ליגות נערים ונוער

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י AFC AJAX, ‏14/11/03.

1. AFC Member

ברקוביץ' לא עשה כל כך הרבה בעיות משמעת? בנאדם, באיזה סרט אתה חי? מדובר בבנאדם פרובוקטור, שקרן ואדיוט. טוב, לאחר שראיתי את התגובות שלך בפורום ליגה אנגלית על ברקוביץ' לא ציפיתי ליותר מדי. תסתכל על הראיונות של ברקוביץ' במהלך השנים ותבין למה אני מתכוון.

בניון גם לא היה ממש מופרע. רק פעם אחת סירב להתחלף, הלך מכות עם בנאדו, ירק על מישהו, עשה תנועות מגונות לעבר האוהדים, קילל קללות גזעניות ורץ לחדר ההלבשה לאחר חילוף. ילד טוב ירושלים.

ושגיא - אני לא מדבר רק על משחקיו של בירוק בחיפה אלא בכלליות על הקריירה שלו. עדיין תסכים איתי שמספר השערים שלו מדהים כשמסתכלים על מספר הדקות שקיבל.

2. שגיא Guest

נכון, אין ספק, ולא הכחשתי. לרגע עוד יחשוב שאנחנו מתווכחים על שחקן שמשחק בבית"ר ולא בחיפה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

על כל פנים, בירוק מבחינת התקדמות נמצא במצב טוב. השנה הוא הפך לחלק בלתי נפרד מהרוטציה במכבי חיפה, אחרי מספר משחקים טובים שלא, ואני לא אתפלא אם בעונה הבאה רוני לוי (במידה וישאר), יבנה עליו כשחקן הרכב לכל דבר, אחרי שהוא יחליט להיפטר מבאדיר\ברדה\זבדיל ושאר הזבל...

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברקוביץ אומר מה שהוא חושב..הוא עושה בעיות אבל לא כמו שעובד או בירוק עושים.
    הוא לא הושעה מהרבה משחקים,בטח שלא ביחס לשניים האלה.
    כנ"ל גם יוסי,גם זה הכל עניין של תיזמון,בניון וברקו סיפקו לפחות את הסחורה וידעו מול מי להסתבך
    עובד מסתבך עם כולם ולא עושה כלום ובירוק מסתבך עם הצבא..קצת בעייתי.
    בקטע של בניון אתה מגזים,רוב השחקנים עושים את מה שהוא עשה[אולי חוץ מהקטע של החילוף] פשוט לא זוכרים להם את זה.

4. אלי מתחן Member

בכל הודעה שלך אתה מזכיר משהו שקשור לבית"ר? אל תשכח שיש עוד 11 קבוצות בליגה ורובן יותר מעניינות וטובות מבית"ר, עם כל הכבוד לארבייטמן, בירוק ועובד כישרונות גדולים ממנו, אם הם ילכו בדרך הנכונה, הם יגיעו רחוק יותר מברקוביץ' ורביבו.
    אל תשווה בין הבעיות משמעת של בירוק לשל עובד, בעיות ביחסים אישיים יכולות להיות לכל אחד, במקרה זה יצא עם הרס"ר. עובד הוא ילד מפונק שבכל דבר אבא שלו מתערב, כמו לירון וילנר, אני לא רוצה לראות כישרון כמו של עובד מגיע לשפל כמו שלירון וילנר הגיע.

5. DaMaGe Member

אתה טועה, אתה עדיין לא יכול לקבוע מי כישרון יותר גדול. נדבר בסוף העונה.

אבל נכון לעכשיו,

מי בנבחרת?!
    למי יש יותר שערים?!

ארבייטמן נותן את הנשמה ומתאמץ יותר משניהם ביחד...אם הוא היה חלוץ טוב שלא רץ, לא הייתי אוהב אותו, ראה מקרה קוביקה.

נכון לעכשיו, בירוק וארבייטמן באותה "התקדמות" בערך. בירוק חתום בטוטנהאם, וברגע שהוא יסיים את השירות הצבאי שלו הוא טס לאנגליה. ואני מאמין שגם ארבייטמן יחתום, ואם הוא לא, זה יהיה בגלל שהוא ירצה עוד שנה להתבשל בבית"ר ואז לצאת לאירופה.

ובקשר לזה שאני מזכיר את בית"ר בכל דיון כמעט.
    יש 12 קבוצות בליגת העל, רק אחת מהן חרוטה אצלי בלב, ורק אחת מהן אני אוהב.
    עד שיש שחקן בקבוצה שאפשר להתגאות בו, במקרה הזה זה כל הצעירים בראשם ארבייטמן, אז אני רוצה להתגאות ולהנות מזה, ואני נהנה, אתה לא יודע עד כמה!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

ותאמין לי שכל הקבוצות זה אותו חרא, בינתיים, נכון להמחזור, לנצרת יש את הכדורגל מס' 1!

לא אכפת לי משום קבוצה אחרת חוץ מבית"ר.
    שבוע אדיר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/04
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום שוחקו משחקי שמינית גמר הגביע לנוער.

אני הייתי קוון במשחק של בית"ר ירושלים נגד הפועל עכו מהארצית. בית"ר הייתה די חלשה אבל ניצחה 2-0. השם הבולט ששיחק היום היה אבירם ברוכיאן שהיה על הפנים, הוא אגואיסט אוהב להתחזות ואיבד מלא כדורים. לבית"ר יש זר ניגרי בן 19 שהוא פשוט שחקן ענק. יש לו הכל. שליטה, כח, ראית משחק פנטסטית והוא ממש לא אגואיסט. בית"ר הולכת להרוויח בגדול מהשחקן הזה ורואים שיש לו מנטליות שונה כי הדבר האחרון שהוא מחפש זה ליפול והיו לו הרבה צ'אנסים כאלה אבל הוא ממשיך לרוץ כמו שצריך. שחקן נהדר והוא יותר טוב מהרבה מאוד שחקני התקפה היום בליגת העל, טוב יותר מעמיר תורג'מן זה בטוח.

קוראים לו האגן משהו.. לא זוכר בדיוק. עוד תשמעו עליו.

7. AFC Member

חחחח, זה שחקן גנאי, לירן, וארביטמן פשוט התפעל מהגובה שלו כששיחק יחד איתו, אומרים.

לא יודע מה קרה לברוכיאן. בד"כ הוא פשוט פנטסטי בליגת הנוער.

בכל מקרה, בעונה הבאה הגנאי עולה לבוגרים, ותהיה לנו בעיה גדולה של צפיפות בחוד, לצערי (כן, לצערי. כואב לי שמי שיופקד עליהם יהיה סר אוחנה, שבוודאי יעדיף את הסופרסטארים פדידה ותורג'מן בהרכב).

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גנאי, אוקיי.

הוא יליד 85 והוא נראה ממש גדול... חושבים עליו מה שחשבו על יעקובו בזמנו.

אני מאוד מקווה בשביל בית"ר שאוחנה לא יעדיף שחקנים כמו תורג'מן ופדידה על פניו כי הוא פשוט יותר טוב מהם כבר עכשיו. יש לו עתיד גדול ואני נותן לו אולי 3 שנים בבוגרת של בית"ר עד שהוא עוזב לאירופה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נזכרתי קוראים לו האגן ברנארד.... עוד תשמעו עליו.