ליגת האלופות חוזרת: ליברפול מנצחת בקאמפ-נואו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏18/2/07.

1. Mehmet Member

ריאל אנדרדוג?

כמו ששתי הקבוצות נראות בזמן האחרון, אנחנו הולכים לראות חגיגה של טעויות, שהפחות גרוע ינצח...

ואני בניגוד אליך מקווה שהפחות גרועה תהיה ביירן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סיקור ענק. תמיד שאני חושב שיותר טוב מזה אין, מגיע סיקור כזה וגורם לי לאכול את הכובע.

באשר ליונייטד, שני המשחקים האחרונים מאוד מדאיגים אותי. ניצול המצבים של יונייטד חלש, וקבוצה כמו ליל זקוקה בדיוק למתפרצת אחת כדי לעקוץ. כמו שהעניינים נראים, אין סיכוי שננצח שם, תיקו עם שערים יהיה מעולה.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאריק (איך קוראים לך אגב?) אתה מגזים ובגדול עד כדי כך שאני די בטוח שמדובר בעוד אנטי-נאחס טיפוסי. ליל תתבנקר ותחפש לעקוץ זה נכון, אבל מנצ'סטר עדיין בכל יום נתון צריכה לנצח חד וחלק פעמיים במפגש הזה, ליל היא בלי שום ספק הקבוצה הכי חלשה בשמינית.

לגבי אינטר-ולנסיה: פחד אלוהים יש לי מהמשחק הזה. במשך החודשיים + האלה שהיו לנו בין היציאה לפגרה עד הסוף, לא עמדנו בפני מבחן ממשי. לכו תדעו מה יהיה. מצד אחד זה אמור לעבוד, הסגל שלנו יותר חזק באופן מוצהר מזה של ולנסיה (ושל 95% משאר הקבוצות לצורך העניין), אבל כשקבוצה כבר שכחה לא רק מה זה הפסד אלא גם מה זה תיקו (מי היה מאמין לפני שנתיים), עקיצה של הספרדים יכולה לעשות לנו הרבה צרות. התסריט שהכי מפחיד אותי זה אותו התסריט שחווינו מול ויאריאל. בגלל המשחק הראשון הוא בבית וההתקפה שלנו מספיק טובה בשביל לכבוש בכל מגרש, הדגש צריך להיות על שמירה על רשת נקייה. שער חוץ אחד הספיק לגועל נפש בצהוב להעיף אותנו בשנה שעברה ואם הצוללנים (תרתי משמע) האלה יכולים אז בטח שולנסיה יכולה.

מה שהכי מוזר אגב זה שבמהלך כל שנות ה-2000 אינטר קטנה יותר פגשה ולנסיה גדולה יותר ואיכשהוא תמיד זה נגמר לטובתינו, כאילו אני לא מספיק מפחד גם ככה.

4. StevieG Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

בראבו צוות אייסוקר, בראבו!

עבודה נפלאה ומהנה לקריאה. תודה!

יש לי מספר תיקונים והערות לגבי ליברפול: מי שכבש לחיפה היה בוקולי ולא מאסודי וגם נוצר לי הרושם מהכתיבה שלך אובפמי, כאילו רק ליברפול לא היתה מגיעה לארץ במלחמה, כשהיה סיכוי סביר שחיזבאללה יירה טילים לעבר ת"א וחיפה הופגזה באופן רציף. אמנם המשחק התקיים כשהיתה הפסקת אש, אך היא היתה ועודנה שברירית, ואני לא רוצה להכנס בדיון לפוליטיקה אז אני אקטע את זה כאן.

anyway, זהו דיון פנטסטי עם עבודה מבריקה של הכותבים.

בברכת חג אלופות שמח לכולם, אביב.

5. Arsenal F.C Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx עבודה מ-ד-ה-י-מ-ה.

אני מאוד אופטימי לקראת PSV, ומקווה שנסגור את הבאסטה כבר בהולנד.

6. Chievo Member

מדהים !!! כל הכבוד על ההשקעה.

אני מאוד מקווה שהאיטלקיות יצליחו, גם שלא היה הפתעות בשלב הבתים, ושכל הקבוצות הגדולות נמצאות בשמינית הגמר, זה מתחיל להיות יותר מעניין, יללה שיהיו משחקים מעניינים ומהנים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/07
  7. W.Rooney Member

באשר לצמד המשחקים נגד ליל, אני אופטימי. ליל היא לא יריבה חזקה, יש לה המון נקודות חולשה, ואפשר לנצל את זה בשני המפגשים האלו, גם במשחק בצרפת. ליל ישחקו במגרש של לאנס, אין להם את הביתיות כמו שלנו יש באולד טראפורד, ואני בהחלט יכול לקוות לניצחון, אפילו בהפרש של שני שערים.

