ליגות נמוכות בגרסה האיטלקית: הבמה לקבוצות הפריפריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏21/8/09.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני כעשרים דקות הסתיים המחזור ה 41 הלפני אחרון בסרייה ב', זהו המצב בצמרת:
    1. לצ'ה 74 נק'
    2. ברשיה 72 נק'
    3. צ'זנה 71 נק'
    4. סאסולו 68 נק'
    5. צ'יטאדלה 66 נק'
    6. טורינו 65 נק'
    (מקומות 7 ואילך אינם רלוונטיים כייון שהפער מטורינו למקום השביעי הוא 5 נק' כשנשאר מחזור אחד בלבד).
    מכל קבוצה שתעלה לליגה הבכירה אני יהיה מרוצה למעט צ'יטאדלה, אלה מועדונים שהוכיחו את עצמם העונה והסגלים שלהם מרשימים מאוד.

התחתית בוערת, הפער בין המקום ה 19 שמוליך לפלייאוף הירידה לבין המקום ה 14 הוא 3 נקודות בלבד!

2. cazzo Il Capocuoco

עוד פעם, ועוד פעם, ועוד פעם לצ'ה שוכחים לנצח ולגמור כבר עם הסיפור הזה. אחרת הם עוד ימצאו את עצמם בפלייאוף. מה שכן, בשבוע הבא הם חייבים להפסיד כדי להשאיר לעצמם סיכוי לפלייאוף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/10
  3. N כמוני Member

שאלה. אני מסתכל פה על הקבוצות שישחקו בפליי-אוף ואני מוכרח לציין שאני לא מכיר אף אחת מהן. (מלבד טורינו, וגם אותם רק בשם) , האם יהיה לאחת מהקבוצות האלה מה למכור בליגה הבכירה או ששוב נראה ביזיון סטייל אנקונה?

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי לצ'ה, ברשיה, צ'זנה וטורינו הן קבוצות שבשלות לחלוטין לסרייה א'. יש להם סגלים נהדרים שלא היו מביישים חלק מקבוצות הליגה.
    חלק מהשחקנים הבולטים של קבוצות אלו העונה:
    לצ'ה- רוזאטי, אנג'לו, ג'יאקומאצי, מסבח, מונארי, קורביה, די מיקלה, מארילונגו.
    ברשיה- ריזפולי, דה מאיו, זמבלי, באיוקו, דלה מאנו, קראצ'ולו, פוסאנזיני.
    צ'זנה- אנטוניולי (הבלתי נגמר), ביאזי, לאורו, פטראש, וולטה, דה פודיס, גוהילרמה, שלוטו, דז'וריץ', ג'יאצ'ריני, מאלונגה.
    טורינו- סרני, לוריה (אוהדי רומא צוחקים), אוגבונה, רובין, בלינגרי, פיה, ביאנקי, גאסבארוני.

הקבוצות שאני הכי מחבב הן צ'זנה בגלל האיצטדיון היפהפה שימשוך אוהדים, טורינו בגלל ההסטוריה וברשיה בגלל השילוב הנהדר בין צעירים למבוגרים וגם בגלל שכבר כמה שנים מאז הירידה האחרונה שלה שביא מגיעה לצמרת אך נכשלת ברגע האחרון.

5. cazzo Il Capocuoco

יש לי תחושה שברשה לא רוצה לחזור לסריה אה. בשנתיים האחרונות הם הגיעו תמיד לפלייאוף, למשחקי ההצלבה ואת ההגעה לסריה אה הם החמיצו. כרגע הם בפיגור 2-0 בפאדובה, ומספיק להם ניצחון כדי לעלות בצורה אוטומטית לסריה אה. עדיין הם יכולים להפסיד ולקוות שצ'זנה תפסיד אצל פיאצ'נצה. בינתיים לצ'ה גם קרובה מאוד לסרייה אה, רק עוד מחצית לסיום העונה הסדירה....

http://3.bp.blogspot.com/_V6xtw-rTUUw/S6t0SFKFITI/AAAAAAAAE7o/pclCygmH7LM/s1600/LECCE.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/10
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאדובה נלחמת נגד הירידה (יותר נכון נגד האפשרות לסיים במקום שמוליך לפלייאוף נגד הירידה) והאיצטדיון שלה מפוצץ - לא מפתיע שברשיה מתקשה. לעומת זאת, צ'זנה במשחק חוץ בפיאצ'נזה ונדמה שיש יותר אוהדים ביאנקונרים של צ'זנה מאשר אדומים מקומיים.

7. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני צופה בכל המשחקים בדירטה גול של SKY ופשוט נהנה. צ'זנה הביאה חתיכת קורבה לפיאצ'נזה ואם לא יהיו הפתעות מאד לא צפויות, הקבוצה הסימפטית הזאת תעלה לסרייה A. ברשיה במשחק לא טוב מול פאדובה, שכמו שאמרת, נלחמת על חייה. תענוג לראות את אצטדיונה של פאדובה כמעט מלא ואני מקווה שהיא תשרוד בליגה (למרות שכרגע זה לא תלוי בה). בכל מקרה, פאדובה מובילה בצדק, כאשר ברשיה כמעט ולא הגיעה לשום מצב.

צ'זנה, ברוכה הבאה לסרייה A!

יאללה, הלכתי לישון קצת לפני הטיסה לפנות בוקר לדרא''פ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx
    תהנה! אתה הולך למשחק של איטליה?
    כשאתה חוזר תשתף פה עם תמונות וחוויות... אני בטוח שיהיו המון כאלה.
    שוב, תהנה.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

האוהדים של צ'זנה מדהימים, מגיע להם להנות מהליגה הבכירה. ראוי לציין גם את אוהדיה של מודנה שמעודדים בלי הפסקה.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: העונה הסדירה בסרייה ב נגמרה!
    לצ'ה וצ'זנה עלו לסרייה א.
    בפלייאוף העלייה יתמודדו: ברשיה- צ'יטאדלה, סאסולו- טורינו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/10
  11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בו'אנה אנדריי (יובנטיני) אתה ממש מיליונר אה? תהנה!

12. cazzo Il Capocuoco

אם המונדיאל היה במרוקו ולא בדרום אפריקה, הוא היה הרבה זול לתיירים אני חושב...

חגיגות העלייה של צ'זנה. כמה שחורים לבנים יש בליגה הזאת.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה נחמד לראות מסך מפוצל כשבגדול מראים את השניות האחרונות של פאדובה-ברשיה ובקטן מראים את שחקני צ'זנה בפיאצ'נזה מחכים לדיווחים מהמשחק של ברשיה. בפאדובה הייתה תוספת זמן של 7 דקות, כי בדקה ה-89' הייתה תקלה (מכוונת?) במערכת ההשקיה של המגרש ובעיגול האמצע פתאום יצאה מזרקה כזאת משום מקום ופיזרה מים לכל עבר. אחרי שהתאוששתי (בכיתי מצחוק, מראה קורע), חיכיתי כמה דקות ואז הגיעה שריקת הסיום בפאדובה. בדיוק 4 שניות לאחר מכן, שחקני צ'זנה קיבלו בעצמם את הדיווח ופתאום מראים אלפי אוהדים ביאנקונרים מרימים שני יציעים שלמים באיצטדיון הקטן יחסית של פיאצ'נזה.

בלצ'ה, די-קאניו קיבל את דלי המים המסורתי על הראש ועשרות אלפי סאלנטיני חגגו חזרה מהירה לסרייה A לאחר עונת העדרות אחת בלבד. בעונה הבאה יהיה לנו דרבי פולייזה רותח. בכלל, מתי הפעם האחרונה שהיו כל-כך הרבה דרומיות בסרייה A? אני לא זוכר מצב כזה. לצ'ה, בארי, נאפולי, קטאניה, פאלרמו, קליארי ובעיקרון גם רומא ולאציו. זה כמעט חצי ליגה.

14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

כן, אני אהיה בשני משחקים של איטליה בבתים, וגם במשחק חצי הגמר במידה ונעפיל (טפו, טפו, טפו). תודה.

כן, לא ידעת שאני קרוב משפחה של ביל גייטס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx אהנה, ועוד איך. בטח ובטח כאשר שני הדודים האהובים (סליחה, היחידים) עליך באים איתך. בקיצור, מבטיח להחזיר את הגביע הביתה ונפגש ב-12 ביולי לקראת פתיחת החגיגות (במידה ולא אגמור את עצמי בדרא''פ). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקי פלייאוף הסרייה B מתחילים היום:
    פלייאוף עלייה לסרייה A:
    טורינו- סאסולו (היום 19:30, גומלין ביום ראשון ב 22:00)
    צ'יטאדלה- ברשיה (היום 22:00, גומלין ביום ראשון ב 19:30)
    פלייאוף ירידה ל LEGA PRO 1 (סרייה C):
    פאדובה- טרייסטינה (יום שישי 21:45, גומלין בשבת הבא באותה שעה)