ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

60 מליון בקיץ ראשון בלי קלופ משול ללהוציא 0 בליגה הזאת.
    תחסוך את הכסף, תמשיך עם אנדו ותחפש איזה פרי אייג׳נט במקום תיאגו, אולי בעוד שנתיים תוכל להוציא 120.

אתה לא מוציא 200 כדי להגיד הוצאתי 200, אתה צריך להוציא לפחות 200 כי זה הסטנדרט בצמרת.
    עזוב צמרת, טוטנהאם מוציאה 300 מליון העונה.

מה תקנה ב60 מליון? עוד 2-3 אנדו׳ס? נגמרו הימים שאתה שולף מגן ב-5 מליון והוא משרת אותך עשור.

כן, יונייטד וצ׳לסי לא רלוונטיות(סבבה....המקום שלך בצמרת לא בטאבו. יונייטד לפני שנתיים הוציאה 220 מליון וסיימה לפני ליברפול עם קלופ..), אז ארסנל, סיטי, וילה, טוטנהאם זה דוגמאות מספיק טובות?
    כל אחת מהן מוציאה הרבה יותר מ60 מליון. מה זה 60 מליון באנגליה? ווסטהאם צפויה להוציא יותר מזה.

לאיזה עמדות אני משקיע 200 מליון?

אתה צריך מגן ימני ושמאלי? תכין 30-35 מליון לפחות.
    אתה צריך בלם? תכין 35-40 לפחות(אם נתייחס לשמות שמקושרים אליך, אז אתה תשלם יותר).
    אתה רוצה חלוץ במקום החלוץ הכי גרוע בהיסטוריה של הליגה? תכין צ׳ק של 75 מליון לפחות.
    אתה רוצה קשר אחורי? 30-80 לפחות.
    אתה צריך מחליף לסלאח או דיאז? תכין 60-70 לפחות.

להמשיך?

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/24
    oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Esomech
    אל תיקח את המקום שלנו בטופ 4 כמובן מאליו.
    אתה תוציא כמו מסכן ובסוף יעקפו אותך גם קבוצות שניראות לך הרחק מאחור כרגע.
    הליגה הזאת דורשת השקעה כספית משמעותית בשביל לשמר מקום בטופ 4, אני לא מדבר על אליפות אפילו.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

לא ספרתי אפילו את ניוקאסל. שגם היא קבוצת צמרת עם בעלים סעודי למקרה ששכחנו.
    לא תוציא כסף לפחות כמו החלק העליון של הצמרת אתה תתרסק.

נגמרו הימים שהודיני יוצא מאקווריום נעול ומכניס אותך לפחות לטופ 4.
    אתה נכנס לעידן אחר.

4. Esomech Member

לא לוקח את המקום שלנו בטופ 4 כמובן מאליו

לא אומר שיונייטד וצ’לסי לא רלוונטיות לטופ 4.
    ההתנהלות שלהן לא הניבה תוצאות אז אין לי מה להסתכל עליהן.

ולפני שאני מתחיל לפרט על שאר הדברים, שוב 60/70 מיליון לפני מכירות.
    אחרי מכירות סביר להניח מאוד שהסכום יעלה.
    אני מדבר כסכום נטו.

כרגע לא נראה שמגן שמאלי נמצא על האג’נדה.
    נניח אחר משחקני/שחקני התקפה יעזבו.
    אני משאר שאלו יהיו 2 מבין סאלח/דיאז/נונייז. לדעתי יש פה לפחות בין 100-140 מיליון נוספים.

אתה צריך בלם, שחקן התקפה ועוד מגן ימין/קשר תלוי במה יחליטו לעשות עם ארנולד.

הבלם המדובר שרוצים לא יהיה שחקן פותח, כל השמות המדוברים כרגע הם בלמים עם רגל שמאל שישחקו בצד שמאל כיורשים לוירג׳יל.

