ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שמדובר רק בהתחלה ועדיין, גם עם פערי הרמות הנתונים כרגע לא פחות ממטורפים. הם ספגו 4 גולים ב21 משחקים (להוציא בנפיקה), זה נתון סוטה מאוד.

כמו כן יש להסתכל על העונה הקודמת של ריינג׳רס לשם השוואה. אני דווקא לא מסכים שזה לא קנה מידה ליכולות אימון, זה מעודד. ברור שעונה כזאת לא אומרת שמדובר במאמן וורלד קלאס אבל זה בוודאי סימן טוב לגבי היכולת שלו להתפתח עוד בעתיד.

אם הוא מביא שם אליפות (או דאבל) + ריצה יפה עד רבע גמר ליגה אירופית זאת תהיה עונה מוצלחת מאוד ותהיה לו סיבה להתקדם לקבוצה רצינית יותר בעונה הבאה, על זה מסכים.

Ori8, LFC-Gerrard1, owen11111 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בקיא במספרי התקציב אבל כשג'ררארד לקח את ריינג'רס, הם היו מאוד רחוקים מאליפות, זה בכלל לא היה בכיוון שלהם.
    הם רק התאוששו מירידת הליגות, באירופה היה בלתי אפשרי לעבור שלב.
    מאז שהוא שם, הם תמיד בצמרת, תמיד מטרידים את סלטיק, הם מנצחים משחקים באירופה.
    השיפור תחתיו הוא קיצוני. הוא עושה עבודה מעולה. הוא שווה צ'אנס בפרמייר ליג אין בזה ספק בכלל.

LFC-Gerrard1, owen11111, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

מעודד כן, אבל אמרי עשה דברים מעודדים בהבה בספרד. ג'רארד ללא ספק הצלחה שם. הוא חייב לעלות רמה עכשיו בליגה טובה יותר ועם יריבים יותר טובים מאשר ניל לנון.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יעלה, עניין של זמן.
    מתישהוא בשנה הקרובה תתפנה משרת אמצע טבלה באנגליה ואני חושב שהוא יהיה שווה את ההימור.

5. oranfu Member

,עוד לא ראיתי את הזווית הזאת.
    תראו איזה מכה הוא מקבל פה ואת התגובה של גומז.
    לא מפתיע שהוא עדיין לא חזר ובקלות זה יכול היה להסתיים גם בקרע של הרצועות.

הלוואי שמישהו יפרק לרישארליסון את הברך בקרוב ויוציא אותו לפנסיה הבנזונה הזה.

ג'רארד עושה שם עבודה מצוינת וזה מאוד מעודד. ההתקדמות שלהם מהרגע שמונה עקבית. גם בנוער אצלנו עשה עבודה טובה.
    כמובן שסקוטלנד זה לא מדד והוא צריך להתקדם משם בעונה הבאה כי הוא בוודאות שווה צ'אנס בפרמיירליג.
    מקווה שיעשה את זה עם הישגים מקסימליים בריינג'רס.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/20
    Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב זה תאקל מחריד. ה-follow-through חסר המעצורים שלו יכול היה לפרק את הרגל של תיאגו לשתיים, הוא עוד מכניס את רגל שמאל למטה במלוא העוצמה.

שווה ערך לפונס-מורי על אוריגי, תאקל אלים באופן מכוון לחלוטין, תאקל של תסכול של שחקן אפס שלא יודע לשמור את העצבים שלו לעצמו או לפחות להוציא אותם בצורה שאינה מסוכנת. הוא והקבוצה שלו אכלו מרור מתיאגו כל המשחק אז הוא בא ״להחזיר״.

לגמרי מאחל לו לצאת לפנסיה כמה שיותר מהר. אין מקום בגוף שלא ישמח אותי לראות אותו מקבל פקקים במלוא העוצמה.

גועל נפש של תאקל, זה לא כדורגל.

מקווה מאוד שהפיילוט של האוהדים השבוע יצליח ולאט לאט נראה אוהדים חוזרים למגרשים, אם זה יתרחש בצורה הדרגתית אולי עוד נוכל לראות איזה כמה אלפים טובים בדרבי (וכמובן שבועיים לפני זה מול סיטי), זה יוסיף המון למשחק הזה. לתת להם 3/4 מהר ואז לשלוח את מילנר למשימת חיסול קריירה.

עריכה:
    וכאילו שג׳ויס וקלופ קראו את ההודעות שלנו:

אני לא רואה איך אפשר להבין את הסיטואציה הזאת באופן שאינו מעיד שהמועדון הסתיר פציעה חמורה במכוון. @owen11111 לא בא עליך באופן אישי, אבל פשוט זכור לי שאתה יצאת כנגד מי שטען שהמועדון מסתיר, איך אתה מסביר את זה? שואל בכנות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Klopp on Thiago: "On that day when he got injured v Everton, after the scan there was good news & bad news. Nothing broken or ruptured but it was still a massive impact on the knee. It's still not okay. I can't say exactly when he will be fine but it'll take a few weeks still."

