ליגת ג'פניקה - פלייאוף עליון - מחזור 31

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏22/4/19.

1. Melikson24 Member

בעונה שעברה אור דסה היה מהשחקנים המעניינים בליגה, גם כששיחק אצלכם ובמיוחד ברעננה. העונה לא הראה יותר מדי למעט הבלחות, וזה חבל. הייתי רוצה לראות אותו תחת דראפיץ'.
    ראיתי פעם את אליאל פרץ מפרק את קבוצת הנוער בוסרמיל ומאז אני עוקב אחריו. התחיל את קריירת הבוגרים לא רע אבל במקום להתקדם הוא בעיקר הולך אחורה ופיתח לא מעט מניירות. זה שאבוקסיס לא הצליח איתו מדליק נורות אדומות לגביו. יעשה טוב אם ימשיך עוד עונה בחדרה כשאולי בעזרת ההמשכיות העסק יתחיל להתחבר לו.
    לגבי קארצב, יכול להבין למה אתה מתכוון אבל הוא על המשבצת של גלזר, פרץ, ברסקי וגולסה ובטח עוד זר שיגיע לקישור. הוא צריך דקות משחק.

פאדי נג'אר מבית"ר רמלה שלכם, לא? היה מצוין בגביע. כשהבלמים הבכירים בליגה הם שחר פיבן, טאהא וחבשי בהחלט אפשר לתת לו את המקום של טיבי ברוטציה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. גלצ Member

אני עדיין חושב שאיביץ מאמן העונה.
    ניסו אביטן אולי הפתעת/פריצת העונה.

3. Telkiyski Member

אגב, בשביל הספורט, עשיתי השוואה קטנה.

מספר שערים של שחקני בית של מכבי ת"א העונה -11 (דור פרץ 5, מיכה 4, יונתן כהן 2)
    מספר שערים של שחקני בית של הפועל ת"א העונה - 10 (ספורי 6, עידן כהן ורז שלמה 2 כ"א)

אלה משחקים עם אצילי, עטר, צ'יקו, שכטר ריקן וכל החבורה לידם, ואלה משחקים עם אחמד עאבד ורועי זיקרי לידם.
    ועידן כהן ורז שלמה הם שחקני הגנה כן?

אבל העיקר לעשות לנו תעמולות ולספר לנו סיפורים.

תעירו אותי כשיציגו את קארצב ודור פרז בסמפדוריה עם הצעיפים ואל תשכחו לצטט את נשיא המועדון שאומר "צמד היהלומים האלה יחזירו את הכתר לגנואה".

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סידור יפה לעודד שתי קבוצות, מעניין אותי בכמה משחקים אשכרה היית בימי חייך. למעשה אתה בכלל שונא מכבי, השאר משניות.

5. Melikson24 Member

איך יונתן כהן עם 2? כבש צמד מול בני יהודה וגם היום. כבר 3 כשבטוח יש לו עוד...

עריכה: בדקתי ויש לו 3. הזוי. זכרתי הרבה יותר, יש למישהו התפלגות של הגולים לפי מסגרות?

6. oranfu Member

יונתן כהן שחקן לא רע יחסית. גם דור פרץ מהבולטים בליגה בעמדה הזאת. זה אולי אומר הרבה על הליגה, אבל זה ה יש.
    דור מיכה שחקן מצוין לדעתי. זה לא שחקן שאני מודד אותו במספר שערים. זה מי שמניע את כל מכבי ת"א. השחקן הכי חשוב שם.

7. Telkiyski Member

אז 3 כנראה.
    בדקתי בוואן, כנראה הם לא עדכנו את השער שלו מהיום.
    אז 3, כולם נגד בני יהודה.

מכבי -12
    הפועל -10

על זה כל הפסטיבל הגדול?

כל הכובשים המובילים של מכבי הם שחקני רכש.
    שכטר, ריקן, אצילי, עטר וצ'יקו.

אני מרשה לעצמי לנחש שמכבי הייתה זוכה באליפות השנה גם עם שחקנים אחרים במקום גלזר, דור פרז או רוסלן ברסקי.
    מין הימור מוזר שכזה

8. oranfu Member

לא אוהד 2 קבוצות, אוהב רק את חיפה. אני בעד הפועל חדרה כי זה הבית, זה מועדון שאבא שלי שיחק בו ואימן את הנוער, דודים שלי גדלו שם ודוד של אבא שלי היה המאמן של הקבוצה כשדודה של אבא שלי היתה מכבסת את המדים. מקווה שזו סיבה מספיק טובה למה יש לי חיבה למועדון הזה ואני רוצה בטובתם.

לא הייתי במשחקים אף פעם, מעודד מהכורסא. עלוב כמעט כמוך שכשמכבי ת"א אכלה נקניק דרומי 3 שנים לא הגעת אפילו פה לפורום.

בהחלט שונא מכבי ת"א. אפילו בשחייה צורנית אני מאחל לבנות שם לבלוע מים.

שונא מאוד עוד כמה דברים, חלקם הופיעו בחתימה שלך פעם. ואם זה לא נאה למישהו הוא מוזמן לעקם את האף.

