ליגת האלופות חוזרת: ליברפול מנצחת בקאמפ-נואו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏18/2/07.

1. Claret&Blue Member

אורי, להציג את ליל כקבוצה שיכולה אפילו לדגדג את היונייטד, במיוחד של השנה, זה ביזיון. ברור שיש הפתעות ושבמשחק נתון קשה לדעת מה יקרה, אבל על הנייר זו העפלה בטוחה של מנצ'סטר. זה גם יכול להיות בעוכריה כמובן, אבל אני בטוח שפרגי ידע להבהיר לשחקנים שכלום לא סגור.

ליתר המשחקים: במשחק של סלטיק מול מילאן אני צופה חיים קשים לאדומים, סלטיק נמצאת בכושר פנטסטי, ואפילו החיים שרונאלדו הפיח במילאן לא יבואו לידי ביטוי, הרי שהשמנמן לא יכול לשחק באירופה. זה אחד המשחקים שלפייבוריטית, לפחות על הנייר, לא מצפה משחק קל. יש ריח של הפתעה מהמשחק הזה.

איינדהובן מול ארסנל הוא פוטנציאל גדול לכדורגל יפה, אבל אם למדנו משהו מהמשחק של ארסנל אתמול זה שהיא לא מתמודדת עם בונקר טוב. הבעיה היא שפ.ס.וו תצטרך ליזום אם היא רוצה לעבור שלב, ובדיוק ברגעים האלה ארסנל תוכל לעקוץ במתפרצות.

המפגש האחרון שייך לשתי המאכזבות של העונה, כשרק אתמול באיירן מפסידה לאאכן וריאל מסיימת בתיקו ביתי עלוב עם בטיס. המשחק הזה הוא אידיאלי לתיקו, שיאכזב מאוד את ריאל, אבל ישמח את באיירן שנראית עלובה. אולי היצפלד יביא למפנה ביכולת, זה ללא ספג מפגש של מאמנים. שני מוחות טקטיים גדולים.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

קודם כל דניאל, שמח לראות אותך מגיב גם מחוץ לענייני הממלכה.
    לעניין, אתם מאוד מזלזלים בליל. ראשית, אני לא בטוח שהיא הקבוצה הכי גרועה בשמינית הגמר. במה סלטיק למשל עולים עליהם? או פורטו? שנית, חלפו הימים שבהם קבוצה אחת לא יכולה לדגדג את השנייה. בטח ובטח כשמדובר בשלב הנוק-אאוט של ליגת האלופות. שלישית, כבר אמרתי שרקורד החוץ של יונייטד גרוע.
    אני בא אופטימי למשחק ואני מאמין שנעלה, אני רק מציין שזה לא כל כך קל כמו שחלקכם חושבים.

3. Dimitar Berbatov Member

לדעתי פורטו הקבוצה הכי חלשה בשמינית, אבל גם ליל בוא נגיד לא מהקבוצות שצריכות לנצח אותנו. ברור שזה לא יהיה הכי קל, זה משחק חוץ והרקורד השנה של היונייטד בחוץ לא משהו בלשון המעטה, אבל לטעמי נצליח לנצח גם 1-0 קטן מספיק.

4. W.Rooney Member

העונה שעברה היא סיפור אחר לגמרי מהעונה הזאת. בעונה שעברה, צ'לסי הוליכה את הטבלה לאורך העונה כולה, בקושי הצלחנו לצמק את הפער, והיכולת שהצגנו הייתה סבירה. העונה, היכולת של היונייטד היא מעל כל הציפיות, הקבוצה נמצאת בכושר שיא, והמשחק מול ליל מגיע בתקופה מצויינת מבחינתנו, בניגוד למשחק בעונה שעברה בסטאד דה פראנס.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שום קשר ליכולת. לאנס קרובה לליל, המגרש יהיה מלא באוהדי ליל כמו שאולד טראפורד יהיה מלא באוהדי יונייטד. זה לא משנה.

6. W.Rooney Member

מבחינת האוהדים, בסדר. יהיו אוהדי ליל. תהיה בטוח, שגם הגורם החשוב הזה שנקרא קהל, לא ינצח לצרפתים את המשחק. אם ניתן משחק טוב, ננצח.

7. Mehmet Member

אם כבר דיברתם על ליון, מה אתם חושבים שיקרה איתם בהמשך?
    יכול להיות שהם הגיעו לשיא שלהם מוקדם מדי? הם נראים לא משהו בזמן האחרון, בטח לא אותה קבוצה שקרעה את ריאל מדריד...
    ורומא היא ממש לא משוכה קלה...

8. mr.shmactics Member

שיחקתם אותה עם הסיקורים עד עכשיו קראתי רק את ארסנל אייהודובן את הכל ובכל השאר רק את דעת פרשני אייסוקר.