פרופיל שחקן ההתקפה לא ידוע כרגע, האם זה חלוץ, האם זה ווינגר?

ומגן ימני/קשר אחורי בהתאם להחלטה על ארנולד.

עכשיו מבחינת שחקנים למכור מלבד שחקני ההתקפה המדוברים הם: גומז כנראה (לפי שמועות שהוא לא פוסל מעבר ולא כי רוצים לדחוף אותו החוצה) קלהר, מורטון, קארבליו וצימיקאס.
    גם מהמכירות האלה אתה יכול לגרד עוד כמה עשרות מיליונים טובים.

אליסון
    רוברטסון-וירגיל-קוואנסה/קונאטה-בראדלי/טרנט/חדש
    מקאליסטר-חדש/טרנט
    גאקפו-סובוזלאי-אליוט/חדש
    זוטה/נונייז/חדש

שעל הספסל אני מניח שנראה את אואן בק מקבל הזדמנות כגיבוי אחרי השאלה מרשימה אומנם אבל בסקוטלנד.
    קוואנסה/קונאטה
    כרטיס ג’ונס
    אנדו
    פארנברח
    וג׳וטה/נונייז
    שחקן התקפה חדש
    ושוער חדש עם קלהר יעזוב.

בוא נניח ממכירות גייסת 160 מיליון.
    תוסיף לזה את ה60 נטו שנניח תקבל מהבעלים

יש לך פה 220 מיליון. בוא נעגל למטה אפילו 200 מיליון
    הבאת בלם - בוא נגיד ב60 מיליון והגזמתי
    בוא נגיד הבאת שחקן התקפה ב90 מיליון וגם פה עוד יותר הגזמתי.
    על מגן/קשר (שוב תלוי בארנולד) תוציא עוד 50/60

כמה אתה? ב210 מיליון אחרי מכירות.
    כל שחקן אחר שיעזוב ויצטרך תחליף מאמין שזה יהיה ראש בראש.

עכשיו לגביי טופ 4.
    למען האמת, לא מצפה לזה.
    זאת תיהיה המטרה המוצהרת.
    תיהיה לנו תחרות קשה שלא בטוח שנעמוד בה.

אבל קודם כל אני רוצה לראות קבוצה על הדשא, צורת משחק, התקדמות, ניצנים של מנטליות.
    אם לא נעפיל לטופ 4 אבל נראה קבוצה טובה עם גרף התקדמות אבל נפילות נקודתיות אני אהיה בסדר גמור עם זה.
    אם נראה קבוצה מבולגנת, לא מסודרת ולא יעילה שאתה לא רואה בה דרך מסלול וכיוון. מבחינתי שם הניסויי יפסק (תופס גם אם נראה קבוצה כזאת וכן נסיים בטופ 4)

5. k_700 Member

זה מאוד אופטימי לגייס 160 מליון פאונד בקיץ ממכירות הקיץ הזה.
    וגם אם עשית את זה עדיין להוציא 60 מליון פאונד נטו זה סכום זעום.
    טוטנהאם גייסה 110 מליון פאונד העונה על שחקנים והוציאה עדיין כמעט 255 מליון פאונד+ כל מיני תוספות בהשאלה.
    טוטנהאם. לא ארסנל.

מספיק שמכרת את דיאז/סלאח או שניהם אתה צריך מחליפים להרכב. ווינגרים היום עולים את ה40-45 מליון מינימום, גם אם עשית את זה בשושו או מאחורי הקלעים(אתה מייחס פה יותר מדי יכולות קוסמות בקרדיט הזה....הוא יכול לעבוד בצורה יעילה ולסגור שחקן מהר מבלי להתחרבש קיץ שלם כי עשה את זה בשושו, המחיר עדיין יהיה מחיר עם רצפה מסוימת. גם את נונייז ודיאז סגרתם בשושו....ועדיין שילמת הרבה כסף. נגמרו הימים שאתה שולף קיצוני עם נסיון בליגה בגיל צעיר ב30 מליון ומגן עם נסיון מהליגה ב5 מליון...). אתה רוצה קודוס ב40? רצוי שתעשה את זה לפני שהוא מגיע לליגה.

