ליגת האלופות חוזרת!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/9/17.

1. Ever Banega Member

אני מסכים עם סיונרה, אתם מבלבלים בין שני דברים, אני חושב שכמעט כולם יסכימו שלואיס אנריקה לא מאמן מהשורה הראשונה. אבל יש הבדל בין זה ולהגיד שהקדנציה שלו היא כישלון.

לגבי המשחק היום, עברה ברורה של סלאח בשער השני, אבל הם היו יותר טובים וכרגיל הצליחו לשמוט את זה. לא זכור לי קבוצה עם פארי איכות גדולים כל כך בין משחק ההתקפה למשחק ההגנה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

זיזו בינוני? לפי עבודתו בריאל ממש לא נראה ככה. מצא לרונלדו נישה חדשה, בנה קבוצה מאוזנת ועמוקה שלא תלויה בהכרח ברונלדו, עשה עונה מדהימה אשתקד.
    זה ממש לא לואיס אנריקה או רייקרד סטייל שפשוט נשענו על סגל אלוהי שבנו להם ובמקרה הטוב לא הפריעו.

Drama2 ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  3. סמואל אטו Member

אני התכוונתי לתוצאות באופן כללי ולא על אחוזים.
    לואיס אנריקה זכה בטרבל, אליפות ואז גביע.
    פפ זה בטרבל, דאבל, דאבל(ליגה ואלופות) וגביע.
    האחוזים אני משער לעצמי יהיו דומים, אבל פפ בעונה השלישית שלו השיג תוצאות מדהימות כמעט כמו בראשונה, וברביעית הפסיד על מילימטרים.
    בעיני התוצאות של פפ(וגם זידאן עם 2 אלופות) עדיפות, אז אכן אפשר לייצר תוצאות טובות יותר.

זה לא שלא אהבתי את הדרך.
    בעיני ה״דרך״ זה הכל. זה כל מה שמאמן יכול להשפיע עליו. אפשר לא ״לאהוב״ את הדרך של מוריניו, אבל רואים את הדרך שלו.
    לואיס אנריקה הוא מאמן חלש והדרך שלו לא הייתה מספיק טובה למועדון כמו בארסה. למזלו הוא ירש שלד אדיר שלפחות בהתחלה צריך לזכות בתארים למרות.

בעיני הצלחה או כישלון של מאמן זה ביכולת ובכישורים שלו כמאמן. תוצאות יכולות להיות דבר שרירותי מדי לקבוע הצלחה או כישלון של מאמן.

4. DRORIKO Member

יש שני דברים טובים שאני יכול להגיד על זידאן:הוא גורם לשחקנים לכבד אותו והוא מנהל משחק מצויין(ע"ע הגמר נגדינו). אבל כדי להוכיח את עצמו הוא יצטרך לצאת מהבועה של ריאל ולהצליח בקבוצה שאין בה רונאלדו,מודריץ',מרסלו ואיסקו. למוריניו קוראים המיוחד לא כי הוא זכה באליפות עם הדרים טים של צ'לסי אלא כי הוא לקח צ'מפיונס עם פורטו ואינטר. פרגוסון קיבל את התואר סר כי הוא לקח מועדון דועך והפך אותו לאימפריה. אלגרי לקח קבוצה שלא ספרו אותה באלופות,שדיברו עליה כמו שמדברים עכשיו על אייאקס, ועשה שני גמרים ב-3 שנים,וזה עוד כשבמהלך ה-3 שנים האלה כל הסגל התחלף לו. קאפלו ראוי להיחשב אגדה רק על מה שהוא עשה באותו לילה באתונה, וזה מבלי לדבר על שאר ההישגים שלו בקריירה. אלה מאמנים גדולים. אם זידאן רוצה להיכנס לחבורה הזאת הוא צריך לפרוש כנפיים ולעוף מהקן. עד שהוא לא יעשה את זה הוא יכול לזכות גם ב-10 צ'מפיונס, הוא לא יקבל ממני את הריספקט.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/17
    Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

נכון, אבל כרגע אפשר לקבוע רק לפי העבודה הנפלאה בריאל ורואים את הערך מוסף שלו וההתקדמות של הקבוצה מאז שהוא מונה לכן אי אפשר לטעות שהוא בינוני.

6. סיונרה Member

תוצאות זאת שאלה של תחרות, ברצלונה ככל הידוע לי לא משחקת נגד עצמה, רוב קבוצות הליגה הספרדית ובפרט ריאל מדריד ואתלטיקו ששיחקו מול הקבוצה של אנריקה טובות יותר מאלו שגווארדיולה ניצח. היה לו גם את צ'אבי ואינייסטה ופויול בשיאם. אנריקה קיבל את הקבוצה בשלב הלפני אחרון של חילופי הדורות והצליח לבנות קבוצה שהשיגה את המקסימום.

