ליגת האלופות - המחזור החמישי: ליברפול וברמן מנצחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏27/11/07.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

נו בדיוק - וכאן הנקודה, שמול קבוצות גדולות בבית בעיקר היא מנצחת, ולרמות זאת יש לה 4 הפסדים העונה לקבוצות בינוניות משהו.\

ואמרתי - שלמרות זאת, הכושר שסביליה הגיעה אליו, וארסנל, שלמרות החיסרון בהרכב, לא ספגה אף גול מהמוקדמות עד למחזור הזה, הציגה משחק הגנה חלש ונרפה, שהמשחק השוטף שלה גם נעלם משער השיוויון פחות או יותר.

2. Hen Cohen Member

בארסה, מנצ'סטר, רומא, אינטר, סביליה וארסנל הבטיחו עלייה
    אני מקווה שמחר גם מילאן תבטיח את העלייה..
    ומנצ'סטר היא היחידה שיכולה לסיים את שלב הבתים מושלמת נראה אם היא תעשה את זה במחזור הבא מול רומא

3. JR-Riquelme Member

בעונה שעברה והעונה, סביליה לא הפסידה פעם אחת לקבוצה גדולה, את בארסה ריאל ואת ארסנל ניצחו. כמו שכתבתי: שהיא רואה קבוצה ברמה אז יש לה אש בעיניים.

וסביליה לא קבוצת בית אדירה? אין ספק שאחת מקבוצות הבית הטובות באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/07
  4. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

עונה שעברה זאת הייתה סביליה אחרת - כרגע, אין בכלל מקום להשוואה.

5. JR-Riquelme Member

אבל זה מוכיח את עצמו גם העונה שהיא מתעלה מול גדולות.

6. riquelme1 Member

הסביליה שראינו היום, זאת בדיוק הסביליה של העונה שעברה- הכדורגל הטוב באירופה לדעתי.

בכללי, בהטחלא זה לא אותה סביליה, ויש כמה הסברים לכך:

1. מותו הטראגי של אנטוניו פוארטה ז''ל, שזה השפיע על סביליה.
    2. מחזיקת גביע אופ''א של השנתיים האחרונות, מבינה שליגת האלופות קצת יותר קשה מגביע אופ''א.
    3. החלפת המאמנים, למרות שלעתי היא לא השפיעה, ההפך מנולו חימנז הולך להיות אחת התגליות של הכורגל העולמי, אחד השחקנים הגדולים של סביליה בכל הזמנים, אימן 7 שנים את מחלקת הנוער הכי משובחת בספרד שיצאו מימנה שחקנים כמו: נאבס(מדהים היום), רייס, קאפל וכו'.

סביליה עדין צריכה חיזוק בהגנה, מגן שמאלי למרות העבודה הנפלאה של כרספו הצעיר, ובלם. החיסרון של חאבי נאברו וז'וליאן אסקודה בולט מאוד העונה. ההתקפה כבר תעשה את שלה...

7. Mehmet Member

ההבדל הוא שבסביליה של שנה שעברה היתה הגנת ברזל, ודני אלבס היה ענק. העונה תמיד יש פצועים בהגנה, ודני אלבס עם הראש מחוץ לקבוצה (עדיין שחקן ענק, אולי הכי חשוב בקבוצה, אבל היה הרבה יותר טוב בעונה שעברה). חוליית ההתקפה בניצוחו של פרדי קאנוטה היתה ונשארה אחת הטובות באירופה.

ובנוגע למשחקי הערב, הניצחון של סביליה לא צריך להפתיע אף אחד, אבל הניצחון של שטוטגארט בדקות הסיום על ריינג'רס פותח את המאבק על המקום השני לחלוטין. ריינג'רס תיפגש ראש בראש עם ליון במחזור האחרון, כשליון חייבת לנצח בחוץ, משימה מאוד קשה, אבל לא בלתי אפשרית.

על בית ו' נסגר כבר הגולל לחלוטין וכל הקבוצות שמשחקות בו תישארנה במקומותיהן גם אחרי המחזור האחרון.

בבית ז' לעומת זאת צפוי קרב חם על המקום השני בין פנר לאיינדהובן, ואי אפשר כבר לחכות...

