ליברפול 21/22 - The Last Dance?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏18/8/21.

1. ZobyGadol Member

נתונים לא נכונים, המשכורת שלו הייתה באזור של ה180 אלף.

בכל מקרה המועדון הזה מנוהל בצורה ביזיונית בכל מה שקשור לשמירת נכסים.

2. owen11111 Member

1. אין סיכוי שהמספר הזה מתכתב עם המציאות.
    2. מה זה חוזה מקסימום?
    3. איזה שחקן עזב את ליברפול ב-4 השנים האחרונות שמנע ממנה זכייה בתארים נוספים?
    אמרה צ׳אן?

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

מאנה הרוויח 200K לשבוע, כמו פירמינו וסלאח.

למה לא לתת לו חוזה כמו של דה-בריינה? כי הבעלים של ליברפול לא מוכנים. מאותה סיבה גם סלאח, שהמועדון מתייחס אליו כאחד הטובים בעולם, לא מקבל הצעה של יותר מ-250K.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצייר את זה כאילו יש פה רק עניין כלכלי לא בדיוק עולה בקנה אחד עם מה שמדווח בתקשורת, אבל לגבי הפסקה השנייה פה, זה ככה בכל מקום עבודה.

כדורגל זה רגש בשבילנו, בשבילם זה מקצוע, עם בונוס של רגש לפעמים. זה המצב.

oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  5. ZobyGadol Member

זה עניין כלכלי/מדיניות פר אקסלנס.

הצוות המקצועי רוצה להשאיר אבל הבעלים לא מוכנים לתת את הסכום שהוא דורש כדי לא לשבור את מדיניות השכר.

האמת שזו מדיניות די אינפנטילית גם לגבי כוכבי הקבוצה שלך וגם לגבי רכש נגיד נונייז: מצד אחד אתה מאמין מספיק בשחקן כדי לשלם עבורו 100 מיליון יורו אבל מצד אחר אתה לא מאמין מספיק כי אם הוא ידרוש משכורת מעל המדיניות של 230 אלף אתה תפיל את העסקה.

אגב, לפי מה שאני הבנתי, קלופ חתם על הארכת החוזה בזמן שהוא כבר ידע מראש שמאנה עוזב אז הגורל שלו נקבע ממזמן.

בליברפול הוא כבר לא יכול לתפקד כשחקן אגפים (ירד משמעותית במהירות) אז הוא פחות אפקטיבי, בגלל זה ניסו אותו העונה בתור חלוץ והוא עשה את זה בצורה פנטסטית: 8 שערים ב-11 משחקים כאשר שיחק בעמדת החלוץ.

לא יודע איזה פייק מדווחים בתקשורת אבל הוא נמכר רק בגלל מדיניות השכר של הבעלים לא בגלל סיבה מקצועית.

6. k_700 Member

מקורות לכל "העובדות" האלה שציינת??? כמובן שאין.

מדהים שיש אנשים שמאמינים שפשוט לוקחים לקלופ שחקן הרכב ונותנים לו לעזוב מבלי שקלופ יהיה חתום על זה.
    בסיידר.

מקצועית הוא היה טוב כחלוץ, ההתקפה שלכם הייתה קצת צפויה וזה אף פעם לא נראה מדהים.
    הבאתם שחקן כדורגל שמתאים מאוד לאספקטים שקלופ מחפש, הוא חלוץ טבעי והאפסייד איתו זה AAA+ כחלוץ.

כלומר, אפשר להבין שמקצועית היה רצון לחפש שדרוג.

Esomech, oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  7. ZobyGadol Member

כאילו לקלופ יש ברירה, אל תצחיק אותי.

חושב שזה מקרה הנדרסון שעושה "תחזיקו אותי" בזמן שהוא מפעיל מהצד את הפרימו של מרסיסייד שיפיץ פייק עם כתבות באתלטיק כאילו שיש לו הצעות מאתלטיקו ופריז כדי לגרום למערכת להילחץ ואז רואה שכל זה לא מזיז לאף אחד אז הוא עוקף את המנהל הספורטיבי והולך לבכות לקלופ כדי לקבל הארכת חוזה עם שדרוג מינימלי.

לא חיפשו פה שום שדרוג למאנה, חיפשו מחליף ברגע שהבינו שמאנה לא פראייר כדי לחתום על החוזה המבזה הזה.