מה זה משנה אם הבלם החדש יהיה בלם מוביל או בלם מחליף?
    אתה רואה מה יש לשוק להציע. כל בלם צעיר מתומחר ב30+ מליון, אלה המחירים.
    אלא אם מחפשים אצלכם איזה מאטיפ כזה. אני רוצה להאמין שלא הבאת את אדוארדס, וורד ומרקז כדי לחפש מאטיפ.

הבלם היחיד שהוא בגזרת low value high reward זה טוסין של פולהאם שהודיע שהוא עוזב בחינם בקיץ. אני רואה הרבה קבוצות גדולות באנגליה שמקושרות אליו, לא ממש רואה שאתם בעניין.

קשר אחורי נורמלי, בלם, מגן ימני(אפילו אופציה זולה ב10 מליון), חלוץ או ווינגר כל אלה צריכים לעלות הרבה יותר מ60 מליון.

כמובן שאצליכם גם יכולים להוציא 30-40 מליון נטו ואף אחד לא יהיה מופתע. יציגו את זה כקיץ מופרע.
    זה פינאטס, בטח בקיץ שמקבלים מאמן הולנדי בלי שום נסיון ברמות האלה ואחרי שתאבד לפחות שחקן מפתח אחד משמעותי מההרכב.

יונייטד וצ׳לסי זה רק עוד 2 קבוצות מני רבות שמוציאות לפחות 200 מליון בקיץ.
    הנקודה היא שאתה לא מסתכל רק על יונייטד וצ׳לסי אלא על לפחות עוד 3 קבוצות שמוציאות את הסכומים האלה.
    זה התחרות שלך וכשנקודת המוצא מבחינת הסגל אצל מרבית הקבוצות האלה, טובה יותר.

6. Esomech Member

גאקפו ייקח את העמדה השמאלית
    לדעתי אליוט או שחקן חדש את הימנית.

לדעתי יגיע שחקן התקפה אחד גם עם גם סאלח וגם דיאז יעזבו. במקרה ואחד נוסף יעזוב יביאו עוד אחד.

עם ארנולד יעבור לקישור.
    איפה בדיוק אתה מכניס ומביא גם עוד קשר אחורי להרכב? אתה מוציא את מקאליסטר?

דיאז לא יימכר בפחות מ60/70.
    כנל גם סאלח 60/70
    (גם לא נונייז)
    על מורטון תוציא עוד 20
    על קלהאר עוד 20/30
    גומז יעזוב? עוד לפחות 30 גם
    קראבליו? עוד 20
    צימיקאס? 10 לפחות

תעשה את החישוב אתה.

ברור ששלושה שחקנים צריכים לעלות יותר מ60.
    תוסיף מכירות והופ אתה יכול להביא אותם.
    ובלם מחליף הכוונה זה שלא תלך על ארואחו ב100 מיליון, אתה תלך על בלמים אחרים בפרופיל אחרים שיעלו לך 60. שזה בדיוק מה שרשמתי למעלה אגב. לא יודע איפה ראית שרשמת 30/40 מיליון על עמדה מסויימת.

שחקנים שפעם היית מביא ב30/40 היום עולים 60/70
    ושחקנים שפעם היו עולים 60/70 היום עולים 120 ומעלה.
    ואלה בדיוק הסכומים שהתייחסתי אליהם לכתוב את זה שוב שהפעם תראה? אין בעיה

בוא נניח ממכירות גייסת 160 מיליון.
    תוסיף לזה את ה60 נטו שנניח תקבל מהבעלים

יש לך פה 220 מיליון. בוא נעגל למטה אפילו 200 מיליון
    הבאת בלם - בוא נגיד ב60 מיליון והגזמתי
    בוא נגיד הבאת שחקן התקפה ב90 מיליון וגם פה עוד יותר הגזמתי.
    על מגן/קשר (שוב תלוי בארנולד) תוציא עוד 50/60

כמה אתה? ב210 מיליון אחרי מכירות.
    כל שחקן אחר שיעזוב ויצטרך תחליף מאמין שזה יהיה ראש בראש.

