ליגות א' ב' ג' - קטמון ועפולה עלו ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏31/7/09.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. אהוב נפשך אוהד אותם.

אני מקווה שמכבי קרית גת תעלה, בסך הכל למרות שבילתה עונה אחת בליגה היתה זו אחת העונות המעניינות שידעה התחתית עם קרית גת, בית"ר ירושלים והפועל חיפה של אחרי ההתאבדות של רובי שפירא ז"ל. בכלל מכבי קרית גת למרות שירדה ליגה היתה קבוצה שכיף היה לראות אותה, עם סטניסב דוברובין ואנדראס פרוחננקובס בחוד, אל תשכחו שהקבוצה הזאת גם ניצחה את בית"ר בטדי משער של אפרים אינברום אם אני לא טועה או שזה היה דני חזות 1:2 במשחק הבכורה של בית"ר אחרי הקניה של פניג'ל, והיא גם נתנה למכבי חיפה את אחת התבוסות הכואבות בהיסטוריה שלה, 4:0 (בכלל מכבי חיפה אוהבת לקבל בראש בבית מקבוצות שיורדות ליגה, גם מהרצליה היא קיבלה רביעייה בבית). וגם סיימה ב-3:3 עם בית"ר כשבית"ר משווה ממש בסיום. (המשחק היה באשדוד).

בכלל בלאומית אני זוכר שהיו קרבות מעניינים בין קרית גת לב"ש ובתקופה שקרית גת היתה בליגה הלאומית זו היתה אחת הליגות הכיפיות לצפיה (גם בית שאן כשהיתה...) אני זוכר שהיה משחק עונה בינה ובין הפועל ב"ש ובנו מכלאות עם דשא לאוהדי ב"ש כאילו הם חיות...מגרש שבאמת אם רוצים אפשר לבנות שם איצטדיון עצום. מגרשון קטנטון עם 2,500 מקומות ועוד יציע כבוד אי שם במעלה ההר מה שנקרא...

2. Ariel Member

אחרי שראיתי העונה מספר לא מועט של משחקים מצמד הליגות הגעתי למסקנה כי ליגת דרום א' נחשבת קייטנה לעומת מקבילתה.

חותם שאף קבוצה מדרום א' לא מסוגלת להתמודד על העלייה במחוז דרום ב'.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/09
  3. חדרתוס Member

איזה משחק מבוזבז היום.
    יש לחדרה בעיה אחת והיא מנטליות, במשחקים חשובים הם מפספסים.
    כך היה עם השקמה עד שהופסק וכך עם הרצליה.
    גם עונה שעברה כשחדרה יכלה להצטרף לצמרת או לקטוף את המקום הראשון היא פישלה מול הגדולות.
    היום במשחק הרצליה הייתה עדיפה לחלוטין, שיחקו יפה וזורם, המתפרצות שלהם מהירות לעומת
    ההתקפות המגומגמות של חדרה, למען השם ספרתי לפחות 8 פעמים שההתקפה הולכת בצד ימין ומצד שמאל מחכים שחקנים שאין עליהם שמירה בכלל. ובכל זאת ממשיכים לתקוף מימין.
    שלא נדבר על ההפקרות בהגנה, כאילו השחקנים איבדו לחלוטין את הבטחון שלהם.

חדרה לא שיחקה טוב היום, אני מבין את הלחץ בכל זאת זה משחק מכריע, אם חדרה היו מנצחים היו פותחים פער 7 על שאר הליגה, מפסידים, פער נקודה בלבד...
    אבל לשחק ככה בלי לחימה ובלי רבאק בעיניים, זה לא מה שיביא את העלייה...מכאן אני מקווה שתייר יעשה את השיקולים המקצועיים ויביא שחקנים שנלחמים.
    העונה עוד טרייה, עוד לא עברנו את החצי אבל אני מקווה להתאוששות מהירה של חדרה.

היחידים שראויים לציון לדעתי זה עידן דוד שהיה טוב כהרגלו וסיכן את השער של הרצליה פעמים בודדות (כשהכדור הגיע אליו וזה לא קרה מספיק לצערי)
    וגם אבוקסיס שהגיע לנגיחות יפות ומראה יכולת טובה עד עכשיו.

שבת שלום.
    http://www.doublepass.co.il/userfiles/2009-2010/haderaherz22.Xxx

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום אחרי יותר מדי שנים היה הדרבי של יפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ...חבל שבסוף הבולגרים ניצחו משער בדקה ה 96...

מחצית ראשונה די שקולה עם יתרון קל לבני יפו, אבל מחצית שניה עם שליטה מולחטת של מכבי יפו וחוץ מהזדמנות נפלאה לגנוב ניצחון בסוף לא עברנו את החצי רוב הזמן...

