ליברפול 2020/2021- לא מגנים על התואר, תוקפים אותו שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rushie, ‏27/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מי שעולה עם שחקנים חובבנים לא יכול לצפות לקחת נקודות.

וויליאמס, וויליאמס, מילנר בגילו...
    לא שייך לרמות האלה בשום צורה.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל מה פאביניו משחק בקישור? הוא הבלם שלנו עד ינואר ואולי עד הקיץ. מה הוא עושה בקישור?

3. oranfu Member

יש גבול כמה אפשר למשוך בלוף עם כאלה שחקנים עלובים.

וויליאמס 2X, מילנר, אוריגי, ווינאלדום שהוא ההגדרה של אנטי כדורגל במילון.
    כל אלה, אם אני לא אראה אותם משחקים יותר אפילו פעם אחת עבור המועדון זה פעם אחת יותר מדי.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה מאוד שיחזרו כמה פצועים בהקדם.
    תיאגו לשבת ואולי הנדרסון וארנולד למשחק שאחרי יהיה נחמד מאוד,הלוואי.

באשר לנו באלופות, צריך לגרור עד המשחק נגד הדנים ולדרוס אותם.

5. DRORIKO Member

אם הייתי האויב שלך הייתי מאחל לך שכל לילה תחלום על וינאלדום ורוקביציה באותה קבוצה

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

חותם על שניהם בחיפה אם זה אומר שאני נפטר ממנו בליברפול.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  7. LFC-Gerrard1 Member

בתור אוהד הפועל חיפה גם אני בעד הדיל הזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל לדעתי אטאלאנטה שיחקו מצוין הערב, היו מאוד חדים בלחץ על המגנים, הניעו כדור מהר, פאפו גומז מרשים מאוד, ושני השערים באו ממהלכי כדורגל טובים. ועדיין משחק מאוד לא טוב מבחינתנו בעיניי, מכמה סיבות:
    - הפסדנו באנפילד, אף פעם לא כיף.
    - יכולת חלשה מאוד של פחות או יותר כולם. ניקו לא בעניינים בכלל, צימיקאס במקרה הטוב היה סביר, ריס איבד ריכוז בשער השני, מאטיפ לא מדויק, הקישור-התקפה היו לחלוטין לא קיימים למעט קצת ג'ונס. הופעה מהרעות שלנו בשנים האחרונות.
    - מילנר, מאטיפ, מאנה השלימו 90 דקות. חייבים אותם בשבת והם יגיעו עם הריאות בחוץ.
    - ניהול משחק לא מספיק טוב של קלופ, מחצית ראשונה היינו לא קיימים ולדעתי לפחות חילוף-שניים היה צריך להגיע במחצית.
    - עכשיו המשחק מול אייאקס מקבל יותר חשיבות ונצטרך לשחק בו בהרכב מלא יותר (לא שיש הרבה אפשרויות).

תביאו את תיאגו בחזרה כבר לעזאזל.

oranfu ו-Ori8 אוהבים את זה.
  9. Rushie Member

זו הייתה הופעה מחורבנת. אפילו מאנה שכבר שנתיים רצוף אני רואה אותו דופק כרטיס בכל משחק היה חלש.
    הייתי נלחץ לקראת ברייטון אבל העניין הזה של דוקטור ג'קיל בליגה ומיסטר הייד בליגת האלופות הפך להיות משהו שבשגרה. לא יודע אם זה מנטאלי או עניין של עייפות אבל חוץ מהמשחק מול אטלאנטה בחוץ, תמיד היה לנו קשה לעשות את השיפטינג.
    באסה שלא הצלחנו להיפטר מהעז. אני שונא את שלב הבתים של ליגת האלופות. כמעט אף פעם לא הולך לנו חלק שם. עכשיו לך תחליט באיזה הרכב עולים מול אייאקס.

התגעגעתי להגזמות שהולכות כאן. מילנר ביום ראשון מנהל את הקונצרט מול לסטר, וביום רביעי של אותו שבוע הופך לאנטי כדורגל.

10. Ori8 Member

הופעה חלשה מאוד ומול קבוצה טובה שמאוד רצתה לנצח סביר מאוד שזה לא יספיק. אין לי טענות. גם לא לקלופ על מאטיפ, פאביניו ומאנה. לפעמים כשאתה שומר על השחקנים שלך בפצפצים אתה אוכל אותה וכשאתה מריץ אותם ומעמיס עליהם דווקא לא. אין לזה חוקים. אני מניח שהוא לא סתם זורק את מאנה ל-90 דקות בלי שברור לו מה הוא עושה ואיזה משחקים עוד לפניו.