9. ManUtd Fan Member

מדהים, מדהים, מדהים, מדהים ושוב פעם מדהים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אל תחפשו במקום אחר כי אתם לא תמצאו! מדהים!!!!

אורי, אתה עושה מליל הרבה יותר ממה שהיא. היא הקבוצה הכי חלשה מכל הקבוצות שעלו לשמינית הגמר, היא ממוקמת רק במקום השלישי בליגה בצרפת, אפילו לא מהווה אתגר לליון, ואם אני זוכר נכון, הם ספגו את שני השערים שלהם במשחק האחרון נגד ליון ב-10 דקות האחרונות, משמע, אם יגיע שער אחד, הם מתפרקים וזאת ההזדמנות להבקיע להם עוד כמה ולסגור עניין כבר שם.

אני לא מזלזל חס וחלילה, אבל אתה עושה ממנה הרבה יותר ממה שהיא.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים! סחתיין עליכם! ושוב, כל הכבוד לכול מי שחלק חלק בפרויקט הזה!
    אין ספק, שהמשחק הטוב ביותר לדעתי לפחות הוא המפגש בין ליברפול לברסה. ברסה מתחילה להשתפר בתקופה האחרונה, אך מה שקורה בתוך המועדון בטוח שלא עוזר במיוחד לקבוצה של רייקארד. לא ברור עדיין האם אטו יפתח או שמא רייקארד ייתן לו לנצל את היציע לאחר התבטויותיו האחרונות.

אני חולק עלייך בעניין הזה. לדעתי הקבוצה החלשה ביותר שעלתה לשמינית הגמר היא פורטו. לדעתי לפחות, יונייטד התקשו הרבה יותר מול הצרפתים מאשר צ'לסי מול הפורטוגלים.

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לכם על ההשקעה.

אינטר תפגוש את ולנסיה , הנראצורי נמצאים בתקופה טובה מאוד והם באים למשחק כפייבוריטים אבל אי אפשר לזלזל בקבוצה כמו ולנסיה, לדעתי כולנו נרגיש את החסרון של הקהל כי למשחק כמו זה 36 אלף איש לא מספיקים אבל אין מה לעשות 36 אלף עדיפים על בלי קהל.

לגבי שאר המשחקים , לדעתי התוצאות יהיו:

1- לדעתי ליברפול תפתיע את כולנו ותדיח את בארסה.
    2- אותו דבר גם לגבי סלטיק.
    3-וריאל תעבור את באיירן.
    4- ליון תעבור את רומא.
    5-ארסנל תעבור את איינדהובן.
    6-צ'לסי תעבור את פורטו.
    7-מאנצ'סטר תעבור את ליל.

12. שגיא Guest

כל הכבוד לחבר'ה שלקחו חלק והבאינו לנו עוד קצת ממה שאייסוקר יודע לתת.

לגבי המשחקים עצמם. כפי שזה נראה עכשיו, בשלב רבע הגמר לא יהיו לנו גרמניות, כיוון שאני לא רואה את באיירן, בכושרם הנוכחי, מנצחים את ריאל. לא שהם גדולים, אבל זה אמור להספיק בצמד המשחקים.

אם צריך להצביע על הפתעה בשלב הזה, דווקא יש לי תחושה שאחת מהאנגליות הפייבוריטיות (ארסנל או יונייטד) ימצאו את עצמן בחוץ אחרי השלב הזה.

ברצלונה, עם כל הכבוד לליברפול, תהיה תלויה בעצמה במשחקים האלה, היא יכולה להפוך את זה לצמד משחקים קל ולעבור את ליברפול בלי הרבה בעיות לדעתי, אבל בברצלונה משום מה תמיד אוהבים שהדברים הולכים קשה, אז אי אפשר לצפות לכלום.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים ואסור להוסיף שום דבר על הפרוייקט האדיר הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

לגבי המשחקים עצמם,מה לעזאזל חושבים לעצמם בערוץ הספורט שהם לא משדרים את המשחק הזה ומעדיפים את פורטו צ'לסי?!@$.שתי קבוצות התקפיות,ואני יודע שזה לא אומר שהמשחק בניהם יהיה התקפי אבל בכל זאת אני חושב שלמרות הדעיכה של ליון והאי יציבות משו בליגה של רומא למשחק הזה עדיין פוטנציאל אדיר.
    אני הולך לנסות ולתפוס את המשחק הזה באינטרנט,תודות לערוץ 5.

14. Maayan#19 Member

כול הכבוד על ההשקעה!
    והולך להיות משחק גדול של בארסה וליברפול ואין לי מושג מי יקח את זה..

15. Antonio Cassano Member

כל הכבוד אייסוקר. קראתי הכל, ומאד נהניתי. יופי של פרוייקט.