ליגת האלופות המחזור הרביעי:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏24/2/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחקים הם בעצם כמו בשבוע שעבר, רק הפוך.... יש למספר קבוצות הזדמנות לנקום, או להשיג נצחון כפול במקרה של האחרות. בכל מקרה המשחקים הם:

אינטר - ברצלונה.
    ניוקאסל - לוורקוזן.

אייאקס - ארסנל.
    ולנסיה - רומא.

בורוסיה דרוטמונד - ריאל מדריד.
    לוקומוטיב מוסקבה - מילאן.

דפורטיבו - באזל.
    יובנטוס - מנצ'סטר יונייטד.

תחזיות יבואו בהמשך....

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לדעתי מה שיקרה היום זה שמילאן תבטיח את עלייתה אחרי שתנצח את לוקומוטיב.
    בקשר למנצ'סטר, אני מקווה שיובנטוס תנצח וגם דפור שיהיה בית יותר מותח והלוואי שיקרה נס ושבסוף מנצ'סטר תשאר בחוץ... מה שכנראה לא יקרה...
    דורטמונד תהיה חייבת ניצחון ולדעתי היא גם תשיג אותו וכך יהיה לנו מאבק מעניין מאוד בינם לבין ריאל מדריד.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

4 משחקים שוחקו היום:
    מילאן ניצחה 1-0 בחוץ את לוקומוטיב מוסקבה משער של ריבאלדו בפנדל בדקה ה33.

ריאל סוחטת בדקה ה-90 תיקו חוץ מדורטמונד שאולי מעלה אותה שלב. יאן קולר העלה את דורטמונד ליתרון בדקה ה23, אבל פורטיו השווה בדקה ה-90.

שער כבר בדקה הרביעית של דייגו טריסטאן מעניק לדפו ניצחון 1-0 על באזל.

והתוצאה של הערב: 3-0 למנצ'סטר בחוץ על יובה. מנצ'סטר בשלב הבא, אבל איזה ניצחון... גיגס (15, 41) ו-ואן-ניסטלרוי (63) כבשו לשדים האדומים.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיעה אישית...:

כתוב בוואן שדפורטיבו במצב טוב ויש לה עכשיו סיכוי לעלות. לפי דעתי זה בולשיט כי:

קודם כל במחזור הבא דפו ויובה נפגשות בדלה-אלפי. לפי דעתי ידה של יובנטוס תהיה פה על העליונה.

אחרי זה דפו נפגשת עם היונייטד שנמצאת בכושר שיא באלופות, לא הייתי סומך על 3 נקודות, בעוד שיובה יוצאת לבאזל, ששמה דיי בטוח שתשיג יותר ממה שדפו תשיג מול מנצ'סטר יונייטד.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזכיר לך איזה חיים קשים באזל עשו ליריבות שלה בבית ?

ושיובה ממש לא בתקופה טובה (לפחות באלופות) , וגם מנצ'סטר אחרי שהבטיחה את העלייה תתמקד בליגה לנסות לצמצם פערים מארסנל וישחקו כמעט אותם שחקניים ששיחקו בקפריסין.

ולגבי ריאל מדריד,אתמול ראינו מי הגרמנים באמת.
    אומרים שפורטיו יהיה יותר גדול מראול,אבל מה שראול עושה אני לא מאמין שמישהו יצליח לשחזר את זה,אבל פורטיו בכמה דק' כבש שער חשוב מאוד שהציל לריאל מדריד את אירופה,אם ריאל הייתה מפסידה לא נראה לי שהיא הייתה עולה,מילאן הייתה מתרכזת בליגה(שהיא לא ראשונה שם) ומוותרת קצת על נק' באלופות.

היה כואב מאוד לראות את המשחק הזה,91 וחצי דקות שמחות,עד שמגיע אמורוסו שכנראה עדיין בטראומה מלמאן,לוקח כדור ובמקום למסור לשחקן החופשי באמצע מאבד אותו לסלגאדו שנותן למינימבראס(כשהוא נכנס אמרתי מה זה החילוף הזה) שנתן לזידאן ומכאן הסוף ידוע וכואב.

ותחשבו על דורטמונד,3 חודשיים לפני תום העונה היא כבר סיימה אותה,גביע גרמני הלך,אליפות 10 פור של באיירן אי אפשר למחוק(אפילו עם זה היה 3 לא נראה לי שהיו מצליחים למחוק) ליגת אלופות סיכוי קלוש מאוד מאוד להשאר,נשאר לה רק להבטיח את המקום ה2 בליגה שלה,ששטוטגארט 2 נקודות בלבד ממנה

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקראת משחקי הערב:
    הוגו ויאנה חזר לסגל ניוקאסל! הוא שיחק 90 דקות יחד עם וודגייט השבוע במשחק אימון מול הארטפול. גם נובי סולאנו חזר לסגל. לעומתם ג'נאס הפצוע ייעדר.

ולחוד חוזר שירר לאחר שני משחקי השעייה. הוא ישתף פעולה עם שולה אמאובי, לואה-לואה יירד לספסל. לדעתי זה מיותר, שני חלוצי מטרה יכולים דיי לתקוע את התקפת המגפייז.

בגלל ששני הקשרים של ניוקאסל לא כשירים ב100%, סיכוי לא קטן שנראה שוב את בריאן קר פותח בהרכב. הוא עשה את זה מול לידס והפגין משחק משובח בדרך ל3-0.

