ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. oranfu Member

כי בניגוד אלייך אורי, חשוב לי שהקבוצה תצליח. אתה איפשהו במהלך הדרך התחלת בעיקר להטריל.
    אני כותב כמו טוקבקיסט? אוקיי, מודה שלקבוצה יש עליי השפעה גדולה מאוד, ובטח במהלך משחקים אני "סוער".
    אבל אתה שם לב מה אתה כותב?

זה שאני צופה שהעונה הזאת תסתיים בטופ4 ותו לא, לא אומר שזה לא מעצבן אותי ולא מתסכל אותי. לא היתה שום סיבה שלא נהייה מתמודדים חזקים מאוד על אליפות העונה (כלומר, שום סיבה חוץ מהבעלים האלה).
    אין בהגנה בעיה מאוד קשה (לפחות כל עוד אהובך פיליפס לא משחק).

אגב, מה עם איזה מילה איך המשחק הגרוע הזה שלנו הגיע כשאין את טיאגו על הדשא? כי אני משוכנע שאם הוא היה משחק אתמול אתה היית מאשים אותו וטוען שהוא פחות טוב מיובל אשכנזי ואיך עבדו עלינו...

הלוואי ויהיו השינויים האלה, שיעלו בהרכב של גביע הליגה.
    אני חושש שקלופ יעלה בהרככב חזק בשביל "להכניס את הקבוצה לקצב אחרי משחק רע".

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי אומר שהוא יעלה חזק עכשיו כדי לגמור עם שלב הבתים כמה שיותר מוקדם ושיש בזה הגיון, אבל אחרי העונה שעברה ברור לנו שהוא יעלה שחקנים חשובים לשחק גם במשחקים חסרי משמעות לחלוטין מסיבות שידועות רק לו.

עם זאת אני כן צופה שינויים. אם הוא עשה שינויים נגד מילאן הוא יעשה אותם גם נגד פורטו. אחד מאוריגי\מינאמינו יפתח בוודאות לדעתי, גם צימיקאס, אחד מקונאטה\גומז אם לא שניהם. מאמין שג'ונס יפתח כי נגד סיטי הוא בטוח לא יפתח, אולי גם אוקס.

3. Ori8 Member

אה, לא חשוב לי שהקבוצה תצליח. אוקיי. זו תגובה בוגרת וסבירה לכתוב לאוהד אחר ועוד להוסיף שהוא זה שמטריל. בסדר.

זה מצחיק שאתה מלין על מישהו אחר שהוא לא רוצה שהקבוצה תצליח כשאתה אשכרה כותב פה בזמן משחקים שמגיע לנו לקבל בראש/להפסיד או שמגיע לקלופ להפסיד רק כי ההרכב לא מוצא חן בעיניך או איזה שחקן שהוא "גיס חמישי" מבחינתך עלה בטעות בהרכב.

הרי אשכרה בזמן שלקחנו אליפות ואליפות אירופה ושילשלנו על הליגה הסיח פה גם אז היה על כמה שהכל חרא כי FSG בני זונות. זה לא שבדיוק 'חגגת' ולא הפסקת לשבח כשהתקופה הייתה שונה. (מי ישמע איפה אנחנו היום..) גם בזמנו היו לנו את הויכוחים האלה. על תהנו שניה מהרגע במקום לדחוף לכולם ספוטים על למה יהיה גרוע עוד 6 שנים.

אני מניח שבתכלס די ברור לך שדעותינו לא רחוקות זו מזו. שנינו בסוף (וכנראה כל מי שפה) מדוכאים מהמחשבה שביום שקלופ לא יהיה אנחנו נחזור בסבירות גבוהה להיות מה שהיינו לפניו. קבוצה בינונית שנלחמת על המקום הרביעי או במקרה הפחות טוב על מקומות 5-6.

רק שקלופ נמצא היום ואתה עדיין חושב שאנחנו קבוצה של מקום 4 אז אני לא מבין ממה אתה כל כך חרד. גם איתו אין לנו סיכוי לתארים יותר בגלל הסגל וחוסר ההשקעה.

זה קצת להיכנס לדיון פילוסופי על מה זה בעצם להיות אוהד, אבל אם לפני עשר שנים ראיתי רק שחורות, למדתי שלא הכל בדיוק ככה ובתחושה שלי חלק מאהדה זה להאמין בקבוצה שלך וביכולת שלה ולא לקלל את כולם ולהפוך אותם לחבורה של סמרטוטים עלובים רק כי הם קיבלו כמה גולים מגוחכים.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ori8 - כשאתה כותב על ג׳וטה שהוא שחקן ליגת העל אחרי משחק אחד, ומייצר תגובות כמו:
    אל תתפלא שאומרים לך שאתה מטריל.

@oranfu - כשאתה כותב דברים כדוגמת:
    אל תתפלא שקוראים לך טוקבקיסט.

וואלה אנחנו פה בפורום הזה כבר שנים על גבי שנים ביחד, ואני כמעט תמיד נהנה לקרוא תגובות של שניכם, אבל זה עד כדי כך פשוט.

