ליגת האלופות חוזרת:: שלב הבתים הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/9/18.

1. Clichy COYG

אם זה נכנס זה גול השנה בצ'מפיונס, מסוג המהלכים ששייכים לתקופה של זידאן ורונאלדיניו.

2. סיונרה Member

שיתוף פעולה של איסקו ואסנסיו, אני מאוד מקווה שזידאן יושב בבית וצופה במה שני השחקנים שהוא עשה הכל כדי שלא ישחקו ביחד עושים.
    משחק מצויין שלנו, חוששני שזה בעיקר כי רומא מאוד חלשים. ראיתי אותם מספר פעמים העונה וזה פשוט לא זה. קבוצה שמצליחה להיות חסרת יכולת בהגנה אבל במקביל עם הגנה מסננת.

3. cheddar Member

מדהים רק חבל על הנו לוק, תסתכל ותסיים

4. Sturridge Member

אני רואה פה ילד זין.

5. Roma מנהלים

יושב בבית עם 3 צ'מפיונס, אליפות ועוד מספר תארים לא חשובים וצוחק על ההודעה שלך.
    אפשר לחשוב שזידאן נכשל כמאמן ריאל מדריד ועכשיו ריאל בדרך הבטוחה לטרבל היסטורי. כולה ניצחון על רומא החלשה בשנים האחרונות.

Raulito אוהב/ת את זה.
  6. Roma מנהלים

+1.
    תודה רבה לאולסן שהציל אותי מהחפירה האינטרנטית עם זה היה נכנס.

חייל שוקולד ו-Raulito אוהבים את זה.
  7. סיונרה Member

לא רשמתי מילה אחת על היכולת הנוכחית של הקבוצה בהודעה שלי. דיברתי עליה כבר מספיק בדיונים של ריאל מדריד. גם על העובדה שהוא לא נתן לשני הספרדים לשחק כמעט אף פעם ביחד, למרות שאחד שמאלי והשני ימני והם משלימים ומשתפים פעולה נהדר רשמתי כבר די הרבה.
    נחמד אתה מתעלם מהעובדה שאני מייחס את הניצחון לחולשה של רומא ולא לאיזה יכולת היסטורית של ריאל.

8. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/09/19/champions/1537378593_468295_1537389489_aperturaactualidad1_normal.Xxx

מתחילים מאיפה שעצרנו. ימי שלישי ורביעי בצ’מפיונס, נו, כמה פעמים ראול דיבר על זה בעבר. ככה פותחים עונה, התחלה של אלופה, ‘מסיבת צ’מפיונס’ גם זורם - הכל הולך. חייב לומר שמישהו צריך לעלות על הפאטנט כבר ולנגן להם את ההמנון הזה גם לפני משחקי הליגה. כבר ראינו כל-כך הרבה משחקים גדולים של ריאל בצ’מפיונס בשנים האחרונות, לא תמיד מבחינת הכדורגל אבל בטח מבחינת התוצאות, נגד יריבות אמיתיות שיגרמו לכם לצמרמורת ולא רומא - ובכל-זאת, פייר - הצלחתי להתלהב, לא האמנתי שזה ייראה כל-כך טוב זה 3:0 עם מידת הרחמים, אבל העיקר שמריאנו עשה את הסיפתח שלו.
    התקפה רדפה התקפה, מצב רדף מצב. בבעיטות מרחוק, בנגיחות, מתוך הרחבה. כאוהד ריאל מדריד אתה ציני ואומר ‘הרי בטוח נספוג’, ושהקבוצה תאבד את החשק מתישהו וזה לא קרה. ודווקא איסקו שבקבוצת הוואטספ שאמרתי על שילובו בהרכב ע"ח אסנסיו - ‘זו לא טרגדייה’ - היה זה שפתח את הדלת עם כדור חופשי קלאסי. הגול של בייל זו אומנות, דומה מאוד לשער של כריסטיאנו, ומריאנו - וואה. עזבו שהוא סובב לחיבור, הבן-אדם בא לדרוס, מן דייגו קוסטה בקטן. אהבתי את התרומה ההתקפית של הקישור שלנו היום גם אם זה לא התבטא בגולים אלא רק בבעיטות לשער.

חייב לומר שאני בדיסוננס - מצד אחד כתבתי לפני המשחק שאולי מה שריאל מדריד הזו צריכה כדי לעוף קדימה ולהיות בטוחה יותר בעצמה - זה משחק גדול בליגת האלופות, ואת זה קיבלנו. מצד שני, למרות אינסוף ההזדמנויות - קשה שלא לדבר על העליבות של רומא, וזה די נאיבי לחשוב שמכאן והלאה הכל ידפוק כמו שעון ונראה שלישיות על בסיס קבוע. זה לא יקרה גם בליגה אבל הלוואי שהגישה תהיה אחרת.

שלוש הערות לסיום ברוח 3 הנק’ ושלושת השערים שלנו הערב:

1. איסקו בועטים את הכדורים החופשיים ולא ראמוס - נשמע לי דווקא טוב, יש גבול לשיגעון, קפטן שלי. איסקו יודע את העבודה.
    2. מריאנו, בסאן-ממס, ולא לוקאס ואסקס - ואולי היינו מושלמים עכשיו גם בליגה וזה היה יכול להיות מאוד-מאוד נחמד, רק אומר.
    3. הכניסה של אסנסיו לרחבה הייתה מדהימה, איכות וטכניקה עילאית, מהלך שהיה מאפיין את זיזו בזמנו. לפעמים יש רגעים שהכדרור שלו נראה מביך ולצד זה רגעים של גאונות.
    לילה טוב והאללה מדריד.