כאילו הבעלים האלה ממש סופרים אותו, קלופ אפילו את ווינאלדום לא הצליח לגרום להם להשאיר אז את מאנה? בדיחה טובה.

דרך אגב הוא גם לא יצליח לגרום להם להשאיר את סלאח ואז תספר לנו שאנחנו גם מחפשים שדרוג מסלאח.

8. k_700 Member

מאיפה אתה יודע שחיפשו את נונייז ברגע שהבינו שמאנה עוזב?

מאיפה אתה יודע מתי קלופ הבין שעוזב? מאיפה אתה יודע בכלל שקלופ היה נגד עזיבה של מאנה?

כמו אלכס, מייצר לי קונספירציות בשנקל של עולם שטוח.
    מצחיק, אתה בא טוב עם הקפה של הבוקר אבל ממצים מהר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/22
  9. ZobyGadol Member

כן.. בנאדם מת לזרוק 100 מיליון יורו על חלוץ מהליגה הפורטוגלית.

10. owen11111 Member

מצד אחד בעלים קמצנים שלא מסוגלים לשמור על ״נכסים״ מצד שני כפו על קלופ להוציא 85 מיליון פאונד על חלוץ מפורטוגל?

מלא היגיון פנימי בבליל ההודעות הזה.
    איפה אנחנו בדירוג ההיסטורי של שחקני ליברפול? מאנה עדיין לא יכול לדגדג את פטריק ברגר האגדי?

Roma, Esomech, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. ZobyGadol Member

85 מיליון פאונד שכל הקיץ עכשיו תנסה להחזיר בגלל מדיניות sell to buy "ונגמר לך הכסף" כדי להביא קשר.

אבל אני לא אהיה מופתע אם עוד מעט תגיד לי שקלופ גם לא רוצה לחזק את הקישור.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/22
  12. k_700 Member

הוא רצה קשר בוודאות והוא רצה קשר ספציפי שגם עלה הרבה כסף וכנראה היה לו תקציב רק לאחד מהשניים בקיץ.
    אז מה?

זה לא סותר שהוא יחזור לשוק בינואר או בקיץ אם ימצא הזדמנות להביא את הקשר שיתאים לו.

אתה כבר החלטת שהניחתו לקלופ פקודה לשחרר את מאנה והנחיתו לו חלוץ מפורטוגל ב100 מליון אירו.
    אתה מבין בכלל כמה מגוחך זה נשמע??

אבל נזכרתי אחרי הקפה והעוגיות שלפני קצת יותר מחודש סיפרת איך הבעיה הגדולה של ליברפול זה סלאח הגרוע הזה. אז אני הרבה דברים, אבל לא מופתע.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. ZobyGadol Member

ליברפול סיימו את חלון ההעברות עוד בחודש יוני ואתה מבלבל את המוח כאילו זה החלטה של המאמן ולא של הבעלים שלא רוצים לתת כסף.

התירוץ שלך זה שאין קשרים בשוק שהוא מעוניין בהם? איזה הזוי.
    יחזור לשוק בינואר שכולם כבר יהיו פה מפורקים כמו פאזלים או בקיץ... לא אני מת מרוב צחוק.

גם סיפרת לי שסלאח חזק מנטלית וידיח את ריאל מדריד עם צמד כן כן ראינו איך זה נגמר.
    לא הייתי מופתע בכלל שהוא גרם לטיבו קורטואה להיראות במינימום דינו זוף.

כמו שתמיד אמרתי אני מעדיף מקצועית את מאנה על פני סלאח בכל יום נתון.
    סלאח שחקן טוב אבל הוא עדיין אחד השחקנים הכי חלשים מנטלית שדרכו במועדון הזה.
    תמיד משלשל ברגעי האמת.
    7 גמרים שהוא לא הגיע אליהם ועדיין סופרים.

ליברפול היו צריכים לסגור עם מאנה חוזה חדש כבר לפני שנתיים ולא להגיע למצב שאתה נותן לשחקן ההתקפי הכי טוב בקבוצה לעזוב כי אתה לא רוצה לשלם לו את מה שמגיע לו.

כאילו ליברפול עכשיו לא בלחץ מלאבד שחקן שנתן 18 שערי שדה והרבה שערי מאני טיים בזמן שסלאח נחנק.
    ממש מתלהבים במסדרונות של קירקבי לזרוק 100 מיליון יורו על מישהו מהליגה הפורטוגלית ולא מתוך אילוץ.