8. 9to'o Member

לא יודע אם ראינו את אותו משחק,אבל אני ראיתי בבירור שאבידל הציל גול מהקו!.
    דבר שני,תמיד ההגנה של בארסה מתמסרת מאחורה וגם אבידל מתמסר ככה,זה הוראות שהם מקבלים מרייקארד.
    האוהדים שרקו לו בוז כל נגיעה בכדור אז לא נראה לי שהוא ירצה לעזור להם,תוסיף לכך שהוא עשה שביתה בקיץ רק כדי שישחררו אותו לבארסה ואז תבין שהוא פשוט לא היה טוב היום,גם דברים כאלה יכולים לקרות.

בקשר למשחק-
    אינייסטה עם משחק אדיר,צ'אבי גם עם משחק מעולה.
    מסי ממשיך לשחק חלש כמו במשחקים הקודמים אבל סידר גול אז נוותר לו על זה ונקווה שישתפר במשחקים הבאים.
    בוז'אן אולי היה קטן וחלש פיזית מהאחרים,אבל בכל זאת סידר בישל שני גולים,לשחקן בגילו זה היה משחק טוב וכל הכבוד לרייקארד שהאמין בו ונתן לו לשחק למרות שבארסה שיחקה מול ליון.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מצפה שאבידאל יעמוד על קו השער ויראה כדור מתגלגל ולא יגע בו.

ושוב גודיונסן במשחק איום ונוראו אני עדין לא מבין איך הוא עוד מקבל צ'אנס.

מסי ממשיך את היכולת שלו מהמשחק האחרון מול רקרה שממשיך וממשיך לנסות להעביר גם כשלא הולך לו בפעם הראשונה , בפעם השנייה ובפעם השלישית. הגיע הזמן שהילד יפסיק עם העברות האלה ויתחיל לשחרר כדורים.

בוז'אן במשחק חלש (למרות המסירה לפנדל והבישול לאינייסטה) ציפיתי ליותר מהילד המוכשר הזה .

10. bayer04 Member

ורדר ברמן-ריאל מדריד. וואו! פשוט תענוג! הגרעינים כבר מוכנים בסלון..
    GO WERDER !!!

פשוט משחק ענק, ממליץ בחום לכולם!

11. Mr.Eko Member

היה אחלה משחק,אני מאוד נהניתי! איזו פתיחה אדירה של בארסה... מסי\בוז'אן\אינייסטה=חלום. הגול הראשון של ליון הוא די באשמת ואלדז,אין מה לעשות... הוא היה צריך לקחת את הכדור הזה. מסי די עצבן אותי עם המשחק האנוכי שלו בכמה חלקים של המשחק.... היו לו המון אופציות מסירה והוא בחר להמשיך,מה כן הכדור לא רוצה פשוט לעזוב לו את הרגל... אינייסטה עם משחק גדול,צ'אבי היה מעורב אבל לפרקים. אבל כשהוא היה מעורב הוא חילק מסירות גדולות. בוז'אן עם משחק די חלש אבל הוא עשה את שלו עם הבישול לאינייסטה ועם הבישול למסי שהוביל לפנדל(אחח איזה שחקן..). אי אפשר לצפות ממנו ליותר בגיל כזה. גודיונסן כרגיל ממשיך לעשות שטויות..... מאוד הססני במשחק שלו,כמעט ולא תרם. במשחקים הבאים דווקא הייתי רוצה לראות את אינייסטה משחק בשלישיית ההתקפה ואת מארק קרוסאס מקבל דקות בקישור.

ריבאלדו,
    אתה לא יכול לצפות משחקן כמו בוז'אן עם כל הפוטנציאל האדיר שטמון בו לשחק באותו קצב ובאותה מהירות במשך כל המשחק עם שחקנים ברמה הזאת,הוא עדיין ילד,לא כמו שאומרים על שחקן בן 22 שהוא ילד אלא בוז'אן ממש ילד,המנטליות שלו שונה בהרבה משאר השחקנים ששיחקו. אתה לא יכול פשוט לצפות ממנו שיסחוב את כל ההתקפה של בארסה,זה לא צודק. מבחינת הרמה הפיזית הוא גם נופל מהרבה שחקנים.

