ליגת האלופות המחזור ה-5: באיירן עדיין בתמונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏25/11/09.

1. איגור .פ. Member

קראסיץ רק גורם לי להיות שמח שהסרבים בגביע העולם ,יהיה מעניין לראות את מה שהולך שם.

ובכלל אני כמעט בטוח שצסקא תעפיל לשלב הבא כי יונייטד לא תפסיד במחזור האחרון לגרמנים וצסקא תנצח את הטורקים.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/09
  2. Y4K91 Member

הבירה קרה הפיצוחים מוכנים דל פירו בהרכב צריך יותר מזה???

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

פאק, אני לא מאמין... נדפקנו עם ארבל הטמבל. לא רק האדישות שלו הורגת אותי אלא גם השנאה המוצהרת שלו לכדורגל האיטלקי. גועל נפש. הזכרונות מהברנבאו עדיין חרוטים לי בראש. דל פיירו מבקיע 2 גולים אדירים וארבל הסוס המת נשאר אדיש כאילו כלום. מוטי, אנא הצל אותנו (למרות שאתה אדיש לא פחות).

4. 亚历山大帕托 Member

אתה מזלזל בוולפסבורג במשחק ביתי אותו היא חייבת לנצח נגד יונייטד שכבר עלתה? או שאתה מזלזל באווירה הטורקית באיסטנבול איתה צסק"א תצטרך להתמודד? דוקא בפני הזאבים ניצב אתגר פחות קשה, מה גם שהם יכולים להרשות לעצמם לסיים בשוויון נקודות עם הרוסים.

5. duck kc samara Member

קארסיץ' כבר מזמן לא פוטנציאל, הוא משחק ברמות הגבהות ביותר כבר הרבה זמן...
    ראיתי שמליאן התעניינה בו לא מזמן, חבל שהוא יעבור לליגה איטלקית לא בישבילו יש לו חוזק מהריות וטכניקה בדיוק לליגה אנגלית הוא יכול לשחק בקלות בכל ה4 הקבוצות הגדולות באנגליה.

בכלל צסק"א יכולה להיפרד מכמה שחקנים משמעותים גם אקנפייב יכול לעזוב למנצ'סטר יונייטד רק שצסק"א דורשת מחיר גבוה כנראה גם בצדק.
    גם דזגוייב נמצא על הכוונת של קבוצות באירופה.

אותי הרשים היום המגן השמאלי שינקוב יכול להיות שחקן עתיד בנבחרת רוסיה מגן שמאלי נהדר עם מהירות טובה מאוד מזכיר קצת את ז'ירקוב בצורת המשחק שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/09
  6. איגור .פ. Member

אני רואה את וולפסבורג היום ולא התלהבתי למרות שהם הגיעו למצבים היום.

אבל היא לא קבוצה לפחות לדעתי שתנצח אצלה בבית את יונייטד גם שהיונייטד ישחקו בהרכב השני או השלישי שלהם.

הכדורגל הטורקי למרות המגרשים הביתיים שם ,ואווירה מטורפת נמצא בירידה כלשהיא. ולא סתם בשיקטאש נמצאת עם נקודה.

ודבר אחרון שלא יצא שאני אוהד צסקא בטעות ,אני די שונא את מוסקבה והקבוצות משם ,הייתי מקווה שזניט תהיה כאן.

7. 亚历山大帕托 Member

וולפסבורג הובילה על יונייטד באולד טראפורד והראיתה שהיא הרבה יותר טוב מצסק"א במפגש הראשון. היא בהחלט קבוצה שיכולה לנצח את יונייטד בבית וראויה לעלות. היום זה היום, מוסקבה קרה ועוד אלף סיבות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/11/09
  8. duck kc samara Member

חבל הרסת את כל הכיף, עכשיו אפשר לא לראות את המשחקים סיפרת את כל מה שיקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

מרקו! :aaarse: שער מושלם בשבילו, גם ברגל, גם בדריבל. האם הוא חזר?

מילאן משחקת כדורגל מלהיב, המשך ישיר מהמשחק מול קליארי. זה משהו שלא היה לנו בשתי העונות האחרונות.

אודו... מה חדש? העיקר להמשיך בלחץ. נבקיע עוד הרבה בקצב הזה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו כבר אין ספק בכלל שבוריילו של ג'נואה חזר! הקלות שבה עבר את היינצה, קור הרוח מול השער, הדיוק - איזה כיף!