אתה נתת את צ’לסי ויונייטד כדוגמאות תראה איך הן מפזרות כסף באהלן אהלן למרות השינויים בצוות המקצועי. אני אומר שההוצאות כסף שלהן לא רלוונטיות כי אתה רואה שהן עדיין לא מצליחות.

כל שאר הקבוצות מוציאות יותר וגם מתנהלות ברובן יותר טוב משתי הקבוצות האלה. מה שניוקאסל/טוטנאהם יעשו יותר רלוונטי.

7. k_700 Member

אם אני צריך לאמץ את הסגנון של סלוט מפיינורד אז לי עושה הרבה יותר הגיון לראות את דיאז לוקח את העמדה השמאלית מגאקפו שם.

אתה לדעתי ממש ניפחת את הסכומים שתקבל פה על כל החבורה שכבר מכרת.
    מישהו בדק עם קלהאר אם בגיל 25 בוער לו בכלל להיות שוער ראשון איפשהו? אתה כבר מכרת ב30.
    גומז 30 לפחות? למה? שחקן עם היסטוריית פציעות קשה, מגן בינוני.
    אם יעבור זה כנראה לקבוצות בסטטוס של פאלאס. זה לא הקבוצות שמוציאות 30 מליון על מגן.

בוודאי שאתה צריך קשר אחורי. מהסיבה הפשוטה שאין לך קשר אחורי בסגל.
    זה לא משנה אם תשים שם את טרנט כרג׳יסטה או תקח את מאק אליסטר לשחק ב-6. הם לא קשרים אחוריים.
    כן במצב כזה יהיה לך גראבנברח, מאק אליסטר, טרנט על 2 עמדות.
    כשסובו לדעתי פוטנציאל לשחק 10 או wide playmaker בימין(לפני אליוט לדעתי).

קשר אחורי עולה כסף, בלם עולה כסף, שחקן התקפה עולה כסף.
    ולדעתי אתה לא תכניס 160 מליון ממכירות.
    אבל בסדר, תמיד טוב לחלום.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

60 מיליון לפני מכירות ותסגור כבר מעכשיו את המקום בקונפרנס כי זה המקסימום שאתה מכוון אליו.

כל שחקן שתמכור שיכול להכניס כסף משמעותי זה גם שחקן שאתה צריך להחליף בהרכב, ועוד לפני מכירות אני צריך יותר משחקן אחד להרכב (אפילו בגישה שמרנית הייתי אומר שצריך לפחות 2 שחקנים להרכב).

9. Esomech Member

אז ברכישות אנחנו צריכים לקנות בסכומים של 2024.
    אבל מכירות אנחנו צריכים למכור בסכומים של 2012.

מגן בינוני לא מגן בינוני, פציע לא פציע. לא ימכרו אותו בפחות מ30 מיליון, זכה בהכל, חלק מהזמן היה שחקן הרכב, מלא ניסיון ועדיין בגיל יחסית טוב. פאלאס לא תוציא סכומים כאלה? יש קבוצות שכן יוציאו.
    קלאהר עשה אחלה של רושם במשחקים ששיחק כשהחליף את אליסון, 2 ריצות בהרכב בזכיות של הקבוצה בגביע הליגה בשנים האחרונות, אחלה משחק רגל. אם ראמסדייל וטראפורד נמכרו ב20/30, אז קלאהר בטח ובטח שיכול גם.
    אתה אומר 160 מיליון זה אופטימי. בוא תגיד לי כמה אתה חושב שבקיץ שבו 2 שחקני התקפה מהשלושה שציינתי למעלה כנראה יעזבו יכנס כסף ממכירות. הם לבד יהיו יותר משני שליש מהסכום הזה.