אפשר לטעון שהוא בינוני ועשיתי את זה. אי אפשר לטעון שהוא נכשל או שהוא לא מצליח, בזה אתה צודק.
    ניהול המשחק שלו, העמידה הטקטית של הקבוצה, התיאום בין השחקנים, כולם לדעתי ברמה די נמוכה. השחקנים מכבדים אותו, שזה לא עניין של מה בכך, והוא יודע לנהל את הסגל. זה חשוב, אבל לדעתי זה לא מונע ממנו להפוך למאמן בינוני בסך הכל הכללי.

idans10 אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

מה אנריקה בדיוק בנה?
    הוא קיבל שלד של מסצראנו-פיקה-אלבש-בוסקטס-צ׳אבי-אינייסטה-מסי-ניימאר, הצטרפו עוד שניים משמעותיים(סוארז וראקיטיץ׳) ומאז הרמה רק הדרדרה.
    לא ראינו שיטת משחק טובה או חכמה(בטח שלא אחת שמזכירה את בארסה) לא ראינו ניהול משחק נכון, לא ראינו שיפור אצל אף שחקן(מעל כולם ניימאר שהיה זקוק להכוונה).
    בשיא הבנייה שלו הוא קיבל רביעיה מפאריס, שלישייה מיובה והפסיד את האליפות.

8. DRORIKO Member

@alexshw מה אתה אומר,החבר של קונטה הולך הביתה? יש כבר דיבורים על זה במוסקבה?

9. alexshw Member

שום דיבורים.

10. DRORIKO Member

לא שאני אומר חלילה שצריך לפטר אותו, אבל אני מכיר לא מעט מקומות שהכסא של המאמן היה מתנדנד בשלב כזה. אולי האליפות מהעונה שעברה נותנת לו את הקרדיט להמשיך.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

ניצחון ענק של בשיקטאש, כל הכבוד להם שהם מצליחים ככה בזירה האירופית. התרגשתי בשבילם, כל הכבוד, שנים בצל שלנו ושל פנר ועכשיו הם בקידמת הבמה. שם אירופי לכל דבר, שאפו.
    חייב לציין שאיקר קסיאס צריך לפרוש, לא חושב שהוא שוער לרמות הללו. אולי קבוצה שמתחרה בליגה האירופית, נוסח 7-8 באנגליה יותר תתאים לו.

רק שההצלחה הזאת לא תבוא להם גם בליגה :D

לייפציג עם הופעת בכורה, לא ראיתי מה הם עשו אבל בוא נראה אם לברומה יש מה שצריך בשביל לשחק בטופ האירופי.

לא אשכח כאשר הוא אימן אותנו, ניתן לראות שמדובר במאמן ברמה נמוכה מאוד.

12. RubberSoul Member

בשורה התחתונה, כשהיה צריך להרים את ברצלונה, ללואיס אנריקה לא היה כלום. אבל יש לו הרבה הנחות נוכח ההגבלות של ההנהלה.

מה שכן, הליגה הספרדית חזקה בהרבה מאשר לפני עשור. הקבוצות קשות יותר, והיו משחקים בהם ריאל איבדה נקודות ובארסה לא ניצלה את זה והפסידה למלאגה או דפור. אבל זה לא משנה כלום, לא משנה מה יקרה, תמיד יזלזלו ב"נמושות" שמסי ורונאלדו "חוגגים" עליהם בהתעלמות מוחלטת מכך שהם עושים זאת גם ל"נמושות" כמו סיטי ויובה.

סביליה מאכזבת אותי, אבל גם סלטה של העונה שעברה לא נראתה לי ספרדיה קלאסית. כמות הזרים והריחוק מהסגנון הספרדי הקלאסי מרגיש לי לא מי יודע מה. על פי תחילת העונה, ריאל סוסידאד של אוסביו יחד עם ולנסיה של מרסלינו אלה הקבוצות הלוהטות כרגע, לדעתי משחקות יותר טוב מסביליה שלא היתה רחוקה מתבוסה באנפילד.

13. Raulito Madridista

בואו נדבר על זה רגע, הארי קיין היום החלוץ הכי טוב בכדורגל העולמי. פשוט אסור לתת לו לקבל את הכדור 20 מטר מהשער. בימין, בשמאל, לפינה הקרובה, לפינה הרחוקה. הגולים אתמול אלה גולים של רונאלדו 'השמן' בגירסה השנייה שלו. מעניין מתי הוא יעזוב ויתקדם הלאה, עוד כמה זמן זה יקרה. הקבוצה הגדולה שתרכוש אותו תרוויח בגדול, ופשוט שבחוזה תגדיר שהוא לא מקבל משכורת על אוגוסט ומתחיל את העונה רק בספטמבר, אין בעיה.
    טוטנהאם שברה את קללת וומבלי ועשתה ניצחון גדול ללא ספק. אני יודע שלכל קבוצה בצ'מפיונס קשה לנצח בחוץ ובהר הגעש בגרמניה זה יהיה אחרת, אבל האנגלים נראים קבוצה פשוט טובה יותר. יארמולנקו כבש גולאסו ענק-ענק-ענק אבל זה לא הספיק. אובאמיינג היה כלל לא רלוונטי. אם דורטמונד לא תנצח את ריאל במשחק הבא - היא תהיה מאוד לחוצה.

14. modric19 Member

בעולם בו משחקים סוארז, לבנדובסקי ואגוארו,
    קיין לעולם לא יהיה החלוץ הטוב ביותר.

סיונרה ו-Drama2 אוהבים את זה.
  15. golding מנהלים

ג׳יזס, איזה hyperbole. אני אחד ממעריציו הגדולים של קיין בפורום ואפילו אני לא מעז לטעון דבר כזה.

אני בהחלט חושב שהוא יכול להגיע למעמד הזה. ואני רואה את ריאל שמה עליו איזה 100 מיליון ליש״ט+.

סיונרה ו-אלעד אוהבים את זה.