ליגת האלופות - המחזור החמישי: ליברפול וברמן מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏27/11/07.

1. Hen Cohen Member

פורצה מילאןןןןןן
    לצערי יש לי רק ספורט 5 אז אני "תקוע" עם ליברפול-פורטו
    אבל לא נורא זה יכול להיות משחק חזק
    חבל שבניון פצוע ולא יכול לשחק.. אולי הוא היה נותן עוד איזה שער

2. Joaquin Member

ההרכב של ולנסיה למשחק מול שאלקה הערב:
    קאניזארס,מיגל,מרצ'אנה,הלגירה,קניירה,חואקין,אדו,אלבלדה,ויסנטה,וייה ומוריינטס.

נקווה שההצבה של אדו במקום פרננדש תוכיח את עצמה ולא תהיה מוקדמת,וייה ומוריינטס ביחד זה מעולה.
    כל תוצאה חוץ מניצחון תחסל את הסיכויים של ולנסיה לעלות לשלב הבא,נקווה לטוב.

ההרכב של ריאל מדריד להערב:
    קסיאס,ראמוס,מצלדר,פפה,מרסלו,רוביניו,גוטי,גאגו,דיארה,רוד ואן ניסטלרוי וראול.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/07
  3. אבו Member

שמתי 3 טפסי ווינר על המחזור המסכן הזה היום אם אני לא זוכה לפחות באחד אני מתאבד

ערוץ הקיבוץ היר ווי קאם!

4. Hen Cohen Member

בניון משחקO.O
    הייתי בטוח שהוא פצוע בכלל

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא פצוע רק במשחקי נבחרת

6. Hen Cohen Member

עדיף אותו על שמעון גרשון ש"סובל מכאבי גב" ונוסע לאילת..

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיף את שניהם בחוץ , אבל פה זה לא דיון נבחרת וכאן מסתיים העניין הזה.

8. JR-Riquelme Member

איזה תותח לסיאנדרו לופס פשוט מכונת שערים...בוא לנבחרת!!

9. פול סקולס Member

שלוש טענות על איציק זוהר עד עכשיו (קצת לפני סיום המחצית הראשונה):

1) ברמן כבשה שער בדקה ה-5 והוא אמר שזה "יתרון מוצדק".. היה איבוד כדור, הרמה מהאגף ושער.. ממש שליטה של ברמן במשחק :\
    2) כ-20 דקות חלשות של פפה מספיקות לזוהר כדי לקבוע שהוא לא היה משלם 3 מיליון יורו עליו.
    3) הוא מעביר ביקורת על החלטה של שחקן ברמן ובאמצע תוקע גרעפס!!!
    4) סתם כי הייתי חייב: מה זו החולצה המזעזעת של שגיא כהן?!?!?!?!?!

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי 2 אני עם זוהר (ולא רק מה20 דקות הראשונות).

גם עד הגול של ריאל הוא קרה למרסלו כל הזמן מרצ'לו עד ששמע ששפיגלר אומר מרסלו וחזר אחריו.

11. Joaquin Member

ולנסיה במחצית בינונית מינוס,רק בעיטה אחת למסגרת...עם הכרטיס האדום שמקבל אלבלדה יהיה קשה מאוד לנצח והסיכויים לעלות לשלב הבא פוחתים ופוחתים.
    מנואל פרננדש מחליף את מוריינטס וראול אלביול מחליף את קניירה.

12. beitar4ever Member

ריאל במחצית חלשה מאוד, ההגנה שוב עושה טעויות בלתי מחויבות ,השער השני הוא אשמה מלאה של מרסלו ופפה שלא שמר טוב על סנוגו .
    מקווה שנוכל להוציא נקודה לפחות , כדי שנעלה לשלב הבא, ושוב ידעתי שרוביניו יהיה טוב בהתחלה אך הוא הלך ונעלם עם הדקות, יאללה כבר שיתעורר!
    חוץ מזה גוטי ודיארה בקושי מורגשים, בקשר לגוטי גם כשהוא נוגע בכדור הוא עושה טעות.
    גאגו גם בקושי מורגש, למרות שהוא חילץ כמה כדורים, אני מצפה משוסטר להשאיר בינתיים את ההרכב כפי שעכשיו אם לא יהיה שינוי עד הדק' ה-65 בערך , להתחיל לעשות חילופים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/07
  13. Raulito Madridista

