ליגות נמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nueva Chicago Rules, ‏6/11/04.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע אחי פתרתי לי כרגע בעייה שלא מאפשרת לי לישון בשקט כבר שנים... אם כך הדרבי החיפאי המיוחל בין בית"ר חיפה להפועל חיפה לא כל-כך רחוק! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

2. TariboWest Member

מחזור 26-ליגה ב' צפון ב'
    היום משחק גדול בליגה ב' צפון ב', בשעה 16:30 בטמרה-הפועל בני טמרה נגד הפועל אום אל-פאחם, קרב בין מקום ראשון (טמרה) לשני (אום אל-פאחם) כשהפער ביניהם הוא בסך הכל 2 נקודות. דרך אגב, הקהל של אום אל-פאחם הוא הקהל הכי מטורף בליגות הנמוכות, משהו כמו הקהל של ביתר ירושלים רק בקטן.
    עוד משחק היום באותה הליגה ובאותה השעה במגרש בצור-שלום- הפועל תל-חנן נגד הפועל דליית-אל כרמל, מקום 3 (תל חנן) נגד מקום 9 (דליית אל-כרמל). תל חנן נמצאת נמצאת מרחק של 6 נקודות מהמקום הראשון (עם משחק חסר, מול הפועל כפר מסר-מקום אחרון, כלומר ניצחון בטוח), וחייבת לנצח היום כדי להישאר במירוץ לליגה א'.
    זוהי ליגה מרתקת, שהתחרות בצמרת תימשך כנראה עד המחזור האחרון (כמו בשנה שעברה).

3. TariboWest Member

קראתי את הדיון מתחילתו וראיתי 2 שאלות בקשר לאמבולנסים ואלימות בקהל:
    1. אין אמבולנסים במגרשים. אני לא ראיתי השנה אמבולנס במשחקים האלה. בשנה שעברה שחקן של מכבי שפרעם קיבל מכה חזקה, בלע את הלשון וקיבל זעזוע מוח ולא היה אמבולנס או צוות רפואי במגרש, ושחקן הקבוצה, נאסים ארמלי, הציל אותו ממוות.
    2. אני חושב שהאלימות היא לא על רקע לאומני, והאמת יש הרבה יותר מכות בין קבוצות מהמגזר הערבי מאשר בין קבוצה ערבית לקבוצה יהודית. למשל המאמן-שחקן של הפועל כפר קנא קיבל כיסא לעין במשחק מול טורעאן... אתמול היה באלגן במשחק בין עפולה לשפרעם, אבל זה לא היה על רקע לאומני אלא על רקע ספורטיבי...

4. spurs Member

ויירה בעונת 8384 בליגה הארצית התקיימו שני מפגשים בין הפועל חיפה ולביתר חיפה אחד בקקריית חיים הסתיים בניצחונה של הפועל ואחד במגרש שלך ביתר(לא אבי רן של תקופתנו)הסתיים בניצחון 1:0 לזכות ביתר(הייתי אמור להיות נוכח באותו משחק בקריית חיים)
    אני גם דיי בטוח שהתרחשו כמה מפגשים בין ביתר למכבי

5. mctom Member

היום (יום שבת) ניצחה הפועל ערד 5:0 את הפועל אורנית בבית, והבטיחה את ליגה א'!

מזל טוב להפועל ערד!

בהצלחה בהמשך הדרך! :aaa025: :aaa025: :aaa8: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

6. uk2004 Member

לקבוצות אין כסף לנסוע מהדרום לצפון,
    ובגלל זה חילקו את זה לצפון ודרום
    ולא' וב' מהסיבה שאמרת כרגע.

7. אלסנדרו דל פיירו Member

אני הלכתי לכל המשחקים של השיקמה רמת חן מהליגה הארצית אבל שהם היו בליגה א'!
    וללא ספק היה נהדר!
    המשחק הכי יפה שהייתי בשקמה זה היה נגד טירה ליפני שנתיים!
    לא היה מקום לזוז היציע היה מלא ועוד עמדו אנשים על הגדרות!! משחק שבו השקמה היתה חייבת לנצח כדי ללהישאר במקום השני.. טירה ניצחו במשחק הזה 1-0 לאחר 80 ומשו דקות של מתח איימים !!
    בסוף העונ מרמורק נשארו במקום השני השיקמה שלישי וטירה עלו לארצית ביחד עם הפועל הרצליה מליגה א' צפון .. ומרמוקר עלו גם בגלל שלא אישרו לאיזה קבוצה לשחק בארצית אם אני לא טועה זאת קרית גת...

