ליגה לאומית 10/11: עירוני רמה"ש וראשל"צ בליגת העל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏11/7/10.

1. הרצליה Member

איתמר מתאמן בהרצליה, כבר הודיעו לו שבעקבות ההחתמה של איבגי מכבי הרצליה תשחרר אותו לכל קבוצה בליגת העל שתרצה אותו אבל עד עכשיו לא הייתה שום הצעה רצינית.

פעם שנייה היום שאני שומע בתקשורת את המילה גלאקטיקוס בהקשר שלנו ואני באמת לא מבין על סמך מה אומרים את זה, פתאום קיבלנו טור דעה בONE, הלו, להירגע ומהר.
    שיחתימו קודם מגן ימני וחלוץ נוסף,יתחילו לעשות נקודות בליגה, לפני כן שום דיבורים ושום הצהרות.

2. yakov_y YNWA

הרצליה
    איזה מטומטם משה סיני, הוא מוותר על שוער כמו איתמר ניצן תמורת אבי איבגי ?

ראיתי את הטור ב-"ONE", אני עדיין לא חושב שמכבי הרצליה "גלאקטיקוס" אבל מחזיק להם אצבעות השנה.

3. The best of The best Member

גם אני לא מבין על שום מה ולמה גלאקטיקוס זה רק מראה את הרמה החובבנית של חלק מאנשי התקשורתץ שלא יודעים להסתכל בפנים ולראות מה באמת הביאו מי עשה מה וכ'ו...
    דגו הסוס מת הזה או קריספיס שהיה עונה שעברה? אבי איבגי ? זה רק שוער...
    אני בהקשר של הרצליה התרשמתי מההגנה אבל רק מההגנה לא יותר מזה, כמו כן הסגל הזה עדיין אמור להספיק לצמרת מקום 6 ומעלה על הנייר, אבל בפועל לא יודע מה יהיה, דבר אחד בטוח גלאקטיקוס זה משש ממש לא.

היום נחת בארץ קשר נבחרת מוזמביק שייחל להתאמן בנס ציונה בשבוע הקרוב, היום ניצחה הקבוצה 2:0 את ה. הרצליה משערים של אלנתן סלמי ויוסי אסייג.

4. eran levy Member

ONE הוא אתר דוחה. מה שכתוב שם לא שווה כקליפת השום.
    לוקחים קבוצת שחקנים שגמרו את המעט שהיה להם, שלא מעניינים אף אחד כבר כמה שנים טובות, ועושים מהם גלאקטיקוס. אני רואה את דגו, את יוסי רוזן ואת עומר פרץ ואני רואה עוד קבוצת ליגה לאומית שלא תעשה כלום. לא תרד אבל בטח לא תעלה.

5. The best of The best Member

ערן לוי, זה בדיוק מה שאני חושב.
    רוזן, סוס מת זה מחמאה בשבילו... עומר פרץ חוץ מגול מקרי (שבדרך הוא נפצע) בעונה שעברה, לא עשה כלום כבר שנתיים, מסודי אולי אולי עוד ייתן משהו אבל גם הוא בגדר סוס מת, נשארו שמות, ומהשמות המתים האלה עשו גלאקטיקוס.
    פשוט חובבנות...

6. הרצליה Member

איתמר לא רוצה להישאר פה ובצדק,בעונה שעברה הוא נשאר פה בכוח
    העונה ממש עם תחילת הקיץ הוחתם כאן שוער ליגה לאומית לא רע ולכן הם מוכנים לשחרר אותו, העניין הוא שאף קבוצה לא הגישה הצעה רצינית עליו, ואנחנו נמצאים יממה לפני פתיחת העונה הרשמית ככה שהוא בבעיה.

בליגה העלובה והדוחה הזאת לא צריך להיות מילאן ואפילו לא קריית שמונה, מה שיש למכבי הרצליה מספיק בהחלט בשביל להיות בצמרת ואוי ואבוי אם לא.
    להוציא את הפועל כפר סבא, מכבי הרצליה הוא המועדון היחיד בליגה שאפשר להזכיר אותו באותו משפט עם ליגת העל מבלי לגחך קצת. אז כן, אין מה לעשות נכון להיום מכבי הרצליה הוא מועדון שיש לו שם בליגה הלאומית.
    אם הסתמכת על רוזן ועומר פרץ אז תבדוק על שחקנים אחרים, כי רוזן הולך לשבת רוב העונה ואני אישית מקווה שכל העונה על הספסל ועומר פרץ עדיין לא חתם בכלל, וכמו שכבר הזכרתי בתחילת השבוע שהוא התחיל להתאמן כאן, לא צריך להביא אותו בכל מחיר.

לגבי דגו, אני ראיתי אותו בעונה שעברה בראשון לציון והתרשמתי משחקן לא רע בכלל, ושחקן הקישור הטוב ביותר שהיה בראשון בעונה שעברה.
    בנוסף לדגו וקריספיס שלליגה הלאומית הוא די והותר, יש בקישור האחורי גם את יותם פנסו המושאל ממכבי תל אביב ששיחק בהרצליה קצת בתחילת העונה שעברה והיה לא רע בכלל.

יש לנו הרכב ראשון טוב,חוץ מבעיה אחת בעמדת המגן הימני.