5. Ori8 Member

תומר,
    יש הבדל בין להיות ציני ולהגיד את מה שאמרתי על ג'וטה ובין להגיד שטיאגו לא הגיע למשחק ופאביניו עובד לבד (דעה שאפשר להתווכח איתה).
    אין פה שום הטרלה.

העלו פה בזמנו סרטון של ג'וטה ברגע שחתם וכתבתי, בהקצנה כמובן, שהטכניקה שלו נראית (בתור אחד שלא עקב אחריו) כמו שחקן ליגת העל ומעט מגושמת. יש הגזמות שברור לך שהן לא נאמרות ברצינות, אבל אם צריך 'ללכת על ביצים' ולא להגיד כזה דבר כי חלילה יחשבו שאמרתי שג'וטה הוא שחקן ברמה של בן אז'ובל, אז אדע כמובן לא לעשות את זה.

אני חושב שזה שונה מלכתוב כל משחק על חצי הרכב שלנו שאין לו מקום בפרמייר ליג וזה שונה מלכתוב על כל שחקן שעשה רבע טעות "גיס חמישי", אבל זה רק אני.

זה ש-FSG בני זונות וכולנו רוצים שהם יעופו הביתה וימכר ואת המועדון זה ברור לכולם. אפשר להתקדם הלאה ולהתעסק בעוד דברים חוץ מלהוציא עצבים על הסיטואציה כל משחק מחדש.

6. oranfu Member

מצטער, עם איך שמאנה נראה בשנה האחרונה, הרמה שלו זה קבוצות תחתית בליגה הזאת.
    אני באמת חושב שהוא זוועה.
    יש לי אפס אמונה שהוא יבקיע כשהוא מקבל כדור מול שוער, אני לא רואה אותו מצליח שום דריבל, נראה הססן ולגמרי לא בתיאום עם שאר הקבוצה.
    לפני שנה וקצת חשבתי שהוא יותר חשוב\טוב מסלאח. אני לא יודע אם זה בגלל הקורונה או מה הסיבה, אבל תגיד לי עכשיו שאוריגי עולה במקומו ואני לא חושב שיש כזה הבדל בתפוקה שנקבל מהם.
    יש עוד תקווה שיחזור להציג יכולת גבוהה, אבל התקווה הזאת הולכת ונמוגה ממשחק למשחק.

אני גם יודע שאני ממש לא היחיד שחושב ככה. זאת הגזמה להגיד שאין לו מקום בליגה הזאת? כנראה. זאת ממש לא הגזמה להגיד שהוא עלוב כבר שנה ורק לקבוצות התחתית אין קיצוני טוב ממנו.
    כמעט כל קבוצה בליגה, חוץ מהכי חלשות, אני חושב שאני יכול לציין שחקן התקפה שנראה יותר טוב ממאנה.

מתי בפעם האחרונה רשמתי על שחקן גיס חמישי? מאז שאין את לוברן ולוקאס לא נראה לי שרשמתי את זה.
    אבל להגיד שיש לנו שחקנים שאין להם מקום זאת הגזמה? לדעתי לשיר שיריי הלל לפיליפס זאת הגזמה גדולה יותר.

בעניין אחר - מסתבר שטיאגו על קביים.
    מישהו יודע מה הסיכוי ששחקן על קביים היום יהיה כשיר לכדורגל עוד שבועיים\שלושה?

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/21
  7. Ori8 Member

טיאגו הוא בדיחה רעה והוא פצוע כל אימון שני לא פחות ממאטיפ, לאלאנה, סטארדיג' וקייטה, אבל על המצב הפיזי העלוב שלו אתה לא תלגלג כמו על השאר אלא תבוא בטענות למועדון שברוב חוצפתו לא סיפק לך עדיין תאריך מדויק לחזרה שלו כאילו זה יעזור למישהו.

8. oranfu Member

מוזר שלא הזכרת פה את הנדרסון שפצוע לא פחות מהשמות האחרים.

ולא התכוונתי ללגלג פה על המועדון, שאלתי ברצינות.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

טיאגו זה שחקן של 20-30 משחקי ליגה בעונה וידעת את זה עוד במעמד החתימה, הוא עקבי להחריד בעניין הזה לאורך הקריירה. זה היה סיכון מחושב שנלקח בידיעה מלאה. ועדיין, להשוות למאטיפ זה מצחיק - מאטיפ ב2 העונות האחרונות ביחד שיחק פחות משחקים ממה שטיאגו שיחק עונה שעברה. מאטיפ זה שחקן של 12,13 הופעות בעונה בכל המסגרות - תרתי משמע, זה הרקורד שלו בשנתיים האחרונות.

זה לא מאטיפ, ללאנה, סטארידג' ואפילו לא קרוב. זה כן שחקן שצפוי שיחמיץ חלקים מהעונה, כמו הנדרסון אגב.

@oranfu מאנה רק אתמול שרף איזה מישהו על הקו. צריך להבין שגם התפקוד שלו כרגע נראה שונה ממה שהיה פעם, זה לא שהוא מקבל את הכדור מבודד מול מגן. כשיש לו שטח לרוץ אליו אני לא רואה איזה ירידה אצלו. הוא מעז פחות ומשחק בטוח יותר כי לא נראה שהוא מאמין בעצמו כמו בעבר, זה בהחלט כן.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

עבר שחקן בדקות האחרונות והעביר רוחב.
    אני ואח שלי היינו בהלם.

