ליגה ארגנטינאית - אפרטורה 09

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏20/8/09.

1. benos Member

נכון, התבלבלתי בין המילה triunfo למילה derrotado כי בתחילת הדיווח היה רשום שהקבוצה הגיע להרבה הזדמנויות והיה רשום בדיווח אחר שהיה פנדל אז מזה הסקתי שהיא ניצחה משער בפנדל רק ששכחתי שהפעלים הפוכים..

דרך אגב, קאראליו כשיר והוא מתאמן ואפילו שיחק ככה שאפשר להכליל אותו ברשימת השחקנים הזמינים למרות שאחרי הפציעה שלו קשה מאוד לדעת איך הוא יחזור ואם הוא יחזור לכושר.

הוא רוצה לעבור לבוקה וזה לגיטימי, אי אפשר להחזיק אותו בכוח, מצד שני הוא משחק בשיא הרצינות לפי מה שהבנתי ותורם כרגיל ככה שמבחינתי זה בסדר. בעידן המקצועני אני לא משלה את עצמי ששחקן ירצה להשאר בקבוצה מסויימת ולא להתקדם, במיוחד אם הוא לא שחקן בית.
    צריך להגיד תודה שהוא לא עשה שביתה כמו דה פדריקו בתחילת העונה או כמו מה שקורה בארץ ולכן אני חושב שזה בסדר.

---------

אם בבאסילה עסקינן, עכשיו נזכרתי, גם בנבחרת הוא השאיר את פאטו למרות שהוא היה על הפרצוף ועשה הרבה פאדיחות, באותו זמן אני זוכר שקאריזו היה מדהים בריבר ואני תמהתי למה קאריסו לא משחק ופאטו הזקן הקשיש כן. אני חשבתי שבזמנו זה היה הרבה בגלל שהם עשו כמה קמפיינים עם בוקה ולפי מה שהובן לי היו גם חברים טובים עוד מימי בוקה וזה היה מינוי לא מקצועי. עכשיו בבוקה זה די מחזק אצלי את ההרגשה שזה לא מקצועי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/10
  2. Diablito Member

http://www.infiernorojo.com/independiente/imagenes/2010/01/gracianrojo.Xxx

3. benos Member

- אחרי שהיה נראה שהקבוצה תסרב להצעה כנראה שהכסף הכריע את העניין, גונאזלו קאסטלחוס יעבור ללאנוס ויהיה הרכש הראשון של הקבוצה במקומם של טוטו, וביג'ליירי ואחרי הניסיונות לרכוש את ביאלר, גומז והאוצ'ה שלא צלחו כך הודיע היום סגן נשיא לאנוס, בין היתר הוא ציין שמה שנותר זה לעבור את הבדיקות הרפואיות ומשם דרכו לדרום בואנוס איירס תובטח.

סנטראל תקבל 2 מיליון דולאר עבור החלוץ המוכשר ועכשיו לטעמי נותר לה שתי משימות עיקריות, הראשונה זה להביא שוער,רצוי בהשאלה עם אופציה למקרה שפאטו ברואון לא יחזור לאיתנו, השנייה אם תתאפשר היא להביא בלם שישלים את הסגל ויסתום את החורים למרות שאני לא משלה את עצמי שישאר מספיק כסף לכך.

4. אסף ראסינג Member

זה בסך הכל כסף טוב..
    בקשר להאוצ'ה, אני ממש ממש מודאג..
    רק שיגיע כבר!

למרות הדאגה, שמעתי שהולכת להתקיים פגישה משולשת בין סגן נשיא ראסינג, לסוכן של האוצ'ה, ולנציג של ארחנטינוס..
    הדברים אמורים להיסגר, כשאר האוצ'ה יוותר על איזה סכום כסף ואם אני לא טועה גם ראסינג תיתן איזה חלק, כדי שהשחקן וארחנטינוס
    הלוואי שייצא לפועל ככר

נערך לאחרונה ב: ‏22/1/10
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אסף יש רק הסבר אחד למה שהאוצ'ה וסוכנו עושים, וזה לא ההסבר הרשמי שהוא פשוט לא מתקבל על הדעת. ההסבר הרשמי אומר שהם מבקשים מארחנטינוס כסף על כך שלשחקן היה חוזה נמוך ביחס לרמתו מאז הגיע למועדון, יענו פיצוי, אני לא מאמין שהם מפגרים לבקש דבר כזה.
    הסיפור האמיתי לדעתי הוא שארחנטינוס שילמה להאוצ'ה את כל מה שהיא חייבת לו על פי החוזה הרשמי, אבל בשחור הם סגרו על סכום נוסף שלא עבר לשחקן ועכשיו זה כל הבלאגן. ובכן לראסינג לא באמת יש צד בעניין אבל אולי פודסטה יצליח לתווך שם (כרגע עדיין בפגישה).

