ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הבנתי את הנקודה אבל לא הסכמתי איתה.
    ההבדלה בין המקרים פה נעשית מטעמים סובייקטיבים. מי אמר שלשחק בצורה דומיננטית מוכיח יותר על המאמן מאשר לשחק מסוגר?
    בניטז זכה עם טראורה האמן ריסה ודודק! יש קמפיין יותר גדול משלו? היה עדיף לו לשחק דומיננטי?
    אולי אם טאן האח היה משחק יותר מסוגר הוא היה זוכה?
    אם בניטז לא היה בליברפול בקמפיין הזה הוא בטח היה נהיה מועמד לליברפול כי היו אומרים שהוא גאון טקטי ויודע לסגור יריבות חזקות יותר מהקבוצה שלו.
    זה נראטיב שמושפע ממה שהבנאדם אוהב לראות. לכן מבחינתי זה לא הפקטור.

זה מתחבר לי לנקודה שהעלו פה שאולי חלילה אדוורדס רוצה את תומאס פרנק.
    זה לכאורה גרוע כי פרנק משחק כדורגל שעיקרו זה כדורים ארוכים לטוני/וויסה.
    האם זה אומר שהוא ישחק ככה בליברפול? זה פוסל את המועמדות שלו?
    למה להסתכל על זה ככה ולא להגיד שהוא לקח את ברנטפורד להיות מועדון שטריוויאלי לכולנו שהוא בפרמייר ליג מדי עונה בלי מאבקי ירידה בכלל כי הוא מצא את הסגנון משחק שיתאים בול למועדון הזה?
    אולי הוא יעשה את אותה הטרנספורמציה אצלנו?
    הכל תלוי איך מסתכלים על הדברים.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הכוונה "היינו מציגים את זה ככה"?
    טאן האח לא גרוע וסלוט לא גרוע.
    אתה היחיד שבטוח מה הרמה של כל מאמן ומאמן.
    אני אומר שהביאו את אדוורדס ויוז והם לקחו החלטה בעקבות מידע שאין לי.
    אם סלוט יהיה טוב או גרוע? אין לי מושג, אני אחכה ואראה ואם הוא יהיה גרוע בוודאי שמידת אשמה גדולה תהיה על אדוורדס. והפוך אם הוא יהיה מצוין.

הקופ בישראל, oranfu ו-Ori8 אוהבים את זה.
  3. Ori8 Member

מה זה מאמן פחות טוב על הנייר?
    כל הראיה הבנאלית על מי מאמן טוב ומי לא היא צרה ובעייתית בעיני בלשון המעטה. אנחנו שופטים נטו לפי תוצאות ויחסי ציבור. יש עוד פרמטרים לדברים האלה.

פוטצ׳טינו עשה עבודה גדולה בסאותהמפטון, עשה עבודה אדירה אחר-כך בטוטנהאם. לגמרי נכנס לרשימה של טופ המאמנים אז באירופה.

היום הוא בדיחה אחרי החלטות רעות מאוד שלו. ללכת לבית הקברות בפסז׳, אחר-כך צ׳לסי בגלגול הנוכחי שלה, ומה התחנה הבאה? מישהו פה היה רוצה אותו לקבוצה שהוא אוהד? בחיים לא.
    אם פעם הוא היה נראה כריזמטי, מגניב ומתקדם היום הוא נשמע כמו רוי הודג׳סון צעיר עם ראיונות הזויים ואמירות של בנאדם שלגמרי איבד את זה.

הוא לא מאמן טוב יותר? זהו? נגמר? לפני חמש שנים היה פגז והיום הוא פרסונה נון גרטה?

תחזירו את טן האח לאייאקס היום, כל הגדולות קופצות עליו. כדורגל מדהים, שחקנים אדירים שקידם לטופ, עונה עצומה בצ׳מפיונס פלוס ההילה של ההוא שהיה העוזר והתלמיד של פפ בבאיירן וכו׳.

היום הוא זבל? הבלוף התגלה?
    הדברים הם כל כך תלוי סיטואציה, שכל ההשוואות האלה פשוט נראות לי דביליות לחלוטין.
    יש עוד מיליון פרמטרים שאנחנו לא נכנסים אליהם.

