ליגת האלופות חוזרת: מחזור הפתיחה בשלב הבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/9/19.

1. oranfu Member

מעניין שהם נראים חרא כשיש את זידאן. כמעט כאילו הוא לא באמת מאמן טוב פשוט סגל כזה תמיד יכול להתעלות בטורניר נוקאאוט...

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

לוקה מודריץ' קורבן של משחקי הנבחרת, גם פדריקו ואלוורדה, אבל בגדול זה נכון. אני שם בצד את הפציעה של מרקו אסנסיו אלא יותר מתמקד באדן הזאר שעדיין מתאקלם לדוגמא. יותר מדי שחקנים נפצעו עד עכשיו, אבל זה לא משנה. סרחיו ראמוס ונאצ'ו מושעים לדוגמא, הגענו לפ.ס.ז' בהרכב חסר אבל זה כלום לעומת ההיעדרויות שלהם - ללא ההתקפה, וההרכב שעלה יציב. יש עם מי לשחק כדורגל, גם בהגנה אין לי בעיה עם השינויים - מנדי מפתיע לטובה למשל. זה פשוט לא נראה טוב בינתיים ולא יצרנו שום מצב מכדורגל נטו חוץ מהבעיטה של בייל וברור שאם הוא עושה 2:1 זה משנה מומנטום לקראת המחצית השנייה אבל זה לא משנה.
    חבל שהכדורים האלה שרקו סמוך לקורה כמו הבעיטה של הזאר ולא היה איזה זינוק אלוהי של קיילור התותח, אני רואה את קורטואה העלוב בשער של הקבוצה שלי ומתבאס כל משחק מחדש. הוא שווה גול בכל משחק באשמתו וגם ההגנה העלובה שלנו. ככה צריך להבקיע שלישייה כדי לנצח. זה קרה בבלאידוס ונגד לבאנטה אבל זה לא יקרה היום. אוברייטד עלוב.
    אגב, רק אומר שבארסה חילצה נקודה בשיניים בדורטמונד עם סגל חסר מאוד, כמובן שהיה שם מזל אבל קצת שיניים ואופי וקשיחות לא תזיק לקבוצה הזו. "לסבול".

גם אם העונה הזו תהיה כישלון למה מה שקורה עכשיו צריך להעיב כביכול או להוריד מההישג המטורף של זידאן עם השלוש זכיות בצ'מפיונס? לבנות קבוצה הוא לא יודע, זה נכון, וזה טוב שפרס התערב הקיץ אחרת היינו עם ויניסיוס בכנף ימין במקום בייל ועם ילד מהקאנטרה מהספסל כשחאמס משחק באתלטיקו.

3. Clichy COYG

איקרדי טוב, לא מאוד דומיננטי אבל עושה הרבה תנועה ונותן נגיעות חכמות (כמו בגול הראשון).

4. alexshw Member

לא מבין למה מודריץ' לא פרש מהנבחרת. בגילו ועם העומס העצום שהיה עליו ובהתחשב בכך שאין כמעט סיכוי שקרואטיה תעשה משהו יותר טוב מהמונדיאל הזה, ממש התבקש שיפרוש.

5. Raulito Madridista

אני מסכים איתך ובכל מקרה נראה שזו העונה האחרונה שלו אצלנו (יש כאלה שחשבו שכדאי להיפרד כבר הקיץ, אבל בניגוד לאשתקד - לא הייתה הצעה כספית טובה). אני חושב שהקבוצה שלי מעולם לא ידעה טקטיקה מהי, אולי לרגעים ספציפיים במיוחד בליגת האלופות (וגם זה בזכות יכולת אלוהית של שחקנים נקודתית כמו קאסמירו, ראמוס ו-ואראן, קרבחאל בזמנו, מרסלו שקם על צד ימין נגד באיירן) ועדיין אין לי בעיה לוותר עליו כיום במרכז השדה, חאמס רץ, משקיע, משתדל, התרומה שלו להגנה לא פחות טובה ועל ההתקפה אין מה לדבר בכלל, הוא נכס, רגל שמאל עדיין לא מאופסת אבל זה יקרה. בכל מקרה ציפיתי שעם התקפה כזו טובה על הנייר ניתן גול או לפחות נהיה מסוכנים. שאפו לפאריס שנראית נפלא.

6. DRORIKO Member

החלטה אם לפרוש מהנבחרת היא לגמרי פרסונלית ולאף אחד מאיתנו אין את הזכות לשפוט

7. oranfu Member

אני פשוט שונא את קוקה. אתלטיקו לא מעניינים אותי, אבל הוא פשוט מעצבן אותי. איזה אוברייטד מטורף. בין הכי אוברייטד בעולם.
    כל משחק שאני רואה אותו אני מתחרפן מה לעזאזל מישהו רואה בו, תמיד כשאני רואה אותו הוא גרוע וראיתי אותו בעשרות משחקים.

8. omer80 Member

לא מבין בשביל מה קיים הvar? בדיוק בשביל דברים כאלה. צריך להתחיל לתת בראש למקבלי ההחלטות פה. פנדל ברור של אתלטיקו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

מגוחך הסיפור עם ה-VAR. החלטות כל כך ברורות שהם עדיין טועים איתן, איפה לעזאזל השופטים של ה-VAR אני לא מבין?

10. avicii Member

כי כשיש שופט גרוע,אז גם כל הטכנולוגיה שבעולם לא תעזור.

11. oranfu Member

זהו, שאני לא מקבל את זה שזה גרוע. מה, הם לא מצליחים לראות את נגיעת היד גם ב-VAR? אין סרט כזה. הם פשוט מחליטים לא לשרוק למרות שזה מחייב שריקה.
    כלומר זה לא שלא רואים אלא נכנסים שיקולים זרים בהאם לשרוק או לא.

12. cheddar Member

מה יותר ירוי משחקן אחר שבועט חזק מפחות ממטר, זה לא בכוונה, אין פנדל

13. oranfu Member

לפי החוקים זה פנדל.

14. DRORIKO Member

לגבי יובה-אתלטיקו, בדיוק כמו אתמול עם נאפולי-ליברפול גם היום קיבלנו משחק ברמה גבוהה של שתי קבוצות מהטופ של אירופה. לשתי הקבוצות יש דברים שהן צריכות לשפר(אצל יובה זה הרפיון המנטלי והמצבים הנייחים) אבל גם יש להן לא מעט דברים טובים לקחת מהמשחק. הולכת להיות עונה מעניינת.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרשנים מברברים על מתי שורקים ולא שורקים על נגיעת יד ברחבה, אבל תכלס, אין לאף אחד מושג מתי צריך לשרוק. שופטים שונים במשחקים שונים שורקים באופן שונה, אי אפשר להסיק שום חוק או כלל על סמך ההחלטות שמתקבלות. החוק הקיים הוא כמעט חסר משמעות במקרים של נגיעת יד לא מכוונת.

VAR אוהב/ת את זה.