נאלצו לעשות את זה בגלל העזיבה של מאנה זה לא מגיע ממקומות של מחשבה שהוא איזה שדרוג.
    זה אפילו סוג של הימור כי אין לך ממש ברירה.
    ברגע שאתה מאבד שחקן כמו מאנה אתה צריך למצוא שחקן שיתן לך תפוקה רצינית אחרת סיטי יאכילו אותך אבק.

הניסוי הזה יכול להיגמר כמו בזמנו עם צ'ירו אימובילה, אתה לא באמת יודע מה תקבל ממנו או מדיאז.

טוב שלא אמרת שקלופ גם הפיל את עסקת טימו ורנר כי לייפציג רצו את הכסף בתשלום אחד וקלופ לא הסכים והיה מוכן רק לפרוס להם את הסכום בתשלומים.

14. k_700 Member

נו מצוין, מה הייתם צריכים לפני הקיץ הזה? חלוץ, קשר, מגן ימני מחליף. שניים מה-3 הושגו, השלישי אולי יושג בהתאם למכירות ואופציות בשוק של שחקנים שאתם באמת רוצים. המאמן שלך הרבה פעמים נוטה לא להתפשר כמו שלא הצלחת להבין לפי ההתנהלות שלו בחמש שנים האחרונות.
    מה תירוץ לא הבנתי? המאמן שלך רצה את תיאגו, רדף אחריו וקיבל את תיאגו.
    המאמן שלך זיהה אופציה לקחת מהר את ג׳וטה וסגרו לו אותו ביומיים.
    המאמן שלך סימן חזק את דיאז ושנייה לפני שקונטה סוגר אותו גנבתם גם אותו.
    המאמן שלך רצה את קונאטה וקיבל בדיוק אותו למרות הגהנום שעברתם תוך כדי העונה וכשהיה אפשר להביא תחליפים זולים יותר וטובים הרבה פחות.
    המאמן שלך רוצה לעשות פינישים לסגל שלו ולהביא את השחקנים שמתאימים לו. לא כל מיני טילמאנסים שיוצאים לשוק במחיר נוח כי החוזה שלהם נגמר. בשביל השחקנים האלה לפעמים יש תקציב, לפעמים אין תקציב לאותו חלון. לפעמים הם על המדף בחלון, לפעמים לא.
    אני מעריך שאתם עדיין בוחנים את השוק וברור לכולם שבשנה הקרובה אתם תביאו את הקשר הנוסף, כנראה משהו שגם קרוב לפרופיל של טכשומאני.
    עברנו הרבה פארודיות בפורום הזה, מכיוון שאני מאמין שזו שירת הברבור שלך פה, נחזיר את זה בשאלה.
    אתה אשכרה עדיין מאמין שסלאח נתן עונה גרועה? הבן אדם מלך השערים והבישולים של הליגה, נאבק עד השנייה האחרונה על כל התארים כשהוא לא יוצא מההרכב. מדהים.
    מתעלה אפילו על הנבואות העלובות שלך של הרונאלדו שחקן של גג 15 שערים בעונה.
    לא עדיף לשתוק ולא להרים לנו? חראם, זה קל מדי.
    תודה על ההחלטות אד-הוק ואיך אומרים? תשאיר את המפתחות נמשיך אנחנו מכאן.
    המנג׳ר שלך מעריך ביצועים, בזה הוא הכי טוב בעולם.
    יש לו שני שחקנים רלוונטיים שצריכים הארכה בחוזה גבוה ואחרון בלבל הזה בקריירה.
    הוא בוחר להשאר בינתיים עם סלאח כשזה עדיין מתפקד ברמות הכי גבוהות בתפקיד הטבעי שלו בעוד השני בנסיגה פיזית והיה צריך לעבור לאמצע כששם הוא כנראה מעריך אותו כשחקן טוב ולא מעבר.
    על הדרך נפתחה אופציה מבחינתו לשדרג את העמדה הזאת בשחקן בן 22 שיכול לשרת אותו כחלוץ גם עוד עשור קדימה. ההשקעה גבוהה אבל לא בכל קיץ יש לך שלושה חלוצים כאלה על המדף. עם מה נשארנו אחרי שאמבמפה, האלאנד ונונייז עברו? לוובנדובסקי בן 35 שבאיירן רוצה עליו 50 מליון אירו, דיוויס וכשרונות צעירים כמו אטיקקה. אם לא הייתם מחזקים את העמדה הזאת היום הייתם צריכים לחזור לשוק לכל המאוחר בעוד שנה- שנתיים.

