ליגת האלופות חוזרת - שמינית גמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏12/2/19.

1. DRORIKO Member

לא אמרתי שזאת קבוצה שדופקת חמישיות, אבל זאת גם לא קבוצה שיודעת לעשות רק הגנה. היא יודעת להשיג את הגול שלה כשצריך. אני לא אשכח שלפני המשחק נגדכם ב-2016 כולם היו בטוחים שאתלטיקו תתבנקר כל המשחק ואולי תגנוב גול במתפרצת, בפועל קרה בדיוק ההיפך, וזה לדעתי מה שהופך את סימאונה למאמן כל כך גדול, הדינאמיות שלו. כשצריך הוא מתבנקר למוות וכשצריך הוא ישחט אותך עם משחק הלחץ שלו. זקני השבט יספרו שגם אלגרי היה כזה פעם......

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייליני, בונוצ׳י, פיאניץ', מטווידי וכן, גם בנטקור בדרך להיות וורלד קלאס. המון אינטילגנציה וקור רוח במשחק שלו.

@Raulito נכון שקייליני עזר לשופט עם הנפילה שלו, אבל חד משמעית זו דחיפה שמחייבת שריקה. בטח אם זה עניין של שער או לא.

3. DRORIKO Member

קילייני=גודין. בונוצ'י פוסט מילאן=דקל קינן. חימנז אחד הבלמים הטובים בעולם. אלכס סנדרו=פיליפה לואיס. מטוידי לא יותר טוב מקוקה, לדעתי השני טוב בהרבה. איך שלא תסובב את זה הסגלים הם באותה הרמה. בנטנקור בדרך להיות וורלד קלאס? על סמך מה אתה אומר את זה? אתמול הוא היה השני הכי גרוע על המגרש אחרי בונוצ'י. הבן אדם פשוט קפא במקום. וזה לא שבמשחקים הטובים שלו הוא כזה מרשים, חוץ מקצת הגנה לא נותן כלום.

4. Raulito Madridista

וקאנסלו טוב יותר מחואנפראן המזדקן, את כריסטיאנו על אף כל מגרעותיו אני לוקח לפני גריזמן כשיש משחק גדול בליגת האלופות, ובגדול אצל יובה השלם תמיד היה גדול מסך חלקיו כך שההשוואה מיותרת וכמובן שיש לה מאמן גדול על הקווים. היה קשה להאמין שדיבאלה יגיע בכושר כזה גרוע להתמודדות ודוגלאס קוסטה קשר התקפי טוב יותר מכל מה שיש לאתלטיקו. אתם זוכרים איך אתלטיקו הגיעה למשחק? טירוף יש, קהל יש, אבל קוקה חזר לשחק אחרי קרוב לחודש, גם דייגו קוסטה כשיר ל-60 דקות ואתלטיקו לראשונה מזה הרבה זמן הפסידה שני משחקי ליגה ברציפות ואיבדה את המקום השני בטבלה(עד שהשיגה עוד 1:0 קשה על ראיו וייקאנו). בשורה התחתונה זה היה אמור להיות משחק או יותר נכון התמודדות של השפיץ של הנעל, גול פה או לשם ובפועל אתלטיקו הייתה הרבה-הרבה יותר טובה.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא טענתי שהסגלים לא שווים. טענתי שיובה קבוצת כוכבים נקודה.

6. DRORIKO Member

אתה לא טענת, אבל בכתבה שהתייחסתי אליה כן טענו, הם הציגו את זה בתור דוד מול גוליית וזה מגוחך.

7. Ever Banega Member

לא משנה נגד מי אתלטיקו תתמודד דוד נגד גוליית זה לא יהיה. אגב אני באמת לא מבין מה מחזיקים מבנטאנקור, אני לא מוצא בו שום דבר שקשור לוורלד קלאס, למרות שהוא כן משתפר לאט לאט עדיין קבוצה ברמה של יובה צריכה לשאוף שיהיה לה שחקן ברמה גבוהה יותר בהרכב הפותח.

8. DRORIKO Member

זה היה אמור להיות אמרה ג'אן אבל הוא התברר כפלופ מוחלט.

9. Raulito Madridista

עצוב מאוד אם זה היה אמור להיות אמרה צ'אן, שחקן שהגיע בגרוש וחצי ולא שיחק מי יודע מה בתקופה האחרונה(וגם ארון ראמסי לא יהיה הפיתרון). אם כבר אני ציפיתי שמאטווידי יעזור. הוא יודע לצאת עם הכדור קדימה ויש לו קצת פיזיות, כביכול עזרה בשני צידי המגרש, אבל הוא הרחק משיאו ואפשר לראות למה בפאריס לא בכו לאבד אותו. מעבר לכך הוא בעיקר נדבק לכנף שמאל כמו בנבחרת צרפת. לגבי בנטאקור - הוא יכול להיות שחקן סגל ביובנטוס, להחליף לאט-לאט את סמי קדירה, אבל לא כשחקן הרכב קבוע. כרגע ליובה אין לדעתי גרזן איכותי של ממש ומשחק ההתקפה תלוי בפיאניץ'.

10. DRORIKO Member

תראה לפחות בליגה מטוידי נותן את שלו וזה לא דבר של מה בכך(ג'אן למשל לא תרם שם כלום). מסכים איתך שאתמול הוא מאד אכזב.

11. ארז כהן Piet van Reenen

לקראת הגרלת רבע הגמר ביום שישי
    אני אומר רק לא יובנטוס או ליברפול.
    עם כל שאר הקבוצות יהיה לנו קצת סיכוי מי יותר ומי פחות.
    הרבה משום מה לא סופרים את ליברפול אבל היא קבוצה מאוד קשה, חזקה הגנתית והתקפה מעולה. בנוסף יש את אנפילד שהוא איצטדיון מאוד ביתי.( קבוצת נוק אאוט טיפוסית) על יובנטוס לא צריך להרחיב כולם יודעים.
    אלו 2 הקבוצות הכי טובות ברבע גמר.
    ברצלונה קבוצה טובה אבל לא מאוזנת, ההגנה שלה פגיעה. מה עוד שהיא נותנת לשחק.
    אייאקס יכולה לפגוע בה כך גם בסיטי.