אם טרנט נשאר בתור מגן, יגיע קשר אחורי. אם לא, לא יגיע. סובוזלאי לא ישחק בדאבל פיבוט, מקאליסטר לא ישחק ב10 ולא יצא מההרכב.
    יש לך עמדה אחת פנויה בקישור תרצה או לא. יעזבו אחד משחקני הקישור האחרים (פארנברח/ג'ונס/אנדו) יגיע קשר אחורי. אי אפשר להעמיס כלכך הרבה כשיש לך גם את באייטציץ שיראה דקות.

איפה סובוזלאי ישחק זה לא משנה, ישחק וויד פליימקייר, ישחק 10, הוא לא יתפוס תקן של קשר אמצע/אחורי.

טוב לחלום טוב לחלום, שאני אמרתי בקיץ הקודם שיהיה אפשר למכור את פאביניו והנדרסון בסכומים שהם נמכרו בהם אמרת "גם הסעודים לא טיפשים ולא יבזבזו כלכך הרבה כסף עליהם" הכל בסדר, אני רואה בדיוק בכמה קבוצות מוכרות את השחקנים שלהם.
    אבל רק ליברפול תצטרך להוריד את התחתונים בשביל למכור כי כל השחקנים שלה חרא. שמעתי את הסיפור הזה.
    ב200 מיליון אחרי מכירות אתה יכול להביא אחלה שחקן התקפה, אחלה בלם ויודע מה, גם אחלה קשר אחורי.

10. oranfu Member

את מי אתה יכול למכור, שיכניס כסף משמעותי, והוא לא שחקן הרכב (למעט גומז שאני מסכים שאפשר למכור בסביבות ה-30)?

אני לא טוען שאי אפשר למכור בסכומים יפים, אני אומר שמי שתמכור גם תצטרך להחליף בשחקן משמעותי.

אבל בלי קשר, אם לא הולכים להוציא כסף לפני מכירות לא מעניין אותי בכלל מה יעשו כי אני צריך קודם להוסיף שחקנים איכותיים לפני שאני מחליף את אלה שלא מספיק טובים.
    בשביל להצליח בליגה הזאת צריך להוציא כסף.
    אפשר להוציא כסף ולהיכשל, אבל אי אפשר לא להוציא כסף ולהצליח.
    כשאתה נמצא בחצי התחתון של הליגה מבחינת הוצאות, בשלב כזה או אחר זה ישיג אותך גם על הדשא.
    כבר אין מאמן שמוציא 300% מכל השחקנים.

11. k_700 Member

ימכרו את גומז בהתאם לביקוש שיהיה עליו.
    אם תבוא קבוצה כמו טוטנהאם או ניוקאסל ותחליט שהיא רוצה עוד אנגלי לסגל אז כן אני מסוגל לראות אתכם מקבלים את הסכום הזה.
    אם תגיע קבוצה כמו פאלאס או פורסט אז לא(הם בכלל מסונדלים). אולי השאלה, אולי השאלה עם סעיף אולי לא תמכרו.

קאלהר גם יכול היה לעבור בקיץ שעבר, גם אז היה יכול להגיד שיחקתי פה, נתתי נצחונות והופעות טובות שם.
    הוא בחר להשאר במקום הנוח שבו אפשר להמשיך לספר כמה אתה יותר טוב מרוב השוערים בליגה מבלי באמת לקבל זרקור של שוער ראשון, החיים הנוחים.
    קיבלנו רמזים שזה הולך להשתנות? שהוא החליט שמספיק לו? שהגיע הזמן לפרוס כנפיים ולעוף מהקן? ברור שאם כלומניק כמו הנדרסון עובר בעסקה שתגרד 25 אז גם קלאהר על הנייר יכול לעבור בליגה הזאת בסכומים האלה.
    רק שזה לא יותר מרשימת מכולת כרגע.