8. superstar Member

בואו נתחיל עם קצת פרטים על עירוני אופקים: מדובר על קבוצה עם התקציב השני בגודלו בליגה א דרום. למי שלא יודע סיימה עירוני אופקים את העונה במקום השני עם מאזן של 15 נצחונות ו 11 הפסדים בנוסף למאזן הספיגה הנמוך בליגה: 14 גולים. אפשר לקרוא לעונה הזו הצלחה מכמה סיבות: 1)הקבוצה סיימה במקום השני שיתכן מאוד ויקנה לה מקום בעונה הבאה בליגה ארצית. אתם שואלים איך מקום שני עולה ליגה? וובכן...מקום שני יעלה במידה ויקרו מספר דברים:קבוצה מהליגה הארצית תתפרק או שקבוצה תתאחד עם אחרת. נכון להיום זה המצב בקרב הקבוצות שמצבם מעורפל: הפועל רמת גן בחובות כבדים(9 מליון ש"ח) והיא בסכנת פרוק הגדולה מכולם, ביתר שמשון ת"א מעוניינים לפרק את החבילה ולהתאחד עם רמלה המשחקת בליגה ב כך תקבל הקבוצה סיוע נרחב מעריית רמלה כןלל שימוש במגרש ללא תשלום,אחי נצרת המצויה מתחת לקו האדום בליגה הלאומית מצויה במצוקה כספית אדירה וירידה שלה לליגה הארצית תוביל כנראה לפירוקה,איחוד בין רמת עמידר להכח רמת גן עומד על הפרק וסבירות גבוהה ביותר כי יקרה דבר כזה. חשוב לציין כי ניתנת עדיפות קודם כל לשני היורדות מהליגה הארצית (קריית אתא ומג'דל כרום) אמנם אפשר להוריד מהפרק את סיכייה של מג'דל להעמיד קבוצה בליגה הארצית שנה הבאה שכן נחתם כבר הסכם בין ראש המועצה שם על איחודם של 2 קבוצות מהעיר. במידה ועירוני אופקים תצליח להעפיל לליגה הארצית צפויה הקבוצה לקבל תקציב שיתכן ויהיה הגדול בליגה(בסביבות מליון וחצי ש"ח) אם הקבוצה לא תעפיל לליגה הארצית יתכן ויהיה קיצוץ משמעותי בתקציב אשר יעמיד את אופקים כשווה בשווה עם מחצית מקבוצות ליגה א. נחזור לסיבות מדוע אפשר לקרוא לעונה הצלחה: 2)הקבוצה אינה הפסידה העונה! הישג שאולי אף קבוצה באירופה אינה עשתה! 3)הקבוצה ספגה את מספר השערים המועט ביותר אולי מבין כל הליגות בארץ:14. מה שמוביל אותי לסגל השחקנים שיכלול נתונים וציון על העונה.
    שוער:אשר אלחרר:מדובר בעמוד התווך של הקבוצה העונה, שוער גבוה חסון ומלא ביטחון עצמי, ניחן באינסטיקטים נהדרים,ישנם שחקנים אשר משחקים איתו כי מדובר באחד השוערים הטובים בארץ ב 1 על 1,לדעתי זה הזמן שלו להתקדם לליגה גבוה יותר,לטעמי צריך לשפר את הבעיטה שלו. ציון:8
    שוער:יוסי שושן:למיטב זיכרוני לא שיחק העונה בליגה. אולי בקבוצה אחרת יכל לתרום.ציון:-
    בלם אחורי:חיים אמזלג:בלם שמשרה שקט על כל הקבוצה,מנהיג אמיתי ועדיין יש לו המון מה לתרום.ציון:7
    בלם קידמי:אייל שיטרית:בלם עם משחק ראש פנטסטי. בנוגע למשחק על הארץ הוא לוקה בחיסרון.ציון:7
    מגן ימני:דוד קנבסקי:במקור בלם קידמי,שומר מצוין ,"נודניק" אמיתי, מוגבל בטכניקה.ציון:6.5
    מגן שמאלי:רותם משעלי:מגן קלאסי אשר גם מגן וגם תוקף והוא עושה זאת בדרך כלל 90 דקות על הצד הטוב ביותר, בעל הקשתה ובעיטה טובים.ציון:7.5
    קשר אחורי:צ'יקו מגיה:קשר אחורי קשוח שמשלב במשחק גם יכולת הקשתה מצויינת,משחק ראש מדהים, לטעמי יכול לתרום הרבה יותר,לזכותו העונה 2 שערים ומספר בישולים.ציון:7
    קשר אחורי:הראל כחלון:ניחן בראיית משחק טובה מאוד ,קצת לוקה במהירות אבל למזלו הוא מחפה בחוכמת המשחק שלו.ציון:6
    קשר אחורי:ליאור ז'אנו:קשר אחורי אשר הגיע מהפועל אשקלון,בעל בעיטה חזקה מרחוק, קצת לוקה במהירות ובדיוק,כבש העונה שער בודד.ציון:6.5
    קשר קידמי:קובי ועקנין:בעל יכולת מסירה מצויינת,בעיטה טובה מרחוק וכשהוא רוצה הוא גם יודע לפרק,חבל שהעונה הוא היה קצת לא יצב כי אם הוא היה שומר על יציבות הוא היה מעלה תקבוצה ליגה,כבש העונה 5 שערים ובישל גם לא מעט.ציון:7.5
    חלוץ:איציק פרץ:בעל יכולת כיבוש טובה(16 שערים) שהתחיל את העונה כמו תורפדו עד שנעצר באמצע הסיבוב השני ועם היחלשותו נחלשה גם הקבוצה.ציון:8
    חלוץ:חיים ירמיהו:תחבולן אשר ברגע שהוא מחליט שבא לו לשחק אי אפשר לעצור אותו (כבש העונה 5 גולים)הבעייה היא שהעונה זה קרה אולי פעמיים שלושה...ציון:6
    קשר קידמי:משה סבג:הגיע עם רקורד אדיר בקריירה שלו רק חבל שהוא לא תרם אפילו קמצוץ,במילה אחת כישלון ובזבוז כסף ענק.ציון:3.5
    קשר:מאור גידה:כישרון מצוין אשר זקוק למאמן שיעמוד מאחריו ,ניחן במהירות מסחררת ובבעיטה טובה,העונה מיעט לשחק וחבל.ציון:5.5
    מגן:איתן סבג:מגן מהיר עם בעיטה חדה אשר גם הוא כמו גידה זקוק לתמיכה ועידי כדי להפיק ממנו הרבה יותר כי יש לו את זה.ציון:5
    קשר:תומר טדסה:בעל כושר גופני אדיר ובעיטה חזקה אבל כאן נגמרים הדברים הטובים...ציון:4
    חלוץ:ליאור סודמי:חלוץ מהיר ומסיכן ברחבה(4 גולים) אבל זה מתגמד לעומת המגבלה הפיזית שיש לו בצירוף העובדה כי נוטה להחמיץ ממצבים של 100% גול...ציון:4.5
    חלוץ:יניב זיגמונד:חלוץ מהיר אבל אם אתה נותן לו לשחק כדי שתיקח בחשבון שהוא יחמיץ מהקו יותר מאשר יכבוש ובגלל זה כבש העונה רק שער 1.ציון:4
    חלוץ:שקד בוארון:חלוץ מטרה טוב, הגולר הכי טוב של הקבוצה כשהוא בתוך הרחבה אבל הבעיה שלו היא שהוא מחוץ לרחבה,לזכותו העונה 5 שערים ומספר בישולים,מיעט לשחק לטעמי.ציון:5.5
    עוד שחקנים אשר שיחקו בקבוצה ועזבו:עמי ג'רבי,נתי בן חמו,ניר ברדאלי חמראווי.
    ואחרון אחרון ולא בטוח שחביב:מאמן:מוריס ז'אנו: אין ספק כי מדובר בשחקן עבר גדול אשר ברזומה שלו תוכלו למצוא אליפויות גביע והופעות בנבחרת שלנו. אבל,מה שהוא למד כשחקן הוא כנראה לעולם לא יצליח להעביר לשחקניו מהסיבה שהוא אינו יודע להתבטות! הוא מרבה להתווכח עם שחקניו ומתעמת איתם המון במהלך משחק, זה כולל ויכוחים וצעקות אשר לא רואים בשום מקום בעולם.ציון:6(ציון משוכלל ל:9-הצלחה ו 3-יחסי אנוש)
    אשמח מאוד אם תחוו דעה על הסיקור...