בינתיים בצ'ילה מצטרפים לקולומביה בדיווחים ללא אישור, אחרי שמצפון מסרו כי פאבון חתם בראסינג, במערב מוסרים שקאנאלס כבר סגר...
    --------------------------------

בן אתם הולכים להצטער על המכירה של קאסטאז'חוס ובגדול לדעתי, עם כל הכבוד ל-70 דק' של קאראליו ברסרבה-מחליפים אתמול, ולזה שלוצ'ו פעם היה שחקן טוב, הם לא בכושר משחק. הילד המבטיח כביכול, דה לאון, נראה מאוד לא מבטיח בעיני והעזיבה של פראנסויה פותחת בור בחוד (ועוד השאילו אותו לקבוצה שיכולה להתחרות בתחתית!).

מבחינת לאנוס אני חושב שפה הם פספסו, הם עדיין צריכים מחליף לסאלביו ולחלוץ מסנטראל אין כמעט קשר לתפקוד של סאלביו (לעזיבה של ביגליארי אני לא רואה קשר כי הוא מיעט לשחק גם ככה). מה שכן, זהו איתות חזק לפולאקו מננדס שהוא לא ימשיך לקבל קרדיט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/1/10
  6. אסף ראסינג Member

לאנוס האלה..
    חודש שלם הם מוצצים לנו את הדם ומנסים לקחת לנו העברות..
    סוף סוף עשו משהו טוב והוציאו לסנטראל המשתפרת איזה שחקן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

לסנטראל עדיין יש בסיס טוב אבל ההנהלה שם יורה לעצמה ברגל, לא יודע כמה קופארו רוסו בכלל קשור לעניין, קשה לי להאמין שהוא היה מאשר דברים כאלו מרצונו. רק חסר שמנדס יעזוב ובכלל...

אסף תקשיב ברדיו (corazon academico) כי כל רגע אמורה להגמר הפגישה, מקווה שהסוכן הבן זונה שלו ירד מהקטע המטומטם הזה...

פרנאנדו גאגו סיכם עם בוקה לחצי שנה הקרובה, רק חסר אישור של ריאל מדריד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/1/10
  8. benos Member

אני לא מסכים עם זה, כל עוד הקבוצה תביא שוער נורמאלי ואולי גם בלם טוב אז יש מצב שנראה אפילו יותר טוב עם קאראליו וסלאז'ה בחוד, אם המצב ישאר ככה אז יש מצב טוב שזה יפגע בקבוצה אבל לטעמי אם קאראליו ולוצ'ו יחזרו לכושר טוב אני חושב שהקבוצה לא תצא מופסדת מזה כי כמו שכבר ציינתי, קאסטלחוס וסלאז'ה הם חלוצים שניים ולא חלוצי 9 ואת העובדה הזאת ראיתי לכל אורך הטורניר עם ההחמצות המזעזעות שלהם שגרמו לאיבוד נקודות יקר(כמו נגד גודוי קרוז שם היו לקבוצה לפחות 3-4 הזדמנויות שהוחמצו).

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בן זה בשבילך. בקולומביה דווח כי רוסאריו סנטראל מנהלת מגעים מתקדמים להחתמת חלוצה הקולומביאני של אליאנסה לימה, ג'ונייר מונטאניו. החלוץ בן ה-27 נחשב להבטחה גדולה מאוד לפני כעשור ואף זומן לסגל הנבחרת לקופה אמריקה 1999 בגיל 16 וחצי, שם כבש שער נהדר בניצחון 0-3 על ארגנטינה (המשחק שפאלרמו החמיץ 3 פנדלים). פארמה רכשה אותו מקילמס באותה שנה אבל הוא מיעט לשחק שם ונדד באיטליה כמושאל אצל פיאצ'נזה ו-ורונה. אופיו הבעייתי והנטייה שלו להסתבך בצרות לא פעם ולא פעמיים, הפכו אותו מילד פלא לסתם שחקן עם כישרון שאפילו בקולומביה כבר לא ממש מתייחסים אליו. היה מועמד לפני שנתיים גם למכבי ת"א אבל לבסוף נשאר בפרו. ג'ונייר הוא אחיו של ויקטור ממונפלייה, שבזמנו נחשב לאח הפחות מוכשר אבל עם אופי הרבה יותר נוח ועובדה שמבחינה זו אחד מככב בפרו ואחד מוליך את הכובשים של קבוצתו שממוקמת שנייה בצרפת. מעניין לראות איך הנושא הזה ייסתיים, שלמרות הכל אני חושב שיש למונטאניו מה לתרום, לפחות כשהוא במצב רוח המתאים. מצד שני, לא יודע אם ההנהלה שלכם מודעת לאופי הבעייתי שלו שבהחלט עלול לפגוע בעונה רגישה שלכם. נמתין ונראה.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קאראליו גם לפני שנפצע לא היה משהו מיוחד, לוצ'ו בבוקה היה טוב לא יותר ומאז לא שיחק כמעט , אתה צריך להיות מאוד אופטימי בשביל לבנות על שנייהם כשאין שום גיבוי להוציא את סלאז'ה (אני לא סופר את דה לאון), מה גם ששנייהם מועדים לפציעות. להשאיר את קאסטז'חוס או פראנסויה לא היה מזיק לאף אחד לדעתי.

