמסחרות, הכרטיסים הכל כך יקרים, בעלים זרים שרואים בקבוצה כעסק), אבל עדיין בשורה התחתונה ביונייטד יש המון שחקנים אנגלים(בממוצע בהרכב יש 5/6), בצ'לסי יש חמישה, בליברפול יש את ג'רארד וקראגר, שני שחקני הנשמה של המועדון וגם קראוץ' ופנאנט,
    ארסנל היא פשוט העתק לאינטר.מקסימום שחקן מקומי אחד בהרכב.

"קבוצות גונבות שחקנים צעירים למועדונים אחרים", הרי זה בדיוק התפקיד של הסקאוטרים, חבוב.
    יונייטד קנתה בגרושים את ג'וזפה רוסי, הוא בקושי שיחק עבורה ונמכר תמורת 7 מליון פאונד כמדומני לויאריאל.ג'רארד פיקה נרכש תמורת סכום נמוך, ויש שמועות שבארסה הייתה מוכנה לשלם עליו מחיר אפילו יותר גבוה ממה שהצוללת הצהובה שילמה עבור רוסי.

עכשיו אני רואה שציינת את טוטנהאם, אז יאללה, אתה מרים לי להנחתה ואני מאוד אוהב לשחק טניס.
    רובינסון בשער, עוד שחקן בריטי בצד ימין של ההגנה(האטון), במרכז שלושת הבלמים הבכירים הם אנגלים(קינג הקפטן, דוסון וג'ונתן וודגייט), המגן השמאלי הוא בריטי(בייל), בקישור תמצא שני שחקנים אנגליים(ג'ינאס ולנון), ובחוד את רובי קין, שהוא אומנם לא אנגלי(אירי), אבל הוא אולי השחקן עם הלב הכי גדול במועדון.

אז כמה כמה אחרי ההנחתה, 6-1 במערכה הראשונה?יאללה, תגיש.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/08
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אבל הדוגמאות האלו לא מספקות בסט. עדיין אחוז הזרים בליגה הוא אסטרונומי ומנצ'סטר או טוטנאהם הן לא המדד (למרות שגם שם אתה מדבר על 5-6 מקומיים גג וזה לא הרבה).

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה טניס, אבל בטח יש מושג המגדיר החזרה מהנחתה...

טוטנהאם 2008: צ'רני, צ'ימבונדה, פיו לי, קאבול, האטון, אקוטו, רושה, דרוויטה, זוקורה, טאיניו, ג'ילברטו, מלבראנק, בואטנג, טאראבט, ברבאטוב וקין זה חביבי 16 זרים ועוד לא ספרתי שני וולשים. וזה עוד מועדון שאתה מציין לטובה בכל הקשור לזרים. מואמן על ידי מאמן ספרדי ועוזר מאמן אורוואי.

יאללה יום שלישי, ליגת אלופות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/08
  8. Aviii Member

אז מבחינתך, ההיסטוריה והאוהדים לא נכללים בקטגוריה של קבוצה אנגלית? הרי אלה האפיונים הכי חשובים.

9. Jack Wilshere Member

שחקנים מקומיים בקבוצות הצמרת באירופה הם שרידים של הסדר הישן, ודין התופעה להיעלם מן העולם אט-אט. כיום, בעידן התחרותי בספורט, מצד אחד, והגלובלי - מצד שני, שבו הכסף הגדול מדבר, ללאומיות חשיבות שולית, אם בכלל. אף מאמן לא יעדיף שחקן מקומי על-פני שחקן זר טוב יותר. מי שטוען אחרת - משקר לעצמו. אני חסיד של הסדר הישן והטוב, אך הסדר הזה עבר, לצערי, מן העולם. אני לא טוען שלא נראה שחקנים מקומים בקבוצות. כל שאני טוען הוא שבד בבד אנו נראה פחות שחקנים מקומיים במועדוני הצמרת.

נ.ב.

אני מודע לכך שזה מאוד אופייני שאוהד ארסנל יכתוב את ההודעה הזו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

10. JR-Riquelme Member

מסכים איתך בהכל חוץ מחלק קטן במה שרשמת על הנוער -
    יש משהו במה שאתה אומר שהאנגליות קודם כל חושבות על שחקנים זרים ואחרי זה שחקני נוער אנגלים... אבל בקשר לגניבת השחקנים, זה דבר לגיטימי בכל קבוצה שמחשיבה את עצמה, בשביל זה יש סקואטים.

11. Bridge Member

בטוטנהאם יש גם את גאנטר ואוהרה. ככה שיש 11. בצ'לסי יש 7 שחקנים אנגלים בסגל של הקבוצה הראשונה. במנצ'סטר יונייטד יש 9. בליברפול יש 4. בארסנל יש 2.
    לריאל מדריד יש 8. לברצלונה יש 7. למה אף אחד לא מדבר עליהם?

לגביי הנתונים של קבוצות הנוער, אני יודע שלארסנל ומנצ'סטר יונייטד יש רוב של שחקנים בריטיים בנוער לגביי ליברפול אני לא יודע אבל אני מניח שגם. ולצ'לסי יש רק בערך שחקנים זרים (כש2 מהם נולדו מחוץ לבריטניה אבל נמצאים עם צ'לסי מגיל 10 ואחד מהם מייצג את נבחרת אנגליה) מתוך 40. כמעט 75% מהנוער אנגלי מה הבעיה עם זה? מה אתה רוצה מהקבוצות לוותר על שוק שחקנים גדול ולקנות את אותם שחקנים בעתיד במחיר גדול פי 10?

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חברים, סטינו קצת מהנושא, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

תגידו, רק אני רואה היום 0-1 משמים למילאן על ארסנל ?

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכר את משל המסטיק העגול שהמצאתי במיוחד בשבילך בפעם הקודמת. אז גם כאן בדיוק אותו דבר. אתה פשוט מחזק את דברי. לכן גם ביקשתי לקבוצות לא האנגליות, אלא קבוצות הפרמייר ליג.

הסטוריה זה משהו שאי אפשר לשנות. אותו דבר הייתי צריך לכתוב גם על האוהדים, מכיוון שגם מיקום אי אפשר לשנות. אבל תקנו אותי אם אני טועה, לא היו אלה ראשי ה"ליגה האנגלית" שהציאו לשחק בחוץ לאנגליה. זה רק אומר שאם מכונת הזמן היתה קיימת, כבר היה מגיע איזה ארסן וונגר שהיה שולח נציג לעבר כדי לשנות גם אותה.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לגיטימי לקבוצות הפרמייר ליג. זה לא לגיטימי בכלל. באותה מידה אפשר לרשום שגם לרכוש שחקנים זרים זה לגיטימי, הרי בשביל זה יש מנהלי רכש.

15. Jack Wilshere Member

uritotti,

אתה קשקשן בלתי-נלאה, בדומה לאבי רצון. ולא בכדי אוהדים כמותכם אוהבים את הכדורגל המשמים בעולם, ומוכנים להגן עליו בחירוף נפש.