ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ori8 Member

מאוד הייתי רוצה לראות את ווינאלדום מאריך חוזה. אוהב אותו מאוד למרות הבעיתיות שלו. אפשר בכלל לזלזל במה שהוא נותן? הבנאדם סוס עבודה שלא נפצע בחיים (קורע את הרצועה הערב באימון). איך אפשר לוותר עליו כשכל שאר הקישור שלך זה שחקנים שנפצעים כל שני וחמישי אני לא יודע.

אפשר להגיד עליו הרבה דברים אבל כשצריך אותו הוא פשוט מתעלה. היה מפלצת אתמול. עם סגל מלא היינו מפסיקים לסבול ממנו במשחקים בהם אין בו שום צורך, אבל כקשר בסגל הזה? נותן לו את החוזה שהוא רוצה ומתקדם הלאה.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  2. Rushie Member

אישית אני לא מת עליו אבל כן מעריך מאוד את העבודה שהוא עושה על הדשא. הוא שחקן טוב וחשוב לשיטה וגם אני הייתי נותן לו את החוזה שהוא רוצה. פשוט בשלב כזה מאוחר כבר לא נראה לי שזה יקרה.

3. Coutinho10 Member

טומי זה לא נחשב כמסירת מפתח (לפחות למיטב הבנתי) כי מי שהפך את הסיטואציה למסוכנת זה מאנה עם ההטעיה. עם זאת, הכנסת הכדור של ג'ונס הייתה מושלמת, לא חזקה מדי, לא חלשה מדי, וגם אם מאנה לא היה עושה הטעייה כזאת כל הכנסת כדור למאנה לתוך הרחבה היא מבורכת כי הוא בקלות יכול לסחוט פנדל.

להגיד שג'ונס לא נותן מסירות מפתח זה אולי נכון (לי דיי זכור שברצף המשחקים האחרון היו לו לפחות 3-4 כאלו), אבל הוא מעז, מוסר קדימה, מחפש את השער ומלבד המסירות הוא גם פותח את ההגנה עם הדריבלים הנפלאים שלו.
    בלי קשר, כבר 3 שנים הקשרים שלנו לא נותנים מסירות מפתח כך שאם הוא יתן כאלו בהמשך זה בונוס ביחס למה שהיה עד היום.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו בדיוק על זה אני מדבר... שם לו כדור מושלם לגול ומתעסקים לי בהאם מאנה עשה הטעייה עם הגוף או לא. זאת האמ-אמא של מסירת מפתח, לא קונה את החישובים האלה אם ככה הם נראים.

oranfu ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

לא יודע מה זה מסירות מפתח, באופן כללי הרבה סטטיסטיקות הן חסרות משמעות אם לא נלקחות בהקשר למה שקורה על הדשא.
    אם מאנה בועט למשקוף ופנימה במקום למשקוף והחוצה את המצב הזה השורה הסטטיסטית נרשמת עם בישול ונראית מרשימה הרבה יותר.

ג'ונס ממש לא נפטר מהכדור בפעולות טריוויאליות. הוא מוסר מסירות עם תכלית, הוא מחפש הזדמנויות לדריבל לעומק כמו בגול הראשון אתמול, כמו בכדור לטרנט בבישול לגול הרביעי נגד וולבס, בפריצה הגדולה נגד פולהאם...

6. k_700 Member

ההצעה האחרונה שלכם לפי מה שאני זוכר לווינאלדום הייתה עלייה של 40 אחוז מיידית בשכר(3 שנים הוא רוצה, לא?) והוא סירב.
    בעוד בערך שבועיים קבוצות יכולות להתחיל להציע לו חוזים לקיץ שזה ההימור כנראה הטווח שבו הוא והסוכן שלו יצליחו להוציא עוד פוש אחרון במו"מ איתכם.

השאלה היא כזאת, הוא שווה בגיל 30 הכפלה של השכר שלו?? לא בטוח בכלל.
    הוא סוס עבודה, היה לו רצף השנה של 6 משחקים ב17 ימים בלי פציעות וחיסורים.
    אני חושב שההתקדמות של ג'ונס צריכה לתת לכם דווקא את הבטחון שאפשר להתקדם משם(כי בניגוד לקיץ יש עוד אופציה למרכז הקישור שהיא אפילו עולה עליו).

אם אני אדוארדס וקלופ אני מסיים איתו את העונה ומביא מישהו צעיר הרבה יותר(גראבנברץ' של אייאקס זה האידיאל לשידוך עם קלופ לדעתי).

כמובן שרוב הסיכויים שיאיריכו לו חוזה בטח כשאתה צריך לשקול את הדברים האלה בסיטואציות שחצי סגל נובל לך והוא פחות או יותר נראה השחקן עם הכשירות הכי טובה בסגל.

7. owen11111 Member

לא חושב שיש סיכוי שנראה אותו בשבת.
    אבל אם יהיה בסגל לווסט ברום בעוד 10 ימים או ניוקאסל בעוד שבועיים? יכול להיות מאוד נחמד.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל בשבת אני מאמין שתהיה רוטציה.
    קלופ תמיד מדבר על זה ששחקנים צריכים 72 שעות ריקאברי.
    אני מהמר על מינאמינו קייטה ואוריגי ב11.

