ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

הגביע לא מעניין. אין לנו סגל להתמודד במסגרת אחת אפילו, אז מה אנחנו צריכים את החרא של הגביע?
    לא רציתי להפסיד כי זה להם, אבל אני מעדיף לא להשתתף בכלל בגביע. התואר הזה לא מעניין וכלכלית הוא לא משתלם ומה לעשות שאנחנו נואשים כלכלית כמו הקבצן בצומת עזריאלי?

מילא להשתתף, אם היינו יכולים לשחק רק עם הנוער. אבל איכשהו, בצורה מאוד מוזרה, אנחנו מקבלים כל הזמן קבוצות פרמיירליג חזקות בגביעים אז זאת לא ממש אופציה.

לא רואה שום דבר חיובי. אתמול סלאח הצליח להבקיע מהמצבים שלו לשם שינוי.

ברור לכולנו פה שטיאגו לא צריך לשחק את האחורי. גם לא הביאו אותו בשביל לשחק אחורי.
    מה לעשות שאין לנו בלמים כשירים אז הקשר האחורי שלנו נאלץ לשחק בלם כל העונה? הנהלה של זונות.

2. Raulito Madridista

אני לחלוטין לא חושב שעוד כמה משחקים בגביע היו גורמים לכם שלא להגיע לטופ4, היריבה הבאה היא ווסטהאם, אף אחד לא אמר שצריך לשחק עם ההרכב הראשון לחלוטין מבין אלה שכשירים, באתגרים הבאים. לדוגמא - הייתי משחק עם פירמינו כדי לנסות עוד פעם להחזיר לו את הביטחון אבל את סלאח הייתי מספסל. תואר כן יוקרתי לטעמי ושוב זה לא שאתם זוכרים בו כמעט כל שנה שלישית כמו ארסנל.
    לגבי טיאגו ברור שהוא לא צריך להיות הקשר האחורי אבל לטעמי הוא גם לא כזה דומיננטי וטוב בשליש האחרון, הוא לא יוצר כל כך הרבה מצבים והוא לא מבקיע או מבשל. שנתיים בבאיירן היו לו מספרים של תשעה שערים ושבעה וזה נחמד ונכון שהוא לא מגיע ל-50 משחקים אבל זהו. הוא מדהים כדי להשתחרר, לחלק את הכדורים, הוא יכול לייצר מצבי הבקעה אבל זו לא הדומיננטיות ואיזור החיוג שלו. בקיצור גם כשהוא יצבור עוד ועוד משחקים בקבוצה, תיאום וכדומה (אגב, אולי הוא קצת הפריע בכדור החופשי אתמול, לא?) אני לא חושב שזה ישתפר במידה ניכרת. הבעיה היא במגנים כרגע.

3. oranfu Member

אני לחלוטין חושב שכבר היום אנחנו בספק לא מבוטל לטופ4.
    אז כן, עוד איזה כמה משחקים שעלולים לגרור פציעות בסגל כל כך קצר בעונה כזאת עמוסה - סיכון גדול ומיותר.

אני אולי קצת קיצוני בגישה שלי לגבי הגביע ולא רק באנגליה אלא בכלל (תואר לקבוצות קטנות מבחינתי). אם היה לנו סגל חזק אז שיהיה, לא מפריע לי בתור בונוס. אבל כשיש לנו בלם אחד בסגל וגם הוא יכול לשחק רק פעם בשבוע, כשיש לנו רק 3 שחקני התקפה בסגל (והם גם ככה נראים סחוטים פיזית) - זה פשוט לא שווה את זה. כמו ששילמנו ביוקר על משחק מיותר לגמרי באלופות עם פציעה ארוכה של ג'וטה.

טיאגו צריך לשחק את ה-8.
    יש לנו בעיה קשה מאוד בהנעת הכדור במרכז המגרש. טיאגו אמור לעזור להניע את הכדור באזורי צפופים ותחת לחץ, איכויות שאין לנו בכלל בקבוצה כשקייטה פצוע (כלומר תמיד).
    הוא לא צריך לייצר את השערים, הוא צריך להניע את הקבוצה קדימה באמצע כי בלעדיו קבוצות פשוט לא צריכות לסגור את האמצע אצלנו, הן מצופפות דווקא באגפים בשביל לפגוע במגנים ואין לנו פתרונות לזה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

David Ornstein
    @David_Ornstein

·
    16m
    Like most, Liverpool expected to have a quiet last week of window as things stand. They contacted Sokratis last week to check situation but nothing further & he has joined Olympiakos. #LFC recruitment plans have always been focused on summer

סוקרטיס זה עסק יקר מאוד, לשלם עכשיו לעוד שחקן עוד חוזה. בעייתי.

5. k_700 Member

עדיף להשאיר את המים החמים במקלחות אתה אומר.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

הבנזונה רצה החזרים על נסיעות, חושב שאנחנו פראיירים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

השיחות בין FSG לקבוצת המשקיעים של בילי בין לגבי כניסה כמשקיעים ב-FSG הסתיימו בלי עיסקה. לא הגיעו להסכמות לגבי הסכומים.

