ליגה לאומית - הפועל יקנעם\מגידו עולה לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏22/2/07.

1. REAL MADRID Member

בוא נדבר בפרטית, פה זה סתם ספאם

2. A. Arshavin Member

סבבה שלחתי לך

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל חולון עולה ל1-0 בסדרת הגמר אחרי ניצחון 90-87 על הפועל ב"ש ,במשחק צמוד מאין כמוהו .

קלעו לחולון: טוני ווישאם 20, עדי פרג 15, ירון להט 13, ראיין לקסר ודודו אסרף 10 כ"א, מאיר בר-דוד 9, ליאור לוי 7, ניב ברקוביץ' 4.

לבאר שבעו: טיק רוג'רס 26, אילון זגורי 21, אילן ברקוביץ' 13, אוהד כהן 12, דרגאן קליקוביץ' 6, אורן בן חמו 4, דור צבר 3, ארז אשר 2.

משחק הגומלין שיערך ביום חמישי במקיף ד' בב"ש יועבר בשידור ישיר בספורט 5 החל מ19:30 .

4. samoel Member

באמת אני לא מבין למה אין שידורים מכל הפליאוף של הליגה השנייה. במה רמת המתח שונה מזו של הנשים?

באר שבע בטוח תספק לנו סדרה מדהימה עם האולם הביתי שלה. כל הכבוד אני מקווה שהעם חולון ינצחו וגם יעלו אחרת זה ממש ביזיון!

מוטי ששון אני קורא לך לחזור ולהעביר כספים לספורט!! שמישו כבר ירביץ לטמבל הזה!!

5. -=Messi=- Member

איזה באסה...מצד אחד אני רוצה לראות איך האולם נראה מהטלויזיה עם האווירה, מצד שני כבר קבעתי ללכת למשחק ואני רוצה להיות באווירה...אני מת שבאר שבע תעלה, אם נתנו משחק צמוד כזה בחולון, הכל אפשרי.

6. A. Arshavin Member

לך למשחק...אני מאמין שיהיה שידור חוזר. חוץ מזה היתי אצלכם ויש לכם רק יציע אחד, כך שלא יוכלו לראות את הקהל.

7. -=Messi=- Member

אני יודע אחי זה במקיף ד'...כבר הייתי שם ולא במשחק של באר שבע...בכל המגרשים בבאר שבע יש יציע אחד

8. A. Arshavin Member

בהצלחה לבאר שבע. נקודת המפתח לניצחון שלהם היום היא הגנה חזקה וסגירה לריבאונד, מה שהפיל אותנו.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

משדרים את זה בכלל?

10. Love Is Red Member

משחק ענק של הפועל באר שבע מול הפועל חולון (משחק שני 1 - 1 בסדרת המשחקים)בסדרת גמר הפלייאוף בלאומית בשיטת טוב מ - 5 ובאר שבע ניצחה 92 - 76 את חולון ומי שיודע אז רוב העונה הסדירה בליגה הלאומית הייתה הפועל חולון קבוצה ברמה או אפילו בשתי רמות מעל הליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/5/07
  11. Barcelona Member

טיק מראה שניסיון אוכל הכל, והיום במחצית השנייה הטנק התפרץ. ב"ש לא השכילו להכניס גבוהים למשחק בכדי להוציא אותו ב-5 עבירות (במיוחד אסרף שלא קיבל מספיק קרדיט, וכאשר שיחק היה טוב) וכך הסדרה מושוות ל 1-1. משחק מצויינת, ליגה מצויינת ואווירה נפלאה. סוף סוף ספורט5 עושים משהו חיובי בערוצים המחורבנים שלהם.

12. -=Messi=- Member

עכשיו חזרתי איזה כיף היה...אבל היה יותר אווירה של נגד זי'נו מאשר כדורסל וזה עיצבן קצת..אבל מה זה חשוב. באר שבע לוקחת את חולון שעל הנייר אמורה לגמור את זה ב3-0, ובסדרה הזאת באר שבע מראים שהם ראויים לעלייה הסטורית. אני כל כך אופטימי לגבי העלייה. זה כבר בידיים שלנו....מה שכן חייבים להחליף את האולם שכונה הזה, זה בכלל אולם של מקיף והוא גם לא יפה וקצת מאוד מקומות. באר שבע היא קבוצה שיכולה להביא ביום טוב 2500 צופים ומעלה. חייבים אולם חדש.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הגיע הזמן שסוף סוף שתהיה לנו בבאר שבע קבוצת כדורסל רצינית.
    הפועל חולון פייבוריטית אבל הבאר שבעים כבר עברו בפלייאוף 2 קבוצות שעל הנייר היו עדיפות עליה ולפי המשחק היום חולון לא תלקק יותר מדי דבש.

בקשר לקהל, כל החבר'ה השרופים מקבוצת הכדורגל שלא באים העונה למשחקים של הקבוצה לקחו יוזמה נהדרת של לתמוך בקבוצת הכדורסל, אני משוכנע שיש לזה חלק אדיר בהצלחה כי יש דחיפה אדירה של קהל וזה הדבר הכי חשוב בספורט.

14. חיפאי באדום Member

מקנא בכם!

ב"מבצר" אצלנו יש אווירה מדהימה כל משחק!!!
    1200 איש כל משחק!! רק שאצלנו גם שלא מנצחים באים מלא אנשים!
    בניגוד לבאר שבע שנזכרו לעודד רק סוף שנה!!!!!!

בהצלחה באר שבע מגיע לכם להיות בליגת העל! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

15. -=Messi=- Member

אם היית חי בבאר שבע אתה היית יודע איך ההרגשה...לפני המשחק מול קרית אתא שעלינו לגמר מול חולון, ואני לא מגזים, אף אחד מהמקיף שלי לא ידע שיש קבוצת כדורסל ומאז שניצחנו ועלינו לגמר, כל האנשים בבאר שבע התחילו לקלוט שכדורסל יותר משתלם מכדורגל. אם הם לא יעלו לליגת העל ויתקעו בתחתית הלאומית, אף אחד לא יבוא ואני מצדיק אותם, כי אי אפשר לשנות עיר שלמה. באר שבע גדלה על כדורגל לא כדורסל