ליגות א' ב' ג' - קטמון ועפולה עלו ללאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏31/7/09.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

משם הצופים רואים את המשחק?

2. Ariel Member

יש יציע של כ-1,000 מקומות ממנו משקיף הקהל על הנעשה במשחק.

ואכן כמו שכתב עומר, העירייה השיבה השבוע לכתב אחד מעיתוני הספורט כי היא מתכננת להרוס את האיצטדיון ולבנות אחד אחר במקומו, די חבל כשמסתכלים על הנוף המשקף, מצד שני אפשר להבין את הלהט של הקבלים לבנות בפנינה הנדל"נית.

3. חדרתוס Member

מה קורה? חדש באתר הנחמד הזה.
    מישהו יודע מה קורה עם פסק ההתאחדות לגבי המשחק בין הפועל חדרה - השקמה רמת חן?
    לדעתי השקמה יקבלו נצחון טכני, למרות שהם כל הזמן טוענים שאנחנו הפלנו את החשמל
    אבל מסתבר שבן תורה, המנהל של חדרה אמר להם שיש בעיות עם התאורה והחתים אותם על טופס שאם
    תהיה הפסקת חשמל יערך משחק חוזר.
    אז נכון שהטופס הזה תכלס לא אומר כלום והוא לא קביל משפטית, אבל לקרוא לחדרה שקרנים זה עובר את הגבול...

נחכה להחלטה של ההתאחדות
    :aaa031:

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

ההתאחדות קבעה משחק חוזר בין חדרה להשקמה.
    אני אישית מאוד מסמפט את חדרה, ואני מעדיף קבוצה מחדרה בלאומית מאשר עוד קבוצה רמת גנית, אבל אין ספק שזאת החלטה בזיונית של ההתאחדות.

לפי דעתי הסיפור הזה לא נגמר ויהיו בלגאנים סביבו הרבה זמן אלא אם כן השקמה תנצח שוב.

5. נועם אסולין Member

אם הכדור עף איך מחזירים אותו??
    באמת כמו שאמרו משטח דשא ברמה גבוהה מאוד, חבל שאי אפשר לבנות בו יציעים.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לבנות יציעים זה לא התיכנון של העירייה פשוט...

7. חדרתוס Member

תשמע, גם אם ההתאחדות הייתה קובעת נצחון טכני להשקמה אני חושב שחדרה הייתה מקבלת את זה יפה.
    בהחלט לא ציפינו להחלטה כזאת, אבל מה אני אגיד לך נעשה פה גם צדק עבור חדרה שבמשחק סבלה
    משיפוט גרוע שאין שני לו, שני גולים מעמדת נבדל ברורה לחלוטין ועוד שריקות הזויות.
    זה גם מה שגרם לאוהדים להשתגע ולהתפרץ לעבר הקוון (ועל זה קנס של 3000 שקל).

אני לא יכול להגיד שאני לא מרוצה מההחלטה, בסופו של דבר המטרה שלי זה שהקבוצה שלי תנצח כמה שיותר
    ותעלה ליגה וכרגע זה בדיוק מה שקורה אז אני מבסוט.

אני מאמין שהשקמה יערערו לעליון, לדעתי יש סיכויים שהערעור שלהם יתקבל אבל בשימוע היום השופט השתכנע שהרבה מהרפש והשמועות שסבבו סביב המשחק פשוט לא היו נכונות.

בהצלחה לחדרה במשחק החוזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

8. צהוב בנשמה! Member

באמת שאני לא מבין איך קיבלנו משחק חוזר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    אגב, בדקות אלה חדרה (מוליכת ליגה א' דרום) משחקת מול צפרירים חולון בקרב צמרת מעניין.
    כרגע התוצאה 0-0 במחצית.

9. The best of The best Member

ומי עם לא שי אבוקסיס יכבוש? אבוקסיס כובש שער בכורה בחדרה אחרי ש48 שעות קודם לכן עוד שיחק בדוחא עם נס ציונה מול עראבה.
    בליגה החלשה הזו הוא צריך לכבוש 15 גולים בהליכה ואחרי שחדרה לקחו אותו תהיו בטוחים שהיא תעלה ליגה, אני שמח בשבילו שחקן נשמה אומנם קצת לא סגור על עצמו.... אבל חלוץ גולר, אם השכל היה במקום הוא היה בליגת העל ממזמן, לא סתם הוא גדל בבני יהודה ושיחק בנבחרת האולימפית.
    חדרה עשו רכש מצוין.