האוצ'ה וארחנטינוס הגיעו לפשרה והשחקן יחתום במועדון אותו הוא אוהד מחר, שלושה שחקי רכש שיכולים לשדרג וחשוב מכך שלושתם שייכים לראסינג ולא לשום חברה מסחרית\השאלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. benos Member

אני לא חי באשליה שהם חלוצי על אבל עדיין, מדובר בשני חלוצים שכובשים שערים מההזדמנויות שניתנות להם ולא כאלה שיוצרים הזדמנויות וזה בידיוק מה שהיה חסר לקבוצה בחלק הקידמי. קאסטלחוס הוא שחקן טוב וצעיר, לא חושב שהוא טוב יותר מסלאז'ה אלא ששניהם פחות או יותר באותה רמה ככה שלטעמי המכירה שלו היא לא סוף העולם, כל עוד ירכש שוער ואולי גם בלם נוסף גם כן.

12. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לאחר החתמתו של גרסיאן שחקן נוסף שמתקרב לאינדפנדיינטה הוא גונסלו פרוספרי

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אלפיו "קוקו" באסילה, חובב הוויסקי המושבע ומאמנה של בוקה, עוזב את בוקה לאור הכישלון המקצועי והתחושה שלו כי אין לו גיבוי מההנהלה, שמצידה באמת לא מצליחה להביא רכש.

אף פעם לא אהבתי אותו בתור מאמן, למרות מה שהביא לראסינג, וגם לא בתור בן אדם, למרות זאת אני מוצא קצת צדק בטענות שלו על חוסר הגיבוי ואזלת היד של ההנהלה הנוכחית (גם מאקרי תקף אותם השבוע). כשהקבוצה נראית כמו שהיא נראית והרכש היחידי שההנהלה מביאה הוא מתיאס חימנס זה אומר הכל. למרות הכל אני מאמין שאוהדי בוקה יזכרו לו את השנים היפות עם הקבוצה שביאנצ'י בנה לו ולא את הכישלון הנוכחי.

נראה לי אופצייה טובה פרוספרי, אני לא יודע מה הרגל החזקה שלו (נראה לי שמאל) אבל הוא יכול לשחק בשני האגפים של ההגנה, קראתי שהוא גם יכול לשחק קשר. לא יכול להגיד ששמתי לב אליו במשחקים של הביצ'ו, אבל בורגי מעריך אותו והוא יכול לתת עומק בכמה עמדות במגרש.

בן, לא אמרתי שקאסטיז'חוס יותר טוב מסלאז'ה, אני למעשה אני אפילו חושב להפך, אבל אני חושב שכן יש לכם בור בחוד עכשיו ואני מאמין שקופארו רוסו יבקש עוד חלוץ, או יסיט את בנו לעמדת החוד במידה ויגיע בלם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מבחינת המכירה, בכל מצב אחר הייתי אומר שזו מכירה טובה, לאור המצב בתחתית + מצבת החלוצים כשנותרו 19 משחקים להכרעה, לא כל כך לדעתי.

14. xeneize Member

גאגו בא לבוקה בהשאלה נכון? יש כבר מועמדים במקום ביאנצ'י??
    ואם למישהו יש עדכונים בנוגע למדים של בוקה, אז תפרסמו פה בקשה.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בוקה:

* אומרים שגאגו סיכם, אבל רק שבוע הבא תהייה תשובה סופית כי חסר עוד כמה דברים כמו הסכמתה של ריאל מדריד לעסקה. מדובר בהשאלה כמובן.

* ההנהלה לא פרסמה שמות של מועמדים, אני משער שיפעילו לחץ על בינאצ'י וכשהוא יסרב יפנו לאחרים. מן הסתם בתקשורת יעלו השמות של כל המאמנים הפנויים. אני חושב שקאנייה יהיה מועמד רציני ואולי גם אלפארו.

* אין מדים חדשים לבינתיים, החולצה ששימשה לסופרקלאסיקו לא תהייה החולצה הקבוה וישתמשו בה רק עוד פעמיים אם הבנתי נכון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/1/10