אני אגב ממש לא בטוח כמוכם ש2 שמות מההתקפה שלכם הולכים לעזוב הקיץ.
    נונייז רק סיים עונה שנייה, אם תמכרו אתם לא תקבלו שם 60-70 מליון אולי הצעות עם השאלה וסעיף ואני גם לא בטוח שסלוט ירצה למכור אותו. למה בעצם? הציפיות ירדו, הוא עוד צעיר יש שם עם מה לעבוד, בטח אם מורידים גם את מפלס הלחץ כי מאבק על אליפות לא הולך להיות.

דיאז, אני אישית חושב שהוא מאוד מתאים לפרופיל של הקיצוני שסלוט אוהב לשים בשמאל. שם אולי הסוכן והאבא ידחפו למעבר אבל ביחד עם סלאח?
    אנחנו קוראים שאדוארדס רוצה לתת לסלאח חוזה חדש...
    לא אפול מהכסא אם תמכור שחקן התקפה אחד מהרוסטר הנוכחי.

אתה אגב קצת מתבלבל, אני בהחלט טענתי שאתם גם מסוגלים להוציא 40 מליון נט ספנד או אפילו פחות מזה.
    רק לא רואה איך להוציא 40 או 60 מקדם אותך במילימטר כשאין קוסם כמו קלופ על הקווים.
    כמו שאורן רשם, אם זה הסכומים תצפה לקרבות עזים על הקונפרנס ליג.

אני בהחלט רואה אתכם מתקמצנים על קשר אחורי גם הקיץ הזה ומתרצים בדיוק את התירוץ שרשמת לי(ההוא לא ישחק בדאבל פיבוט, טרנט ומאק אליסטר ישחקו תמיד). שאלת אותי מה אני חושב שצריך? זה המקום הראשון שהייתי מחזק. אין תוחלת לקבוצת כדורגל איכותית בלי קשר אחורי שיתן מה שאין לכם שם. מעבר לקרוז קונטרול עם הכדור וקידום המשחק אתה צריך מישהו מספיק איכותי הגנתית שיכול לתת מאצ׳ אפ הגנתי, להגן מול שטח ומתפרצות, להחזיר את הכדור לרגליים שלך, להוריד לחץ מהרביעיה האחורית.
    התחלה רעה מאוד לכל הצוות הניהולי המפונפן שלכם אם הם לא מבינים את הbasic הזה במיוחד אחרי העונה הנוכחית.

אתה חשבת בקיץ שעבר ביותר מהזדמנות אחת שרק פאביניו יעבור.
    מה קיבלת על הנדרסון מהסעודים? 13 מליון פאונד אחרי בונוסים וסעיפים שחלקם אפילו לא מומשו?
    מדהים, שברת את הבנק.
    ולהזכיר לך הנדרסון זה סמל, שחקן שזכה בהכל, שחקן נבחרת אנגליה, שם גדול.

אני חושב שאתה קצת יותר מדי אופטימי עם הסכום שתקבלו בקיץ על שחקנים ואני חושב שאתה לא קרוב להבין כמה להוציא 60 מליון בנטו במצב הסגל שלך זה כלום בפיתה בליגה הזאת.

אבל אוקי, רשמנו ונבחן את הניסוי המעניין הזה בשנה הבאה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם גם ארסנל נראתה הרחק מאחורינו.
    היום אני מסתכל עליהם ויכול רק לקנא באיך שהם משחקים.

המגמה הזאת תמשיך, וגרוע מכך...יבוא יום ויונייטד וצ'לסי יבזבזו את הכסף הגדול שלהן בצורה נכונה ואז גם הן ייכנסו לצמרת.

