ליגות נמוכות בגרסה האיטלקית: הבמה לקבוצות הפריפריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏21/8/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם המשחקים הראשונים שוחקו, ואין לי מושג מה היו התוצאות אבל אני ייקח הימור פרוע שהעולה תהיה סאסולו...וטרייסטינה תישאר.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורינו וברשיה בגמר הפלייאוף
    טורינו עברה את סאסולו בתוצאה 3-2 (1-1,3-1) בסיכום המשחקים.
    ברשיה עברה את צ'יטאדלה בתוצאה 1-1 (1-0,0-1) בסיכום המשחקים, אך למרות השיוויון בסיכום הביאנקואצורי עלו כייון שבעונה הסדירה מוקמו במקום גבוה יותר מצ'יטאדלה.
    משחקי הגמר ישוחקו ביום רביעי והגומלין ביום ראשון בשעה 21:45.

אתמול גם נערכו משחקי העלייה לסרייה B.
    קרמונזה- וארזה 0-1
    הלאס ורונה- פסקארה 2-2
    משחקי הגומלין ישוחקו ביום ראשון.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי חלקים מהמשחקים של טורינו והרשים אותי שחקן בשם סקאליה. הוא כבש אתמול את השער הראשון לטורו והוא ניחן בדריבל נהדר. במשחק הראשון הוא תופקד בתור קיצוני שמאלי קלאסי שרץ באגף (די מהיר) ומרים/מעביר כדורי רוחב. אתמול הוא היה וורסטילי יותר והופיע בעיקר באמצע, אך גם באגף ימין. אם אני זוכר נכון הוא אמור להיות בן 24. שחקן נחמד לקבוצות תחתית.

מי שאתמול הרשים אותי מאוד היה בארוסו. הוא ניהל את המשחק בהצלחה, שיחרר כדורים בנגיעה כשנדרש ולעיתים עצר את המשחק בחוכמה בהתאם להתפתחות ההתקפה. כמו כל אפריקאי, הוא גם פיזי מאוד ודומיננטי במרכז השדה.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

10,200. זה מספר הכרטיסים שנמכרו ביום הראשון. המשחק ביום רביעי ואוהדי טורו בטירוף. קדימה - להשאיר את קראצ'ולו המציק בסרייה B.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן שאי אפשר בלי כמה בזיונות, כראוי לאיטליה. רולאנדו ביאנקי, שמוכר במחוזותינו בתור ג'יזס קרייסט, מושעה מגומלין גמר הפלייאוף (0-0 במשחק הראשון בטורינו) שייערך בריגמונטי של ברשה. למה? החוק ההזוי שנכנס העונה שאוסר על שחקנים לקלל את אלוהים. ראיתי את המשחק הראשון וברשה פשוט הגיעו כדי להרביץ, והשחקן שחטף את מירב המכות היה ביאנקי. המסכן חטף על ימין ועל שמאל, פוצצו לו את השפה (דימם כהוגן), קיבל בעיטות ברגליים, ברכיים, גב וירכיים - וכשהוא מעז לקלל (את "אלוהים", לא שחקן אחר ובטח שלא את השופט), הוא מושעה על-ידי ההתאחדות. שחקני ברשה יצאו דרך אגב בריאים ושלמים ועונשים על המשחק הברוטאלי אף אחד לא קיבל.

אז למען ישו, למען טורינו בעלת המסורת, ההיסטוריה והאוהדים הנפלאים, וכדי שלא נצטרך לראות את קראצ'ולו המעצבן בסרייה A ומעל הכל - כדי שלא נצטרך לראות משחקיי סרייה A באיצטדיון המכוער והמזוויע ביבשת - פורצה טורינו בלאט!

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

החוק אכן הזוי אבל זה לא חדש באיטליה אבל טורינו?! באמת? לא נמאס לך מכדור השינה הזה? אחד המועדונים המעוטרים במדינה אבל גם אחד המשעממים שבהם. והאצטדיון של סיינה לוקח את זה של ברשיה בסיבוב.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם לברשה היה את טוני, באג'ו וגווארדיולה. היום יש להם את סבא באיוקו בהרכב ואת האיצטדיון הכי מכוער בהיסטוריה של הכדורגל העולמי. אז כן, אני מעדיף את טורינו.

ואיך אפשר להשוות בכלל בין הזוועה שקוראים לה סטאדיו ריגמונטי לאיצטדיון החביב בסיינה?

http://img52.imageshack.us/img52/17/n14050673292430322883.Xxx

זה לא איצטדיון. זה ניסיון כושל של ילד בן 7 לצייר מתומן בשיעור הנדסה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.tuttosport.com/images/35/C_3_Media_824635_immagine_l.Xxx
    מי מסוגל להרביץ לו?

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עבר בינך לבין קארצ'יולו?!

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן גבוה ומעצבן שמשחק עם המרפקים. קיבל את ההזדמנות בסרייה A, נכשל בפאלרמו ונכשל בסמפדוריה, הוא להיט בסרייה B - אני לא רואה סיבה שלא יישאר שם. שמתי לב דרך אגב שבברשה הוא יורד הרבה מאוד אחורה וכמעט מנהל להם את המשחק. לרוב שחקנים מסוגו מקבלים כדור עם הגב על קצה הרחבה, אבל איכשהו הוא מקבל כדורים בעיגול האמצע (לפעמים ממש בחצי המגרש שלו) ומשם מנסה לפתוח לצדדים.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אף מילה על החלטת השיפוט הפשוט גאונית לפסול את הגול של טורינו בדקה ה-93?

במבט ראשון כולם לא מבינים על מה השער נפסל - ורק אחרי הילוכים חוזרים רואים את התפיסה בחולצה, למרות שהמגן של ברשיה החליט משום מה להשאר על הרגליים !! . לא יודע למי צריך לתת פה יותר פרס, לשופט שפסל למרות שהמגן בכלל לא נפל ולא הראה איזושהי מחאה, או למגן שמשום מה החליט להתעלם מהחלוץ שתפס אותו.

12. cazzo Il Capocuoco

באסה... למי יש כוח לברשה, שיש הזדמנות שוב לראות את טורינו יורדת ליגה ועושה הרבה רעש.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רולאנדו ביאנקי זוכה מאשמה והוא ישחק במשחק החוזר של גמר הפלייאוף.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: פאדובה גברה על טרייסטינה 3-0 בסיכום המשחקים ובכך נשארה בליגה בעוד לטרייסטינה ירדה לליגה השלישית.

15. cazzo Il Capocuoco

אומנם הערב כל העולם יצפה בגרמניה נגד אוסטרליה, אבל באותו הזמן טורינו תתארח בברשה ותנסה להוציא תיקו עם שערים או לנצח כדי לעלות שוב לסריה אה.

אני חושב שרובנו איתה...או לא?