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה סיקור!
    לגבי מה שכתבת על סיכוי לעליית ליגה, קשה לי להאמין שזה אפשרי, בגלל שאם יש קבוצה פחות, לא עולה עוד קבוצה אלא מתבטלת אחת הירידות, כך שגם אם רוב הדוגמאות הספקולטיביות שנתת יתגשמו, לא חושב שתהיה עוד עולה מליגה ב' (ואם ב', למה דווקא מדרום).

10. city Member

לא ידעתי שלקבוצות בליגה ב' יש סגל כזה רחב...

מעניין אותי, אם אתה יודע, מה המשכורת הממוצעת שהשחקנים שם מרוויחים ?

11. אבי פיטוסי אלוהים Member

מנה פלאפל ליום

12. burning soil Member

סיקור ענייני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

יש לי שאלה,לגבי השוער הראשון שלכם,לפי מה שאתה אומר
    הוא כישרוני,מה גילו והאם יש לו עבר בליגות גבוהות יותר ?

13. צהוב שחור בנשמה! Member

מי אתם רוצים יותר שתעלה ללאומית:
    מכבי באר שבע או הפועל מרמורק?

14. יוגב אסולין Guest

אחי יש דיון ליגה ארצית תכתוב את זה שמה ויגיבו לך

15. ozi Member

קבוצה ליגה א'..
    אני יודע שלפחות חלקם לא מקבלים משכורת. מקסימום החזר הוצאות נסיעה.