Scouser Tommy ו-owen11111 אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

אף אחד לא יודע מה הציעו לווינאלדום.
    נראה לי לא סביר שיש שחקן שקלופ מאוד רוצה והמועדון לא מוכן לתת לו משכורת של שחקן בכיר בקבוצה, אני מניח שיש עוד דברים שיש עליהם מחלוקת מלבד משכורת (אם בכלל).

אם צריך לנחש אני אנחש שבסופו של דבר יגיעו איתו להבנות והוא יחתום חוזה חדש.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא עיוור, אפשר להגיד עליו הרבה כשחקן אבל הוא נראה בחור מבין עניין. הוא רואה את קלופ מביא את אוקס, קייטה, עכשיו תיאגו, את קרטיס עולה מהנוער... הוא לא יהיה בחירה ראשונה בהרכב בעונה הבאה, אין ספק. גם העונה לא בטוח שהוא יצליח להדיח את קרטיס כל שבוע כשתיאגו יחזור. אבל זה לא משנה, עדיין יש לו הרבה דקות לתת במועדון שאני מאמין שנכנס לו עמוק ללב. וגם באיזו קבוצת צמרת כזאת הוא כן יהיה בחירה ראשונה?
    שייתן עוד שנתיים-שלוש פה כשחקן רוטציה ויחזור להולנד לפרישה. מה רע?

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

גם לא בטוח שבגיל 30 הוא מחפש הרפתקאות חדשות.
    אתה יודע, נניח ברצלונה, מישהו יכול להבטיח לו מה יהיה שם בכלל בקיץ?

לדעתי יש לו הרבה מאוד דקות כרגע בליברפול.
    הנדרסון לא צעיר, קייטה שביר, טיאגו שביר, פאביניו בלם.
    לא בטוח שהמצב ישתנה מן הקצה אל הקצה גם בקיץ.

הוא רוצה את השכר שלו, לדעתי בסוף תכנעו ותשלמו לו.

12. oranfu Member

אני מסכים ודיי בטוח שרשמתי פה כבר לפני איזה שנה שאני לא אתפלא אם לא חותם כי חושש למעמד שלו.
    אנחנו כל הזמן מביאים עוד קשרים מרכזיים, זה ברור שקלופ מנסה לשנות\לשדרג\לחדש את מרכז הקישור שלנו וזה נראה לי ברור לחלוטין שפביניו באנקר ויהיה קשה להמר על הוצאה של הקפטן מההרכב (למרות שגם הוא לדעתי כבר לא חד משמעית שחקן הרכב).
    לזה צריך להוסיף את טיאגו שכבר הגיע (ובטח לא בא לשבת בספסל).
    גם אם אני מתעלם פה מאוקס (לא שחקן הרכב בכל מקרה), קייטה (לא יכול להישאר כשיר) וג'ונס (לא צפוי) - ווינאלדום בטוח שם לב שהמעמד שלו כשחקן הרכב מאוד מוטל בספק בהסתכלות קדימה.

קלופ גם כמה פעמים כבר אמר שאפשר לראות כמה הוא מעריך את ווינאלדום בזה שהוא תמיד משחק ואולי זה סוג של אמירה מצד קלופ לכיוון ווינאלדום שאין לו מה לדאוג למעמד שלו.

פשוט לא נראה לי סביר שלא מוכנים להציע לו משכורת של משתכר בכיר בקבוצה ובגלל זה יעזוב.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאם יחתום בברצלונה זאת תהיה טעות ענקית, קומאן לא שורד שם עד הקיץ והמאמן הבא בוודאי לא יבנה את הקבוצה עליו. הוא יהיה באותה רמת עדיפות כמו אצלנו ובקבוצה פחות טובה שעוברת משבר מנהלי שלך תדע איך יצאו ממנו.

מעבר לזה אני לא בטוח לאן עוד יכול ללכת. אולי יובה עדיין חרמנית על קשרי אמצע כמו כל קיץ? בתוך הליגה הרי הוא לא יעבור...

קיצר, יחתום על הארכה בסוף.

14. Rushie Member

ברצלונה עם קומאן זה בהחלט הימור מבחינתו. אם יחתום שם יש מצב שאפילו לא יספיק לשחק תחתיו.

בקיץ כתבתי שאני מרוצה שהמועדון מקשיח עמדות מולו וכדאי שלא ניתן חוזים מפוצצים לשחקנים לקראת גיל ה30 כדי שלא ניתקע איתם כמו ארסנל, אבל בעונה הפריקית הזאת אתה מבין שלשחקנים כמוהו שהם אי של יציבות מבחינת כשירות וטקטיקה יש ערך לא מבוטל.

15. k_700 Member

והינה יום אחרי זה אתם מקושרים לאיבס ביסומה של ברייטון.
    כשרון גדול שנעלם בסגנון של ברייטון לדעתי.
    בדיוק על העמדה של ג'יני .

המחיר- 25 מליון פאונד.

מצב נושא:
הנושא נעול.