בובי רובסון התראיין ואמר שהקבוצה הנוכחית של ניוקאסל היא הטובה ביותר שאימן בחייו. הפוטנציאל שלהם מרקיע שחקים, זה מה שאמר המנג'ר בן ה-70. "שמתי את איפסוויץ על המפה והייתה לי שמה קבוצה פאטאסטית, אבל שמה היו 14 שחקנים מעולים ופה יש לי 20 שחקנים מעולים.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאסקואלה,מטארצי וקאלון יפתחו היום בהרכב אינטר,אלו ההרכבים (בארסה-אינטר)המשוערים:
    http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20030226a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20030226_YBA01M2.Xxx.Xxx

שחקני אינטר מדברים על נקמה היום.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהה מוחמד קאלון... איך אני אוהב את השחקן הזה.....

בכל מקרה למרות האהבה שלי אליו, נאי עדיין חושב שהוא לא שחקן כל כך טוב.... אם מסתכלים על ההרכב של אינטר, רואים שבעצם יש להם רק שחקן אחד שיודע להבקיע שערים: ויירי. הפעם האחרונה שהוא כבש בליגת האלופות הייתה במדי...... יובנטוס. כן כן אז כשהם הגיעו לגמר בעונת 96-97. זה רק אומר לכם מה המצב אצל אינטר. לפחות אני מקווה שמרוב שהם רוצים לנקום הם ישכחו את הדלת האחורית.... אני מקווה שהיום ניוקאסל תשתווה מבחינת הנקודות לאינטר, וכך המשחק בשבוע הבא יהיה באמת גורלי (למרות שגם במקרה כזה אינטר פייבוריטית... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx )

9. שגיא Guest

קאלון שחקן ענק!
    ובטח ובטח שהוא יודע לכבוש, בהזדמנויות הלא רבות שהוא מקבל, הוא משחק טוב ואף כובש...

בארסה מגיע למשחק רגועה, וזה כבר טוב, הלחץ הוא יותר על אינטר מכיוון שהיא הובסה במשחק הקודם, ומן הסתם תרצה להחזיר נקמה קטנה (או גדולה) לבארסה...
    הערב זה יהיה סיפור אחר לגמרי משבוע שעבר, אינטר חוזרת הבייתה, והיא בעצם חייבת לנצת את בארסה.
    בארסה אחרי סדרת משחקים טובים מאוד תרצה לנצח משחק 12 ברציפות בליגת האלופות, למרות שקשה לי להאמין שזה יקרה, אבל אני מקווה שלא יהיה הפסד שיעצור את הרצף היפה, תיקו יהיה מצויין לבארסה שתעלה לרבע הגמר.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב ההערב נקבע שלוורקוזן תסיים אחרונה בבית, וזה רשמי. ניוקאסל ניצחה 3-1, למרות שמי שראה את המשחק (לא התקציר, הוא בקושי שיקף) ראה שלפי היכולת של ניוקאסל ובעיקר דייר ניוקאסל יכלה להגיע אפילו ל10 שערים בלי להגזים. מה שכן אני כן מסתפק בזה כי לוורקוזן החטיאה פנדל ופגעה במשקוף.

בארסה ואינטר נפרדו בתיקו 0. כמובן שהייתי שמח במקרה של ניצחון של ברצלונה, שהיה אומר שניוקאסל לא צריכה לנצח אותה. עכישו ניוקאסל חייבת לנצח את אינטר, וכמעט בטוח חייבת לנצח את ברצלונה. יהיה קשה...

התוצאה של הערב ללא ספק היא ה3-0 המדהים של רומא על ולנסיה בחוץ. מי שהספיד את רומא אכל את הכובע. 3 שערים מדהימים משאירים אותה בתמונת העלייה, זאת גם אחרי שארסנל ואייאקס נפרדו בתיקו 0.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניוקאסל הזאת....

גם בסיבוב הראשון התחילה לא טוב, עם 3 הפסדים רצופים, ואז קמה לחיים. גם הסיבוב הזה היא מתחילה גרוע, עם 2 הפסדים, אבל שוב מתעוררת. כמה טוב שיש את לברקוזן...

המשחק הבא מול אינטר בחוץ יהיה גורלי ביותר לשתי הקבוצות, אינטר פייבוריטית אבל ניוקאסל מסוגלת להוציא נקודה מה שלא בטוח יספיק לה.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקודה לא תועיל! ניוקאסל חייבת נצחון חוץ יוקרתי בסאן-סירו. ניוקאסל לראשונה מאז החלה את השלב השני תשחק בהרכב מלא, כשבלאמי ושירר בהתקפה. אמנם ג'נאס ייעדר אבל ויאנה ישחק, הוא חזר מפציעה וראיתי אותו 10 דקות מול לוורקוזן וזה הספיק לי להבין שהוא כמו שהיה. ניוקאסל הראתה מול לידס למה ההרכב הזה מסוגל ואני באמת מקווה שההרכב הזה יתעלה על עצמו, כמו שהוא מסוגל, וינצח בסאן-סירו.

13. Kgt1 Member

אגב הזהרתי אותכם ואמרתי שלרומא עדין יש סיכוי... אל תגידו שלא אמרתי לכם אבל האיטלקים יכולים לעשות את זה. אתמול הם היו הראשונים שכבשו מעל שני שערים במסטייה (והיחידים שניצחו) מזה שלוש שנים בליגת האלופות..

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באמת הפתעה גדולה... ואם הם יעלו לסיבוב הבא אז הם יפתיעו אותי בגדול למרות שאני עדיין חושב שהם לא מסוגלים לזה...

15. Reyes Member

מאוד מאוד הפתיע אותי התבוסה של ולנסיה, פשוט לא האמנתי. ממש לא אופייני לקבוצה הזאת.