קאריק, לא מבין את הפסימיות הזאת. אנחנו לא מול רומא, ברצלונה או ליון, מדובר בקבוצה החלשה ביותר בשלב שמינית הגמר, ואין סיבה שבשני מפגשים לא נצליח להעפיל לרבע הגמר.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

קוראים לי אורי. וזה לא אנטי-נאחס, אני מזכיר לך שבמהלך שלוש עונות יונייטד מנצחת בחוץ בצ'מפיונס רק פעם אחת. חוץ מזה, בשני המשחקים האחרונים יונייטד שיחקה חלש מאוד. מול צ'רלטון בכל זאת ניצחנו כי זאת קבוצה אפאטית, מול רדינג לא. ושניהם היו משחקי בית. חוץ מזה אני מדבר רק על משחק החוץ, בבית אני משוכנע שננצח.

מתן, אני מזכיר לך שבעונה שעברה ליל אירחו אותנו בפריז, מגרש עוד פחות ביתי עבורם, את התוצאה אני מאמין שאתה זוכר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/07
  9. Maccabi_Haifa Member

ההפתעה נראה לי עומדת להיות בסלטיק מילאן
    חחח ואיזה השקעה האצבעות שלך עוד פועלות חחח

10. MHFC Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    פשוט מדהים, כרגע אני לא אתן תגובה רצינית, אלא מחר או מחרתיים על המשחקים וגם אקרא על הסיקורים הנהדרים, בינתיים אפשר להגיד פשוט כל הכבוד לכל השותפים בפרויקט הזה.

11. Dimitar Berbatov Member

מדהים, פשוט מדהים ועוד פעם מדהים. שאפו ענק לכל צוות הכותבים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אורי, לדעתי אתה מגזים לגמרי, ליל קבוצה חלשה מאוד. נכון שהם ניצחו אותנו שנה שעברה, אבל השנה אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה משנה שעברה ויש גם הרבה יותר אופי. כל דבר מלבד נצחון שלנו יהיה סנסציה ואכזבה גדולה.
    בקשר לשאר המשחקים אני אגיב מחר אחרי שיקרא את הכל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ליל לא קבוצה חלשה, הם קבוצת צמרת בצרפת, ואם ליון לא הייתה סופר-אימפריה, הם היו אלופים לפחות פעם אחת בעונות האחרונות. הזלזול הזה לא במקום.

13. Pipe Member

ליל לא קבוצה חלשה נכון, אבל היא גם לא קבוצה סופר מוכשרת. היא חסרה יצירתיות בהתקפה, והיתרון היחיד שלה במשחק הקרוב הוא הקהל הביתי,הארדנלין ומשחק הלחץ שלה וההצטופפות בהגנה. אני לא אומר שזה יהיה טיול בפארק, כי קל זה לא יהיה,אבל אנחנו לא אותה קבוצה משנה שעברה, השחקנים שלנו מנוסים יותר וטובים יותר, וצריך לשאוף לנצח.

ומאזן החוץ שלנו באמת לא טוב בשלושת השנים האחרונות, אבל תסתכל על שלושת המשחקים בחוץ השנה. ניצחון מוצדק בבנפיקה(למרות מחצית ראשונה גרועה), הפסד באמת מקרי לסלטי במשחק שהיינו צריכים לקחת, ועוד הפסד מקרי מול קופנהאגן במשחק שגם בו לא הגיע לנו להפסיד.
    נכון שבסופו של דבר אילו 2 הפסדי חוץ נוספים, אבל היה חסר לנו הגרוש ללירה ואם קצת מזל נשיג את זה במשחק הקרוב.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיקורים מצויינים. החמיאו להם כאן כבר כל כך הרבה, שלא משנה מה אני אגיד, זה לא ישנה הרבה. אבל באמת, רק שתדעו, הסיקורים לא מהעולם הזה.

מנצ'סטר יונייטד צריכה לנצח את המשחק מול ליל, למרות שהוא משוחק בחוץ. ליל (וראיתי שאמרו את זה כאן) היא הקבוצה החלשה ביותר בשלב הזה ומנצ'סטר יונייטד, בכושרה הנוכחי, היא אחת מהקבוצות הטובות ביותר כיום. לשמחתי, המשחק הזה משודר, ככה שאני אוכל לראות אותו.

המשחק של רומא מול ליון הוא משחק נורא מעניין, שקשה לראות מי תצליח להעפיל לשלב הבא. מצד אחד, בתחילת העונה ליון הוכיחה לנו שהשנה היא מסוגלת ללכת עד הסוף. מצד שני, ליון של החודשיים האחרונים היא ממש לא אותה ליון, למרות הנצחון מול ליל, שאני מחשיב אותו למקרי.

ברצלונה צריכה לנצח את ליברפול, במיוחד שהמשחק משוחק בקאמפ נואו. עם כל הכבוד להכנות של רפא בניטז במשחקים באירופה, ברצלונה היא קבוצה הרבה יותר עדיפה ועם מגמת ההתאוששות (זה לא שהיה לפני כן רע, אולי רק קצת, כי מדובר בקנה מידה של ברצלונה) ההדרגתית בשבועות האחרונים, היא צריכה לנצח את המשחק הראשון בביתה.

15. Dimitar Berbatov Member

הגזמתי, לא קבוצה חלשה אבל מאוד בינונית. אנחנו חייבים לנצח אותה והפסימיות שלך מאוד לא מובנת לי. אז נכון שאם לא היתה ליון הם היו אלופים, אבל הם לא קבוצה שצריכה להקשות אלינו.