ברכות ל @Walkon שפרסם ראשון את הטיים פריים.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

במקרה הטוב נראה אותו שוב בפברואר.

אשמח לראות את רישארליסון עובר קטיעת רגל לייב על הדשא בקרוב.

אני לא מבין איך אפשר לטעון אחרת לגבי ההסתרה של המועדון.
    מתי אוקס חוזר?
    כמה זמן קייטה צפוי להיות בחוץ?
    שאקירי?

אתם לא רואים ששחקנים אצלנו בחוץ לתקופות משמעותיות ואין לנו שום מושג לגבי זמן חזרה משוער?
    רק כששחקן נפצע בצורה קשה מאוד (גומז\VVD) אז אומרים שזה יהיה פרק זמן מאוד ארוך.
    אבל כל שאר הפציעות אצלנו, אלה שפחות מ-4 חודשים - המועדון לא אומר כלום. הם תמיד "קרובים". קצת יותר וקצת פחות.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב חשוב לי לציין שמעבר לרצון לראות את רישרילסון מסיים את הקריירה, שהוא רצון אלים ונקמני נטו, יש פה עוד אלמנט. לא יכול להיות שאברטון מקצצים אותנו כבר 5 שנים בדרבים האלה במעמד צד אחד. פעם אחת כבר פגעו בצורה מאוד רצינית בקריירה של אוריגי, עכשיו סיימו את העונה של השחקן הכי חשוב שלנו + שלחו עוד שחקן מאוד חשוב לתקופה של 3 חודשים בחוץ במינימום... הם אשכרה באים על שכרם עם ההתנהגות הזאת.

ההתאחדות לא תעשה כלום בנדון, אז נותרה רק אפשרות אחת: לפרק אותם בחזרה. אני באמת ובתמים חושב שאם אנחנו עולים ליתרון נוח נגדם צריך להתחיל לשחק מלוכלך כמוהם (אבל לא מסוכן כמוהם, למעט כאמור רישרילסון). דריכות, מרפקים, תיקולים מאוחרים ומיותרים. הגיע הזמן לא להיות pushovers בדרבי הזה, אם אלה חוקי המשחק צריך לדעת לשחק אותם גם כן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

חד משמעית. הם באים לשבור רגליים בכיף כי יודעים שבמקרה הגרוע יקבלו אדום (גם בספק רב) ובטח שלא נחזיר להם.

אולי אם יבינו שגם להם אפשר לשבור רגליים הם יחשבו פעמיים (אני בספק, כי כל המהות של המועדון הזה זה לשבור לנו רגליים).

11. owen11111 Member

אני מצטער, אבל לא הבנתי מה התגלה כאן שדורש הסבר?

אני יודע שזו פעם שנייה השבוע שאני אומר את זה, אבל שווה לצפות במסיבת העיתונאים ולא רק בציוצים של העיתונאים שמסקרים אותה.

שאלו את קלופ על טיאגו, והוא אמר שנדרשת הבהרה על הנושא: ״באותו יום ספגנו 2 פציעות ברך חמורות, באחת קיבלנו חדשות רעות(וירג׳יל), ובשנייה קיבלנו חדשות טובות״ - הוא אומר מפורשות, טיאגו לא קרע שום דבר (רצועה, מיניסקוס, גיד) ולא שבר שום דבר. הוא כן אמר שזו הייתה מכה חזקה שעד היום משפיעה על אופן התפקוד של הברך, ומקשה על טיאגו לחזור לפעילות.

איזה מידע הוסתר, ומה התגלה עכשיו שחיזק את הטענה שגילינו משהו חדש?

נ.ב - זה לטעמי מעיד יותר על טיאגו, שחקן שלזכרוני השלים 30 משחקים בעונה רק פעם או פעמיים בקריירה, מאשר על מתודה ידועה של הסתרת פציעות אצלנו.

נ.ב 2 - מה האינטרס של המועדון להסתיר פציעה ארוכה? איזה רווח יש כאן ולמה לעשות את זה?
    הסתירו את הפציעה של וירג׳יל? של גומז?

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהתגלה עכשיו זה שאחרי השבועות האחרונים בהם קלופ חוזר ואומר ״not too far״ וכל מיני כאלה, פתאום יש לנו ״few weeks״. דיי בטוח שבשום שלב זה לא נאמר ככה (חוץ מממש אחרי הפציעה). כלומר זה ממש לא עניין של לבחון את זה משבוע לשבוע, עכשיו אנחנו יודעים שגם במועדון מבינים טוב מאוד שזה לא קרוב ולא ״soon״ ולא נעליים.