לפני קצת פחות משנתיים מאנה החל את הנסיגה הפיזית שלו. הכוכב שלך שמגיע לכל הגמרים בהיסטוריה(ואפילו כיכב בגמר אליפות אפריקה לנבחרותתתתתתת) נתן עונה חלשה בשנה שעברה.
    הגיוני שבחנו את המצב מקרוב, ראו שהדרישות שכר שלו לא מתקרבות לכיוון המקצועי שהוא הולך אליו ומשם עשו את החישובים הנכונים מבחינת המועדון וקודם כל מבחינת קלופ.
    אין שום החלטה משמעותית אצלכם שקלופ לא חתום עליה מלא-מלא.
    אתה לא תבין את זה כמובן כי אתה חושב שאשכרה קלופ זה איזה ילד שפתח שמירה בפוטבול מנג׳ר וישר זרק 100 מליון אירו על חלוץ רנדומלי שהוא בדק את הסטטי׳ שלו בצ׳מפיונס כדי לא להשאר קירח.
    אתה אשכרה חושב שהמערכת עובדת ככה.

אתה כל הזמן מנסה לעקוץ אותי פה על זה ששלפו אותו מהליגה הפורטוגלית כאילו זו לא טענה שמדליפה לכל אחד שקורא אותה איי קיו מהאוזניים.
    כאילו אם נבנה את שני ההרכבים הכי טובים בעולם ב-4 שנים האחרונות לא נמצא לפחות 70-75 אחוז שחקנים שהגיעו ישירות מפורטוגל(פורטוגלים או זרים), רובם הגיעו בהמון כסף.

האם אפשר ליפול לפעמים<? ברור.
    נונייז יכול למשל לקרוע את האכילס במשחק הראשון שלו, להחמיץ שנה ולא להיות אותו שחקן.
    האם אין סיכון גדול כשאתה מעביר שחקן במאה מליון אירו? יש סיכון ענק.
    אבל כמה שחקני רכש באמת היו כשלון אצל קלופ מאז שהגיע?? אתה נותן פה 0 קרדיט למאמן הכי טוב בעולם שהוא פשוט יודע על מה הוא התאבד.
    מהסיפור האישי שלו(ילד צנוע מאוד שגדל בעוני רציני באורוגוואי וכמעט ויתר על כדורגל כשהוא כבר ערך בכורה בפאנרול בגיל 18 בגלל העוני) ועד להתאמה המקצועית שלו(אומנם גבוה וחלוץ מטרה אבל מהחלוצי מטרה שעובדים הכי קשה על המגרש, אחד משחקני ההתקפה הכי מהירים באירופה ועם יכולת סיום מהמרשימות שראינו באירופה העונה בתוך הרחבה ומחוצה לה והוא רק בן 22!).

תמשיך לזלזל בזה, תמשיך להשוות את זה לכל מיני אימובילה או קארול וכאלה.
    שם מסתכמת ההבנה שלך, כבר התרגלנו לזה. לצערי, יהיה לזה סוף מתוק מאוד.
    in ur face כמובן. מבטיח לנסות לעזור לך לאנוס את המציאות כמו שאתה עושה עם סלאח כבר יותר מחצי שנה בזמן שהוא די בקלות....שחקן השנה באנגליה.

Liverpool-Forever, Esomech ו-owen11111 אוהבים את זה.
  15. Bruno Fernandes Member

1. יכול להיות , בכ''מ נתקלתי במספר אתרים על 100 בלבד.
    2. חוזה מקסימום זה 350 לשבוע ומעלה.
    3. אתה לא מבין מה אתה קורא ?
    אני אומר מועדון שמכניס 600 וצפונה זה לא אחת מהמילאנזיות שמתנהלות באדגט מצומצם
    הבעלים והמודל שלהם פאתטי ,הסגל היה קצר מידי מעונת 17/18 . הם היו צריכים לפתוח את הכיס ולעבות את הסגל .קלופ עושה להם קסמים צריכים לתת לו חלקה באי ננטקט
    אתה לא חושב שזה מקרי שלסיטי יש 4/5 באליפות.
    ויש לכם 1/3 מתוך בצאמפיונס נכון ?

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/22