אגב,ראיתם את הגול של מאריצה במשחק של שטוטגרט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/11/07
  12. Raulito Madridista

סביליה הציגה אתמול כדורגל נפלא מול ארסנל חסרת אונים. היא הראתה שיש לה מה למכור ושבפיחואן קשה מאוד לנצח. לשחק בבית נגד ארסנל זה לא כמו עוד משחק בליגה הספרדית נגד דפורטיבו לה קורוניה או מאיורקה ואני לא מזלזל בקבוצה של מאנזנו. מצד שני, ארסנל עלתה בהרכב חסר ואני מבין את וונגר, יש לו לו"ז עמוס מאוד, רק הבעייה מבחינת ארסנל שניצחון של סביליה במחזור הבא והיא עולה רק מהמקום השני בבית לשמינית הגמר וזה מסוכן.
    סביליה הייתה מסוכנת מאוד אתמול, קאנוטה אולי כבש את הפנדל אבל לא הבריק, אחרת המשחק היה נגמר בתוצאה גבוהה יותר. ההיתרון של ארסנל הלחיץ תחילה את סביליה אבל אז הקבוצה של מנולו חימנז החלה לעבוד. פביאנו נראה חלוץ מסורבל ודיי בינוני, אבל הוא מבקיע כל משחק וההגנות מתקשות מאוד מולו.
    אני מאמין שגם אם ארסנל הייתה בהרכב מלא, היא לא הייתה מנצחת בפיחואן. בכל אופן, ההגנה של סביליה עדיין רעה למרות שהיה שיפור, זה לא יספיק לה לטעמי למעבר לשמינית הגמר, הכל תלוי בהגרלה שהיא תקבל.

אני שמח מאוד ששטוטגארט הראתה ספורטיביות וניצחה את ריינג'רס במשחק שאני בטוח שהיה מרתק. השער של מאריקה נדמה לי, עם העקב הוא פשוט מדהים.
    ליון הראתה אופי שחזרה מפיגור נגד ברצלונה פעמיים, אם כי שני השערים הם טעויות קשות בהגנה. וואלדז שוער שמתקרב לקסיאס?, ירדן, מה דעתך? נכון גם לפויול יש חלק בשער, אבל וואלד היה צריך להדוף את הבעיטה הזו. בהתחלה שמעתי 'גול של ז'וניניו מ-35 מטר' לא חשבתי שזו דרד'לה כזו.
    ליון רצתה מאוד, אבל היא לא מסוגלת, מה שכן, היא חייבת לנצח בגלאזגו. גם אם תגיע לשמינית הגמר אני בספק אם היא מסוגלת להתמודד שם עם רוב הקבוצות.

אינטר הציגה אתמול פשוט קונצרט, פנרבחצ'ה לא הזכירה במעט אפילו את הקבוצה ההתקפית של זיקו. פנר לא משחקת כדורגל בחוץ, בכל מובן המילה, לא יכול להיות שרק בבית היא תתקיף ותגיע למצבים. זה בסדר להפסיד בסאן סירו, אבל לא בצורה כזו. השער של זלאטן - מדהים. שחקן גאון. הוא גם שיחרר בעיטה מדהימה מ-35 מטרים שכמעט נכנסה. אינטר עלתה אתמול בקלאסה לשלב הבא ואני מקווה שפנרבחצ'ה תיהיה זו שתצטרף אלייה.

מנצ'סטר יונייטד הייתה יכולה להשיג את שער הניצחון הרבה לפני. צריך המון קור-רוח ודיוק כדי להבקיע בבעיטה חופשית בדקה האחרונה ורונאלדו עשה את זה, אם כי השוער של הפורטוגלים יכל יותר 'להתאמץ' והיה צריך להדוף את הכדור. השער של הפורטוגלים הגיע מכלום, טעות אדירה של קוז'אק, גם מול יונייטד יותר חלשה קשה מאוד לשחק והיא קבוצה מצויינת. יונייטד יכולה לסיים במאזן מושלם את שלב הבתים, דבר שלא קרה נדמה לי מאז ברצלונה ב-03\2002 בשלב הבתים הראשון.
    רומא בשלב הבא, המשחק שלה בקייב היה כמו אימון.