בנוסף אגב, הדוגמה שהבאת מדגישה בדיוק את הנקודה שלי: למה קלופ בכלל מזכיר את ואן דייק כשהוא מדבר על תיאגו? זה איזשהו ניסיון לייצר קשר תודעתי בין שתי הפציעות, שכביכול הפציעה של תיאגו לא חמורה כמו של וירג׳יל אז זה חדשות טובות. בפועל אין שום קשר, אם שחקן בכיר שלך בחוץ לחודשיים זה לא חדשות טובות, בשום עולם. זה קלופ מנסה לייפות ולרכך את המצב.

להניח שזה אומר יותר על תיאגו זאת כבר החלטה שלך, זה לגיטימי לגמרי. לפחות אחד מהצדדים פה בעייתי, או שזה המועדון והדיווחים שלו, או שזה תיאגו שכל פעם מרגיש שהוא קרוב לחזור אבל מרגיש קצת כאבים בברך או משהו כזה.

ההיסטוריה של שני הצדדים בסיפור מעידה שאולי זה שילוב של השניים, אבל באמת לא ברור לי איך לפני שבוע הוא היה ״קרוב״ ועכשיו זה פתאום ״כמה שבועות״... זה לא מסתדר לוגית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לבוא בטענות לתיאגו כשאני רואה את התיקול הזה.
    בפועל אברטון העיפו לנו בלם לשנה וקשר ל4 חודשים. פשוט פשע ללא עונש.
    הרחקות צריכות להיות עד שהקורבן חוזר למגרשים, אחרת לא נפסיק לראות 2 תאקלים חסרי אחריות כמו שראינו של פיקפורד ורישארליסון.
    תאקלים מאוד מסוכנים, השחקנים לא נפצעו במקריות, תאקלים מובהקים של ויולנט קונדקט.
    הייתי אומר בול אותו דבר גם אם אנחנו היינו גומרים להם 2 שחקנים.
    אם שחקן לא מפחד לרדת לתאקלים פסיכיים כאלה כי הוא יודע שהעונש זה מקסימום 3 משחקים, אז יש לנו בעיה.

תזונאי ומאמן ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך רגע לדייק. כשאנשים ואני ביניהם מדברים על "הסתרת פציעות", לא מדובר על איזה קונספירציה זדונית.

מה שאני חושב שיש באופן עקבי זו עמימות מכוונת והמועדון\קלופ יודעים יותר ממה שהם אומרים לתקשורת. אולי אני לא מבין כלום מהחיים שלי, אבל בעיניי לצפות ממני להאמין שבאיזהשהוא שלב מישהו שם באמת חשב שטיאגו מרחק כמה ימים מחזרה למגרשים (שזה מה שנמסר לעיתונאים כמה וכמה פעמים) כשבפועל הוא בדרך לסגור 2-3 חודשים בחוץ - זה לא מתיישב עם ההגיון. לא יכול להיות שעד כדי כך אין לצוות הרפואי מושג מתי שחקן יחזור, יכול להיות מחר יכול להיות עוד חודשיים, זה לא רציני. יש טיים פריים תמיד גם אם רחוק מלהיות מדויק.

וזה שפתאום קלופ אומר כמה שבועות מהיום זה בעצמו מספר הכל. כי רגע, מה, זה מידע חדש וטרי מהשבוע האחרון? כי עד לפני מסיבת העיתונאים היום, גם קלופ וגם העיתונאים שמסקרים את המועדון דיברו במונחים של כשיר למשחק הבא כן או לא. אז או שהייתה התפתחות משמעותית חודש וחצי לתוך הפציעה (לא סביר) או שגם לקלופ בעצמו כבר אין כוח למשחק הזה יותר.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. owen11111 Member

למה קלופ מזכיר את ואן דייק בהקשר של טיאגו? כי שניהם נפצעו באותו משחק, באותו אזור בגוף וקיבלו את התוצאות של האבחון באותו זמן.

נראה לי הגיוני שאחרי שמקבלים הודעה ״כן וירג׳יל קרע את הרצועה הצולבת +״ לקבל הודעה שטיאגו ״לא קרע או שבר שום דבר״ - היא הודעה חיובית.

קלופ משתמש בביטוי “not too far״ בהמון מקרים. הוא אמר את זה גם על הנדרסון ופאביניו - ושניהם כבר שיחקו בשבת אחרי תקופת העדרות לא ארוכה.

אחזור לשאלה שאיתה סיימתי - מה מרוויח מישהו: המועדון, המאמן, השחקנים, האוהדים, הספונסרים - מלשקר ולתת מידע לא נכון בקשר לפציעות?

מצב נושא:
הנושא נעול.