11. 亚历山大帕托 Member

איזו פציעה מוזרה של מנדנדה, לא ברור איך הוא נפגע ככה.
    אחרי מה שניאנג עשה לאודו וכמעט עשה שוב כמה דקות אחרי, מאוד רציתי לראות את אבאטה. יש!

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק. פאטו אוהב לחתוך לאמצע, ואודו כמעט ולא עולה למעלה. זה יוצר מצב שפאטו חותך לאמצע, סוגרים עליו 4 שחקנים, ואף שחקן שלנו לא עוקף אותו מימין ונותן לו אפוצית מסירה, מה שגורם לו להתקע ולאבד את הכדור. עכשיו, 20 שניות אחרי שנכנס, אבאטה כבר עשה עקיפה כזאת.

13. 亚历山大帕托 Member

לא רק. גם כשאודו כן עולה לעזור, הוא מעיף את הכדורים קיבינימאט. בחיי, לא היתה לו הגבהה אחת מדויקת בכל המשחקים שלו במדינו.

איזה תיקול ענק של אבאטה ברחבה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. Raulito Madridista

יש הרבה דברים טובים במשחק הזה. רק בתקופת השיא של עידן הגלאקטיקוס הצלחנו להחזיק בכדור באחוזים כל-כך רבים מהזמן(62-38 לטובתינו). השער שכבשנו מנע מהשחקנים להיכנס ללחץ וגם הברנבאו מפרגן, מעודד ולא שורק בוז לשחקנים, שרצים על המגרש ומחליפים מקומות לעתים תכופות. יש מהלכים קבוצתיים יפים כמו למשל הבעיטה לקורה אחרי תרגיל נהדר בקרן(והתלהבתי גם מהתרגיל של ראמוס - ראיתם איך הוא ביטל שני שחקנים במהלך אחד?). ההגנה עומדת כמו שצריך וקסיאס מובטל עד עכשיו. יש בעיטות מרחוק ואלונסו, שהפעם לא מוריד ציפורים, מחפש כנראה שער לכבוד היום-הולדת(מזל-טוב). אני גם שמח לראות את ראול כמובן והבקשה שלי מפלגריני היא שהקפטן לא יהיה זה שיפנה את מקומו לכריסטיאנו רונאלדו במחצית. לאס פשוט מספר אחד על המגרש. הוא שורף שטחים, עובר את שחקני ציריך כאילו הם לא קיימים ולדעתי עושה יותר מאשר כל שאר הקישור.

ומצד שני, מאכזב שבמחצית בה אנחנו כל-כך דומיננטים, היתרון הוא של גול אחד בלבד, וזה מאוד שביר. הקבוצה חסרת מחץ וזה בולט באופן ברור ולא רק במשחק הזה. חבל שהכל תלוי בכריסטיאנו. לדעתי גם לא היו מספיק מצבי הבקעה. אחד האשמים בכך הוא גונזלו היגואין, שעם כל הכבוד לשער שלו(בישול קלאסי של קאקא), אני לא מרוצה ממנו. היגואין חייב להבין שהוא לא משחק לבד. הוא מאוד אנוכי היום. כשהוא חטף כדור למשל, הוא יכל למסור לראול שהיה בעמדה קורצת, והוא בחר ללכת לבד ולשחרר בעיטה רעה בשמאל. אני חושב שהוא איבד הרבה כדורים. והיגואין גם ביזבז הקפצה נהדרת של ראול, כשלא הצליח לבעוט. מרסלו ניסה לפרוץ בצד שמאל ולא הצליח להעביר כדור רוחב אחד ראוי.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין את צ'ירו,דל-פיירו עוד לא השלים 90 דקות העונה,בקושי 40,וכבר במשחק כלכך חשוב מכניסים אותו וזה כשג'יובניקו בכושר מצוין ושיטת ה4-2-3-1 עבדה נהדר,בעוד ה4-3-1-2 עדיין חורקת.
    דל-פיירו צריך לצאת,פשוט כי הוא לא בכושר משחק ורואים את זה,ככה זה שהופעת הבכורה שלך בהרכב הפותח העונה היא רק בסוף נובמבר בליגת אלופות,אחרי פציעה ארוכה.