ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מקושרים אליו לא מהיום.

מהמעט שראיתי אותו הוא נראה דיי טוב.

2. yakov_y YNWA

טאיוו אווניי הוא חלוץ ניגרי בן 23 שהחתמנו ב-2015, כחודש לפני שקלופ הגיע.
    החלוץ עבר 7 השאלות ב-6 עונות ועדיין שייך לנו, היום הוא כבש נגד דורטומנד ויש לו 4 שערי ליגה ב-6 המשחקים האחרונים.

מעניין יהיה לראות אם ימשיך ברצף הזה, קאריוס איתו בקבוצה אבל שוער שני שלא שיחק עדיין.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

אין באמת סיכוי שישחק מתישהו אצלנו.

בכושר טוב כרגע אבל לא בדיוק הרשים בכל ההשאלות עד היום והוא לא מספיק טוב.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלאח על הספסל.
    דווקא מאנה נראה לי גמור יותר.

5. oranfu Member

חד משמעית, מאנה נראה הרבה יותר שחוק.

הרבה מאוד על הכתפיים של מאנה היום, אין ממש מישהו אחר שאפשר לצפות ממנו להבקיע.

6. Coutinho10 Member

Mohamed Salah: "My future is in Liverpool’s hands" - AS.com

AS: Let's speak a little about some Spanish clubs that you are always being linked with, namely Real Madrid and Barcelona. I was wondering if you would rule out playing for either of them.

Salah: I think Madrid and Barcelona are top clubs... We never know what is going to happen in the future, but right now I'm focused on winning the Premier League and the Champions League again with my club.

AS: How much longer do you see yourself playing for Liverpool?

Salah: [Laughs] That's a tough one, but right now I can say that everything is in the club's hands. Of course I want to break records here and, I repeat, every record in the club, but everything's in the hands of the club.

AS: Regarding the Champions League, we didn't mention about the last game where you were meant to be the captain, but in the end another player was chosen. How did you take it?

Salah: Honestly, I was very disappointed. I was expecting to be the captain... but it's a manager's decision, so I accept it.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  7. Scouser Member

נשמע כמו ראיון שנועד לחמם את סלאח עלינו לטובת מעבר לספרד ("איך אתה מרגיש שלא נתנו לך להיות קפטן?").

קייטה פותח. מי מהמר שהוא ישרוד מעבר לדקה 60?
    משחק שכולו על מאנה. נקווה שיבוא חד יותר היום מאשר מול הספרס.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייטה ומינאמינו ביחד ב11 בסלהרסט פארק.

https://media.giphy.com/media/55itGuoAJiZEEen9gg/giphy.Xxx

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Ori8 Member

נתנו שביעייה ויש לי קטנה על קייטה. כאילו מה הקשר..

לילה שבו לא הצלחתי לישון הוביל אותי אתמול לצפות באיזה סרטון שמצאתי די במקרה באיזה פורום אוהדים של לייפציג ואני לא מצליח להרגע.
    וידעתי שהוא שחקן. ראיתי פה ושם דקות שלו, ראיתי קטעים, התלהבתי כמו כולנו, אבל וואו. לא הייתי מוכן למה שראיתי בסרטון הזה עליו שנמשך 15 דקות.. איזה מפלצת כדורגל. מפלצת. חיה רעה. הבנאדם עושה כל מה שפאקינג מתחשק לו על המגרש. לא סופר, לא רואה אף אחד ממטר. נראה 5 רמות מעל כל מי שמשחק לידו. אני לא נרגע מזה. כל המשחק היום חשבתי עליו.

לא יכול להיות שזה אותו אחד שמשחק אצלנו עכשיו. אין דבר כזה. ימות העולם ואני לא אשכנע שזה אותו בנאדם. אני לא זוכר שראיתי קטעים כל כך כאלה משחקן מרכז מגרש בשנים האחרונות. לא זוכר. הרגשתי שאני רואה את אינייסטה בשיא שלו.

יש קטע שהוא אשכרה משתחרר כמו מראדונה מאיזה 30 שחקנים שנמצאים עליו ולא מצליחים לגעת לו בכדור. משתחרר מהם - טס קדימה, שולח מסירה בעין עקומה ימינה בין מגן לבלם.. וזה עוד על קצה המזלג.

אני לא מצליח להשתחרר מזה. מה קרה פה? למה הוא נראה ככה? לא יכול להיות שפערי הרמות בין הבונדסליגה לפרמייר-ליג הם כמו ליגת העל והפרמייר-ליג. זה לא סביר. איך הגוף שלו פתאום החליט לא לעמוד בעומס הזה? מה לעזעזל קרה פה? זה סיפור שיש להתעכב עליו. זה לא עוד שחקן סתם שלא הסתגל וקורה וזה מה יש. זה לא יכול להיות. אני לא רוצה שזה ייגמר, לא רוצה לראות אותו הולך. מפחד שהפיצוץ יקרה לו במקום אחר. עם קלופ אי אפשר לדעת, יכול להיות שהוא עוד מאמין בו. אני פתאום מאוד מקווה שכן. שמשהו, מתישהו, יקרה שם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אם אתה רוצה להבין חלק מהעניין, לך חפש סרטונים של כל מני בינוניים ששיחקו אצלנו ואתה ראית 90 דקות שבוע אחרי שבוע. נניח כל מני ללאנה, מרקוביץ' כאלה. אתה תבין מה שווים סרטוני יוטיוב.