Sir Alex Ferguson, Noam77 ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סיכוי יחסית גבוה שדור פרץ יצא לאירופה בקיץ, גולסה פצוע המון וקארצב השחקן הכי מבטיח שאפשר לחשוב עליו. יכול לחלוטין לקבל דקות משחק גם אם יגיע עוד חיזוק זר (וגם זה לא בטוח, יש את ניקוליץ').
    אור דסה שחקן חכם עם טכניקה יפה, אבל התפקיד שלו לא מספיק מוגדר. לגמרי יושב עליו נתניה, למרות שאני לא חושב שיש להם צורך בו (אביב אברהם גרסה משופרת שלו לטעמי). אליאל פרץ קשר התקפי טוב, אבל חסר לו גרוש ללירה, סוג של חנן ממן כזה, יכול להוביל קבוצות למקום 4.

אני ממש אשמח לראות את פאדי נג'אר במכבי בעונה הבאה, מסכים לגמרי. גם מייקל צ'ילאקה יכול לקבל צ'אנס בקיץ. בכל אופן לא אופתע אם יגיעו לקבוצה סטייל חדרה בהשאלה. גם שלעאטה, בר כהן ושטרוסברג סיפור דומה.

10. yakov_y YNWA

אנחנו קבוצה של גמדים, שוערים נמוכים, בלמים מחליפים נמוכים, מגנים נמוכים, קישור כמובן, בלי לבדוק אנחנו הקבוצה הכי נמוכה בליגה ואני בספק אם הייתה קבוצה נמוכה כזאת אי פעם.

מסתכל על הסגל של חדרה ולא מאמין שהם בפלייאוף העליון, קוסם ניסו אביטן.
    אפשר לשחק נגדם שוב ושוב ?

אלמוג כבש שער אחד בליגה בסה״כ וזה במשחק הראשון או השני שלו.
    הכוונה של אורימור זה המשחק האחרון של אלמוג נגד נתניה שסיים עם 2 בישולים אבל זאת בדיחה, אפשר להגיד גם על ויטלי גנון שהעלה את חדרה לפלייאוף כי כבש את השער.

לא מוריד מהפוטנציאל של אלמוג אבל אוברייטד.

לא ראיתי עד עכשיו מקארצ׳ב שום דבר, מזכיר לי את תחילת הדרך של חביב אוחיון עם היח״צ.
    דווקא אליאל פרץ שירדתי עליו לדעתי ראוי להכנס היום ל-22 של מכבי ת״א ביחד עם מקסים גרצ׳קין, עדיף אותם מגולסה הפציע ודוידזאדה שלא טוב בשום חלק של המגרש.
    יש למכבי ת״א גם שוער מושאל מהלאומית שמאוד מרשים שם, בנוגע לשאר המושאלים, אף אחד לא ראוי לחזור כולל קארצ׳ב שיירקב בספסל.
    מבחינת חיזוק, מחליפים לראיקוביץ׳ ודסה קודם כל, אם ניקוליץ׳ או צ׳יקו ייעזבו אז אולי חוזז ראוי לחזור במידה ולא יגיע חיזוק אחר.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא לא מרבה לכבוש, אבל יוצר הרבה מצבים טובים. בין אם לאחרים ובין אם לעצמו.

12. Telkiyski Member

אגב בדקתי על עוד כמה קבוצות (כמות שערים של שחקני בית)

ביתר - 14 (ורד 5, נגרבינדר 4, כחילה 2, אור זהבי, קלטינס וקריאף 1 כ"א).
    מכבי חיפה - 18 (7 עוואד, 6 וייסמן, אבו פאני ורז מאיר 2 כ"א, נטע לביא 1)

הפועל ת"א כאמור עם 10 שערים שנכבשו ע"י שחקני בית (מתוך מאזן עלוב של 34 שערי זכות)
    מכבי ת"א עם 13 שערי זכות של שחקני בית (עוד אחד של ייני שלא כתבתי פה).

בקיצור, עוד תעמולה קלאסית שלהם, בעזרת כתבי החצר הנאמנים.

13. yakov_y YNWA

לדעתי יש לו 10 או 12 שערים בכל המסגרות, בליגה הוא לא משחק הרבה, בכלל אפילו אצילי ועטר שמשחקים יחסית הרבה משחקים מעט מאוד לעומת שער פר דקה.
    צ׳יקו לדוגמא עם שער כל 250 דק׳ ומדובר בקיצוני.

1. להפועל ת״א יש שחקנים סופר מוכשרים, שי אליאס וניר לקס ועוד כמה מושאלים, מוזר שלא מדברים על כל שנתון 99 המוכשר של הפועל ת״א.
    2. תחשיב את השערים בכל המסגרות ותגלה כמה כבשו שחקני הבית שלהם, אגב גם דסה ואצילי על הנייר שחקני בית שלהם.

14. oranfu Member

אצילי כבר בגיל נוער עבר לראשון, לא? זה לא שחקן בית של מכבי ת"א.
    אם הוא שחקן בית אז קארצב לא שחקן בית שלהם.

15. Telkiyski Member

בטח אם זהבי היה מבלה בנוער שלהם איזה שבוע וחצי בגיל 9 הם כבר היו מספרים גם עליו שהוא למעשה שחקן בית צהוב. חבל עבורם.