גלאקטיקוס? לא אני עושה מאיתנו,ממש ממש לא, אבל גם להפוך אותנו לקבוצה עלובה לא ממש במקום.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  7. eran levy Member

חס וחלילה, הרצליה לא קבוצה עלובה!
    הרצליה היא באמת מהבודדות שהמקום שלה בליגה השניה לא נראה טבעי. עד היום מוזר לי לראות את השם שלה בליגה השניה, למרות שרוב השנים היא לא בליגה הראשונה. כמו שאמרת, היא וכפ"ס.
    אני מתייחס רק לטורים המגוחכים שמדברים על הגלקטיקוס. בחייאת, למדו מילה ומפזרים אותה בכל טור עלוב.

8. הרצליה Member

בהודעה הקודמת שלך היית די נחרץ לגבי זה שאנחנו לא שווים כלום.
    בכל מקרה צודק לגבי טור הדעה, גם בעייני הוא היה ממש לא במקום וגם רשמתי עליו את דעתי.

9. הפועל_כפר_סבא Member

התקווה היא שאנחנו יחד עם הרצליה וראשל"צ (שתי קבוצות עם מסורת של ליגת על + מגרש ראוי) נאכלס את שלושת המקומות הראשונים בסוף העונה.

10. The best of The best Member

ביום שישי יבחן הקשר ממוזמביק מול בני לוד, כרגע מסתמן שהוא הולך לחתום יש רושם טוב מאד.
    יש לו רזומה של מעל 25 משחקי ליגה בקבוצה של ניר קלינגר בקפריסין כולל שחקן הרכב של הנבחרת באליפות אפריקה האחרונה עם למעלה מ40 הופעות בנבחרת הבוגרת.
    אני מקווה שסוף סוף מצאו כאן את מה שמחפשים במקום אופיר חמו.

11. הרצליה Member

אחרי שלושה חודשים של חופש גדול יחזרו בסוף השבוע הקרוב-תחילת השבוע הבא גם קבוצות הליגה הלאומית לפעילות,
    המחזור הראשון בגביע הטוטו:
    6.8.10 שישי, בית"ר שמשון תל אביב - מכבי עירוני בת ים 16.00 (וינטר)
    6.8.10 שישי, הפועל עירוני הרצליה - הפועל כפר סבא 16.00
    7.8.10 שבת, סקציה נס ציונה - הפועל בני לוד 18.00
    8.8.10 ראשון, הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל עירוני ניר רמה"ש 19.00
    8.8.10 ראשון, הפועל רעננה - מכבי הרצליה 19.00
    9.8.10 שני, מכבי באר שבע - הפועל ראשל"צ 19.00
    9.8.10 שני, הפועל נצרת עילית - מכבי עירוני ג'ת אלאהלי 19.00 (דוחא)
    9.8.10 שני, מכבי אחי נצרת - מ.כ.אחווה עראבה 19.00

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גם את זה מפצלים?

נו באמת ווינר ...

13. kfiros Member

הבעיות בעראבה מחריפות.. לפי מעריב (הבוקר) היו"ר ניסים סח נעצר בחשד להצתת רכב ועוד איזה משהו. הוא מכחיש וטוען שזה היה מבויים.
    ככול הנראה מדובר בריב פנימי על ניהול הקבוצה. הסיפור התחיל כשהקבוצה נכנסה לחובות קשים ולמצוקה אמיתית עד כדי סכנה קיומית ובמועצה החליטו לקחת את הקבוצה תחת חסותם כדי לנסות ולהציל אותה תוך שהם ממנים עסקנים משלהם לנהל את הקבוצה בצורה בה סח כביכול מנושל מהקבוצה שבנה וככה נוצר הריב הזה..
    לפי איך שהעניינים נראים הקבוצה באמת עלולה לא לפתוח את הליגה.

עוד בעניין עראבה, הקבוצה מפסידה 0-3 לנצרת עילית במשחק אימון.

14. wanted Member

15. The best of The best Member

בלאגן גדול מאד בנס ציונה, נכון לרגע הזה האיצטדיון המפואר לא מאושר לקיום משחקים בליגה הלאומית ובכלל... משחקי כדורגל.
    הרכב הקבוצה אם וכאשר יהיה משחק מחרתיים מול בני לוד יהיה הרכב טלאים.
    לגבי האיצטדיון מה שקרה זה רשלנות של החברה הכלכלית ומנהלי האיצטדיון שחיכו עד היום עם האישור של משרד התמ"ת, האחריות על מתקנים ציבוריים ואיצטדיוני כדורגל עברה לידיי משרד התמ"ת שביקש אישורים כאלה ואחרים בנוגע לבטיחות האיצטדיון, אישורים עדכניים דהיינו של מומחים ובעלי מקצוע שהיו אמורים לערוך את הבדיקה בשבוע האחרון מה שלא קרה ומכאן הרשלנות, הקבוצה כלל לא הייתה מודעת לכך עד היום.
    כמו כן בגזרת השחקנים אריק רומאו לא שוחרר מאשקלון ונס ציונה תבעה את אשקלון היום.
    דור אלקבץ לא קיבל יכול לשחק כי הכרטיס שלו עדיין שייך לקרית גת וקרית גת לא נרשמה לליגה א' ככה שהוא כרגע לא יכול לשחק, מורן ז'אן מחכה לתוצאות של הועדה למעמד השחקן, שרון ברנשטיין פצוע, ואפילו בגזרת הזר ממוזמביק יש בעיה כי הוא לא עבר בדיקות רפואיות וכאן הרשלנות היא של הקבוצה נטו, מוחמד רוויש ממכבי חיפה לא הביא את אישור המעבר שלו כי הוא שכח אותו, בקיצור סלט!