תמיד אם צריך להמר אם נתקמצן או לא, צריך ללכת על הקמצנות.

הבעלים הנוראיים האלה הבינו את הנוסחא, אתה מביא אחראי מקצועי תותח והוא יגשר על הפער הכלכלי הגדול שיש לך מהיריבות שלך.
    זה הצליח להם בענק עם קלופ = העפיל לאלופות כמעט כל עונה.
    עכשיו הימרו על אדוורדס, נתנו לו את המושכות, את הטייטל, את המשכורת, את האחריות.
    הוא יצטרך לעבוד ביעילות בתקציב נמוך בהשוואה ליריבות.
    נראה אם הם שיחקו אותה שוב.

אני מרוצה שמכינים את כל התפקידים האלה מראש וערוכים למה שיגיע. יודעים מה רוצים.
    לפחות אחרי שהחליטו על המודל, שיבצעו אותו כמו שצריך ונראה שזה מה שעושים.
    ציפיות לתקציב כלשהוא, אין לי בכלל. אני כל כך פסימי שאני לא אופתע אם כסף שייכנס על סלאח יילך לכיסוי הוצאות מהקיץ שעבר.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. Esomech Member

נכון, לא תיארתי לעצמי מצב שיתנו לשניהם לעזוב.
    להוציא על הנדרסון 13 מיליון פאונד זה הרבה מעבר למה שדמיינתי. סמל, עשה הכל, בלה בלה בלה, בן 34, לא זוכר לי שגומז כזה מבוגר.

לא גומז ולא נונייז יצאו להשאלה.
    נונייז לא ימכר בסכום ששילמו עליו במידה ויימכר, אבל לא יעזוב בפחות מ50.
    כמובן שהכל עניין של ביקוש, לא חסר קבוצות שירצו לקחת אותו, בין עם זה עולות חדשות ובין עם קבוצות אמצע טבלה. פאלאס קנתה פעם את בנטקה ב32 מיליון. גם את גומז אם היא תרצה היא תקנה בסכומים האלה. ורק בשביל הסדר הטוב כן? אני בכלל לא בעד למכור אותו.

זה שרשמו שרוצים להציע לסאלח חוזה חדש זה יופי טופי, לא רואה אותם מציעים לו חוזה באותו סכום שמרוויח עכשיו. למה שיסכים לזה?
    אתה אומר דיאז אחלה לסלוט, אני לא יודע כמה הוא רוצה בכלל להישאר, יש המון דיבורים סביבו בעיקר בגלל האבא שדוחף למעבר.
    על קלהר כבר יצאו דיווחים שרוצה לעזוב.

קשר אחורי זה תפקיד מאוד חשוב, לא חולק איתך על זה בכלל. אני גם הייתי מעדיף שיביאו קשר אחורי.
    חושב שכרגע סדר העדיפויות שונה. ואין מה לעשות, אי אפשר רק להעמיס ולהעמיס על הסגל. וכמובן שהכל תלוי במה יחליטו לעשות עם טרנט. אם ישאירו את מגן, אז לא רואה סיבה לא לחפש ולהחתים קשר אחורי.

רוב הדברים שאני חושב שיקרו הם לא בהכרח דברים שאני רוצה שיקרו, אבל אני מסתכל בצורה ריאלית על ההתנהלות שלנו עם אדווארדס במהלך השנים, וזה תמיד היה מחושב וחלק מתהליך ולא "חייב פתרון דחוף זריז כי כולם מתחזקים!!!!"
    אני בטוח שיש לו תוכנית פעולה, בין אם זה בבניית סגל מי עוזב מי בא בהתחשב בתנאים פיננסים, ותוכנית מקצועית מבחינת צוות מקצועי סלוט יוז וכו'..

