ליגת האלופות חוזרת:: שלב הבתים הראשון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/9/18.

1. oranfu Member

בובי בובי בובי פירמינו

2. Raulito Madridista

חבר אוהד יונייטד שלח לי הודעה "איך אני מקנא בליברפול, מי האמין שאני אגיד את זה". זה היה בערך ב-2:1, אחר-כך התפלאנו איך פאריס מצליחה לגנוב כאן תיקו שממש לא הגיע לה, והנה מגיע ה-3:2. שער ענק של פירמינו, ממש עשה להם סחרחורת, ככה פותחים עונה בצ'מפיונס. המצלמה הלכה מייד אל ניימאר לאחר השער, ואני חושב שזה עוד ערב שלא מוסיף לו כבוד, ערב בו לא תרם כלום לקבוצה שלו. פאריס נראתה לפחות הערב רוב הזמן קבוצה בלי כיוון. רק הרביעייה האחורית עושה הגנה. יש לטוכל הרבה מאוד עבודה. ליברפול, שיהפכו את הכדורגל הקסום שלהם לתארים. אולי בצ'מפיונס זה יותר קשה, צריך גרם של מזל ועוד, לפחות שיעשו את זה השנה באנגליה. יונייטד בשנים הגדולות שלה זללה תארים. בשלב מסוים כדורגל כמה שהוא יפה ואלגנטי, בלי תארים - זה לא ייספק.

3. cheddar Member

PSG לא יתקדמו רחוק מדי ככה, כישרון יש אבל הגישה לא נכונה, משחקים בזלזול והליכה כאילו המשחק בכיס שלהם מזמן

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

זה מה שמונע מהם באמת להיאבק על זכיה במפעל הזה.

5. Jefecito Member

אני במקום ליברפול הייתי דואג. בכושר הזה של סלאח הם לא יגיעו רחוק.

6. Scouser Member

לנצח את טוטנהאם בחוץ ואת פריז בבית ביכולת מעולה בשני המשחקים זה נראה לי מספיק טוב. וזה עוד כשהוא בכושר לא משהו בכלל.

7. Jefecito Member

זה עדיין לא מספיק בשביל לקחת אליפות. בשביל אליפות אתה צריך להיות טוב לאורך זמן. אם ליברפול רוצה לעשות משהו העונה היא חייבת את סלאח של העונה שעברה.

8. oranfu Member

ברור שהוא יצטרך להתעורר על עצמו בקרוב מאוד. הוא לא בעניינים בכלל העונה.
    אבל גם מאנה ופירמינו לא ממש התחילו את העונה תכלס. היום הם החליטו לנצח את המשחק ב5 דקות האחרונות.

היינו 10 דרגות מעל פריז, באמת שלא הגיע להם כלום.

לא יודע איך הם (וקבאני ואמבפה) מסוגלים לסבול את ניימאר. כל הכישרון שבעולם לא שווה זריקת זין כזאת ברגע שהכדור לא אצלו.

9. Raulito Madridista

הגבול בין שאננות וביטחון עצמי מופרז לבין חוסר ביטחון מוחלט הוא לעתים מאוד דק וזה מתחלף בין רגע. טוכל היה עוזר לקבוצה שלו עם היה עולה עם קישור נורמלי אבל בגדול זה נכון. מה שכן, נגד בארסה ב-6:1 ההוא ראיתי לא פחות משיתוק(אני שם בצד את השופט, פאריס הייתה צריכה להעביר עוד 30 שניות והם קיבלו גולים מביכים כל המשחק חוץ מהגולאסו של ניימאר בכדור חופשי) ונגד ריאל מדריד בברנבאו כבר הובילו והפסידו כמו ילדים ולגומלין בלי ניימאר הקבוצה הזו עלתה נטולת אמונה. אין מה להגיד כבר לגבי ניימאר. טוכל לא יוכל לאפס אותו, זה פער גדול מדי במאזן הכוחות. לא בטוח שיש מאמן שמסוגל, זה מקרה אבוד. מעניין איפה תהיה הקריירה שלו עוד שנתיים-שלוש.
    ליברפול כרגע בכושר הטוב ביותר באירופה וברור שלא כל השחקנים בשיאם, אבל היא קבוצה גדולה וחזקה. אבל זה מוקדם מדי וזה מדאיג שהם ספגו פעמיים היום ביכולת כזו של פאריס. הלוואי שייקחו אליפות.

10. Jefecito Member

תגדיר קישור נורמלי?

11. cheddar Member

Jefecito אוהב/ת את זה.
  12. Civil Anti Madridista

נראה לי שהאתגר הבא שלו יהיה להתחיל לכבוש מהקרנות.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  13. yakov_y YNWA

אני מניח שהוא התכוון לקשר דפנסיבי יותר במרכז השדה על חשבון די מאריה נגד השלישייה של ליברפול באמצע, במיוחד כשאין עזרה באגפים למגנים ההתקפיים נגד סלאח ומאנה.

היה יכול להיגמר בתבוסה בקלות, ראיתי במהלך המשחק נתון של 10-1 לליברפול בקרנות.

14. Jefecito Member

וראטי היה מורחק מהמשחק הזה. לא היו לו עוד אופציות נורמליות אבל אני מסכים שהקישור של פסז' הוא נורא רך. תתארו לכם אם קאנטה היה משחק שם..

15. oranfu Member

הוא שיחק עם מרקיניוס וראביו בקישור. זה לא כזה רך...
    הם פשוט לא רגילים לשחק נגד קבוצות טובות. וכשמשחקים נגד יריבה קשוחה זה פחות מצליח הקטע הזה של ניימאר לא לזוז מילימיטר כשהכדור לא אצלו.