8. oranfu Member

לפי ליגת הכסף של דלויט, אנחנו במקום החמישי בעולם השנה מבחינת הכנסות (זה כבר לוקח בחשבון את הירידה בהכנסות ב2020 כתוצאה מהקורונה) אחרי ברצלונה, ריאל, באיירן ויונייטד.
    לפני שנה היינו במקום 7.

אבל איכשהו יש לנו פחות כסף לרכש מלרוב המועדונים באנגליה..

9. alexshw Member

שכר שהתנפח, הרבה בונוסים ששולמו על הישגים.
    הגיוני שהוצאות שלכם עלו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. oranfu Member

לא הנקודה.

מבחינת ההכנסות, יש רק 4 מועדונים שהכניסו יותר מאיתנו.
    איך יש מועדונים אחרים שיכולים להמשיך לתפקד ולעשות רכש בתקופה הזאת ואנחנו לא? איפה כל הכסף שלנו?

לאוהדי ליברפול החוכמולוגים היתה במשך שנים בדיחה מאוד פופולרית. אחרי שאברטון מכרו את ארטטה, הם כל הזמן היו אומרי "איפה הכסף שקיבלנו על ארטטה, ביל?" כבדיחה כאילו אוהדי אברטון בוכים לבעלים (ביל קנרייט) שלהם למה הוא לא עושה רכש.

אותם חוכמולוגים היום לא מבינים שהבעלים שלהם מחרבנים עליהם ולא שואלים בעצמם איפה כל הפאקינג כסף?

עכשיו, אני לא טוען ולא חושב ש-FSG לוקחים לעצמם את הכסף. לא. הם פשוט לא מוכנים להוציא כסף על שחקנים.

11. oranfu Member

לפי פירס וסיימון יוז, יש בסגל ובצוות המקצועי פליאה על זה שהקבוצה לא התחזקה בינואר.
    יש מצב יותר מסביר שזה שהבעלים זורקים כזה זין גם פוגע בתוצאות שלנו.
    כולם מבינים שבנסיבות הקיימות אין לנו את היכולת לקחת תארים העונה (וגם לא ממש להתמודד) ואני לא אתפלא אם גם השחקנים שלנו הרגישו כאילו הוציאו להם את האוויר מהמפרשים.

פירס ויוז מאוד מקושרים במועדון. תחשבו מתי בפעם האחרונה ראיתם את פירס מעביר ביקורת (אפילו מרומזת) על המועדון? המצב מאחורי הקלעים לא טוב וההתנהלות המחורבנת של הבעלים עלולה לעלות לנו מאוד ביוקר.
    לספר לנו (ולקלופ, ולשחקנים מובילים) שהמועדון הזה מכוון להתחרות על התארים הכי גדולים לא מחזיק מים. כל העבודה של קלופ והשחקנים בשנים האחרונות פשוט נזרקת לפח על ידי FSG.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא כבר עלתה ביוקר.
    אתה 7 מסיטי, הם במומנטום חיובי אתה במומנטום שלילי.
    לקחת עונה של סיכוי לאליפות וזרקת לפח.
    ההשפעה על השחקנים ברורה מבלי שפירס יכתוב לי.

13. oranfu Member

עזוב את האליפות העונה לרגע (ביזיון), אבל ההתנהלות הזאת עלולה לפגוע לנו קשות גם בעונות הבאות.

היתה לי הערכה שיש לזה השפעה עוד לפני הכתבה של פירס. אבל עצם זה שפירס, פחות או יותר שופר של המועדון, רושם כאלה דברים צריך להדליק הרבה נורות אזהרה לכל המטומטמים שעוצמים עיניים למתרחש.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורן מרגיש שהטרמינולוגיה שלך נהייתה קיצונית מדי... just saying.

אבל אין ספק שהכתבות שיוצאות בתזמון הזה מכתבים מקושרים כאלה היא מדאיגה מאוד. מתחבר למה שכתבתי לפני כמה ימים, אני מאוד מקווה שלא מתחיל להיווצר פה איזה קרע בין קלופ לבעלים. אם איכשהו נאבד אותו בגללם תהיה מלחמה עם האוהדים.

כל זה על שחקן שהסגל הזה צועק לו ומשווע לו, לא תגיד איזה לוקסוס. יש פה פגיעה מתמשכת בשחקנים כמו וויליאמס שגם אם נניח שמחזיקים ממנו נזרק למים עמוקים מדי, פאביניו שמשחק מחוץ לעמדה, טרנט שנאלץ לעשות יותר הגנה, תיאגו לא בעמדה שיועדה לו. יותר ברור מהצורך שלנו לבלם אין.

מחדל עצום.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

פשוט מתוסכל ומיואש.

אני גם משתדל לא לקלל אף אחד, אולי נפלט לי משהו מוגזם בלי ששמתי לב.

מצב נושא:
הנושא נעול.