כל הכבוד לבחורים שלא הרימו ידיים מול הקבוצה מהמקום הראשון והמלאה בכסף...מתישהו גם הטובים ינצחו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. רון עמיקם Member

נקווה שתנצחו בשבוע הבא באזור. ראיתי אתכם בפ"ת ונגד קביליו ואתם שווים הרבה יותר מהמקום ה-14.
    שיחקתם אתמול מול הקבוצה עם האופי הכי גדול בליגה, חצי מההרכב היו קפטנים בקבוצות שלהם בעבר, מנהיגים.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק אנחנו שהמקום לא משקף אותנו...זה 90% מהליגה אותה רמה, אין הבדלים כאלה גדולים...אתמול היה פשוט חוויה של משחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. צהוב בנשמה! Member

באמת הפסד מיותר.
    עד דקה 30 הרצליה לא היו על המגרש והיה קשה לספור את ההחמצות של חדרה, הייתי בטוח שהגול יגיע.
    אבל ככל שעברו הדקות חדרה איבדה את הממונטום ואס דקה לפני ההפסקה הרצליה כבשו שער שבא מכלום.
    גם מחצית שנייה חדרה שלטה אבל הפקירה את ההגנה וקיבלנו עוד 2 שערים מיותרים בבדקות הסיום.
    באמת חבל, ועם ההפסדים האלה בבית כל שבוע לא מאמין שנראה את חדרה בלאומית שנה הבאה כי הקבוצה מתחילה לאבד גובה וביטחון.

8. חדרתוס Member

לא נורא..מסתכלים קדימה.
    צחי טייר מאמן מצויין ואני מאמין שהוא יעשה את השיקולים והשינויים שצריך.
    הוא הביא אותנו עד הלום...ושנה שעברה הוא היה זה שהוציא את חדרה מרצף ההפסדים שלה אל הצמרת (מקום 4 בעונה הראשונה בליגה א').

סה"כ אנחנו עדיין מקום ראשון עם משחק חסר, הרצליה יוצאת שבוע הבא לקרית גת שמתחילה גם כן להתעורר ורוצה להתברג בצמרת עם יכולת טובה, יש סיכוי לא קטן שיגמר בתיקו או שקרית גת תיקח את הנקודות ותוריד את הרצליה מהגב שלנו בינתיים.

עוד מוקדם לקבוע דברים ויש הרבה נקודות בקופה רק צריך לשמור על יציבות ולא להתפרק בגלל הפסד פה הפסד שם.

חדרה מ-ל-ח-מ-ה! :aaa8:

9. צהוב בנשמה! Member

היה כתוב בעיתון של שישי שהחליטו על הפסד טכני במשחק מול השקמה וחדרה תערער השבוע.
    אתה יודע אם הערעור התקבל?

10. חדרתוס Member

לא החליטו.
    היו צריכים לקבל החלטה בסופשבוע והחליטו לדחות את ההחלטה לאמצע השבוע הזה.
    מחכים כרגע...

עריכה: היום הודיעו על הפסד טכני לחדרה.
    יהיה טוב נצא מהתקופה הזאת אל ימים טובים יותר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/09
  11. eran_i Member

השקמה זוכה בעירעור ומנצחת 3-0 טכני

12. חדרתוס Member

יש אכזבה קלה...מראש ידענו שזאת האפשרות הפייבוריטית...
    כשאמרו שיהיה משחק חוזר כל אוהדי חדרה היו בשוק.
    אז זה לא מגיע כהפתעה מוחלטת, אבל התזמון..אחח התזמון עושה את שלו.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. צהוב בנשמה! Member

ממה שראיתי מחדרה במשחקים שהייתי בהם אני לא רואה איך הקבוצה הזאת עולה ליגה.
    פשוט לא טובים מספיק.
    הם מצליחים לנצח בעיקר את הקטנות אבל שבאה קבוצה שקצת יודעת לעמוד הם מקבלים בראש למרות שמבחינת כישרון הם אולי הכי טובים בליגה.
    לדעתי זה עניין של זמן עד שתגיע שרשרת של 2-3 הפסדים ובחדרה כבר יבינו שאין סיכוי לעלות השנה ויתחילו לשחרר שחקנים.
    אבל אני מקווה שאני טועה, כי שורה תחתונה אנחנו עדיין מקום ראשון ויש תקווה למרות שאיך שזה נראה המצב בקבוצה לא טוב.

14. wanted Member

חדרתוס אהבתי את הבאנר,אחלה תמונות מעניין מאיזה אתר חחח..

15. Ariel Member

נראה לי זה מ-local חדרה לא?

מצב נושא:
הנושא נעול.