13. Raulito Madridista

קראתי שהמאזן של ריאל מדריד בגרמניה הוא ניצחון אחד בלבד בלא פחות מ-21 ביקורים ולאחר-מכן כמעט התעלפתי. מאזן איום ונורא. הניצחון שלנו הושג בשנת 01\2000 בשלב הבתים על באייר לברקוזן.
    את אחוזי ההצלחה העלובים האלו בגרמניה אני באמת שלא מבין, אבל אחזור לעניין - המשחק.
    אני מאוד לא חושש דווקא. ברמן לא דייגו ופרינגס, דבר שמאוד ישפיע עלייה. הם בתקופה טובה בבונדסליגה,
    אבל לנצח את קוטבוס זה לא כמו לשחק נגד ריאל מדריד.
    אנחנו ביכולת חלשה מאוד, עלובים, שוסטר הבטיח כדורגל התקפי ויפה ולא קיים, אבל אם יש משהו שטוב מבחינתנו במשחק הזה - ברמן תתקוף מהשנייה הראשונה וזה יכול להיות לטובתינו, כאשר נצא למתפרצות. כשברמן מתקיפה, היא עושה זאת בחמת זעם, המגנים עולים ממש למעלה עד כדי כך שהם כמו חלוצים וכל העורף(גם ככה לא יציב לטעמי) - פתוח לרווחה.
    משחק התקפי וגולים יהיו, אני בטוח שברמן תהנה את הקהל שלה, השאלה אם ריאל באה למשחק או לא.
    אני לא אוהב את המערך שלנו, עם שלושה קשרים באמצע, כרגיל, אבל אין מה לעשות, נצטרך לעשות את העבודה גם איתו, כרגיל, איש המפתח זה גוטי. שהוא טוב, אנחנו כובשים, בדר"כ.
    רצוי שרוביניו יגיע סוף סוף למשחק חוץ.
    עד עכשיו המשחקים הטובים שלו לטעמי היו -
    בדרבי נגד אתלטיקו (בית)
    במשחק נגד אולימפיאקוס (בית)
    במשחק נגד דפורטיבו לה קורוניה(בית)
    במשחק נגד מאיורקה(בית)
    כמה שהם חלודים למרות מספר השערים שלהם - ראול ורוד הם שחקנים של ליגת האלופות. לפחות לגבי השני אני בטוח שאם יהיה לו מצב הוא מבקיע היום.
    שיהיה לנו בהצלחה.

משחק גורלי לוולנסיה היום.
    אם המארקה לא מחרטט לגביי ההרכב, אז חואקין וויסנטה משחקים באגפים וזה מצויין.
    מה שמפריע לי - מורו שוב על הספסל, לעזאזל.
    וולנסיה חייבת ניצחון, היא הייתה חייבת לפחות 4 נקודות מרוזנבורג, הבעייה שגם ניצחון היום עלול שלא להספיק שהמשחק האחרון שלה הוא בגשר, אך אני חושב שאם צ'לסי תבטיח את ההעפלה ואת המקום הראשון(תנצח היום מן הסתם), אין סיבה שאברם גרנט יעלה את ההרכב החזק ביותר שלו.
    נגד ראסינג בליגה, העטלפים בעטו לשער 3 פעמים בסה"כ וזה מאזן עלוב.
    לא אופטימי כל-כך לגביהם.

את השינאה שלי לגבי ליברפול כבר הראתי כאן בעבר.
    השמינייה הייתי מאוד מרשימה, רק שהפעם היריבה גם יותר מרשימה.
    אני לא יודע כמה משחק נגד ניוקאסל הוא אינדיקצייה והשוואה למשהו, אבל,
    מהתקציר שראיתי, ביום שבת לליברפול הגיע לנצח בהפרש של עשרה שערים, אז אולי יש שינוי בכל-זאת בהתקפה של הקבוצה שמגיעה ליותר הזדמנויות?
    אני בכל מקרה מקווה לניצחון של פורטו, קבוצה שיש לה את האיכויות. לוצ'ו גונזאלס, קווארסמה ועוד.
    הם מסוגלים לתפוס את ליברפול עם המכנסיים למטה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דור, תן לי להרגיע אותך, ברמן עולה עם שוער שני שלדעתי אין לו מקום אפילו בליגה השניה בגרמניה. אם ריאל לא יוצאת לפחות עם נקודה מהמשחק הזה היא יכולה לסמן ביזיון גדול בפנקס המשחקים שלה.
    מה עוד שגם פרינגס וגם דייגו יעדרו.
    ככה שברמן מציגה קבוצה בינונית מינוס לקרב היום.

15. Raulito Madridista

אני רגוע מאוד לקראת המשחק, לירן.
    גם מהשוער הראשון - ויזה, אני לא כל-כך מחזיק והוא אשם בלא מעט שערים שספגה הקבוצה בעונה שעברה. מאחר לא מעט פעמים בזינוקים, לפעמים מציל בגדול, אבל בדר"כ עושה שטויות.
    בכל מקרה, השוער הוא לא זה שיעשה את ההבדל בין שתי הקבוצות.
    אם במורסיה שפחדה מאיתנו, שמטנו נקודות אחרי שהובלנו 1-0 בקלילות, אנחנו מסוגלים לאבד נקודות בכל מקום.