מילנר דווקא היה בסדר גמור בעיני. הבנאדם בן 50 ורץ ונותן יותר מכל הקבוצה יחד, אפשר לבוא אליו בטענות? אגדה האיש הזה. ברור שכשזה הוא ווינאלדום יחד בקישור אנחנו לא בדיוק צפויים לחווית כדורגל..

צימיקאס היה באמת סביר, אבל בעיקר הראה בעיני שיש שם כדורגל ויש לאן להתפתח. אני אוהב את המשחק הישיר שלו. מבחינת סגנון הוא לא מאוד שונה מרובו וזה טוב.

ווינלאדום כהרגלו. מי שמצפה מבנאדם בלי רגליים לרקוד כנראה יתאכזב שוב ושוב ושוב ושוב. הוא צריך לשחק במשחקים מאוד ספציפים שבהם יש לו מה לתרום. לצערנו ב-95% מהמשחקים בעונה אין בו שום תועלת, אבל זה המצב והוא כרגע בורג קריטי בעונה שבה הוא היה צריך לבלות את רובה על הספסל. מה אפשר לעשות? כמה אפשר להתלונן על אותו הדבר לגביו, אני לא מבין..

מי שבאמת מאכזב וממשיך להראות שהוא פשוט לא מתאים לרמות האלה זה נקו. זה אפילו לא שהוא נראה בוסרי, הוא פשוט לא ברמה הנדרשת בשביל קצה הסגל וגם מתחיל לעשות לי הרושם שהוא שחקן די טיפש. בקיצור, הנקודה הזאת היא תעלומה. לא ברור למה ויתרנו על הובר ונשארנו איתו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מרגיש שיש מה לדבר פה על הופעות אינדיבידואליות כי אין שום מקום לקחת אליו את הדיון הזה. נמאס לאורן לראות ווינאלדום ומילנר, אחלה - מה האופציות? אנחנו אשכרה במצב כרגע שכמעט כל שחקן שמשחק, משחק כי אין אף אחד אחר שישחק.

ווינאלדום בינתיים בעונה מאוד מאוד חלשה, כולנו רואים את זה. אין לו אפילו את המשחק הזה 1 ב5 שהוא תופס יום גדול, ויש לו העונה הרבה ימים שהם פשוט אובייקטיבית רעים ולא סתם הופעה למלמית טיפוסית שלו. אני חושב שהוא לא ציפה להיות פה עדיין, או שהראש שלו כבר בקבוצה הבאה - זה די ברור מכל מה שאנחנו שומעים שאין ממש סיכוי שהוא יישאר. אבל כרגע מזל גדול שנשאר.

בכללי הופעה נוראית לצפייה אבל באמת שבאיזהשהוא שלב הפציעות היו חייבות להתחיל להגיע לידי ביטוי בתוצאות וכשקלופ מרגיש צורך לעשות רוטציות בסגל הגם ככה שבור הזה שנשאר לו והמשמעות היא שחקנים מאוד שוליים כמו אוריגי והוויליאמסים בליגת האלופות - ברור שנחטוף. צריך לקוות שהרכב דומה יכול לנצח את אחד המשחקים שנותרו.

אגב, אני כבר לא אופתע לראות את מינאמינו עוזב בינואר. בחודש וקצת האחרונים הוא פשוט צנח לתחתית הכי נמוכה ברוטציה, אם אוריגי עולה לפניו אז משהו כבר השתנה באיך שקלופ תופס אותו.

12. oranfu Member

מילנר ניהל את הקונצרט נגד לסטר?
    בתור מגן עוד אפשר איכשהו לאכול אותו, אבל כקשר מרכזי? חד משמעית לא.

מאנה נראה סחוט לגמרי פיזית. היה ברור שאנחנו לא מוציאים כלום מהמשחק ברגע שהבקיעו את השני, לא מבין למה לא יצא.

כרגע אין לנו אופציות אחרות, אבל אני מת שהשחקנים האלה כבר לא יהיו בסגל בעונה הבאה.
    בכלל, בקישור עדיף להעלות שחקנים מהנוער למשחק כזה במקום שוב לסחוט את מילנר.