לצורך הדוגמא נלך לישראל. שרון מימר מאמן טוב פתאום? הבנאדם היה שם נרדף לרכבת המאמנים בקבוצות בישראל. צחקו עליו שהוא לא יודע כבר את מי הוא מאמן כי הוא כל יומיים בקבוצה אחרת..

פתאום נותן עונה אדירה עם בני ריינה, אז הוא מאמן גדול? הרי עונה הבאה יפוטר אחרי כמה הפסדים וכלב לא יזכור את העונה הזאת.

אני חושב שבאופן כללי דברים הם קצת יותר רחבים ממאמן טוב או לא טוב. סגל מדהים שיכול להיבנות לפעמים די במקרה ויתחבר בצורה מטורפת יוציא איזה מאמן גנרי ענק ולהפך.

סלוט נחשב בעיני רבים לאיש מקצוע מוערך וטוב וסומן עוד באוטרכט כזה לפי מה שאני קורא ומבין מאנשים שעוקבים ויודעים.

זה מבטיח משהו? ברור שלא. הוא מגיע לסיטואציה אולי הכי קשה באירופה כרגע. משימה לדעתי באמת כמעט בלתי אפשרית לכל מאמן, בטוח שבעונה הראשונה אחרי מאמן כמו קלופ, עם שחקנים שבילו עם קלופ שנים.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחיי אני די בטוח שכל מה שאתה רוצה זה להפגין פשוט את הידע שלך על פיינורד.
    ההנחה הזאת שהוא יחקה אחד לאחד כל עמדה ועמדה ויעתיק את זה במדויק לליברפול היא טיפשית.
    גם כי אתה לא יודע אם זה מה שהוא מתכנן לעשות, גם כי אתה לא יודע מה הדעות של אדוורדס ויוז.
    אתה סתם מניח ומראה שאתה מכיר את פיינורד. אוקיי.
    זה שיש שם קיצוני שמאלי X לא אומר שהוא יצטרך קיצוני שמאלי X בליברפול, תיפטר מההיגיון הזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. MaxAaRons Member

Ori8 תיאוריה נפלאה באמת ,ח"ח , 10/10.

רק לא אחי... לא... לטן האח היה חסרונות ברורים טרם המינוי ביונייטד ,אף אחת לא באמת השתינה לכיוון שלו.
    טן האח (בדומה לפטר בוס) התקרה שלו הייתה אז ואני גם טענתי ב2 מחזורים הראשונים שלו בקבוצה ובקיץ שהוא חתם שהוא בדרך לטוונטה.
    יכול להיות הוא יעבור בדורטמונד של VAR ואחרי שהם יספגו 150 גולים בליגה הוא ילך לטוונטה :)

בינתיים לא טעיתי לגביו.

6. k_700 Member

לא מפגין שום ידע על פיינורד, בטוח שיש אנשים שעקבו אחריהם יותר מקרוב ומכירים הרבה יותר טוב.
    ממה שאני ראיתי ככה הוא משחק וממה שאני קורא אומרים שהוא מאמן שמאוד לא אוהב לשנות אלא מאמין בדרך שלו.

האם בסגל אחר של ליברפול יעשה התאמות וישחק אחרת? אולי. לא פסלתי את זה, אבל אני מאמין שהגיעו איתו להבנות פחות או יותר על הצורה שרוצים להעמיד את הקבוצה ולשחק וזה עושה הגיון שימשיכו עם ה4231 הזה כשזה הסגל הנתון ולא תשנה את כולו.

אם זה ממש מפריע לך אגב אתה גם לא חייב לקרוא, תתקדם יש הודעה מעל ומתחת.

7. k_700 Member

לא אמרתי את זה כגנאי. אני מאמין שבמאי 22 רוב הקבוצות שהיו מחפשות מאמן כדורגל התקפי בעולם היו מרגיעות את האוהדים שלהם אם הבחירה הייתה טן האח.

ואני מסכים עם ההודעה של אורי. אני אגב בהחלט יכול לראות את טן האח משקם את עצמו במקום אחר.
    גם פוצ׳טינו יכול. להכנס לצ׳לסי היה מעבר שלא היה צריך לקרות מבחינתו. במקום יותר רגוע הוא בהחלט יכול לעשות התאמות בלי לחץ ולחזור למסלול.