משחק רע מאוד שלנו, למרות שההיתרון של וורדר ברמן לטעמי לא מוצדק, הוא הגיע דווקא בדקות טובות שלנו.
    פפה אותי מאוד לא מרשים, גם מרסלו בהגנה לא מספיק טוב. הוא מכפה בעזרת המהירות על המשחק הלקוי שלו בחלק האחורי ולא תמיד זה עוזר. השער שקיבלנו מסאנוגו הוא בושה וחרפה. למה אף-אחד לא עושה על רוזנבורג פאול והוא מתקדם חצי מגרש? רק עם ההגנה העלובה והמגעילה שלנו זה יכול לקרות.
    גאגו עושה שטויות אבל מחלץ כדורים, דיארה לא מורגש, גוטי בינוני, רוד כרגיל מתחילת העונה - לא מספיק טוב(הוא קיבל כדור אדיר והוא ברח לו וזו הייתה הזדמנות לגול שנגמרה בהתקפה של ברמן בסופו של דבר).
    ראול הוא זה שמנהל את המשחק כרגע והוא עושה זאת מצויין, מספר מסירות מעולות שלו העמידו אותנו במצבים להבקעה, רק חבל שהוא רחוק מהשער.
    יש לנו הזדמנות אדירה לנצח בגרמניה סוף-סוף, ברמן עם הרכב חסר ועם הגנה לא מספיק טובה, ואנחנו שוב עושים במכנסיים, הכדורגל שלנו לא מספיק טוב, אז נכון שפה ושם היו מצבים אבל זה מעט מידיי. איך גוטי במצב נהדר בועט בעיטה לשמיים?
    למה לא מנסים יותר מרחוק?
    השיפוט הוא קטסטרופה. מצב חוקי של רוביניו מול השוער נקטע בגלל 'נבדל' שלא היה, השופט התעלם ממרפק שהילד קיבל במתפרצת(למה שהוא פתאום יעצור את עצמו כאשר יש לו צ'אנס ללכת אחד על אחד עם שחקן הגנה שאיטי ממנו, רוביניו כבר התחיל לעבור אותו ופתאום נפל) והיה עוד אירוע שאינני זוכר, אבל הייתה טעות לרעתינו.
    אבל, אנחנו לא מפגרים בגלל השופט אלא בגלל שאנחנו מזלזלים, משחקים בטיפשות. רק לראול ורוביניו אין לי טענות, כל השאר - לא מספיק רציניים.
    אם אני שוסטר אני מכניס את היגואין במקום דיארה\גאגו\,גוטי, חייבים לעבור ל4-4-2. את דיארה אסור להוציא הוא עדיין הקשר האחורי הטבעי, גוטי מנומנם וראול לוקח את המנהיגות במרכז המגרש בינתיים, רק שהשניים משחקים טוב בייחד ומנסים, מה שמסמן שגאגו אמור לצאת, אבל מרכז המגרש יהיה פרוץ.
    לא יודע, אבל אם אנחנו לא חוזרים מהפיגור ומנצחים זה ביזיון גדול, גם מהבית הקל הזה אנחנו לא מצליחים לשחק כדורגל ולהעפיל מהמקום הראשון לראשונה אחרי שלוש עונות.

וולנסיה בבעייה קשה מאוד. כרגע 0-0 במאסטייה במשחק שלה עם שאלקה, אך בדקה ה-32 הורחק דוד אלבלדה.
    קומאן שהעלה מערך נהדר של 4-4-2 עם חואקין, ויסנטה ויאה ומורו, ההרכב הרצוי, החליף את מוריינטס עקב הכרטיס האדום בפרננדז. אלביול החליף את קאניירה שנפצע.
    וולנסיה בינתיים עם ניצחון אחד בלבד ושלושה הפסדים והיא חייבת לנצח היום כדי להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל לשלב הבא.
    לפי מה שקראתי במארקה המשחק דיי שקול שם. מקווה לטוב עבור וולנסיה.

14. לא מצאתי כינוי Member

לא ייאמן עד כמה באבל אפס, מתחילת השנה השחקן הזה חיבר בכלל במשחק אחד פס אחד נורמלי?

15. Joaquin Member

ולנסיה לא מצליחה לנצח ומסתיימת לה העונה האירופאית שלה.
    אכזבה אדירה