באמת שאם אוריגי עולה לפני מינאמינו אז זה אומר הכל על היפני. לא יודע ינואר, אבל אני מעריך שבקיץ הוא לא יישאר.
    גם אוריגי בטח יעזוב. אין שום טעם להחזיק את שני אלה בסגל, אין בהם שום תועלת.

נקו וויליאמס עוד צעיר, אבל הוא מזעזע כל פעם שעולה לדשא. יותר מהכל, יש לו קבלת החלטות מהרעות שראיתי בקבוצה מזה הרבה שנים. הוא כנראה חושב שיש לו יכולות אישיות של ג'רארד לפי מה שעושה על הדשא.
    אבל מה כבר אפשר לצפות מהמגן הימני החמישי ברוטציה. אפילו בנוער הוא לא בלט לטובה (כמו ריס וויליאמס).

אני רוצה להסביר שהטענות שלי הן לא למה השחקנים האלה שיחקו אתמול. אני בעצמי רשמתי שאני רוצה לראות 11 מחליפים במשחק הזה. אני באופן כללי רושם שפשוט לא יכול להבין למה צריך להחזיק שחקנים כאלה חלשים בסגל.
    פשוט חבל לי שבכלל העלנו שחקנים חשובים אתמול כמו מאנה ומאטיפ (שלצערי הרבה בסיטואציה הנוכחית הוא חשוב מאוד).

13. Rushie Member

מילנר היה נפלא נגד לסטר. גם כמגן ימני ובמיוחד כקשר.

ניקו וויליאמס תעלומה לגמרי. בהופעות שלו בעונה הקודמת זה היה שחקן אחר לחלוטין. מאוד חצוף, עם המון אנרגיה על הקו וקרוסים טובים.
    העונה הוא לא מראה כלום מזה. לוקח לו שעה להחליט מה לעשות עם הכדור וגם אז הוא בוחר באופציה שתוביל לאיבוד. אתמול הוא גם הגיע לעמדות טובות על הקו אבל האנד פרודאקט היה נוראי. אולי היה מדובר בהתלהבות של התחלה או שהוא סתם מאוד לחוץ מההזדמנויות שהוא מקבל. כרגע לא צריך לשחק.

קלופ דווקא נתן הרבה תמיכה למינאמינו בפריוויו למשחק. אמר שקשה לו להתאקלם אבל שהזמן שלו עוד יגיע. הוא לא מוותר כ"כ מהר על שחקנים. הוא יהיה כאן גם בעונה הבאה.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילנר בקושי ראה דשא העונה עד שהתחילה מכת הפציעות הזאת. אז כשאתה מצד אחד שואל למה להחזיק שחקנים כאלה בסגל ומצד שני אומר שבמשחק כזה, גם כשהסגל כ"כ חסר, אתה רוצה לראות רוטציות ("11 מחליפים") - אתה די עונה לעצמך. כולנו חשבנו שיש לנו יותר מדי קשרים בקיץ - איפה היינו עכשיו בלי ווינאלדום ומילנר? מי היה משחק למען השם?

ובוא נהיה רציניים רגע ונניח בצד את "כל ילד אקראי מהנוער יהיה טוב יותר". זה שטות שאתה אוהב להגיד בידיעה שזה אף פעם לא יעמוד למבחן, אבל המצב שלנו כרגע הוא שבלי שניהם זה באמת היה עומד למבחן וברור לכל אדם בר דעת שזו הייתה סיטואציה נוראית, גם בשביל אותם ילדים וגם בשבילנו.

לגבי נקו וויליאמס, הוא יפתח גם בשבת ובעצם עד שטרנט או אחד הקשרים שלנו יחזרו, מה שיגיע קודם. כרגע יש לך שלישיית קישור שבוחרת את עצמה והיא כוללת את מילנר.

15. Ori8 Member

איך אני אוהב שכל פעם יש את ההוא החדש שמוגדר כ- "אם הוא עולה לפני ההוא אז באמת כבר הוא שרוף אצל קלופ"...
    אוריגי כבר היה בפוזיציה הזו בעבר וחזר מן המתים ועכשיו שב שוב לתפקיד הנכסף, אחרכך שאקירי הגיע לפוזיציה הזו וחזר מן המתים ועכשיו זה מינאמינו. מי הבא בתור?

מצב נושא:
הנושא נעול.