לא משנה אם הוא מקבל את הכדור מבודד או לא, הוא לא מצליח לעשות שום פעולה.
    כמה כדורים הוא מקבל יחסית במרכז ולא מצליח להסתובב בכלל? או שהשחקן הראשון שמגיע אליו גם עוצר אותו?
    רוב כמעט מוחלט של הכדורים שמגיע אליו אלה כדורים אבודים, לא משנה אם זה באמצע המגרש או מול שוער.
    זה פשוט לא אותו שחקן שהיה, אפילו לא דומה.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@oranfu
    הנה עוד הגזמות. לך תסתכל בתקציר רגע, באמת. תגיד לי אם מאנה "לא מצליח לעשות שום פעולה". או ש... רגע... יש מצב ש... הוא שם את סלאח לבד מול שוער עם מסירה מצוינת בין שניים כשאנחנו ב3-2? אה. כן.

שוב, אני חוזר על אותה פואנטה ממקודם: הכל זה איך כותבים, לא מה כותבים. כשכותבים שלמאנה אין מקום בליגה הזאת זה מקשה לי באופן אישי להמשיך לקרוא את ההודעה כי זה מרגיש לי מתלהם, אגב גם להגיד שיש לו מקום רק בקבוצות תחתית זאת הגזמה פראית בעיניי.

כן, הוא חלש מאוד, כן, הירידה שלו ביכולת מדאיגה. לא תראה אותי אומר אחרת. הכל זה הצורה - והתכיפות. לדעתי האישית כשכותבים משהו פעם אחת בדיון המחזור זה די והותר, לא צריך לכתוב את זה 4-5 פעמים בחצי שעה בשביל שהפואנטה תעבור. זה מה שהופך את זה לוייב טוקבקיסטי.

לא בא להגיד לאף אחד פה מה לעשות, אבל בכנות גמורה, כשאני נכנס לנושא של המחזור ורואה 2-3 עמודים של הודעות של שורה אחת (שלך ושל אחרים) - זה מבאס אותי, זאת לא הסיבה שאני קורא וכותב פה. הסיבות שאני כן קורא וכותב פה זה, לדוגמה, הדיון שהתפתח עכשיו בדיון המחזור, שהוא דיון אינטיליגנטי ומעניין על התפקוד של ההגנה שלנו אתמול.

גם slander יש צורה לכתוב, ואפשר להוציא עצבים, אבל לא להפוך את זה לעיקר, ובעיקר קצת להתאפק. במקום 5 הודעות של שורה, הודעה אחת של 5 שורות. זאת דעתי.

@Ori8
    בסדר, בוא נחליק את עניין ג'וטה, אתה באמת חושב שאין לך יציאות שהן הטרלה גמורה? אני לא קטנוני מספיק בשביל ללכת לחפש תגובות כאלה אבל שנינו יודעים שאם אחפש - אמצא. וזה מעבר לכל מיני הערות שבאמת בגדר ההזייה על תיאגו והגרביים שלו, בחייאת.

Walkon אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

יאללה, הגזמה.
    הוא מצליח לעשות כמה פעולות בודדות במשחק שהן טובות. לא מספיק וברוב הכדורים שמגיעים אליו הוא לא מצליח כלום.

להגיד שכמעט בכל קבוצה בליגה יש שחקן אגף טוב ממנו? אני לא חושב שזאת הגזמה.
    הוא נראה עלוב, יש לי אפס ציפיות ממנו כבר. כל פעולה בסיסית שהוא מצליח מפתיעה אותי.
    הוא עושה את אותה תנועה בלי כדור, הוא נלחם. אבל הפעולות שלו עם הכדור רעות מאוד.

להזכיר את המסירה ההיא לסלאח או שהוא הצליח לעבור את המגן שלו פעם במשחק כדוגמה לזה שהוא לא כזה גרוע?
    כמה מסירות הוא לא הצליח אתמול, במצבים מצוינים? כמה פעמים הוא איבד כדור בנסיונות כדרור? להזכיר את הפעם הבודדת שכל פעולה כזאת הצליחה לו, כשרוב מוחלט שלהם לא הצליח לא עוזר להראות שהוא לא משחק עלוב. זה רק מראה שהניסוח שלי היה מחמיר.
    זה בלי להתייחס בכלל להחמצות שלו.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליטרלי מה שאני מתכוון אליו. הניסוחים והכמות.

14. oranfu Member

אוקיי, מקבל.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודעות בזמן משחק זה מתכון לאסון.
    אי אפשר לכתוב בהיגיון בזמן משחק, בטח שלא בזמן משחק אחד הגרועים שלנו בתקופה האחרונה.

@oranfu כותב פה קבוע, מביא הרבה ערך לפורום. לפעמים מקצין ובמהלך משחקים כותב שטויות. קורה.

yakov_y, LFC-Gerrard1, Walkon ומשתמש נוסף אוהבים את זה.