10. צהוב בנשמה! Member

מקווה שאתה צודק, נראה אותו בשישי מול הרצליה.

11. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

בקשר לבניית יציעים בכרמיאל החל מחודש אפריל יבנה יציע שבשלב הראשון יהיה בו כ1,500 מקומות ישיבה שיבנו על יציע הבטון, בנוסף הגדר תוסר ויתוספו עוד 1,000 מקומות בשלב הבא (שכרגע אין לו תאריך יעד) יבנו עוד שתי יצעים בשטחים נטושים והאיצטדיון יכיל בין 5,000-6,000 מקומות

12. kfiros Member

זה באמת נחוץ. זה יחזק מאוד את הקבוצה אבל מצד שני הזהות עם העיר צפת תיפגע מאוד מזה. כל האיחוד הזה עדיין נראה לי הזוי מאוד.

בכל מקרה הכוונה שלו היתה לאיצטדיון בטבריה. הוא יושב על קרקע נדל"נית קלאסית ואם העירייה תציע את הקרקע של האיצטדיון למכירה, בשקט יבואו קבלנים ויקימו שם מגדלים או איזה בית מלון עם נוף פנטסטי לים.
    לדעתי התכנית להעביר את המגרש לאזור חוף סירונית לא טובה. המיקום הנוכחי של האיצטדיון לא רע בכלל. מעבר לנוף, הוא נמצא במרחק הליכה מהשכונות העליונות של העיר וזה הופך אותו לנגיש מאוד ולביתי ביותר. כשהפועל טבריה היתה בליגה העליונה גדשו אותו מספר אלפים מדי משחק אבל מאז ההדרדרות וההעלמות של הקבוצה הוא פשוט הוזנח ונרקב ואם הקבוצה תתקדם ליגה אחת למעלה, כנראה שלא תוכל לאשר אותו. יהיה יותר פשוט ולעשות עוד שכבת בטון על היציע הקיים ולבנות ממול יציע מזרחי- ויש אחלה איצטדיון עם 4,000-5,000 מקומות שיפתור לקבוצה מראש בעיות עתידיות אם היומרות שלה לבקר בלאומית בשנים הקרובות אמיתיות.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי יפו מתחילה לברוח ליריבות בליגה ב' דרום א'.

היום היא מנצחת בדרבי את בני יפו 1:2, ומנצלת את הפסדה המפתיע של הפועל קרית אונו לשיכון ותיקים רמת גן באותה תוצאה ואת התיקו השלישי ברציפות של הפועל אזור, 0:0.

המצב בטבלה:

1. מכבי קביליו יפו 33
    2. הפועל אזור 29
    3. הפועל קרית אונו 27

אט אט אבל בטוח, מכבי יפו, מתקדמת לליגה א', שם לדעתי יהיה לה הרבה יותר קשה, אבל אם תצליח לצלוח גם אותה, יהיה מעניין בלאומית זה בטוח.

14. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

בהשוואה למכבי יפו, הפערים בצמרת ליגה א' דרום מתחילים להצטמצם ו2 קבוצות חדשות מצטרפות רשמית למאבק על העלייה.
    הפועל הרצליה הדהימה היום בחדרה עם 0-3 חלק ונצמדה אליה עם נקודה פחות אך משחק חסר לחדרה.
    להשקמה הייתה הזדמנות להיצמד אך היא השכילה להיכשל מול בית"ר כפ"ס מהתחתית והפסידה לה 0-2, אך היא יכולה להיצמד אם תנצח את חדרה שוב במשחק החוזר.
    מי שעוד מצטרפת למאבק היא מכבי קריית גת, ששיחקה מול צפרירים חולון בקרב אקסיות של ליגת העל.
    לא היה ספק שהמנצחת במשחק תצטרף למאבק, והקריית גתים הם אלו שעשו את זה.

המצב:

1. הפועל חדרה - 25 נק', 10 משחקים.
    2. הפועל הרצליה - 24 נק', 11 משחקים.
    3. מכבי קריית גת - 21 נק', 11 משחקים.
    4. מכבי השקמה רמת חן - 20 נק', 10 משחקים.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מאוד מקווה שהעולה תהיה או חדרה או קריית גת, רק לא הרצליה, יש להם אוהדים בכלל?

מצב נושא:
הנושא נעול.