איך אמרת נראה בעונה הבאה איך היה, אני יודע שגם אם יוציאו 60/50/40 או 200 מיליון אני נותן לו קרדיט לעבוד כמו שצריך ובהתאם לתוכנית שלו
    לא אקבור את העונה מעכשיו כי לא החתימו שחקן כזה או אחר בסכום כזה או אחר. כשברור שתוכנית ותבנית המשחק שלך אמורה להשתנות ואתה לא יודע איך תשחק, ומי מיועד לאיפה.
    בשונה לשנים עם קלופ אחרי שכבר עיצבנו לעצמנו תוכנית ותבנית משחק והיה נשאר לעשות רק שינויי פרסונל.

14. k_700 Member

לא רואה את נונייז עובר לקבוצת מרכז טבלה או עולה חדשה. בנטקה עבר לפאלאס כי מלכתחילה בנטקה היה כשרון שמיועד לקבוצות בסדר גודל הזה.
    נונייז זה השחקן הכי מרכזי בנבחרת אורוגוואי, שחקן שלפני שנתיים תפר את אירופה והוא עוד צעיר.
    אם יעבור זה לקבוצה גדולה מליגה כנראה אחרת.
    אתה יודע, השחקן והסוכן שלו יכולים לכוון את המעבר ליעד הבא, מה שכמובן יכול לפעול לרעתכם.
    אם הם נניח סגורים על יובנטוס אבל יובנטוס תעדיף לשלם דמי השאלה עם אופציה בהמשך אז הוא ילך ליובנטוס או שתשאירו אותו.
    זה תקף גם לדיאז. אני מאמין שיש מס׳ יעדים מאוד מסויים שהוא יכוון אליהם כי זה שחקן שעדיין נמצא בפריים שלו והרבה קבוצות מאירופה עקבו אחריו עוד מהקופה אמריקה האחרון ודרך העונה האחרונה שלו בפורטו.

לא רואה ב-13 מליון שקיבלת על הנדרסון כאיזה פסגה למצוינות ניהולית. 13 מליון מסעודיה, זה נחמד לא וואו בשום צורה.
    קוליבאלי שנה אחת צעיר מהנדרסון עם חוזה הרבה יותר גבוה משהיה להנדרסון אצלכם, עבר ביותר כסף. זה היה חליבה יפה של צ׳לסי בטח אחרי העונת זוועות שלו שם.
    לא זוכר מה רשמתי שחשבתי שתקבלו או לא בקיץ שעבר, אני כמעט בטוח שרשמתי שלא תקבלו עליו סכום גדול גם מסעודיה.
    ו13 מליון פאונד זה לא סכום גדול.

אם יוציאו 40/50/60 מליון נטו אני אהיה הרבה יותר סלחן לעבודה של אדוארדס, יוז, מארקז ושאר האנשים בצוות בעונה הקרובה.
    אי אפשר באמת לעבוד בצמרת הליגה האנגלית עם המספרים המגוחכים האלה.
    אסטון וילה מביאה שחקן התקפה אחד בסכום הזה. אתה מוציא סכומים כאלה? תכוון לאן שווסטהאם מכוונת.

15. Esomech Member

א. ההודעה לא הייתה מסודרת כמו שצריך, שאמרתי שקריסטל פאלאס שילמה 32 מיליון על בנטקה, התכוונתי שהם ישלמו גם על גומז לא על נונייז.
    ב. בשום מקום לא אמרתי שהמכירה של הנדרסון זה מקצוענות ניהולית, להפך זה יותר מזל משכל. עדיין שאני אמרתי שאפשר למכור אותו לקבוצה ב10 מיליון פאונד אמרת שזה גם אפילו יותר מידי.

כל השאר, זה לא מעניין מה יובנטוס רוצה ומה הקבוצה שדיאז רוצה לעבור אליה רוצה.
    יש סכום שדורשים. סה טו. זה לא מקרה מאנה שממש באו לקראת השחקן בגלל כבוד אחרי מה שנתן ורצון לא לתת לו ללכת בחינם.