ליגות הנוער בארץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלון גבאי, ‏9/11/04.

1. TariboWest Member

יש הרבה שחקנים תותחים בארץ בגילאים האלה, אבל בגיל בוגרים לא נותנים להם לשחק מספיק והם הולכים לאיבוד.

2. אלון גבאי Member

זה בגלל שנותנים שיהייה 5 זרים בכל קבוצה...חוק מפגר לדעתי..צריך להוריד את מכסת הזרים למקסימום 3 רק ככה הצעירים שלנו יוכלו להתקדם..

3. TariboWest Member

לא חושב כמוך.
    אני חושב שהזרים (עם הם טובים ורציניים כמובן) יכולים לעזור לשחקנים הצעירים, הם יכולים לשמש להם דוגמא וגם להעלות את הרמה בליגה מה שיביא עליית דרגה ברמת השחקנים הישראלים. הבעיה היא, שהשחקנים הזרים בארץ לא משהו.
    ועם שחקן צעיר כלשהו לא יותר טוב מהמתחרה שלו על התפקיד, אז אי-אפשר לצפות מהמאמנים בארץ, שרק מחפשים לשמור על התחת שלהם, לשתף אותו.

4. robson Member

אלמלא היו זרים בארץ אז הכדורגל הישראלי היה נראה הרבה מתחת לרמה המבחילה שלו היום.
    אני לא מבין את אלה שרוצים כדורגל על טהרת הישראלים..רק עצם המחשבה על קבוצה על טהרת ה"תמיר כהן" ו"ראובן עובד" למיניהם
    גורמות לי כרגע לזיעה קרה...

5. אלון גבאי Member

בחייאת דינק אחי איזה זרים יש כאן...1 ל-10 אולי באמת טובים כמו אובארוב בזמנו יעקובו וג'ובאני רוסו..כל השאר מביאים אותם גג לשנה ואחרי זה נזרקים..וזה לא שאני אומר שצריך לוותר על הזרים צריך פשוט להוריד את המכסה מ-5 ל-3