8. alexshw Member

קלופ לא יעשה צ'אבי?
    או שהוא יעשה בכר?

9. VAR Member

ההבדל הוא שבניטז עשה את זה ב2005 וטן האח עשה את זה לפני 5 שנים. ב2005 מוריניו היה נחשב לאחד המאמנים הטובים בעולם, ופחות משנה אחת לפני כן יוון זכתה באליפות אירופה. בימים ההם זה השתלם לך בלא מעט מקרים לשחק סגור. מה מזה רלוונטי היום? איזו קבוצה הגנתית זוכה היום בתארים בליגה עם קבוצות התקפיות בעלות אמצעים דומים או טובים יותר?

אז לא, אני לא חושב שיש מקום להשערות "אם טן האח היה משחק סגור הוא אולי היה זוכה". פשוט כי הכדורגל השתנה ואלה שלא עשו את ההתאמות גומרים כמו מוריניו ולא עם גביע האלופות.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחזור לחרא הזה!??!
    הוא עשה מעל ומעבר, אם יש לו טיפת שכל הוא יברח ולא יסתכל אחורה.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

צריך לקוות שהקריסה הטוטאלית הזאת תעזור לנו בקיץ. שהאוהדים המטומטמים האלה לא יתחילו לספר סיפורים שאלה שחקנים מצויינים ורק צריכים מנוחה\שינוי.
    לחתוך בבשר (החי).

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  12. Rushie Member

יש שחקנים מצוינים. יש פרוספקטים טובים.
    יש גם כמה שחקנים שצריכים ללכת.
    לא הייתי עושה שינויים דרסטיים. יש בסיס טוב להתחלה עבור המאמן החדש.

אנחנו פשוט לא קבוצה לאליפות. היינו גרועים בעונה שעברה, החלפנו קישור שלם בקיץ. אתה לא הופך כ״כ מהר לקונטנדר על אליפות כשהתחרות שלך זה סיטי וארסנל הנוכחית.

המטרה הייתה טופ 4 וכנראה שנשיג אותה בלי תחרות של ממש, הוספנו על זה גם גביע חביב, זה מעיד שלא מדובר פה בקבוצה שכולה כלומניקים.
    התגובות היו הרבה פחות חריפות אם המשבר היה קורה בפברואר ואז היינו אוספים את עצמנו לרצף של נצחונות כדי לסיים עם אותן הנקודות בדיוק.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין דרך בה תפרט את הסגל שלך בצורה נורמלית ולא תגיע למסקנה שצריך שינויים דרסטיים.
    מגן ימני, מגן שמאלי וקשר אחורי = חובה מלכתחילה.
    כל שחקן שתוסיף זה כבר 4 רכישות וזה כבר דרסטי.

14. Rushie Member

לא דרסטי 4 שחקנים. דרסטי זה הצעות להחליף את כל ההתקפה כפי שניתן לקרוא פה כל יומיים.

15. oranfu Member

דראסטי ועוד איך.
    כל ההתקפה צריכה ללכת.
    אתה לא רוצה עד כדי כך דראסטי? בסדר, לפחות 2 מהם צריכים ללכת ובמקומם 2 שחקני הרכב חדשים.
    קשר אחורי.
    מגן שמאלי.
    בלם.
    כנראה מגן ימני.

כל מה שכתבתי פה, לדעתי זה אפילו שמרני לעומת מה שצריך.

לא יודע איך מישהו יכול לראות את שחקני ההתקפה האלה ולא לדפוק את הראש בקיר.
    ההסבר היחיד הסביר מבחינתי למה לא להחליף את כל ההתקפה בקיץ אחד זה כי זה שינוי קיצוני מדי.
    אני לא מסכים עם זה, כי הם פשוט לא טובים ואני לא רואה איזה בעיה יכולה להיות לי מלהחליף את כולם.
    אין אפילו אחד שם שאני אתבאס לראות עוזב, אולי למעט ג'וטה כי הבעיה שלי איתו היא בעיקר הכשירות.