9. סיונרה Member

הסיפור עם בנזמה ופינוי השטחים, אני מתחיל לקלוט, הוא פשוט לא נמצא אף פעם ליד הכדור. מדי פעם זה באמת יפנה שטחים לחברים. בדרך כלל זה פשוט אומר שאנחנו משחקים עם 10 שחקנים.

cheddar אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

כל-כך הרבה מצלמות בכל משחק של ליגת האלופות ובקושי ראינו את מה שקרה עם כריסטיאנו במצלמה נורמלית. אני חושב שנעשה לו עוול, הוא לא עשה כלום וזה לא מצדיק הרחקה ופשוט מחפשים אותו וחבל לי, אמנם נתן שם מסירה ענקית מהאגף במהלך שקדירה החמיץ מול השער, אבל איזו בכורה מחורבנת בצ'מפיונס. הוא התבאס, בכי ממש לא היה ואפשר להבין אותו. משחק ראשון בצ'מפיונס בקבוצה החדשה, אחרי שכבר הבקיע בליגה, הוא חיכה לזה, לא צריך להגזים איתו.
    ברמת הכדורגל: ולנסיה בעצם קיבלה ממנו מתנה ולא ניצלה את זה, לא ראינו ממנה שום דבר חוץ מויכוחים עם השופט, אני מאוד מאוכזב. אני לא יודע כמה כלים יש למרסליניו בסגל הזה כדי לשנות ברמה ניכרת. כמובן שולנסיה שווה מקום שלישי בבית בזה אבל אני מדבר על המשך העונה בספרד.

הניצחון של אייקס היה מאוד מרגש, אחלה סיפתח למשחקי הערב אתמול, משחק ללא התקפי לב מיותרים מול אא"ק אתונה והקהל שלהם חיכה לזה.
    מה נגיד על סיטי? הם דפקו לחבר שלי את הטופס בווינר, זה הפסד שהגיע משום מקום. לא אהיה נביא זעם אבל גם בליגה הם לא טובים בשני המשחקים האחרונים. לא הייתי מאמין שליון מסוגלת לנצח את סיטי. כרגע נגדיר את זה כפאנצ'ר שיכול לקרות בשלב הבתים, אולי קצת נאיביות.

11. RubberSoul Member

לא "במקרה" הילוך חוזר וחצי מקילומטר למהלך זה מה קיבלנו במהלך השידור. ידברו על כריסטיאנו רונאלדו שקופח, לא משנה מה באמת קרה. והנה בבוקר שאחרי מתגלות תמונות שהוא אולי דרך על מורייו ומשך לו בשיער.

בלי קשר, VAR היה יכול למנוע כאן הרבה דברים. דחוף.

oFiRzZz ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. Jefecito Member

לצערי בעולם של היום כבר קשה לראות כדורגל בלי VAR. יש המון טעויות שקורות שיכולות בקלות להמנע. בקשר לרונאלדו, האדום היה מאוד גבולי אך עדיין הוא לא היה צריך למשוך/לגעת באגרסיביות בשיער שלו.

13. RubberSoul Member

יש מצב שהVAR היה גם מחזק את האדום. הבעיה היא שמזווית שלא רואים כלום, כל צופי המשחק הסיקו מסקנות מהר מדי בלי לדעת במאה אחוז מה היה. ופה אופ"א פישלו (אלא אם כן זו הוראת בימוי, קשה לי להבין למה דווקא במקרה הזה אין הילוך חוזר נורמלי).

14. Raulito Madridista

או שיותר נוח לאלה שהם אנטי כריסטיאנו שהוא אידיוט ופירחח כי זה לא אדום ראשון בקריירה והיו לו מעידות(אם כי לא בצ'מפיונס). תמיד הוא כובש בבכורה בצ'מפיונס והיה אחראי על השער הראשון של ריאל בשלוש מארבע השנים האחרונות. אדום ישיר נותנים במאה אחוז וודאות. לא הפעם. לפחות הוא מחמיץ את השוויצרים ולא את יונייטד. נעשה לו עוול כמו בקלאסיקו אשתקד בסופר-קופה - הצהוב השני בחיים לא היה. הוא מעד ולא התחזה והיה מגע קל עם אומטיטי. יובה חייבת לערער איכשהו.

15. LFC-Gerrard1 Member

ולך יותר נוח לכתוב שהגזימו איתו כי אתה מעריץ שלו.
    לדעתי אין אפילו ריפליי אחד או תמונה שיכולים לעזור במקרה הזה. לא רואים כלום נקודה.
    לך אין מושג אם הגיע לו אדום בדיוק כמו לכל אותם שונאי רונאלדו.
    וזה שהוא כריסטיאנו לא אומר שצריך לרחם עליו ולקחת קשה את ההרחקה שלו. גם אם לא מוצדקת, הוא שחקן ככל שחקן וזה כבר קרה בעבר לאחרים.

אם יובה תערער, יש מצב שהיא תאבד אותו לעוד שני משחקים מעבר למה שהיא כבר איבדה כי משיכה בשיער זו לא בדיוק התנהגות ספורטיבית.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.