מה שקורה לקייטה כרגע לדעתי זה גם הרבה על קלופ. אמרתי את זה לפני כמה זמן לדעתי, קייטה הופך לווינאלדום וזה לא הגיוני שזה רק עליו, זה גם הוראות מקלופ. אם זה כי הוא הרים ידיים ווויתר על השחקן שהוא חשב שהוא מקבל או מה, לא יודע.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לו רית'ם, זה קודם להכל.
    כל עוד לא יהיה רצף של 2-3-4-5 חודשים של כדורגל, אין מה לדבר.
    זאת קבוצה תותחית עם דרישות קשות מאוד. הוא און אנד אוף במגרשים, הוא הולך על פציעות מעצבנות קטנות כאלה ויושב בחוץ 1-2 חודשים כל פעם. אין לו שום קצב.
    בתקופה היחידה שלו אצלנו שהיה קצת קצב הוא נתן כדורגל טוב.
    כל עוד לא יראה שהוא מתאים פיזית לדרישות שלנו, הוא לא יהיה רלוונטי.

VAR, owen11111, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

לא מסכים שזה סתם עניין של יוטיוב.

קייטה היה אדיר בלייפציג. אחת ההחתמות הכי מלהיבות שזכורות לי שעשינו. הייתי רואה אותו בלייפציג ולא יכול לחכות שיהיה אצלנו.
    דריבל מטורף, מסירות עומק של אינייסטה. לא משנה כמה היו לוחצים אותו זה פשוט לא היה מדגדג לו.

אין לי מושג למה זה כל כך רחוק ממה שרואים אצלנו.
    ברור שההתאקלמות אצלנו לא היתה טובה. הזכירו הרבה שהוא בכלל לא דובר אנגלית וזה מפריע, אחר כך התחיל להיפצע כל הזמן וזה פשוט לא מתחבר.
    לצערי הרבה איבדתי תקווה. אני משוכנע שיש בפנים שחקן ענק, אבל אני כבר לא רואה את זה קורה אצלנו ועדיף שנביא מישהו שכן ישחק כמו הבנזונה הכי טוב על הדשא בכל מגרש שמגיע אליו.

13. Rushie Member

אולי זו רק פרשנות שלי אבל אני חושב שאם קייטה היה הופך למה שציפינו ממנו לא היינו מביאים את טיאגו, ככה שנראה לי שבמובן מסוים גם קלופ ויתר.
    הוא כישרון גדול, הטאץ' שלו בכדור זה משהו שאתה נולד איתו, אבל מה הסיכויים שזה יקרה אצלנו אחרי שנתיים וחצי כאלה גרועות? לא התרשמתי שיש שם אישיות חזקה שיכולה להוציא אותו מזה. ברור שגם כקבוצה שנלחמת על התארים הגדולים אין לנו גם הרבה אופציות לתת לו לנסות ולחזור לעניינים.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק שהדיון הזה מתנהל אחרי אחד המשחקים הבודדים הטובים שלו בשנה +- האחרונות.

אני חושב שזה לא עניין של פערי רמות ו/או קלופ. שילוב של שני אלמנטים: האחד שגיל הרחיב עליו זה קצב, לשחקן כמוהו שמשחק על הקצה (בקטע טוב) זה קריטי. כנ"ל לצורך העניין בובי... כשהוא בלי בטחון ובלי קצב, זה מחרב את המשחק שלו כי הכל אצלו זה על הקשקש. לדוגמה, הדריבל של שניהם בנוי על להראות הרבה מהכדור ובכך לעבור שחקנים כי אין להם את המהירות הנדרשת, כשהקצב נפגע = איבודי כדור מסוכנים מאוד.

האלמנט השני הוא סגנון המשחק. מה שתיארת פה שהוא עבר בין 30 שחקנים, כמה פעמים ראית את זה קורה בליגה? עזוב בקישור המרכזי אלא בכלל בכל הליגה. כמה פעמים ראינו מישהו עובר יותר משחקן-שניים במהלך? זה תמיד נגמר באיזה תיקול חזק או בשימוש אגרסיבי בגוף. גם היום במשחק טוב שלו נפנפו אותו מהכדור לא מעט, הוא חלש מאוד, פשוט ככה. חולשה פיזית באה לידי ביטוי הרבה יותר בפרמיירליג מאשר בכל ליגה אחרת לדעתי.

Coutinho10 ו-owen11111 אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

לא צריך שיעבור דריבל על 4 שחקנים, אבל הוא אצלנו לא עושה דריבלים גם על שחקן אחד בד"כ.

זה פשוט לא הולך ואולי באמת כמו שגיל רשם, הוא פשוט לא בכושר כי כל שני משחקים הוא נפצע.
    הרבה מהפעולות הן פעולות של high risk high reward, ההבדל בין הצלחה לכישלון בפעולות שלו מאוד דק וכשהוא לא בכושר (rhythm כמו שקלופ אוהב להגיד) אז זה פשוט לא עובד.

גרמניה זאת לא הליגה הישראלית, היא פיזית בעצמה. זה לא מסביר את ההבדל הזה בין מה שהיה שם למה שיש אצלנו. שם גם ניסו לשים גוף ולתאקל וזה לא ממש הצליח נגדו.

מצב נושא:
הנושא נעול.